28 | 04 | 2017
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Облицовка потолка панелями. Качественная облицовка потолка. Облицовка потолка гипсокартоном. Натяжные потолки цены. Лучшие натяжные потолки фото и цены. Натяжные потолки цена за метр. Автономное отопление квартиры. Быстрая установка автономного отопления. Автономное отопление цена. Как сделать мотоблок своими руками. Качественный ремонт мотоблоков своими руками. Мотоблок своими руками фото. Нанесение декоративной штукатурки короед. Как наносить короед декоративная штукатурка. Декоративная штукатурка своими руками короед. Укладка паркета цена. Быстрая укладка паркета своими руками. Укладка паркета на стяжку. Кровать своими руками чертежи. Сделать шкаф кровать своими руками. Деревянная кровать своими руками. Опалубка для монолитного перекрытия. Качественная опалубка для монолитного строительства. Купить опалубку для монолитного строительства.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Тема дня
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Рада ЄС на рівні послів ухвалила історичне рішення про надання Україні безвізу – Президент

28-04-2017

Рада ЄС на рівні послів ухвалила історичне рішення про надання Україні безвізу – Президент

Президент Петро Порошенко повідомив про рішення Комітету постійних представників Європейського Союзу (COREPER) щодо запровадження безвізового режиму для українців.Під час участі Президентів України та Білорусі у заходах з нагоди річниці аварії...

Read more

Україна і Китай активізують співпрацю в агросекторі, енергетиці й інфраструктурі - зустріч Глави Уряду з керівництвом китайської корпорації CCEC

28-04-2017

Україна і Китай активізують співпрацю в агросекторі, енергетиці й інфраструктурі - зустріч Глави Уряду з керівництвом китайської корпорації CCEC

Україна та Китай готові активізувати співпрацю над проектами в сфері сільського господарства, енергетики та інфраструктури. Відповідні домовленості були досягнуті під час зустрічі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана із Головою правління Китайської...

Read more

Заява про завершення другого діалогу Жана Моне та продовження дії угоди про партнерство між Європарламентом та Верховною Радою (Київ, 20 квітня 2017 року)

28-04-2017

Заява про завершення другого діалогу Жана Моне та продовження дії угоди про партнерство між Європарламентом та Верховною Радою (Київ, 20 квітня 2017 року)

Сьогодні пан Андрій Парубій, Голова Верховної Ради України, і пан Елмар Брок, від імені Президента Європарламенту Антоніо Таяні, обмінялися листами на підтвердження продовження Меморандуму про взаєморозуміння між Європейським Парламентом і...

Read more
Анонс подій

decentr

У райдержадміністрації забезпечено організацію роботи зі зверненнями громадян

З даного питання проінформувала присутніх на оперативній нараді у голови райдержадміністрації із заступниками голови, начальниками управлінь, відділів, секторів, служби райдержадміністрації, керівниками територіальних підрозділів міністерств та відомств України головний спеціаліст юридичного сектору апарату райдержадміністрації Леся Вишневська.

Зокрема, Леся Володимирівна розповіла, що за перший квартал 2017  року до районної державної адміністрації надійшло 122  звернення громадян, що  на   40 менше  в порівнянні з відповідним періодом минулого року. З них,  на особистому прийомі керівництвом райдержадміністрації їх отримано  29, письмових заяв і скарг розглянуто – 93, в тому числі 63  або 68 %, які  надіслано на розгляд райдержадміністрації  через органи виконавчої влади вищого  рівня.

Відмінністю кварталу можна вважати суттєву зміну  за  кількістю   колективних звернень з 14  у 2016 році до 5 у 2017 році. Повторних  заяв не надходило.

Всього райдержадміністрацією опрацьовано 125 питань  від  217 громадян. 

У структурі звернень, що надійшли до райдержадміністрації, домінують заяви і лише 6 скарг.

Моніторинг  заяв і скарг громадян засвідчив, що найбільше їх надійшло  з населених пунктів  Дашівської селищної (39),   Іллінецької міської (48)  та  Городоцької (7)  і Тягунської (6) сільських рад.

Звернення від пільгової категорії громадян за підсумками І кварталу  2017 року склали  52   від загальної кількості.

Крім інвалідів, багатодітних, одиноких матерів, дітей війни, пенсіонерів, розглянуто 7  заяв від членів родин учасників АТО.  З них: 4  заяви стосувались виділення земельних ділянок, по одній - забезпечення житлом,  надання  матеріальної допомоги  на лікування через поранення та пільг на житлово–комунальні послуги сім’ї учасника  бойових дій. 

Найбільша частка   питань за вказаний період стосувалася  соціального захисту - це  77 звернень, проте їх кількість  зменшилась  у порівнянні з відповідним періодом  2016 року  (108). Заявники порушували питання  щодо порядку та правильності призначення субсидії, затримки з виплатою готівки на придбання твердого палива та скрапленого газу, соціальних допомог, збільшення норми споживання газу,  матеріальної допомоги звернулись 32 жителі району.

Решта звернень розділились наступним чином: по 8 заяв і скарг з питань праці і заробітної плати  та охорони здоров’я; 7 звернень щодо  аграрної політики і земельних відносин;  6 – комунального та дорожнього господарства; 5- з житлових питань;  4 - щодо діяльності органів виконавчої влади;  по 2 з питань освіти, забезпечення законності і правопорядку та інших; по 1- з інформаційної політики та діяльності органів місцевого самоврядування.

Із 120 звернень громадян, які перебували на контролі в райдержадміністрації 64 або 52 відсотки вирішено позитивно, 41 заявник отримав  роз’яснення,  2- надіслано за належністю, решта перебуває на контролі.

Районною державною адміністрацією вживалися заходи щодо виконання  Закону України  «Про звернення громадян», Указу Президента України від  07.02.2008 №109/208 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та  гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

У І кварталі щомісячно керівництвом райдержадміністрації проводилися виїзні прийоми громадян (6),  засідання  постійно діючої  комісії з питань розгляду звернень громадян (3), проведено 1 «пряму телефонну лінію» з керівником апарату райдержадміністрації. 

Відповідно до плану роботи юридичного сектору  апарату райдержадміністрації  перевірено роботу у відділах агропромислового розвитку та   освіти  райдержадміністрації щодо забезпечення організації  роботи з розгляду звернень громадян і запитів на публічну інформацію. На виконання  розпорядження голови райдержадміністрації від 09.03.2017 №43  «Про комісію з перевірки здійснення виконавчим комітетом Городоцької сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади», в частині дотримання законодавства при розгляді звернень громадян  14.03.2017 було проведено перевірку   у виконкомі  сільської ради з цього питання.

Згідно із    графіком проведення загальних зборів громадян за місцем проживання у населених пунктах Іллінецького  району у березні – квітні 2017 року  керівництво райдержадміністрації побувало в  10 населених пунктах району. Голова райдержадміністрації та його заступники  мали можливість поспілкуватись з жителями району та вивчити проблеми територіальних громад.

Також районною державною адміністрацією  проводяться заходи щодо забезпечення виконання місцевими органами влади Закону України «Про доступ до публічної інформації», реалізації конституційного права  особи вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

Протягом І кварталу поточного року опрацьовано 5 запитів на інформацію від фізичних і юридичних осіб та громадських об’єднань. Надійшли вони  у паперовому вигляді та електронною  поштою. Стосувалися запити переліку загальноосвітніх шкіл району, кількості державних службовців,  копій документів про позбавлення права постійного користування землею держгоспу «Жорницький», місць поховань бійців радянської армії  Другої світової війни, контактних даних особи що виконує функції взаємодії із засобами масової інформації в органі виконавчої влади  та офіційної автобіографії голови райдержадміністрації.

За результатами їх розгляду 4 запити задоволено, 1 надіслано належному розпоряднику інформації.

Систематично на офіційному веб–сайті райдержадміністрації  оновлюється інформація щодо звернень громадян та інформаційних запитів.

Робота з розгляду звернень громадян, запитів на інформацію  – важливий  напрям  діяльності органу виконавчої влади і знаходиться під постійним контролем керівництва райдержадміністрації.

Це важливо:

ПЛАН-КАЛЕНДАР основних заходів, що будуть проводитись райдержадміністрацією та районною радою на місяць

Оголошення про результати конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста з мобілізаційної роботи апарату Іллінецької районної державної адміністрації 

Оголошення про результати конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу організаційної роботи та документообігу апарату Іллінецької районної державної адміністрації

Позбавлення батьківських прав як крайня міра

Оголошення про проведення у райдержадміністрації І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

Актуальна інформація для переселенців 

Телефон «гарячої лінії» управління праці  та  соціального  захисту  населення Іллінецької райдержадміністрації  з питань призначення населенню  житлових субсидій - 2-14-85

Що треба знати про новий порядок призначення субсидій

Детальний план території для будівництва консервного цеху з виробництва м'ясних, м'ясорослинних консервів та холодильних установок за межами с.Красненьке (на території Красненьківської сільської ради) Іллінецького району Вінницької області

Графічні матеріали генеральних планів сіл Паріївка та Райки

До уваги учасників АТО

Державне регулювання цін на основні харчові продукти

Електронні сервіси, розміщені на офіційному веб-порталі державної фіскальної служби  для ознайомлення та отримання інформації з метою використання у своїй діяльності

Контакти особи, відповідальної за координацію роботи з учасниками антитерористичної операції, демобілізованими особами, пораненими учасниками антитерористичної операції, членами сімей загиблих учасників антитерористичної операції

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО ТА ЇХ ОБТЯЖЕНЬ

Закон України "Прозасудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки"

Безкоштовні консультації  підприємств і підприємців та комунальних підприємств з проблем ресуросоенергоефективності

«Гаряча» антикорупційна лінія в облдержадміністрації  

На Вінниччині працюють місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги

З усіма проблемними питаннями щодо надання статусу учасника бойових дій військовослужбовцям  Сухопутних військ Збройних Сил України-учасникам АТО звертатись до робочої групи 

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

ІНФОРМАЦІЯ для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим та м.Севастополь

Інформація щодо роботи телефонних «гарячих ліній» для надання консультативної допомоги учасникам антитерористичної операції у Вінницькій області

До уваги суб’єктів господарювання, які проводять діяльність з обігу харчових продуктів

Інформація  про  забезпечення учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Електронні адміністративні послуги в Україні

Інформація щодо прав та обов'язків, соціального та правового захисту військовозобов'язаних, призваних на військову службу у зв'язку з мобілізацією, резервістів, а також військовослужбовців, прийнятих на військову службу в добровільному порядку (за контрактом) 

Перелік об'єктів комунальної власності територіальних громад району, які не використовуються за призначенням, та відповідні пропозиції щодо подальшої їх приватизації або надання в оренду

Правові норми національного законодавства, що спрямовані на стимулювання інвестиційної та інноваційної діяльності, розвитку реального сектору економіки

Методичні рекомендації щодо надання першої психологічної допомоги сім'ям з дітьми, дітям, які перебувають/перебували у зоні збройного конфлікту

Інформація про місце зберігання матеріалів містобудівної документації  населених пунктів Іллінецького району

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб

Конкурс з визначення  робочого органу з підготовки та проведення конкурсу на право здійснення перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування

 

Lustraition 160 102

banner dersl

podatkova1

<< < квітня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30