16 | 02 | 2019
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Новая немецкая медицина. Советы от немецкая медицина. Клиника немецкой семейной медицины. Почему в израиле хорошая медицина. Главные новости медицины израиля. Медицина в израиле отзывы. Аденома простаты лечение. Быстрое народное лечение аденомы простаты. Аденома простаты и простатит. Легкий способ перестать курить. Как перестать курить уже сегодня. Как перестать хотеть курить. Уход за кожей лица. Качественный уход за кожей летом. Домашний уход за кожей. Боли на ранних сроках беременности. Быстрое лечение на ранних сроках беременности. Ощущения на ранних сроках беременности. Воспаленные гланды лечение. Чем лечить воспаленные гланды дома. Воспаленные гланды симптомы. Прыщи на лице как избавиться. Как навсегда избавиться от прыщей с лица. Прыщи на подбородке как избавиться.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території
Тема дня
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Глава держави: Проросійський реванш, популізм і авторитаризм – це загрози європейському вибору України

31-01-2019

Глава держави: Проросійський реванш, популізм і авторитаризм – це загрози європейському вибору України

Президент Петро Порошенко наголошує, що його команда має чим прозвітувати перед суспільством за різними напрямками реформ в державі. «Наш успіх – результат поєднання глибокого розуміння проблем, твердої політичної волі й...

Read more

Кабінет Міністрів розширює перелік електронних послуг і вводить низку е-ініціатив для сімей з новонародженими

31-01-2019

Кабінет Міністрів розширює перелік електронних послуг і вводить низку е-ініціатив для сімей з новонародженими

Кабінет Міністрів України в рамках розвитку електронного урядування розширює спектр електронних послуг для громадян, а також пропонує низку електронних ініціатив для сімей з новонародженими дітьми. Як зазначив Прем’єр-міністр України Володимир...

Read more

"Щоб перемогти, прогнати ворога з усієї нашої землі, Україні сьогодні потрібна єдність. І досягти її – це наше з вами завдання. Це – наша пряма відповідальність!" - Андрій Парубій під час Форуму "Від Крут до Брюсселю"

31-01-2019

"Щоб перемогти, прогнати ворога з усієї нашої землі, Україні сьогодні потрібна єдність. І досягти її – це наше з вами завдання. Це – наша пряма відповідальність!" - Андрій Парубій під час Форуму "Від Крут до Брюсселю"

Ваше Блаженство! Шановний пане Президенте України Петро Олексійовичу Порошенко! Шановний пане Прем’єр-Міністре! Шановні учасники нашого зібрання! Дорогі побратими! Минулого тижня українці в усьому світі відзначали сторіччя Акту злуки усіх українських земель в Єдину Соборну Українську...

Read more
Анонс подій

decentr

Протокол зустрічі представників громадськості Вінниччини, керівників та депутатів опозиційних фракцій обласної Ради, з головою Вінницької обласної державної адміністрації Іваном Мовчаном та народним депутатом України Володимиром Продивусом

Протокол зустрічі 
представників громадськості Вінниччини,
керівників та депутатів опозиційних фракцій обласної Ради,
з головою Вінницької обласної державної адміністрації Іваном Мовчаном
та народним депутатом України Володимиром Продивусом

м. Вінниця 30 січня 2014 року

Присутні: Людмила Щербаківська, Олексій Фурман, Сергій Свитко, Юрій Павленко, Денис Котов, Михайло Бардин, Валерій Палій, депутати Вінницької обласної Ради від опозиції, представники громадських організацій та спілок Вінниччини.
Всього присутніх 180 осіб.

Головуючий депутат обласної Ради Анатолій Жучинський відкрив зустріч та надав слово Івану Мовчану і Володимиру Продивусу.

Володимир Продивус: ми з Іваном Михайловичем прийшли сюди, щоб відповісти на усі питання, які є у вас.
Іван Мовчан: Ми в центрі країни і хвиля протистояння прийшла і до нас. Безвідповідальні політики ведуть державу до громадянської війни. Ми повинні показати усім вінничанам здатність вирішувати усі питання мирно. Для мене за увесь цей час найважливішою була єдина позиція, щоб всі були живі і не пролилася кров. Я намагався все робити для цього.
Я усвідомлював скільки молодих людей знаходиться в цьому будинку.

Анатолій Жучинський: пропоную розглянути по пунктах вимоги, сформульовані від– органу громадськості Вінниччини.

1. Забезпечити роботу органу громадськості Вінниччини в приміщенні за адресою: вул. Соборна, 70 в м. Вінниці шляхом надання необхідних приміщень для роботи з громадянами та організаційної роботи. Надавати можливість використання сесійної зали для проведення засідань. Забезпечити обов’язкове врахування рішень органу громадськості Вінниччини в роботі облдержадміністрації та обласної Ради.
Іван Мовчан: Будуть обладнані три приміщення та надані з повним облаштуванням. Зустріч для остаточних домовленостей у вівторок о 10:00.

2. Забезпечити вільний доступ у приміщення Вінницької обласної ради по вул. Соборній, 70 для громадян Вінницької області.
Іван Мовчан: Забезпечується.

3. Для зменшення впливу виконавчої влади на депутатський корпус органів місцевого самоврядування скласти депутатські повноваження голові облдержадміністрації, головам районних державних адміністрацій, їх заступникам, керівникам структурних підрозділів виконавчих органів влади.
Іван Мовчан: Не можу взяти на себе це зобов’язання, бо людей обирали виборці.

4. Подати заяву про відставку голові облдержадміністрації Мовчану І.М.
Іван Мовчан: Не можу прийняти таке рішення. Бо це залежить від Президента. Я ніколи в житті нікого не зраджував, тому не зраджу і Президента шляхом подання такої заяви.

5. Подати у відставку голові і заступникам голови обласної Ради Татусяку С.П., Кревському І.М. та Медвєдєву Ю.В.
Анатолій Жучинський: ця вимога не до голови адміністрації.

6. Звільнити від обов’язків радника голови Вінницької ОДА Бевза В.А.
Іван Мовчан: я розгляну це питання.


7. Зміна керівництва та переформатування влади пропорційно до прихильності виборців Вінниччини: 80% є прихильниками опозиції і 20% інших політичних сил. Безумовно звільнити із займаних посад осіб, причетних до корупційної вертикалі.
Іван Мовчан: Звертаюся до вінничан, бо проблема корупції занадто глибока проблема. Те що відбувалося в останні роки і попередні роки є серйозною проблемою. Я намагався з нею боротися. Буду з участю громади знаходити конструктив.

8. Змінити керівництво постійних комісій обласної Ради: з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів; з питань регулювання комунальної власності та приватизації; з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова, інформаційного простору.
Іван Мовчан: Буду все робити для того, щоб вирішити.
Володимир Продивус: буде правильно, якщо постійні депутатські комісії з питань бюджету і з питань свободи слова очолять представники опозиції.

9. Прийняти бюджет після його аналізу спеціальною експертною групою із 5 осіб, 3-х з яких запропонує орган громадськості Вінниччини. Внести зміни до проекту бюджету у статті, що містять ознаки наявності корупційної складової.
Іван Мовчан: Будь ласка.

10. Відставка генерального директора державної організації Вінницька обласна державна телерадіокомпанія «Вінтера» Коваленко Л.Г.
Іван Мовчан: По-перше я знаю що вона на лікарняному. Це структура державного телебачення. Я можу тільки рекомендувати.

11. Відставка головного редактора газети «Вінниччина» Добринської Л.А.
Іван Мовчан: Теж не моя компетенція. Бо це газета обласної Ради.

12. Відставка директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Василюк С.М.
Іван Мовчан: Буду приймати виважене рішення в найближчий час.
Володимир Продивус: людина не знайшла спільної мови з громадою. Треба вирішувати.
Іван Мовчан: Добре, я подумаю.

13. Гарантії незастосування репресій та переслідувань зі сторони правоохоронних органів щодо учасників громадських протестів; звільнення затриманих активістів; захист активістів, які брали участь у входженні в приміщення ОДА від посягань на їхнє життя та здоров’я зі сторони криміналітету та силових структур; гарантії незастосування репресій зі сторони податкових та контролюючих органів щодо бізнесі активістів.
Іван Мовчан: Я всі ці дні вирішував, щоб ніяких репресій не було. Я гарантую таку роботу і надалі. На сьогодні вже є певна законодавча база.
Володимир Продивус: Люди побоюються, що амністія пройде, а потім будуть репресії. Тут голова облдержадміністрації повинен стати гарантом, щоб забезпечити їх захист.
Іван Мовчан: Я все робив і буду робити, щоб не було ніякого Беркуту, спецназу чи іншого надмірного застосування сили до громадян. Продовжуватиму роботу із забезпечення безпеки умов проживання в області.

14. Винести на рішення сесії питання про відкликання делегованих обласною Радою обласній державній адміністрації повноважень, розірвати договір оренди приміщення за адресою: вул. Соборна, 70 з облдержадміністрацією.
Іван Мовчан: Будемо працювати разом із Вами. Ви також депутат (до Анатолія Жучинського).

15. Не використовувати обласну Раду та облдержадміністрацію як інструмент виборчої боротьби, а націлити їх роботу виключно на вирішення потреб громади.
Іван Мовчан: Я дуже вдячний буду, якщо ми і ви сконструюємо механізм, при якому усі структури будуть працювати не на політику, а на громаду.

16. Встановити пам’ятник Т.Г.Шевченку на площі Театральній в м. Вінниці.
Володимир Продивус: я сам піднімав це питання, бо дві групи громадян зверталися до мене. Питання не в пам’ятнику, а у визначенні місця його розміщення. Це питання вирішили депутати міської ради. Тому громаді треба звертатись до депутатів міської ради.

17. Звільнити з займаних посад начальника Держбудконтролю Вінницької області Блащука С.К. та його заступника Фурдипала.
Іван Мовчан: Буде звільнений.

18. Припинити переслідування студентів вузів Вінницької області за прояви своєї громадянської позиції. Поновити на навчанні усіх студентів, що були відраховані за період з 1 грудня 2013 року.
Іван Мовчан: Буквально в перший робочий день на своєму робочому місці запрошу усіх ректорів і проведу відповідну нараду.

Юрій Павленко: Вчора активіст мирного протесту Іван Ніколаєв отримав погрози з боку керівництва університету. Аграрний університет – це якийсь храм корупції та переслідувань. Пора навести порядок.

Учасник зсідання: На ВДТ-6 немає вільного доступу для висвітлення правдивої інформації.
Доброю подією було б, щоб наша зустріч була передана без купюр на ВДТ-6.

Анатолій Жучинський: Вимагаємо звільнити керівництво фонду підтримки фермерства, бо гроші не доходять до фермерів.
Іван Мовчан: Приймається. Будуть звільнені, якщо такі факти будуть виявлені.

Іван Мовчан: Домовляємось про те що представники громадськості Вінниччини залишають приміщення обласної державної адміністрації та обласної ради в належному стані, домовляємось також про те що всі стосунки між політичними партіями та громадськими організаціями Вінниччини мають відбуватись толерантно та виключно в правовому полі.

Олексій Фурман: Ми маємо прецедент укладення першої спільної угоди між органом громадськості Вінниччини і облдержадміністрацією. Досягнуті домовленості пропоную закріпити підписами під протоколом нашої зустрічі.
Щомісячно, в останню суботу місяця проводити відкриті зустрічі громадськості Вінниччини з представниками влади в сесійній залі Вінницької обласної ради для здійснення діалогу.

Анатолій Жучинський: Зустріч оголошую закритою.

VonuZax_Ukr.jpg

Це важливо:

ПЛАН-КАЛЕНДАР основних заходів, що будуть проводитись райдержадміністрацією та районною радою в  лютому 2019 року

Оголошення про результат конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - державного реєстратора відділу надання адміністративних послуг Іллінецької районної державної адміністрації

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Іллінецької районної державної адміністрації

Оголошення про результат конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Іллінецької районної державної адміністрації 

Оголошення про результат конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста служби у справах дітей Іллінецької районної державної адміністрації

Триває прийом заявок для участі в Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2018»

Перелік об'єктів та проектів соціально-економічної сфери та інфраструктури, що планується до будівництва, капремонту, модернізації на період 2019-21 років

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади державного реєстратора відділу надання адміністративних послуг 

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста служби у справах дітей РДА

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади  головного архітектора району

План перспективного розвитку району

Результати конкурсу  на заміщення вакантної посади державної служби категорії "В

Важлива інформація для громадських організацій Вінниччини

Оголошується конкурс 

Результати конкурсу  на заміщення вакантної посади державної служби категорії "В"

Про опалювальний  період  2018-2019 років

Оголошується конкурс

Як отримати статус  дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфлікті

 

Важливі зміни до Закону України "Про регулювання містобудівної документації"

Про зміни у Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 7 Закону України "Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні" щодо встановлення групи інвалідності

Паспорт бюджетних програм управління праці та соціального захисту населення РДА та звіти про їх виконання

Управління праці та соціального захисту населення Іллінецької райдержадміністрації  оголошує конкурс  на зайняття  вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста з прийняття рішень відділу адресних соціальних допомог та компенсаційних виплат

Інформація про проведення аудиту доступності для маломобільних груп населення об’єктів житлового, громадського призначення та транспортної інфрастуктури

Інформація по доступності об'єктів фізичного оточення, розташованих на території населених пунктів до потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення Іллінецького району(житловий фонд, заклади освіти, органи влади, соціального захисту,спортивні заклади, транспортна інфраструктура)

,

Про районний бюджет на 2018 рік

Звіт про районний бюджет за 2017 рік та додатки до нього 

Конфлікт інтересів - треба знати!

Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Порядок забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян

Іллінецька районна державна адміністрація Вінницької області повідомляє

Пам'ятка щодо першочергових дій у разі виявлення або застосування вибухових пристроїв та виявлення осіб, що можуть виношувати диверсійні та терористичні наміри

Детальна інформація щодо процесу отримання одноразової державної грошової допомоги особами, які отримали тілесні ушкодження під час участі у революції гідності у 2017 році

Про забезпечення дровами паливними в 2017 році

Актуальна інформація для переселенців 

Телефон «гарячої лінії» управління праці  та  соціального  захисту  населення Іллінецької райдержадміністрації  з питань призначення населенню  житлових субсидій - 2-14-85

Державне регулювання цін на основні харчові продукти

Електронні сервіси, розміщені на офіційному веб-порталі державної фіскальної служби  для ознайомлення та отримання інформації з метою використання у своїй діяльності

Контакти особи, відповідальної за координацію роботи з учасниками антитерористичної операції, демобілізованими особами, пораненими учасниками антитерористичної операції, членами сімей загиблих учасників антитерористичної операції

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО ТА ЇХ ОБТЯЖЕНЬ

Закон України "Прозасудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки"

Безкоштовні консультації  підприємств і підприємців та комунальних підприємств з проблем ресуросоенергоефективності

«Гаряча» антикорупційна лінія в облдержадміністрації  

На Вінниччині працюють місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги

З усіма проблемними питаннями щодо надання статусу учасника бойових дій військовослужбовцям  Сухопутних військ Збройних Сил України-учасникам АТО звертатись до робочої групи 

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

До уваги суб’єктів господарювання, які проводять діяльність з обігу харчових продуктів

Інформація  про  забезпечення учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Електронні адміністративні послуги в Україні

Інформація щодо прав та обов'язків, соціального та правового захисту військовозобов'язаних, призваних на військову службу у зв'язку з мобілізацією, резервістів, а також військовослужбовців, прийнятих на військову службу в добровільному порядку (за контрактом) 

Перелік об'єктів комунальної власності територіальних громад району, які не використовуються за призначенням, та відповідні пропозиції щодо подальшої їх приватизації або надання в оренду

Правові норми національного законодавства, що спрямовані на стимулювання інвестиційної та інноваційної діяльності, розвитку реального сектору економіки

Інформація про місце зберігання матеріалів містобудівної документації  населених пунктів Іллінецького району

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб

Конкурс з визначення  робочого органу з підготовки та проведення конкурсу на право здійснення перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування

 

Lustraition 160 102

banner dersl

podatkova1

<< < лютого 2014 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28