28 | 04 | 2017
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Облицовка потолка панелями. Качественная облицовка потолка. Облицовка потолка гипсокартоном. Натяжные потолки цены. Лучшие натяжные потолки фото и цены. Натяжные потолки цена за метр. Автономное отопление квартиры. Быстрая установка автономного отопления. Автономное отопление цена. Как сделать мотоблок своими руками. Качественный ремонт мотоблоков своими руками. Мотоблок своими руками фото. Нанесение декоративной штукатурки короед. Как наносить короед декоративная штукатурка. Декоративная штукатурка своими руками короед. Укладка паркета цена. Быстрая укладка паркета своими руками. Укладка паркета на стяжку. Кровать своими руками чертежи. Сделать шкаф кровать своими руками. Деревянная кровать своими руками. Опалубка для монолитного перекрытия. Качественная опалубка для монолитного строительства. Купить опалубку для монолитного строительства.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Тема дня
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Рада ЄС на рівні послів ухвалила історичне рішення про надання Україні безвізу – Президент

28-04-2017

Рада ЄС на рівні послів ухвалила історичне рішення про надання Україні безвізу – Президент

Президент Петро Порошенко повідомив про рішення Комітету постійних представників Європейського Союзу (COREPER) щодо запровадження безвізового режиму для українців.Під час участі Президентів України та Білорусі у заходах з нагоди річниці аварії...

Read more

Україна і Китай активізують співпрацю в агросекторі, енергетиці й інфраструктурі - зустріч Глави Уряду з керівництвом китайської корпорації CCEC

28-04-2017

Україна і Китай активізують співпрацю в агросекторі, енергетиці й інфраструктурі - зустріч Глави Уряду з керівництвом китайської корпорації CCEC

Україна та Китай готові активізувати співпрацю над проектами в сфері сільського господарства, енергетики та інфраструктури. Відповідні домовленості були досягнуті під час зустрічі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана із Головою правління Китайської...

Read more

Заява про завершення другого діалогу Жана Моне та продовження дії угоди про партнерство між Європарламентом та Верховною Радою (Київ, 20 квітня 2017 року)

28-04-2017

Заява про завершення другого діалогу Жана Моне та продовження дії угоди про партнерство між Європарламентом та Верховною Радою (Київ, 20 квітня 2017 року)

Сьогодні пан Андрій Парубій, Голова Верховної Ради України, і пан Елмар Брок, від імені Президента Європарламенту Антоніо Таяні, обмінялися листами на підтвердження продовження Меморандуму про взаєморозуміння між Європейським Парламентом і...

Read more
Анонс подій

decentr

Про забезпечення реалізації прав дітей

З даного питання на оперативній нараді у голови райдержадміністрації із заступниками голови, начальниками управлінь, відділів, секторів, служби райдержадміністрації, керівниками територіальних підрозділів міністерств та відомств України інформувала начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Людмила Ковальчук.

Вона розповіла, що у районі забезпечується виконання вимог законодавства щодо соціального захисту дітей, насамперед дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Відповідно до чинного законодавства   службою у справах дітей забезпечено функціонування єдиної інформаційно-аналітичної системи «Діти», якою передбачено ведення електронної системи обліку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та осіб, які бажають взяти їх на виховання.

На первинному обліку служби  станом на 01.01.2017 року перебувала 51 дитина. Усі діти  влаштовані до сімейних форм виховання, а саме під опіку, піклування - 44 дитини, в прийомні сім'ї та дитячі будинки сімейого типу – 7. 

Однією із форм реалізації державної політики з охорони дитинства на місцях є діяльність Комісії з питань захисту прав дитини.

За наслідками прийняття рішень Комісії, у випадках передбачених законодавством, головою райдержадміністрації видаються розпорядження, висновки.

Комісія працює у відповідності до типового положення про Комісію з питань захисту прав дитини затвердженого постановою КМУ від 24 вересня 2008 року № 866.

Відповідно до вимог чинного законодавства  оформлені особові справи  дітей та   затверджені індивідуальні плани захисту.

На жаль, не кожному малюку пощастило народитися у благополучній сім’ї, де йому надаються усі умови для повноцінного проживання,  виховання та розвитку. Є сім'ї, в яких діти обділені увагою, турботою та любов'ю батьків.

Охорона дитинства є одним із стратегічних загальнонаціональних пріоритетів державної політики України. Всебічний розвиток дітей тісно пов’язаний з умовами, в яких вони зростають. Тому основним завданням служби у справах дітей є розроблення і здійснення заходів щодо захисту прав, свобод і законних інтересів дітей, забезпечення виконання Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», Указу Президента України "Про додаткові заходи щодо захисту прав та законних інтересів дітей». Так, відповідно до вимог статті 4 Закону України „Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей”, службою у справах дітей здійснюється ведення обліку дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Налагоджена співпраця з органами місцевого самоврядування щодо соціально-правового захисту дітей, які опинились в складних життєвих обставинах їх соціалізації, реабілітації та адаптації в суспільстві. З метою покращення якості життя дітей соціально вразливих групп, до служби у справах дітей подається інформація про наявність на території району сімей з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах, яка доповнюється у разі виникнення підстав для взяття на облік дитини.

Станом на 01.01.2017 року на обліку  перебуває 27 дітей із 13 сімей. Протягом 2016 року на обліку з підстави ухилення батьків від виконання батьківських обов’язків перебувало 56 дітей із 24 сімей. 1 дитина з 1 сім’ї перебувала на обліку у зв’язку із  скоєнням  фізичного  насилля  щодо  дитини  в  сім’ї. Протягом року  взято  на облік 27 дітей,  знято з обліку 30.

У 2015 році на обліку служби з підстави ухилення батьків від виконання батьківських обов’язків та жорстокого поводження з дітьми перебувало 50 дітей із 22 сімей. 20 дітей знято з обліку у зв’язку із зникненням підстав взяття на облік, 27 взято на облік.

З дітьми та їх батьками працівники служби систематично проводять індивідуальні профілактичні бесіди та роз’яснювальну роботу з метою посилення відповідальності за виховання дітей. Перевіряються умови проживання вказаних дітей, про що складаються акти перевірки житлово-побутових умов, надається психологічна та юридична допомога. Постійно ведеться робота, направлена на вивчення причин, які призвели до скрутного становища в житті дитини. Такими причинами є - проживання в сім’ї, у якій батьки або особи, які їх замінюють, ухиляються від виконання своїх обов’язків з виховання дитини, не піклуються про фізичний і духовний розвиток дитини, її навчання, підготовку до самостійного життя, не забезпечують необхідного харчування, медичного догляду, що негативно впливає або може вплинути на її фізичний розвиток, не створюють умов для отримання нею освіти.

З метою профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі, запобігання бездоглядності та безпритульності дітей, службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з правоохоронними органами постійно проводяться профілактичні рейди: «Діти вулиці», «Неблагополучна сім’я». Проводяться правові лекторії в школах району. Служба у справах дітей райдержадміністрації співпрацює з працівниками правоохоронних органів, структурними підрозділами райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, установами та організаціями району з питань, які стосуються захисту прав та інтересів дітей, для усунення причин, які ведуть до появи складних життєвих обставин в житті дитини.

Також працівники служби у справах дітей  виступають на батьківських зборах та перед учнями з питань профілактики бездоглядності, жорстокого поводження з дітьми, профілактики алкоголізму, тощо.

Протягом 2016 року у районі  набули статусу дитини-сироти 4 дитини, дитини, позбавленої батьківського піклування - 1. У 2015 році відповідно 2 і 5.  Вони влаштовані до сімейних форм виховання.

Однією із форм реалізації державної політики з охорони дитинства на місцях є неухильне дотримання службою у справах дітей порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей,  затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 жовтня 2008 року № 905.

Станом на 01.01.2017 року на місцевому та регіональному обліках з усиновлення перебуває – 7 дітей.  

Із 7 дітей, які можуть бути усиновленими: 1дитина віком від 3 до 5 років, 1 дитина – 6-10 років, 5 дітей – 11-17 років. 6 дітей мають братів і сестер.

У 2016 році в районі громадянами України усиновлено 1 дитину, одним із подружжя -1 дитину.

Служба у справах дітей  райдержадміністрації здійснює нагляд за умовами проживання та виховання 27 усиновлених дітей ( з них 3 дитини – усиновлені менше трьох років тому, 24 – понад три року тому). Протягом звітного року здійснено нагляд та отримано звіти щодо 5 усиновлених дітей. Порушень їх прав  не виявлено.

На обліку служби немає потенційних кандидатів – усиновителів.

Іншою формою реалізації державної політики з охорони дитинства є неухильне дотримання службою у справах дітей порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866.

Під опікою, піклуванням  33 громадян перебуває 44 дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. Це становить 86,3% від загальної кількості статусних дітей.

Діти перебувають під опікою, піклуванням  здебільшого в родичів (в повнолітніх братів, сестер, в тіток, дядьків, баби, діда), а 1 дитина проживає в сім’ях опікунів, що не мають родинних зв’язків з підопічною.

У  звітному році 4 дітям призначено опіка, піклування, відносно 12 дітей припинено опіку, піклування, з них 9 - у зв’язку з досягненням повноліття, 3 – за заявами опікунів.

Служба у справах дітей із залученням працівників органів освіти, охорони здоров’я, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, місцевого самоврядування за місцем проживання дитини здійснює контроль за умовами утримання, навчання, виховання дитини, над якою встановлено опіку, піклування, яка влаштована в прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу, шляхом відвідування родини. Періодичність відвідувань опікунів, піклувальників проводиться щорічно згідно з графіком, за потребою відвідуються частіше.

Станом на 01 січня 2017 року  в  прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу  проживає 7 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на первинному обліку служби. Це становить 13,7 % від загальної кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування ( 51 дітей).

В Іллінецькому районі функціонує  2 дитячих будинки сімейного типу і 5 прийомних сімей,  в яких виховується 34 дитини, які перебувають на первинному обліку служб у справах дітей Іллінецької, Барської, Гайсинської, Жмеринської, Липовецької, Літинської, Могилів-Подільської, Томашпільської, Тиврівської, Шаргородської, Оратівської райдержадміністрацій  та Вінницької і Жмеринської міських рад.

У 2016 році  до дитячих будинків сімейного типу і прийомних сімей довлаштовано 3 дитини.

У районі забезпечується виконання вимог законодавства щодо захисту майнових та житлових прав дітей.

Станом на 01.01.2017 із загальної кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що перебувають на первинному обліку в службі у справах дітей (51 дитини), мають житло на праві користування – 42 дитини, на праві власності – 9 дітей.

Питання здійснення правочинів щодо житла та майна дітей в обов’язковому порядку вирішується на засіданнях комісії з питань захисту прав дитини. Дозвіл на вчинення правочинів щодо житла дитини надається у разі гарантування збереження її права на житло. Розглянуто 9 питань щодо захисту житлових та майнових прав дітей, надано 2 рішення органу опіки та піклування на придбання житла на ім’я дітей. У жодному випадку житлові та майнові права дітей не порушувалися.

З метою дотримання вимог законодавства щодо захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, здійснюються заходи щодо збереження за дітьми даної категорії житла, в якому вони проживали з батьками, рідними до влаштування у сім’ї громадян або заклади. Іллінецькою міською радою здійснюються заходи щодо збереження житла, яке належить на праві користування 3 дітям та 2 особам з їх числа.

Також виконкомами місцевих рад здійснюється  взяття дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

З метою вирішення пріоритетних завдань державної політики у сфері забезпечення житлових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у районі затверджена Районна програма забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та  осіб з їх числа на 2014-2018 роки, якою передбачено на придбання житла 50 тис. грн., на проведення ремонту житла – 20 тис. грн., на оформлення спадщини – 3тис. грн.

Штатним розписом служби передбачено 4 працівники. Фактично працює – 2.

Протягом  року підготовлено – 53 проекти розпоряджень, наказів щодо захисту законних прав та інтересів дітей,  617 вихідних документів, опрацьовано 582 вхідні документи.  Надано 129 дозволів на відрахування дітей із закладів.

Забезпечено представництво інтересів дітей у 41 судовому засіданні.

Здійснено 41 прийом громадян, на яких побувало 49 осіб,  розглянуто 7 звернень.

Це важливо:

ПЛАН-КАЛЕНДАР основних заходів, що будуть проводитись райдержадміністрацією та районною радою на місяць

Оголошення про результати конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста з мобілізаційної роботи апарату Іллінецької районної державної адміністрації 

Оголошення про результати конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу організаційної роботи та документообігу апарату Іллінецької районної державної адміністрації

Позбавлення батьківських прав як крайня міра

Оголошення про проведення у райдержадміністрації І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

Актуальна інформація для переселенців 

Телефон «гарячої лінії» управління праці  та  соціального  захисту  населення Іллінецької райдержадміністрації  з питань призначення населенню  житлових субсидій - 2-14-85

Що треба знати про новий порядок призначення субсидій

Детальний план території для будівництва консервного цеху з виробництва м'ясних, м'ясорослинних консервів та холодильних установок за межами с.Красненьке (на території Красненьківської сільської ради) Іллінецького району Вінницької області

Графічні матеріали генеральних планів сіл Паріївка та Райки

До уваги учасників АТО

Державне регулювання цін на основні харчові продукти

Електронні сервіси, розміщені на офіційному веб-порталі державної фіскальної служби  для ознайомлення та отримання інформації з метою використання у своїй діяльності

Контакти особи, відповідальної за координацію роботи з учасниками антитерористичної операції, демобілізованими особами, пораненими учасниками антитерористичної операції, членами сімей загиблих учасників антитерористичної операції

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО ТА ЇХ ОБТЯЖЕНЬ

Закон України "Прозасудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки"

Безкоштовні консультації  підприємств і підприємців та комунальних підприємств з проблем ресуросоенергоефективності

«Гаряча» антикорупційна лінія в облдержадміністрації  

На Вінниччині працюють місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги

З усіма проблемними питаннями щодо надання статусу учасника бойових дій військовослужбовцям  Сухопутних військ Збройних Сил України-учасникам АТО звертатись до робочої групи 

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

ІНФОРМАЦІЯ для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим та м.Севастополь

Інформація щодо роботи телефонних «гарячих ліній» для надання консультативної допомоги учасникам антитерористичної операції у Вінницькій області

До уваги суб’єктів господарювання, які проводять діяльність з обігу харчових продуктів

Інформація  про  забезпечення учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Електронні адміністративні послуги в Україні

Інформація щодо прав та обов'язків, соціального та правового захисту військовозобов'язаних, призваних на військову службу у зв'язку з мобілізацією, резервістів, а також військовослужбовців, прийнятих на військову службу в добровільному порядку (за контрактом) 

Перелік об'єктів комунальної власності територіальних громад району, які не використовуються за призначенням, та відповідні пропозиції щодо подальшої їх приватизації або надання в оренду

Правові норми національного законодавства, що спрямовані на стимулювання інвестиційної та інноваційної діяльності, розвитку реального сектору економіки

Методичні рекомендації щодо надання першої психологічної допомоги сім'ям з дітьми, дітям, які перебувають/перебували у зоні збройного конфлікту

Інформація про місце зберігання матеріалів містобудівної документації  населених пунктів Іллінецького району

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб

Конкурс з визначення  робочого органу з підготовки та проведення конкурсу на право здійснення перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування

 

Lustraition 160 102

banner dersl

podatkova1

<< < квітня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30