21 | 05 | 2018
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Какой ноутбук выбрать. Какой фирмы выбрать ноутбук лучше. Какой выбрать ноутбук для работы. Скачать драйвера для видеокарты. Скачать драйвера для видеокарты nvidia бесплатно. Драйвера видеокарты для windows 7. Как начать учить Java. Какие книги java читать. Все о программирование на Java. Скачать игры для android. Лучшие игры для android скачать. Бесплатные игры для планшетов android. Интересные факты о человеке. Где найти интересные факты обо всем. Интересные факты о русских. Где найти гайд по магу wow. Самые лучшие гайды о магах wow. Аркан маг гайд для World of Warcraft. Как начать изучать язык Python. Какие книги python лучше читать. Все о программировании на python. Скачать компоненты Joomla. Самые лучшие компоненты joomla скачать. Бесплатно скачивание компонентов Joomla всех версии.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території
Тема дня
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Президент підписав Указ про розвиток системи спортивної реабілітації учасників бойових дій, які брали участь в АТО, відсічі і стримуванні збройної агресії Росії на Донбасі

14-05-2018

Президент підписав Указ про розвиток системи спортивної реабілітації учасників бойових дій, які брали участь в АТО, відсічі і стримуванні збройної агресії Росії на Донбасі

Президент Петро Порошенко під час церемонії закриття Національних змагань «Ігри Нескорених 2018 року» підписав Указ «Про підтримку розвитку системи спортивної реабілітації учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції,...

Read more

Уряд завжди буде на стороні чесного бізнесу, – Прем’єр-міністр на зустрічі з діловими колами Закарпаття

14-05-2018

Уряд завжди буде на стороні чесного бізнесу, – Прем’єр-міністр на зустрічі з діловими колами Закарпаття

Уряд був і залишається на стороні чесного бізнесу шляхом захисту його інтересів та ухвалення розумної регуляторної політики, яка забезпечує прийнятні умови розвитку. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під...

Read more

Українські та хорватські парламентарії обговорили питання адаптації національного законодавство до стандартів ЄС та реінтеграції непідконтрольних територій

14-05-2018

Українські та хорватські парламентарії обговорили питання адаптації національного законодавство до стандартів ЄС та реінтеграції непідконтрольних територій

10 – 11 травня 2018 року делегація Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції на чолі із Першим заступником Голови Верховної Ради України Іриною Геращенко перебуває у м. Загреб,...

Read more
Анонс подій

decentr

У райдержадміністрації забезпечено організацію роботи зі зверненнями громадян

З даного питання проінформувала присутніх на оперативній нараді у голови райдержадміністрації із заступниками голови, начальниками управлінь, відділів, секторів, служби райдержадміністрації, керівниками територіальних підрозділів міністерств та відомств України головний спеціаліст юридичного сектору апарату райдержадміністрації Леся Вишневська.

Зокрема, Леся Володимирівна розповіла, що за перший квартал 2017  року до районної державної адміністрації надійшло 122  звернення громадян, що  на   40 менше  в порівнянні з відповідним періодом минулого року. З них,  на особистому прийомі керівництвом райдержадміністрації їх отримано  29, письмових заяв і скарг розглянуто – 93, в тому числі 63  або 68 %, які  надіслано на розгляд райдержадміністрації  через органи виконавчої влади вищого  рівня.

Відмінністю кварталу можна вважати суттєву зміну  за  кількістю   колективних звернень з 14  у 2016 році до 5 у 2017 році. Повторних  заяв не надходило.

Всього райдержадміністрацією опрацьовано 125 питань  від  217 громадян. 

У структурі звернень, що надійшли до райдержадміністрації, домінують заяви і лише 6 скарг.

Моніторинг  заяв і скарг громадян засвідчив, що найбільше їх надійшло  з населених пунктів  Дашівської селищної (39),   Іллінецької міської (48)  та  Городоцької (7)  і Тягунської (6) сільських рад.

Звернення від пільгової категорії громадян за підсумками І кварталу  2017 року склали  52   від загальної кількості.

Крім інвалідів, багатодітних, одиноких матерів, дітей війни, пенсіонерів, розглянуто 7  заяв від членів родин учасників АТО.  З них: 4  заяви стосувались виділення земельних ділянок, по одній - забезпечення житлом,  надання  матеріальної допомоги  на лікування через поранення та пільг на житлово–комунальні послуги сім’ї учасника  бойових дій. 

Найбільша частка   питань за вказаний період стосувалася  соціального захисту - це  77 звернень, проте їх кількість  зменшилась  у порівнянні з відповідним періодом  2016 року  (108). Заявники порушували питання  щодо порядку та правильності призначення субсидії, затримки з виплатою готівки на придбання твердого палива та скрапленого газу, соціальних допомог, збільшення норми споживання газу,  матеріальної допомоги звернулись 32 жителі району.

Решта звернень розділились наступним чином: по 8 заяв і скарг з питань праці і заробітної плати  та охорони здоров’я; 7 звернень щодо  аграрної політики і земельних відносин;  6 – комунального та дорожнього господарства; 5- з житлових питань;  4 - щодо діяльності органів виконавчої влади;  по 2 з питань освіти, забезпечення законності і правопорядку та інших; по 1- з інформаційної політики та діяльності органів місцевого самоврядування.

Із 120 звернень громадян, які перебували на контролі в райдержадміністрації 64 або 52 відсотки вирішено позитивно, 41 заявник отримав  роз’яснення,  2- надіслано за належністю, решта перебуває на контролі.

Районною державною адміністрацією вживалися заходи щодо виконання  Закону України  «Про звернення громадян», Указу Президента України від  07.02.2008 №109/208 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та  гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

У І кварталі щомісячно керівництвом райдержадміністрації проводилися виїзні прийоми громадян (6),  засідання  постійно діючої  комісії з питань розгляду звернень громадян (3), проведено 1 «пряму телефонну лінію» з керівником апарату райдержадміністрації. 

Відповідно до плану роботи юридичного сектору  апарату райдержадміністрації  перевірено роботу у відділах агропромислового розвитку та   освіти  райдержадміністрації щодо забезпечення організації  роботи з розгляду звернень громадян і запитів на публічну інформацію. На виконання  розпорядження голови райдержадміністрації від 09.03.2017 №43  «Про комісію з перевірки здійснення виконавчим комітетом Городоцької сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади», в частині дотримання законодавства при розгляді звернень громадян  14.03.2017 було проведено перевірку   у виконкомі  сільської ради з цього питання.

Згідно із    графіком проведення загальних зборів громадян за місцем проживання у населених пунктах Іллінецького  району у березні – квітні 2017 року  керівництво райдержадміністрації побувало в  10 населених пунктах району. Голова райдержадміністрації та його заступники  мали можливість поспілкуватись з жителями району та вивчити проблеми територіальних громад.

Також районною державною адміністрацією  проводяться заходи щодо забезпечення виконання місцевими органами влади Закону України «Про доступ до публічної інформації», реалізації конституційного права  особи вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

Протягом І кварталу поточного року опрацьовано 5 запитів на інформацію від фізичних і юридичних осіб та громадських об’єднань. Надійшли вони  у паперовому вигляді та електронною  поштою. Стосувалися запити переліку загальноосвітніх шкіл району, кількості державних службовців,  копій документів про позбавлення права постійного користування землею держгоспу «Жорницький», місць поховань бійців радянської армії  Другої світової війни, контактних даних особи що виконує функції взаємодії із засобами масової інформації в органі виконавчої влади  та офіційної автобіографії голови райдержадміністрації.

За результатами їх розгляду 4 запити задоволено, 1 надіслано належному розпоряднику інформації.

Систематично на офіційному веб–сайті райдержадміністрації  оновлюється інформація щодо звернень громадян та інформаційних запитів.

Робота з розгляду звернень громадян, запитів на інформацію  – важливий  напрям  діяльності органу виконавчої влади і знаходиться під постійним контролем керівництва райдержадміністрації.

Це важливо:

ПЛАН-КАЛЕНДАР основних заходів, що будуть проводитись райдержадміністрацією та районною радою на місяць

Іллінецька районна державна адміністрація повідомляє, що оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців

Важливі зміни до Закону України "Про регулювання містобудівної документації"

Про зміни у Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 7 Закону України "Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні" щодо встановлення групи інвалідності

Паспорти бюджетних програм управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та звіти про їх виконання

Управління праці та соціального захисту населення Іллінецької райдержадміністрації  оголошує конкурс  на зайняття  вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста з прийняття рішень відділу адресних соціальних допомог та компенсаційних виплат

Інформація по доступності об'єктів фізичного оточення, розташованих на території населених пунктів до потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення Іллінецького району (без ОТГ)

Інформація по доступності об'єктів соціального захисту, розташованих на території населених пунктів до потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення (об'єкти)

Про районний бюджет на 2018 рік

Звіт про районний бюджет за 2017 рік та додатки до нього 

Конфлікт інтересів - треба знати!

Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Порядок забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян

Іллінецька районна державна адміністрація Вінницької області повідомляє

Пам'ятка щодо першочергових дій у разі виявлення або застосування вибухових пристроїв та виявлення осіб, що можуть виношувати диверсійні та терористичні наміри

Детальна інформація щодо процесу отримання одноразової державної грошової допомоги особами, які отримали тілесні ушкодження під час участі у революції гідності у 2017 році

Про забезпечення дровами паливними в 2017 році

Актуальна інформація для переселенців 

Телефон «гарячої лінії» управління праці  та  соціального  захисту  населення Іллінецької райдержадміністрації  з питань призначення населенню  житлових субсидій - 2-14-85

Державне регулювання цін на основні харчові продукти

Електронні сервіси, розміщені на офіційному веб-порталі державної фіскальної служби  для ознайомлення та отримання інформації з метою використання у своїй діяльності

Контакти особи, відповідальної за координацію роботи з учасниками антитерористичної операції, демобілізованими особами, пораненими учасниками антитерористичної операції, членами сімей загиблих учасників антитерористичної операції

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО ТА ЇХ ОБТЯЖЕНЬ

Закон України "Прозасудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки"

Безкоштовні консультації  підприємств і підприємців та комунальних підприємств з проблем ресуросоенергоефективності

«Гаряча» антикорупційна лінія в облдержадміністрації  

На Вінниччині працюють місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги

З усіма проблемними питаннями щодо надання статусу учасника бойових дій військовослужбовцям  Сухопутних військ Збройних Сил України-учасникам АТО звертатись до робочої групи 

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

До уваги суб’єктів господарювання, які проводять діяльність з обігу харчових продуктів

Інформація  про  забезпечення учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Електронні адміністративні послуги в Україні

Інформація щодо прав та обов'язків, соціального та правового захисту військовозобов'язаних, призваних на військову службу у зв'язку з мобілізацією, резервістів, а також військовослужбовців, прийнятих на військову службу в добровільному порядку (за контрактом) 

Перелік об'єктів комунальної власності територіальних громад району, які не використовуються за призначенням, та відповідні пропозиції щодо подальшої їх приватизації або надання в оренду

Правові норми національного законодавства, що спрямовані на стимулювання інвестиційної та інноваційної діяльності, розвитку реального сектору економіки

Інформація про місце зберігання матеріалів містобудівної документації  населених пунктів Іллінецького району

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб

Конкурс з визначення  робочого органу з підготовки та проведення конкурсу на право здійснення перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування

 

Lustraition 160 102

banner dersl

podatkova1

<< < квітня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30