16 | 02 | 2019
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території
Тема дня
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Глава держави: Проросійський реванш, популізм і авторитаризм – це загрози європейському вибору України

31-01-2019

Глава держави: Проросійський реванш, популізм і авторитаризм – це загрози європейському вибору України

Президент Петро Порошенко наголошує, що його команда має чим прозвітувати перед суспільством за різними напрямками реформ в державі. «Наш успіх – результат поєднання глибокого розуміння проблем, твердої політичної волі й...

Read more

Кабінет Міністрів розширює перелік електронних послуг і вводить низку е-ініціатив для сімей з новонародженими

31-01-2019

Кабінет Міністрів розширює перелік електронних послуг і вводить низку е-ініціатив для сімей з новонародженими

Кабінет Міністрів України в рамках розвитку електронного урядування розширює спектр електронних послуг для громадян, а також пропонує низку електронних ініціатив для сімей з новонародженими дітьми. Як зазначив Прем’єр-міністр України Володимир...

Read more

"Щоб перемогти, прогнати ворога з усієї нашої землі, Україні сьогодні потрібна єдність. І досягти її – це наше з вами завдання. Це – наша пряма відповідальність!" - Андрій Парубій під час Форуму "Від Крут до Брюсселю"

31-01-2019

"Щоб перемогти, прогнати ворога з усієї нашої землі, Україні сьогодні потрібна єдність. І досягти її – це наше з вами завдання. Це – наша пряма відповідальність!" - Андрій Парубій під час Форуму "Від Крут до Брюсселю"

Ваше Блаженство! Шановний пане Президенте України Петро Олексійовичу Порошенко! Шановний пане Прем’єр-Міністре! Шановні учасники нашого зібрання! Дорогі побратими! Минулого тижня українці в усьому світі відзначали сторіччя Акту злуки усіх українських земель в Єдину Соборну Українську...

Read more
Анонс подій

decentr

Підведення підсумків діяльності медичних закладів Іллінецького району у 2013 році на спільному засіданні медичної ради

Підсумки діяльності медичних закладів Іллінецького району у 2013 році підведено на спільному засіданні медичної ради Іллінецької центральної районної лікарні та комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» за участі голови райдержадміністрації Володимира Ящука, голови районної ради Олега Дмитрика.

Перед присутніми з доповіддю виступив головний лікар Іллінецької центральної районної лікарні Михайло Кобець, який дав детальну характеристику діяльності закладів охорони здоров’я вторинного рівня у минулому році. Михайло Петрович відмітив, що протягом звітного періоду у районі відбулись процеси, пов’язані з реформуванням медичної галузі, зокрема відповідно до виконання Плану-графіку реформування закладів вторинного рівня надання медичної допомоги головою Вінницької облдержадміністрації 26.07.2013 затверджено план етапності впровадження створення закладів нового типу на базі  центральних районних лікарень, згідно з яким  Іллінецька центральна районна лікарня розвиватиметься як лікарня інтенсивного лікування І рівня. В процесі підготовки до створення багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування, рішенням №512/14 сесії УІ скликання Вінницької обласної ради від 19 лютого 2013 року Іллінецьке районне територіальне медичне об’єднання перейменоване в Іллінецьку центральну районну лікарню. Затверджено Статут, проведено необхідні заходи по реєстрації, Дашівська міська лікарня об’єднана з Іллінецькою ЦРЛ у вигляді поліклінічного та терапевтичного відділень. На базі приймального відділення районної лікарні з грудня 2012 року відкрито відділення екстреної медичної допомоги. В результаті оптимізації малопотужних акушерських стаціонарів – пологове відділення Іллінецької центральної районної лікарні в 2013 році надавало медичну допомоги вагітним, роділлям та породіллям із інших районів. Відбулась оптимізація ліжкового фонду в Іллінецькій центральній районній лікарні –  скорочено 8 стаціонарних ліжок. Проводиться робота зі створення електронного реєстру пацієнтів.

Іллінецька центральна районна лікарня ліцензована на медичну практику по всіх заявлених спеціальностях. У 2013 році пройшла чергову акредитацію, отримавши вищу акредитаційну категорію та має звання «Лікарня доброзичлива до дитини». Продовжується участь в Українсько-швейцарській програмі «Здоров’я матері та дитини».

Значна увага приділялась протягом минулого року зміцненню матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я. У 2013 році за кошти районного бюджету та позабюджетні кошти придбано апарат УЗД Alpinion Medical System з повною комплектацією датчиків – 693,6 тис. грн., біохімічний аналізатор в лабораторію – 27,6 тис. грн., дозатор змінного об’єму 2 шт. – 4,5 тис. грн., аналізатор глюкози та глікованого гемоглобіну CLOVER A 1c та 140 картриджів, апарат «Фрезер» для зняття мозолів та натоптишів хворим на цукровий діабет та витяжка для роботи фрезера для новоствореного кабінету діабетичної стопи, градуйований камертон, Твін-Тіп, монофіламент для ранньої діагностики діабетичної полінейропатії

На виконання доручення Вінницької обласної державної адміністрації від 04.02. 2013 року № 01-1-14/682 за результатами засідання регіонального комітету економічних реформ та Плану Іллінецького району на 2013 рік, з метою поліпшення якості надання медичної допомоги вторинного рівня у відповідності до вимог стандартів санітарно-протиепідемічного та лікувально-оздоровчого режимів у відділеннях центральної районної лікарні проведено капітальні та поточні ремонти, закуплено медичного та іншого обладнання. Протягом 2013 року залучено бюджетних та позабюджетних коштів на суму – 2787,183 тис. грн.

В Іллінецькій центральної районної лікарні впроваджуютьсь у медичну практику новітні технології, зокрема аллопластика поліпропіленовими сітками при оперуванні вентральних гриж, цілодобове моніторування діяльності серцево-судинної системи по Холтеру, тромболізісна терапія при лікуванні хворих з гострим інфарктом міокарду, тести на тропонін І при діагностиці ГІМ, дистанційна передача ЕКГ в діагностично-дистанційний центр м. Вінниці.

У пологовому відділенні Іллінецької центральної районної лікарні запроваджуються партнерські пологи, раннє прикладання новонародженого до грудей матері, сумісне перебування матері та дитини, дотримання принципів «теплового ланцюжка» після народження дитини – ранній та необмежений контакт «шкіра до шкіри».

Зі звітом про роботу закладів сімейної медицини виступив головний лікар комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександр Бабушок. Зокрема Олександр Миколайович зазаначив, що за 2013 рік у закладах охорони здоров’я первинного рівня проведено капітальні ремонти з облаштуванням холодного та гарячого водопостачання та водовідведення, внутрішніх вбиралень у 6 амбулаторіях загальної практики сімейної медицини та 22-х фельдшерсько-акушерських пунктах. В амбулаторії загальної практики сімейної медицини реорганізовано 2 фельдшерсько-акушерських пункти у селах Китайгород та Чортория.

У всіх амбулаторіях району складені та затверджені графіки виїздів по закріпленим населеним пунктах, а також складений графік щомісячних виїздів по амбулаторіям провідних спеціалістів сімейної медицини, з представниками адміністрації  комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги».

Всі амбулаторії загальної практики сімейної медицини забезпеченні автотранспортом. У 2011 році придбаний новий санітарний автомобіль «Газель», на початку 2013 року отримано 3 легкових автомобілі «Джилі» на суму 172 251 грн.

Протягом 2013 року в Іллінецькому районі народилось 402 дитини (в 2012 році – 444 дитини). Рівень малюкової смертності у минулому році становив 5% на 10 тис. дитячого населення (померло 2 дітей), у 2012 році – 6,71% на 10 тис. дитячого населення.

В обговоренні доповідей взяли участь завідувачка поліклінічного відділення Іллінецької центральної районної лікарні Таїсія Семенова, районний акушер-гінеколог, завідувачка акушерсько-гінекологічного відділення Іллінецької центральної районної лікарні Жанна Масленчук, завідувач Бабинської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Володимир Горобець.

Підводячи підсумки медичної ради керівники району окреслили найбільш важливі питання щодо покращення умов надання медичної допомоги та діяльності медичних закладів у 2014 році та подякували медичним працівникам за працю, розуміння та підтримку.

 

VonuZax_Ukr.jpg

Це важливо:

ПЛАН-КАЛЕНДАР основних заходів, що будуть проводитись райдержадміністрацією та районною радою в  лютому 2019 року

Оголошення про результат конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - державного реєстратора відділу надання адміністративних послуг Іллінецької районної державної адміністрації

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Іллінецької районної державної адміністрації

Оголошення про результат конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Іллінецької районної державної адміністрації 

Оголошення про результат конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста служби у справах дітей Іллінецької районної державної адміністрації

Триває прийом заявок для участі в Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2018»

Перелік об'єктів та проектів соціально-економічної сфери та інфраструктури, що планується до будівництва, капремонту, модернізації на період 2019-21 років

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади державного реєстратора відділу надання адміністративних послуг 

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста служби у справах дітей РДА

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади  головного архітектора району

План перспективного розвитку району

Результати конкурсу  на заміщення вакантної посади державної служби категорії "В

Важлива інформація для громадських організацій Вінниччини

Оголошується конкурс 

Результати конкурсу  на заміщення вакантної посади державної служби категорії "В"

Про опалювальний  період  2018-2019 років

Оголошується конкурс

Як отримати статус  дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфлікті

 

Важливі зміни до Закону України "Про регулювання містобудівної документації"

Про зміни у Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 7 Закону України "Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні" щодо встановлення групи інвалідності

Паспорт бюджетних програм управління праці та соціального захисту населення РДА та звіти про їх виконання

Управління праці та соціального захисту населення Іллінецької райдержадміністрації  оголошує конкурс  на зайняття  вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста з прийняття рішень відділу адресних соціальних допомог та компенсаційних виплат

Інформація про проведення аудиту доступності для маломобільних груп населення об’єктів житлового, громадського призначення та транспортної інфрастуктури

Інформація по доступності об'єктів фізичного оточення, розташованих на території населених пунктів до потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення Іллінецького району(житловий фонд, заклади освіти, органи влади, соціального захисту,спортивні заклади, транспортна інфраструктура)

,

Про районний бюджет на 2018 рік

Звіт про районний бюджет за 2017 рік та додатки до нього 

Конфлікт інтересів - треба знати!

Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Порядок забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян

Іллінецька районна державна адміністрація Вінницької області повідомляє

Пам'ятка щодо першочергових дій у разі виявлення або застосування вибухових пристроїв та виявлення осіб, що можуть виношувати диверсійні та терористичні наміри

Детальна інформація щодо процесу отримання одноразової державної грошової допомоги особами, які отримали тілесні ушкодження під час участі у революції гідності у 2017 році

Про забезпечення дровами паливними в 2017 році

Актуальна інформація для переселенців 

Телефон «гарячої лінії» управління праці  та  соціального  захисту  населення Іллінецької райдержадміністрації  з питань призначення населенню  житлових субсидій - 2-14-85

Державне регулювання цін на основні харчові продукти

Електронні сервіси, розміщені на офіційному веб-порталі державної фіскальної служби  для ознайомлення та отримання інформації з метою використання у своїй діяльності

Контакти особи, відповідальної за координацію роботи з учасниками антитерористичної операції, демобілізованими особами, пораненими учасниками антитерористичної операції, членами сімей загиблих учасників антитерористичної операції

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО ТА ЇХ ОБТЯЖЕНЬ

Закон України "Прозасудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки"

Безкоштовні консультації  підприємств і підприємців та комунальних підприємств з проблем ресуросоенергоефективності

«Гаряча» антикорупційна лінія в облдержадміністрації  

На Вінниччині працюють місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги

З усіма проблемними питаннями щодо надання статусу учасника бойових дій військовослужбовцям  Сухопутних військ Збройних Сил України-учасникам АТО звертатись до робочої групи 

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

До уваги суб’єктів господарювання, які проводять діяльність з обігу харчових продуктів

Інформація  про  забезпечення учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Електронні адміністративні послуги в Україні

Інформація щодо прав та обов'язків, соціального та правового захисту військовозобов'язаних, призваних на військову службу у зв'язку з мобілізацією, резервістів, а також військовослужбовців, прийнятих на військову службу в добровільному порядку (за контрактом) 

Перелік об'єктів комунальної власності територіальних громад району, які не використовуються за призначенням, та відповідні пропозиції щодо подальшої їх приватизації або надання в оренду

Правові норми національного законодавства, що спрямовані на стимулювання інвестиційної та інноваційної діяльності, розвитку реального сектору економіки

Інформація про місце зберігання матеріалів містобудівної документації  населених пунктів Іллінецького району

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб

Конкурс з визначення  робочого органу з підготовки та проведення конкурсу на право здійснення перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування

 

Lustraition 160 102

banner dersl

podatkova1

<< < лютого 2014 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28