10 | 12 | 2019
Голова
районної державної адміністрації
 
 
вакансія
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території

Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 8192 of 19689 bytes written, possibly out of free disk space in /home/h44553/data/www/irda.org.ua/modules/mod_accordion_menu/classes/cache.class.php on line 120
Тема дня
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Президент: Кожен корупціонер має відповісти перед законом, незалежно від прізвища, посади і сфери діяльності

03-12-2019

Президент: Кожен корупціонер має відповісти перед законом, незалежно від прізвища, посади і сфери діяльності

Президент України Володимир Зеленський зазначив, що в Україні вперше за роки незалежності розпочато справжню реформу прокуратури, і висловив упевненість, що після переатестації прокурорів країна отримає справедливу, орієнтовану на суспільство прокуратуру,...

Read more

Усю територію України оцифрують уже наступного року, - Олексій Гончарук

03-12-2019

Усю територію України оцифрують уже наступного року, - Олексій Гончарук

Держгеокадастр оголосив тендер на виконання робіт із аерофотознімання території України, а також створення ортофотопланів і цифрової моделі рельєфу. Уся зібрана інформація стане в нагоді в рамках запуску земельної реформи —...

Read more

Шлях дипломатичного врегулювання - єдиний для вирішення конфлікту на Донбасі, - Дмитро Разумков

03-12-2019

Шлях дипломатичного врегулювання - єдиний для вирішення конфлікту на Донбасі, - Дмитро Разумков

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відкрив 12-ту сесію Парламентської асамблеї ГУАМ.  У своєму вступному слові він наголосив на готовності України і, зокрема, Парламенту нового скликання до поглиблення співпраці з...

Read more
Анонс подій

decentr

Іллінецька районна рада 7 скликання провела першу сесію

12 листопада 2015 року в залі засідань райдержадміністрації та районної ради відбулась перша сесія районної ради 7 скликання. На засідання зібралось 33 новообраних депутати. Один з депутатів був відсутній з поважних причин. Також на сесії були присутні голова районної державної адміністрації Андрій Лисак, депутат обласної ради Петро Одарченко, Іллінецький міський голова, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів міністерств та відомств України, керівники комунальних підприємств, представники різних політичних партій та громадськості, засобів масової інформації.

Засідання першої  сесії відкрив голова районної виборчої комісії  Ігор Сидоренко, який оголосив офіційні результати виборів депутатів районної ради. Він розповів, що за результатами чергових виборів депутатів районної ради  25 жовтня 2015 року  п’ятивідсотковий бар’єр подолали 5 політичних партій. До Іллінецької районної ради обрано 34 депутата: «Блок Петра Порошенка «Солідарність» - 12 депутатів, «Громадянська позиція» - 8 депутатів, «ВО «Батьківщина» - 7 депутатів, «Аграрна партія України» - 5 депутатів, «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» - 2 депутати.

Голова  районної виборчої  комісії зачитав список депутатів та урочисто вручив обраним депутатам посвідчення та нагрудні значки «Депутат районної ради».

Для проведення процедури обрання голови районної ради було обрано тимчасову президію, до складу якої увійшли представники всіх політичних сил, представлених у раді, сформовано секретаріат та лічильну комісію.

Представники політичних сил висунули дві кандидатури на посаду голови районної ради: «Громадянська позиція» та Аграрна партія України запропонували Валентину Тарасову, депутата від «Громадянської позиції», спільним кандидатом від «Солідарності» та «Батьківщини» став Сергій Загороднюк. У ході таємного голосування більшістю голосів головою Іллінецької районної ради 7 скликання обрано представника фракції «ВО «Батьківщина» - Сергія Загороднюка, 1975 року народження, жителя міста Іллінці. До обрання він  працював на посаді першого заступника голови Іллінецької районної державної адміністрації.

Депутати підтримали подання голови районної ради Сергія Загороднюка та обрали заступником голови районної ради депутата від фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» - Швеця Віталія Анатолійовича, 1985 року народження, жителя міста Іллінці. Раніше Віталій Швець працював на посаді першого заступника Іллінецького міського голови.

Новообрані голова та заступник склали присягу посадової особи місцевого самоврядування, подякували депутатам за підтримку.

Голова райдержадміністрації Андрій Лисак привітав Сергія Загороднюка, Віталія Швеця, усіх депутатів з обранням, зауваживши, що перша сесія продемонструвала, що сформовано дієвий склад районної ради. Й висловив сподівання, що депутати й надалі працюватимуть конструктивно і злагоджено задля розвитку Іллінеччини та людей, які тут живуть.

 

 

 

 

 

VonuZax_Ukr.jpg

Lustraition 160 102

banner dersl

podatkova1

<< < листопада 2015 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30