16 | 02 | 2019
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території
Тема дня
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Глава держави: Проросійський реванш, популізм і авторитаризм – це загрози європейському вибору України

31-01-2019

Глава держави: Проросійський реванш, популізм і авторитаризм – це загрози європейському вибору України

Президент Петро Порошенко наголошує, що його команда має чим прозвітувати перед суспільством за різними напрямками реформ в державі. «Наш успіх – результат поєднання глибокого розуміння проблем, твердої політичної волі й...

Read more

Кабінет Міністрів розширює перелік електронних послуг і вводить низку е-ініціатив для сімей з новонародженими

31-01-2019

Кабінет Міністрів розширює перелік електронних послуг і вводить низку е-ініціатив для сімей з новонародженими

Кабінет Міністрів України в рамках розвитку електронного урядування розширює спектр електронних послуг для громадян, а також пропонує низку електронних ініціатив для сімей з новонародженими дітьми. Як зазначив Прем’єр-міністр України Володимир...

Read more

"Щоб перемогти, прогнати ворога з усієї нашої землі, Україні сьогодні потрібна єдність. І досягти її – це наше з вами завдання. Це – наша пряма відповідальність!" - Андрій Парубій під час Форуму "Від Крут до Брюсселю"

31-01-2019

"Щоб перемогти, прогнати ворога з усієї нашої землі, Україні сьогодні потрібна єдність. І досягти її – це наше з вами завдання. Це – наша пряма відповідальність!" - Андрій Парубій під час Форуму "Від Крут до Брюсселю"

Ваше Блаженство! Шановний пане Президенте України Петро Олексійовичу Порошенко! Шановний пане Прем’єр-Міністре! Шановні учасники нашого зібрання! Дорогі побратими! Минулого тижня українці в усьому світі відзначали сторіччя Акту злуки усіх українських земель в Єдину Соборну Українську...

Read more
Анонс подій

decentr

Підсумки роботи відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань України у Іллінецькому районі за 2016 рік

Про це на оперативній нараді у голови райдержадміністрації із заступниками голови, начальниками управлінь, відділів, секторів, служби райдержадміністрації, керівниками територіальних підрозділів міністерств та відомств України розповів начальниук відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань України у Іллінецькому районі Вадим Горченко. У нараді також взяв участь головний бухгалтер Управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань України у Вінницькій області Ярослав Тарковський.

Вадим Григорович, зокрема, зазначив, що запровадження загальнообов’язкового державного соціального страхування стало одним із визначних елементів соціальних реформ в Україні .

Відповідно до  Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України» з   1 квітня 2001 року розпочало роботу відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Іллінецькому районі .

Основними напрямами діяльності Фонду є :

проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів, запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим випадкам загрози здоров’ю застрахованих, викликаних умовами праці; сприяння створенню умов для відновлення здоров я та працездатності потерпілих на виробництві від нещасних випадків; відшкодування шкоди , пов’язаної з втратою застрахованими особами заробітної плати або відповідної її частини під час виконання трудових обов’язків, надання їм соціальних послуг у зв’язку з ушкодженням здоров’я, а також у разі смерті, здійснення страхових виплат непрацездатним членам їх сімей.

За 2016 рік по відділенню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Іллінецькому районі  за оперативними даними зареєстровано 4 нещасних випадки , з них:

- 3 випадки  ( 2 легких і 1 випадок важкий)

- 1 випадок  не пов'язаний з виробництвом

Основними причинами нещасних випадків є: незадовільний стан трудової і виробничої дисципліни, не якісне розроблення  інструкцій з охорони праці  та  невиконання вимог інструкцій, незадовільний технічний засобів виробництва, порушення вимог безпеки під час експлуатації, машин, порушення технологічних процесів  тощо

Нещасні випадки розподіляються:

За видом подій:

1випадок -  наїзд транспортного засобу (33,3%)

2 випадки – падіння потерпілого (66,7%).

В розрізі галузей рівень виробничого травматизму спостерігається в  АПК -  1 випадок , 1 випадок  в  переробній галузі  та 1 випадок   галузі енергетики.

В порівнянні з аналогічним періодом 2015 року загальна кількість травмованих на виробництві  залишилась не змінною Але слід відзначити,  що    випадки зі смертельними наслідками у звітному році відсутні. Профзахворювання відсутні .

В основному по району порівнюючи із  попереднім 2015роком спостерігається  зниження  росту виробничого травматизму

За 2016 рік  страховий експерт з охорони праці відділення ВД Фонду у Іллінецькому районі надавались  консультації страхувальникам з питань охорони праці та загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань.  Здійснено  публікації в районних газетах по висвітленню стану виробничого травматизму та профілактичної роботи з питань охорони праці на підприємствах району

Спеціалістами розповсюджено 49 примірники нормативних актів, підручників, журналів та іншої спеціальної літератури, плакатів, пам’яток на підприємствах страхувальників.

Важливою проблемою, що перешкоджає забезпеченню ефективної роботи є те, що роботодавець не несе відповідальності за порушення законодавства з охорони праці, тому він не зацікавлений в покращенні умов праці робітників.  

Станом на 01.01.2017 року щомісячні страхові виплати проводяться 227 особам, в тому числі  207 потерпілим та 20 особам, які мають право на страхову виплату в зв’язку із смертю потерпілого.  В тому числі 36 особам які переміщені з тимчасово окупованої території (Луганської та Донецької областей). Із загальної кількості осіб, що отримують виплати в зв’язку із стійкою втратою працездатності (207 чол.), 163 чол. (78,7%) потерпіли внаслідок нещасного випадку на виробництві, 44 чол. ( 21,3%) – внаслідок професійного захворювання. В тому числі по Іллінецькому району -  116 осіб   , 

Із загальної кількості потерпілих на обліку перебуває 150  інвалідів, в тому числі 9  інвалідів І групи (6,0%), 32 інвалідів ІІ групи (21,3%), 109  інвалідів ІІІ групи (72,7%).  Крім того, 57 особам визначено лише відсотки (без групи інвалідності).

В тому числі по Іллінецькому району - 3 інваліди І групи (3,5%) ,19 інвалід ІІ групи (17,4%), 57 інваліди ІІІ групи (51,3%), 32 осіб без групи інвалідності ( 27,8%), 12 осіб, які мають право на страхову виплату в зв’язку із смертю потерпілого. По Оратівському району - 6 інваліди І групи (5,8%), 13  інвалід ІІ групи (13,5%), 52  інваліди  ІІІ групи (56,7%), 25 осіб без групи інвалідності (24,0%) та 8 осіб, які мають право на страхову виплату в зв’язку із смертю потерпілого.

Всього протягом 2016 року відділенням виконавчої дирекції ФССНВ у Іллінецькому районі  виплачено на відшкодування шкоди, заподіяної працівникові внаслідок ушкодження його здоров’я або смерті (КЕКВ2730,3) 2996522,00 грн., на медичну, професійну та соціальну реабілітацію потерпілих (КЕКВ 2740) – 180292,40 грн.

В структурі страхових виплат на відшкодування шкоди найбільшу питому вагу мають щомісячна грошова сума в разі часткової чи повної втрати працездатності, що компенсує відповідну частину втраченого заробітку потерпілого – 84,6 % від загальної суми виплат, щомісячні страхові виплати особам, які мають на це право в разі втрати годувальника – 8,2 % ,одноразова допомога в разі смерті потерпілого – 5,5% Меншу питому вагу допомога у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності – 1,3%, витрати на поховання потерпілого -0,17% одноразова допомога потерпілому в разі стійкої втрати професійної працездатності – 0,07%,

Середня щомісячна страхова виплата, що компенсує частину втраченого заробітку потерпілого за 2016 рік склала 1020,93 грн., середня щомісячна виплата особам, які мають на це право в зв’язку із втратою годувальника за 2016 рік склала 1032,82 грн. Перерахунок  щомісячної страхової виплати з 1 березня 2016 не проводився .

У 2016 році було виплачено 1 одноразову допомогу в зв’язку із встановленням стійкої втрати професійної працездатності потерпілому на загальну суму 2272,32 грн.

Кількість утриманців, які отримують щомісячну страхову виплату в зв’язку зі смертю годувальника станом на 01.01.2017 року склала 20 особи  сума виплат – 247877,32 грн. ,

У 2016 році відділенням виконавчої дирекції ФССНВ України у Іллінецькому районі проводилася робота із забезпечення потерпілих медико-соціальними послугами.              

Продовжувалося забезпечення інвалідів трудового каліцтва безкоштовними путівками для санаторно-курортного лікування за кошти Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України. У 2016 році оздоровлено 7 інвалідів  

 З урахуванням терміну забезпечення інвалідів путівками (інваліди І групи щорічно, інваліди ІІ групи раз на два роки, а інваліди ІІІ групи – раз на три роки) потреба у санаторно-курортному лікуванні інвалідів трудового каліцтва  що потребували  такого лікування  була задоволена у повному обсязі.

Також у 2016 році продовжено забезпечення інвалідів технічними засобами реабілітації. Протягом року протезно-ортопедичні вироби отримали 23 інвалідів. Вартість виробив склала 51682,71грн. Усі інваліди, які потребують протезування, отримали технічні засоби реабілітації у встановлені терміни, і потреба у забезпеченні ТЗР  у 2016 році задовольнялася у повному обсязі.

Забезпечено медикаментами, лікарськими засобами та виробами медичного призначення відповідно до висновку МСЕК 2  потерпілих .

Здійснено виплати  на необхідні догляди інвалідам. Ці виплати залежать від розміру мінімальної заробітної плати . 3 інваліди , які потребували спеціального медичного догляду, та  отримали в сумі 36620,11  грн. виплат, 3 інвалідів, які потребували постійного стороннього догляду – 20097,12грн. виплат, і 10 інвалідів, які потребували побутового обслуговування – 42656,34 грн. виплат . 

Відповідно до діючого законодавства інвалідам, які отримали автомобілі за кошти Фонду, а також інвалідам, які мають право на отримання автомобіля, проводилась виплата на бензин, ремонт, технічне обслуговування та на транспортне обслуговування. 23  інвалідам було виплачено 5503,84грн. У 2016 році розмір компенсації на бензин,ремонт та технічне обслуговування автомобілів становив 22% від прожиткового мінімуму для осіб,що втратили працездатність, компенсація на транспортне обслуговування відповідно 29% .

Крім того, у 2016 році придбано за кошти Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України  коляску для 1 інваліда трудового каліцтва  на  суму 13729,00 грн.

Загальна сума витрат на відшкодування шкоди потерпілим та надання медико-соціальних послуг по Вінницькій області з урахуванням централізованих закупівель, здійснених виконавчою дирекцією, у 2015 році склала 180292,40 грн.

VonuZax_Ukr.jpg

Це важливо:

ПЛАН-КАЛЕНДАР основних заходів, що будуть проводитись райдержадміністрацією та районною радою в  лютому 2019 року

Оголошення про результат конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - державного реєстратора відділу надання адміністративних послуг Іллінецької районної державної адміністрації

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Іллінецької районної державної адміністрації

Оголошення про результат конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Іллінецької районної державної адміністрації 

Оголошення про результат конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста служби у справах дітей Іллінецької районної державної адміністрації

Триває прийом заявок для участі в Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2018»

Перелік об'єктів та проектів соціально-економічної сфери та інфраструктури, що планується до будівництва, капремонту, модернізації на період 2019-21 років

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади державного реєстратора відділу надання адміністративних послуг 

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста служби у справах дітей РДА

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади  головного архітектора району

План перспективного розвитку району

Результати конкурсу  на заміщення вакантної посади державної служби категорії "В

Важлива інформація для громадських організацій Вінниччини

Оголошується конкурс 

Результати конкурсу  на заміщення вакантної посади державної служби категорії "В"

Про опалювальний  період  2018-2019 років

Оголошується конкурс

Як отримати статус  дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфлікті

 

Важливі зміни до Закону України "Про регулювання містобудівної документації"

Про зміни у Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 7 Закону України "Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні" щодо встановлення групи інвалідності

Паспорт бюджетних програм управління праці та соціального захисту населення РДА та звіти про їх виконання

Управління праці та соціального захисту населення Іллінецької райдержадміністрації  оголошує конкурс  на зайняття  вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста з прийняття рішень відділу адресних соціальних допомог та компенсаційних виплат

Інформація про проведення аудиту доступності для маломобільних груп населення об’єктів житлового, громадського призначення та транспортної інфрастуктури

Інформація по доступності об'єктів фізичного оточення, розташованих на території населених пунктів до потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення Іллінецького району(житловий фонд, заклади освіти, органи влади, соціального захисту,спортивні заклади, транспортна інфраструктура)

,

Про районний бюджет на 2018 рік

Звіт про районний бюджет за 2017 рік та додатки до нього 

Конфлікт інтересів - треба знати!

Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Порядок забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян

Іллінецька районна державна адміністрація Вінницької області повідомляє

Пам'ятка щодо першочергових дій у разі виявлення або застосування вибухових пристроїв та виявлення осіб, що можуть виношувати диверсійні та терористичні наміри

Детальна інформація щодо процесу отримання одноразової державної грошової допомоги особами, які отримали тілесні ушкодження під час участі у революції гідності у 2017 році

Про забезпечення дровами паливними в 2017 році

Актуальна інформація для переселенців 

Телефон «гарячої лінії» управління праці  та  соціального  захисту  населення Іллінецької райдержадміністрації  з питань призначення населенню  житлових субсидій - 2-14-85

Державне регулювання цін на основні харчові продукти

Електронні сервіси, розміщені на офіційному веб-порталі державної фіскальної служби  для ознайомлення та отримання інформації з метою використання у своїй діяльності

Контакти особи, відповідальної за координацію роботи з учасниками антитерористичної операції, демобілізованими особами, пораненими учасниками антитерористичної операції, членами сімей загиблих учасників антитерористичної операції

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО ТА ЇХ ОБТЯЖЕНЬ

Закон України "Прозасудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки"

Безкоштовні консультації  підприємств і підприємців та комунальних підприємств з проблем ресуросоенергоефективності

«Гаряча» антикорупційна лінія в облдержадміністрації  

На Вінниччині працюють місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги

З усіма проблемними питаннями щодо надання статусу учасника бойових дій військовослужбовцям  Сухопутних військ Збройних Сил України-учасникам АТО звертатись до робочої групи 

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

До уваги суб’єктів господарювання, які проводять діяльність з обігу харчових продуктів

Інформація  про  забезпечення учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Електронні адміністративні послуги в Україні

Інформація щодо прав та обов'язків, соціального та правового захисту військовозобов'язаних, призваних на військову службу у зв'язку з мобілізацією, резервістів, а також військовослужбовців, прийнятих на військову службу в добровільному порядку (за контрактом) 

Перелік об'єктів комунальної власності територіальних громад району, які не використовуються за призначенням, та відповідні пропозиції щодо подальшої їх приватизації або надання в оренду

Правові норми національного законодавства, що спрямовані на стимулювання інвестиційної та інноваційної діяльності, розвитку реального сектору економіки

Інформація про місце зберігання матеріалів містобудівної документації  населених пунктів Іллінецького району

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб

Конкурс з визначення  робочого органу з підготовки та проведення конкурсу на право здійснення перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування

 

Lustraition 160 102

banner dersl

podatkova1

<< < січня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
31