17 | 03 | 2018
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території
Тема дня
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Президент України закликав країни G7 засудити та не визнавати російські вибори в окупованому Криму

15-03-2018

Президент України закликав країни G7 засудити та не визнавати російські вибори в окупованому Криму

«Я хотів би обговорити російські вибори 18 березня. Це було б критично важливим для нас отримати вашу тверду заяву щодо засудження та невизнання російських виборів в Криму», - заявив Президент...

Read more

Кожна вкладена в українську економіку інвестиція має бути успішною, – Глава Уряду

15-03-2018

Кожна вкладена в українську економіку інвестиція має бути успішною, – Глава Уряду

Кожна інвестиція, вкладена в економіку України, має бути успішною, і потенціал для цього є. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час традиційної зустрічі «Діалог влади та бізнесу», яка...

Read more

«Висновок профільного Комітету дає можливість розглянути питання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Бакуліна Євгена Миколайовича», - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій

15-03-2018

«Висновок профільного Комітету дає можливість розглянути питання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Бакуліна Євгена Миколайовича», - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, відкриваючи пленарне засідання у вівторок, повідомив, що Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України на своєму засіданні у понеділок, 12 березня,...

Read more
Анонс подій

decentr

Про забезпечення реалізації прав дітей

З даного питання на оперативній нараді у голови райдержадміністрації із заступниками голови, начальниками управлінь, відділів, секторів, служби райдержадміністрації, керівниками територіальних підрозділів міністерств та відомств України інформувала начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Людмила Ковальчук.

Вона розповіла, що у районі забезпечується виконання вимог законодавства щодо соціального захисту дітей, насамперед дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Відповідно до чинного законодавства   службою у справах дітей забезпечено функціонування єдиної інформаційно-аналітичної системи «Діти», якою передбачено ведення електронної системи обліку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та осіб, які бажають взяти їх на виховання.

На первинному обліку служби  станом на 01.01.2017 року перебувала 51 дитина. Усі діти  влаштовані до сімейних форм виховання, а саме під опіку, піклування - 44 дитини, в прийомні сім'ї та дитячі будинки сімейого типу – 7. 

Однією із форм реалізації державної політики з охорони дитинства на місцях є діяльність Комісії з питань захисту прав дитини.

За наслідками прийняття рішень Комісії, у випадках передбачених законодавством, головою райдержадміністрації видаються розпорядження, висновки.

Комісія працює у відповідності до типового положення про Комісію з питань захисту прав дитини затвердженого постановою КМУ від 24 вересня 2008 року № 866.

Відповідно до вимог чинного законодавства  оформлені особові справи  дітей та   затверджені індивідуальні плани захисту.

На жаль, не кожному малюку пощастило народитися у благополучній сім’ї, де йому надаються усі умови для повноцінного проживання,  виховання та розвитку. Є сім'ї, в яких діти обділені увагою, турботою та любов'ю батьків.

Охорона дитинства є одним із стратегічних загальнонаціональних пріоритетів державної політики України. Всебічний розвиток дітей тісно пов’язаний з умовами, в яких вони зростають. Тому основним завданням служби у справах дітей є розроблення і здійснення заходів щодо захисту прав, свобод і законних інтересів дітей, забезпечення виконання Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», Указу Президента України "Про додаткові заходи щодо захисту прав та законних інтересів дітей». Так, відповідно до вимог статті 4 Закону України „Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей”, службою у справах дітей здійснюється ведення обліку дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Налагоджена співпраця з органами місцевого самоврядування щодо соціально-правового захисту дітей, які опинились в складних життєвих обставинах їх соціалізації, реабілітації та адаптації в суспільстві. З метою покращення якості життя дітей соціально вразливих групп, до служби у справах дітей подається інформація про наявність на території району сімей з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах, яка доповнюється у разі виникнення підстав для взяття на облік дитини.

Станом на 01.01.2017 року на обліку  перебуває 27 дітей із 13 сімей. Протягом 2016 року на обліку з підстави ухилення батьків від виконання батьківських обов’язків перебувало 56 дітей із 24 сімей. 1 дитина з 1 сім’ї перебувала на обліку у зв’язку із  скоєнням  фізичного  насилля  щодо  дитини  в  сім’ї. Протягом року  взято  на облік 27 дітей,  знято з обліку 30.

У 2015 році на обліку служби з підстави ухилення батьків від виконання батьківських обов’язків та жорстокого поводження з дітьми перебувало 50 дітей із 22 сімей. 20 дітей знято з обліку у зв’язку із зникненням підстав взяття на облік, 27 взято на облік.

З дітьми та їх батьками працівники служби систематично проводять індивідуальні профілактичні бесіди та роз’яснювальну роботу з метою посилення відповідальності за виховання дітей. Перевіряються умови проживання вказаних дітей, про що складаються акти перевірки житлово-побутових умов, надається психологічна та юридична допомога. Постійно ведеться робота, направлена на вивчення причин, які призвели до скрутного становища в житті дитини. Такими причинами є - проживання в сім’ї, у якій батьки або особи, які їх замінюють, ухиляються від виконання своїх обов’язків з виховання дитини, не піклуються про фізичний і духовний розвиток дитини, її навчання, підготовку до самостійного життя, не забезпечують необхідного харчування, медичного догляду, що негативно впливає або може вплинути на її фізичний розвиток, не створюють умов для отримання нею освіти.

З метою профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі, запобігання бездоглядності та безпритульності дітей, службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з правоохоронними органами постійно проводяться профілактичні рейди: «Діти вулиці», «Неблагополучна сім’я». Проводяться правові лекторії в школах району. Служба у справах дітей райдержадміністрації співпрацює з працівниками правоохоронних органів, структурними підрозділами райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, установами та організаціями району з питань, які стосуються захисту прав та інтересів дітей, для усунення причин, які ведуть до появи складних життєвих обставин в житті дитини.

Також працівники служби у справах дітей  виступають на батьківських зборах та перед учнями з питань профілактики бездоглядності, жорстокого поводження з дітьми, профілактики алкоголізму, тощо.

Протягом 2016 року у районі  набули статусу дитини-сироти 4 дитини, дитини, позбавленої батьківського піклування - 1. У 2015 році відповідно 2 і 5.  Вони влаштовані до сімейних форм виховання.

Однією із форм реалізації державної політики з охорони дитинства на місцях є неухильне дотримання службою у справах дітей порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей,  затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 жовтня 2008 року № 905.

Станом на 01.01.2017 року на місцевому та регіональному обліках з усиновлення перебуває – 7 дітей.  

Із 7 дітей, які можуть бути усиновленими: 1дитина віком від 3 до 5 років, 1 дитина – 6-10 років, 5 дітей – 11-17 років. 6 дітей мають братів і сестер.

У 2016 році в районі громадянами України усиновлено 1 дитину, одним із подружжя -1 дитину.

Служба у справах дітей  райдержадміністрації здійснює нагляд за умовами проживання та виховання 27 усиновлених дітей ( з них 3 дитини – усиновлені менше трьох років тому, 24 – понад три року тому). Протягом звітного року здійснено нагляд та отримано звіти щодо 5 усиновлених дітей. Порушень їх прав  не виявлено.

На обліку служби немає потенційних кандидатів – усиновителів.

Іншою формою реалізації державної політики з охорони дитинства є неухильне дотримання службою у справах дітей порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866.

Під опікою, піклуванням  33 громадян перебуває 44 дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. Це становить 86,3% від загальної кількості статусних дітей.

Діти перебувають під опікою, піклуванням  здебільшого в родичів (в повнолітніх братів, сестер, в тіток, дядьків, баби, діда), а 1 дитина проживає в сім’ях опікунів, що не мають родинних зв’язків з підопічною.

У  звітному році 4 дітям призначено опіка, піклування, відносно 12 дітей припинено опіку, піклування, з них 9 - у зв’язку з досягненням повноліття, 3 – за заявами опікунів.

Служба у справах дітей із залученням працівників органів освіти, охорони здоров’я, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, місцевого самоврядування за місцем проживання дитини здійснює контроль за умовами утримання, навчання, виховання дитини, над якою встановлено опіку, піклування, яка влаштована в прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу, шляхом відвідування родини. Періодичність відвідувань опікунів, піклувальників проводиться щорічно згідно з графіком, за потребою відвідуються частіше.

Станом на 01 січня 2017 року  в  прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу  проживає 7 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на первинному обліку служби. Це становить 13,7 % від загальної кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування ( 51 дітей).

В Іллінецькому районі функціонує  2 дитячих будинки сімейного типу і 5 прийомних сімей,  в яких виховується 34 дитини, які перебувають на первинному обліку служб у справах дітей Іллінецької, Барської, Гайсинської, Жмеринської, Липовецької, Літинської, Могилів-Подільської, Томашпільської, Тиврівської, Шаргородської, Оратівської райдержадміністрацій  та Вінницької і Жмеринської міських рад.

У 2016 році  до дитячих будинків сімейного типу і прийомних сімей довлаштовано 3 дитини.

У районі забезпечується виконання вимог законодавства щодо захисту майнових та житлових прав дітей.

Станом на 01.01.2017 із загальної кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що перебувають на первинному обліку в службі у справах дітей (51 дитини), мають житло на праві користування – 42 дитини, на праві власності – 9 дітей.

Питання здійснення правочинів щодо житла та майна дітей в обов’язковому порядку вирішується на засіданнях комісії з питань захисту прав дитини. Дозвіл на вчинення правочинів щодо житла дитини надається у разі гарантування збереження її права на житло. Розглянуто 9 питань щодо захисту житлових та майнових прав дітей, надано 2 рішення органу опіки та піклування на придбання житла на ім’я дітей. У жодному випадку житлові та майнові права дітей не порушувалися.

З метою дотримання вимог законодавства щодо захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, здійснюються заходи щодо збереження за дітьми даної категорії житла, в якому вони проживали з батьками, рідними до влаштування у сім’ї громадян або заклади. Іллінецькою міською радою здійснюються заходи щодо збереження житла, яке належить на праві користування 3 дітям та 2 особам з їх числа.

Також виконкомами місцевих рад здійснюється  взяття дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

З метою вирішення пріоритетних завдань державної політики у сфері забезпечення житлових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у районі затверджена Районна програма забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та  осіб з їх числа на 2014-2018 роки, якою передбачено на придбання житла 50 тис. грн., на проведення ремонту житла – 20 тис. грн., на оформлення спадщини – 3тис. грн.

Штатним розписом служби передбачено 4 працівники. Фактично працює – 2.

Протягом  року підготовлено – 53 проекти розпоряджень, наказів щодо захисту законних прав та інтересів дітей,  617 вихідних документів, опрацьовано 582 вхідні документи.  Надано 129 дозволів на відрахування дітей із закладів.

Забезпечено представництво інтересів дітей у 41 судовому засіданні.

Здійснено 41 прийом громадян, на яких побувало 49 осіб,  розглянуто 7 звернень.

Це важливо:

ПЛАН-КАЛЕНДАР основних заходів, що будуть проводитись райдержадміністрацією та районною радою на місяць

Іллінецька районна державна адміністрація оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» – завідувача сектору контролю відділу організаційної роботи та документообігу 

Іллінецька районна державна адміністрація оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» –заступника начальника відділу організаційної роботи та документообігу

Паспорти бюджетних програм управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та звіти про їх виконання

Управління праці та соціального захисту населення Іллінецької райдержадміністрації  оголошує конкурс  на зайняття  вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста з прийняття рішень відділу адресних соціальних допомог та компенсаційних виплат

Конфлікт інтересів - треба знати!

Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Порядок забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян

Іллінецька районна державна адміністрація Вінницької області повідомляє

Пам'ятка щодо першочергових дій у разі виявлення або застосування вибухових пристроїв та виявлення осіб, що можуть виношувати диверсійні та терористичні наміри

Детальна інформація щодо процесу отримання одноразової державної грошової допомоги особами, які отримали тілесні ушкодження під час участі у революції гідності у 2017 році

Про забезпечення дровами паливними в 2017 році

Актуальна інформація для переселенців 

Телефон «гарячої лінії» управління праці  та  соціального  захисту  населення Іллінецької райдержадміністрації  з питань призначення населенню  житлових субсидій - 2-14-85

Державне регулювання цін на основні харчові продукти

Електронні сервіси, розміщені на офіційному веб-порталі державної фіскальної служби  для ознайомлення та отримання інформації з метою використання у своїй діяльності

Контакти особи, відповідальної за координацію роботи з учасниками антитерористичної операції, демобілізованими особами, пораненими учасниками антитерористичної операції, членами сімей загиблих учасників антитерористичної операції

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО ТА ЇХ ОБТЯЖЕНЬ

Закон України "Прозасудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки"

Безкоштовні консультації  підприємств і підприємців та комунальних підприємств з проблем ресуросоенергоефективності

«Гаряча» антикорупційна лінія в облдержадміністрації  

На Вінниччині працюють місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги

З усіма проблемними питаннями щодо надання статусу учасника бойових дій військовослужбовцям  Сухопутних військ Збройних Сил України-учасникам АТО звертатись до робочої групи 

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

До уваги суб’єктів господарювання, які проводять діяльність з обігу харчових продуктів

Інформація  про  забезпечення учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Електронні адміністративні послуги в Україні

Інформація щодо прав та обов'язків, соціального та правового захисту військовозобов'язаних, призваних на військову службу у зв'язку з мобілізацією, резервістів, а також військовослужбовців, прийнятих на військову службу в добровільному порядку (за контрактом) 

Перелік об'єктів комунальної власності територіальних громад району, які не використовуються за призначенням, та відповідні пропозиції щодо подальшої їх приватизації або надання в оренду

Правові норми національного законодавства, що спрямовані на стимулювання інвестиційної та інноваційної діяльності, розвитку реального сектору економіки

Інформація про місце зберігання матеріалів містобудівної документації  населених пунктів Іллінецького району

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб

Конкурс з визначення  робочого органу з підготовки та проведення конкурсу на право здійснення перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування

 

Lustraition 160 102

banner dersl

podatkova1

<< < квітня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30