23 | 05 | 2018
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території
Тема дня
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Президент підписав Указ про розвиток системи спортивної реабілітації учасників бойових дій, які брали участь в АТО, відсічі і стримуванні збройної агресії Росії на Донбасі

14-05-2018

Президент підписав Указ про розвиток системи спортивної реабілітації учасників бойових дій, які брали участь в АТО, відсічі і стримуванні збройної агресії Росії на Донбасі

Президент Петро Порошенко під час церемонії закриття Національних змагань «Ігри Нескорених 2018 року» підписав Указ «Про підтримку розвитку системи спортивної реабілітації учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції,...

Read more

Уряд завжди буде на стороні чесного бізнесу, – Прем’єр-міністр на зустрічі з діловими колами Закарпаття

14-05-2018

Уряд завжди буде на стороні чесного бізнесу, – Прем’єр-міністр на зустрічі з діловими колами Закарпаття

Уряд був і залишається на стороні чесного бізнесу шляхом захисту його інтересів та ухвалення розумної регуляторної політики, яка забезпечує прийнятні умови розвитку. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під...

Read more

Українські та хорватські парламентарії обговорили питання адаптації національного законодавство до стандартів ЄС та реінтеграції непідконтрольних територій

14-05-2018

Українські та хорватські парламентарії обговорили питання адаптації національного законодавство до стандартів ЄС та реінтеграції непідконтрольних територій

10 – 11 травня 2018 року делегація Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції на чолі із Першим заступником Голови Верховної Ради України Іриною Геращенко перебуває у м. Загреб,...

Read more
Анонс подій

decentr

Відбувся публічний звіт голови Іллінецької районної державної адміністрації

Відповідно до частини третьої статті 45 Закону Українивід 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу» та на виконання Наказу Національного агентства України з питань державної служби від 20.12.2016 № 277 «Про затвердження Типового порядку проведення публічного звіту керівника органу виконавчої влади», з метою належного інформування громадськості про підсумки діяльності  Іллінецької райдержадміністрації голова районної державної адміністрації  Андрій Лисак прозвітував про проведену роботу. На зустріч  запрошено представників інститутів громадянського суспільства, засобів масової інформації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування.

Робота райдержадміністрації у звітному періоді ґрунтувалася на принципах втілення в життя реформ, ініційованих Президентом України та Кабінетом Міністрів України, їх практичної реалізації на місцях та була спрямована на забезпечення стабілізації економічного розвитку галузей господарського комплексу району, підвищенню рівня фінансово-бюджетної дисципліни, реалізації окремих соціальних питань та поліпшення соціального захисту населення.

Незважаючи на негативний вплив на економічну та політичну стабільність в країні через втручання зовнішнього агресора, проведення антитерористичної операції в східних регіонах України та інших чинників, у районі досягнуто ряд позитивних зрушень у реальному секторі економіки та розв`язанні соціальних проблем.

Що стосується аграрного сектору, то голова райдержадміністрації сказав, що незважаючи на зміни у податковому законодавстві 2016 року, сектор зумів продемонструвати високі показники у роботі.

Завданням для аграрної галузі мають стати питання розвитку інфраструктури для збереження виробленої продукції, забезпечення сталого розвитку тваринницької галузі, збільшення посівних площ цукрового буряку, підвищення рівня заробітної плати працюючих.

В умовах економічної блокади з боку Росії, для підприємств району постало питання пошуку нових ринків збуту продукції. Та слід відмітити, що, незважаючи  на  багато викликів: втрату ринків збуту, підняття тарифів на газ та електроенергію - промисловці району забезпечили стабільну роботу та зуміли наростити обсяги виробленої продукції.

 У 2016 році отримано 30%-ве збільшення обсягів реалізації промислового виробництва. Загальний обсяг реалізації становить 2 млрд. грн.

ТОВ «Люстдорф» з початку року перероблено більше 137 тис.тонн молока.

Іллінецький цукровий завод цьогоріч перший в Україні розпочав виробничий сезон, який тривав більше 4 (чотирьох) місяців. Перероблено майже 260 тис.тонн буряка, вироблено 37,2 тис.тонн цукру, проти 18,9 тис.тонн цукру у минулорічному сезоні.

За виробничий сезон Іллінецьким цегельним  заводом вироблено майже 4 млн.шт. цегли, проти 2,8 млн.шт.  сезону минулого року.

В 1,5 рази більше реалізовано продукції переробки деревини Іллінецьким лісовим господарством.

Також підприємством виконано основне завдання: створено 226 га лісових насаджень, з них 25 га  - захисні лісові насадження  на землях, непридатних для ведення сільського господарства,  201 га – відновлення лісів на землях державного лісового фонду.

Будуються лісогосподарські дороги. Підприємство забезпечує заклади освіти та соціальної сфери району паливною деревиною, з метою переходу на альтернативні види палива.

Підприємства промислової та аграрної галузей є основними бюджетоутворюючими в районі.

Тому одним із пріоритетів подальшого розвитку в економічній сфері є формування позитивного інвестиційного іміджу району з метою залучення інвестицій як у промисловий, так і у аграрні сектори. Ми маємо працювати над тим, щоб на території району створювалися, будувалися, продовжували ефективний розвиток підприємства.

Перспективними інвестиційними проектами у районі є:

- реконструкція виробничих потужностей та будівництво станції по очистці стічних вод ТОВ «Люстдорф», який передбачено ввести в експлуатацію у поточному році (90%);

- технічне переозброєння та нарощення потужностей ТОВ «Іллінецький цукровий завод»;

- створення спільного підприємства по виробництву біопалива на базі ПрАТ «Дашівський ремонтно-механічний завод»;

-реконструкції тваринницьких приміщень аграрними найбільшрентабельними підприємствами.

Стабільна робота виробничих та бюджетних підприємств забезпечує  постійні робочі місця та відповідний рівень заробітної плати.Середньомісячна заробітна плата за 2016 рік зросла на 28,3% і становить 4046 грн.

Сталою залишається тенденція зростання на 30% зарплати у сільському господарстві.

Наповнення бюджету є важливим завданням, з яким добре справилися працівники Іллінецького відділення Немирівської ОДПІ. За 2016 рік до Зведеного бюджету забезпечено 181,6 млн.грн. Додатково надійшло 42,3 млн.грн.

У 2016 році район отримав суттєві результати кроків держави на децентралізацію. Бюджетна децентралізація та розширення повноважень територіальних громад позитивно вплинули на підвищення фінансової самостійності місцевих бюджетів та зміцнення їх фінансової основи та самодостатності.

Надходження доходів загального фонду порівняно з відповідним періодом  минулого  року (у співставних умовах) зросли на  33,5 млн. грн., або на 63,1%.  Збільшення відбулося по всіх основних видах податків.

За 12 місяців   доходи  загального фонду бюджету району виконано майже на 115 %.   Всі 25  місцевих рад  забезпечили  виконання плану  по доходах.

Першочергово забезпечувалось спрямування коштів на заробітну плату, оплату енергоносіїв та інші захищені статті видатків.

З метою забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель прийнято Закон України «Про публічні закупівлі». Розпорядники бюджетних коштів запровадили та здійснюють закупівлі в державній електронній системі «ProZorro», у минулому році проведено 41 електронних торги, вдалося зекономити понад 180 тис. грн.

Продовжено співпрацю на партнерських засадах з бізнесом та підтримку підприємницької ініціативи. За три останніх роки є тенденція до збільшення малих і середніх підприємств, яких у районі станом на 1 січня 2017 року діє 197.  Упорядкування в країні обліку ФОПів зменшило кількість фізичних осіб – підприємців, яких на даний час працює 1155 осіб. При цьому надходження від малого і середнього бізнесу зростають як до бюджетів усіх рівнів - 60%, так і до місцевого бюджету - 50%.

Сьогодення вимагає від влади кроків, які б максимально наблизили владу і людей.

Центр надання адміністративних послуг при райдержадміністрації на сьогодні надає 58 видів послуг. Для забезпечення повноцінної роботи Центру створено сектор державної реєстрації, де надають послуги два державних реєстратори.

В 2016 році прийнято Програму функціонування Центру надання адміністративних послуг в Іллінецькому районі на 2017-2018 роки.

За 2016 рік Центром надано більше 8,2 тис. послуг, левову частку з яких займають реєстрація речових прав на нерухоме майно – більше 5 тис. послуг та земельні відносини – майже 3 тис. послуг. Від наданих послуг у 2016 році в районний бюджет отримано близько 170 тисяч грн.

Складними є процеси реформування в медицині. Сьогодні стоїть завдання забезпечення сталого функціонування медичних закладів, максимальне наближення якісних медичних послуг до населення.

Слід відзначити співпрацю між районною та сільськими радами у забезпеченні фінансування ЦПМСД. Так, додатково виділено субвенції сільськими радами в сумі 198,223 тис.грн.  (Іллінецькою міською радою, Якубівською с/р, Паріївською с/р, Павлівською с/р, Бабинською с/р, Леухівською с/р, Китайгородською с/р, Красненьківською с/р, Хринівською с/р та Слободищенською с/р).

287,87 тис. грн. використано на покращення матеріально – технічної бази.

Яскравим прикладом державно – приватного партнерства  в галузі медицини у 2016 році стала реконструкція ФАПу с.Даньківка. Завдяки підтримці директора ПрАТ «Зернопродукт-МХП» Онуки Володимира Володимировича, директора Іллінецької філії ПрАТ «Зернопродукт-МХП» Маруненка Олексія Григоровича проведений капітальний ремонт ФАПу с. Даньківка, на що витрачено більше 250 тис. грн.

Із формуванням ОТГ внесені зміни до структури районного ЦПМСД. ФАПи та амбулаторії, які розміщені на території ОТГ перейшли у їх власність.

Важливим кроком реформування первинної ланки медицини стане перехід у 2017 році на принципово  нову схему надання медичних послуг, в основу якої покладені принцип «гроші ходять за пацієнтом» та договірні умови між пацієнтом і лікарем.

Перед керівниками ОТГ, сільськими головами та головними лікарями створених ЦПМСД першочерговим завданням має стати створення умов для роботи лікаря, забезпечення інтернетом, комп’ютерною технікою та транспортної доступності між пацієнтом та лікарем.  

Для здійснення фінансово-господарської діяльності Іллінецької ЦРЛ у 2016 році  виділено медичну субвенцію -  14921,9 тис грн. на рівні 2015 року. 

За 2016 рік додатково було  виділено коштів з районного бюджету на суму 2 955,8 тис.грн.

Касові поточні видатки  становлять – 18122,1 тис.грн., крім того 763,3 тис. грн.- видатки на  капітальні ремонти.

Загальна заборгованість по закладу відсутня, забезпечено своєчасну виплату заробітної плати працівникам Іллінецької ЦРЛ.

Адміністрацією Іллінецької ЦРЛ проводились заходи щодо економії коштів. За звітний рік зекономлено коштів на суму – 1019,0 тис.грн.

Районом протягом 2016 року в закладі  проведена значна робота по зміцненню матеріально-технічної бази.

Завершено реконструкцію неврологічного відділення ЦРЛ, на що у 2016 році використано 362,5 тис.грн., з них: 225 тис.грн. – субвенція з державного бюджету, 137,5 тис.грн. - співфінансування з районного бюджету та спонсорські кошти.

Впровадження заходів з енергозбереження – один з життєво необхідних пріоритетів на сьогодні. Найбільше коштів з районного та державного бюджетів виділено на утеплення приміщень, реконструкцію систем опалення, заміну вікон на металопластикові у бюджетних закладах району.

У галузі освіти у 2016 році на проведення капітальних і поточних ремонтних робіт у загальноосвітніх навчальних закладах  було витрачено майже 8,3 млн. грн. бюджетних коштів.

Технічно переоснащені опалювальні пункти у Купчинецькій, Китайгородській, Лисогірській, Кальницькій школах. Встановлено нові економні твердопаливні котли.

Встановлено модульну котельню та котли на твердому паливі в Білківський, Іллінецькій та Копіївській загальноосвітніх школах.

В поточному році запідтримки Народного депутата України Руслана Демчака Іллінецьким районом отримано суттєву допомогу у вигляді субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально – економічного розвитку окремих територій згідно постанови КМУ від 24.06.2016 №395. Зокрема, за рахунок субвенції, яка надійшла у розмірі 3,98 млн.грн. вдалося впровадити енергозберігаючі заходи на наступних об’єктах:

- утеплено дах в Іллінецькій школі  №1, вартістю майже 592 тис.грн., з них: 562 тис.грн. – субвенція, майже 30 тис.грн.- кошти районного бюджету;

- утеплено фасад приміщення дошкільного навчального закладу №1  «Журавлик» : - з державного бюджету виділено  742 тис.грн., 100 тис.грн. – профінансовано з районного бюджету.

- утеплено дах Кантелинської школи (вартість проекту біля 900 тис.грн)

- проведено капітальний ремонт даху навчального корпусу №2 Дашівської  школи (орієнтована вартість робіт 450 тис. грн.).

- встановлено модульну котельню на твердому паливі у школі с.Іллінецьке

 - проведено реконструкцію фасаду Іллінецького НВК школи – гімназії №2 ( 600 тис.грн.).

Слід відзначити спільну роботу керівників громад та відділу освіти в організації харчування в умовах тих змін у законодавстві, які мали місце у 2016 році. 3712 (97%) учнів охоплено харчуванням.

За рахунок бюджетних коштів із освітньої субвенції організовано харчування 188 учнів: 46 дітей пільгових категорій та 142 учнів 1-4 класів із числа малозабезпечених сімей. Харчування інших учнів організовано за рахунок коштів сільських рад, спонсорських та батьківських. На організацію харчування учнів в цілом було перераховано біля 500 тис. грн. Вартість харчування пільгових категорій становить – 5,5 грн. (в 2015 році - 2,65 грн.), Загалом середня вартість харчування становить – 6,0 грн. (в 2015 році – 4,54 грн.) Тому подяка очільникам громад та агропідприємств.

апевно немає жодного жителя району якого б не хвилювало питання стану доріг. У 2016 році розпочато роботу по їх ремонту.

Проведено поточні ремонти доріг комунальної власності сільських, селищної та міської ради, на що витрачено близько 2 млн 700 тис.грн. Відремонтовано дороги в Китайгороді, Паріївці, Дашеві, Іллінцях по вул.Залізнодорожна.

Іллінецькою міською радою проведено капітальний ремонт тротуару по вул.Соборна в м.Іллінці, вартість робіт по якому становить біля 600 тис. грн.

Здійснено капітальний ремонт дорожньо – мостового покриття в Жаданах, вартістю 320 тис.грн.

Реконструкцію вуличного освітлення, з метою переходу на енергозберігаюче проведено на 13 вулицях в Іллінцях, Дашеві, Леухах та інших населених пунктах.

В громадах району в потрібних місцях встановлено автобусні зупинки.

Збудована, але не введена в експлуатацію, каналізаційна система в Іллінецькому, протяжністю більше 1,27 км. Будівництво здійснюється за підтримки швейцасько-українського проекту Despro за співфінансуванням місцевих бюджетів, коштів громади та спонсорських.

Протягом двох останніх років соціальна підтримка учасників АТО, членів їх сімей, родин загиблих та осіб, вимушено переселених зі сходу - стала першочерговим пріоритетом для нас усіх. Це люди, які перші прийняли виклики, що стали перед нашою країною.

За період проведення АТО 318 особам надано статус учасників бойових дій.

Згідно Районної  комплексної  цільової  програми підтримки учасників АТО, членів їх сімей, а також інших верств населення Іллінецького району, які потребують соціального захисту, на  2016-2017 роки з районного бюджету виділено 480,0 тис.грн.

З Державного бюджету у 2016 році  виділені кошти та виплачено грошову компенсацію на придбання житла  сім’ї загиблого учасника антитерористичної операції в сумі 419,5 тис.грн.

Відділом Держгеокадастру в Іллінецькому районі надано викопіювання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності 342 учасникам АТО площею 504,6 га. По 78 земельних ділянках (площею 102,9 га) затверджені проекти землеустрою. 67 учасників АТО зареєстрували право власності на землю.

З метою підвищення якості надання послуг в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації облаштовано кабінети прийому громадян району за принципом «Прозорого офісу». Створено комфортні умови для очікування відвідувачів та можливості заповнення ними документів.

Проведено величезну роботу по питанню призначення житлових субсидій та допомог населенню.

«Разом – дієвіше» – такий девіз міжнародного проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ», який діє на території району з минулого року.

У Дашеві завдячуючи спільній роботі громадської організації «Квітка на камені», місцевої та районної влади та депутатського корпусу впроваджено проект «Енергозберігаючі заходи в ДНЗ№1 «Журавлик» на капітальний ремонт даху. Замінено шиферну покрівлю на метало профіль та проведено утеплення даху. Завдяки реалізації даного проекту мобілізовано кошти у сумі майже 420 тис.грн., з яких міжнародної технічної допомоги – 222,00 тис.грн., коштів селищного та  районного бюджету -176 тис.грн. та внесків громади – майже 21 тис.грн

У Росоховатій ГО «Сяйво Росоховатої» спільно з місцевою та районною владою,депутатами впроваджено проект «Реконструкція мережі вуличного освітлення з використанням енергозберігаючих заходів». Освітлено майже все село, загальною довжиною ліній більше 5 км. Вартість даного проекту становить 303 тис.грн., з них: 204 тис.грн. – кошти міжнародних донорів,  83 тис.грн. - кошти районного бюджету, більше 15 тис.грн. – кошти жителів громади.

У Бабині ГО «Дарунок долі» за фінансової підтримки з районного та сільського бюджетів, депутатів та спонсорів  на етапі завершення впровадження проекту «Капітальний ремонт приміщення школи із застосуванням енергозберігаючих заходів: заміна вікон та  дверей, утеплення фасаду». Загальна вартість проекту:  273 тис.грн.Джерела фінансування: Проект ЄС/ПРООН – 125 тис.грн., сільський бюджет – 130 тис.грн., кошти жителів громади – майже 19 тис.грн. На укріплення будівлі школи з районного бюджету виділено 100 тис.грн. 

Отже, виходячи з цього, стає видно, якого важливого значення набуває на даний час ствердження громадянського суспільства. Пріоритетним в даному напрямку є налагодження на засадах партнерства ефективної взаємодії з громадськістю, підтримка громадських ініціатив та проектів, широке запровадження діалогу: громада - влада; та запровадження громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Така співпраця, а особливо участь громад та ГО у конкурсах та грантових програмах спільно з органами влади, з метою залучення інвестицій на розвиток власних територій, дає вагомі результати.

В Іллінцях яскравий приклад громадської активності є ГО «Іллінці - наше місто». За рахунок акумулювання членських внесків, та співфінансування з місцевого бюджету, реалізувано вже не один проект. Зокрема, в цьому році був встановлений дитячий  майданчик в Борисівці.

Приємно, що в 2016 році п’ять проектів  громад Іллінецького району отримали перемогу в тринадцятому обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад.

Завдяки фінансовій підтримці обласного бюджету реалізовано наступні проекти:

Проект «Увага - діти!», поданий Іллінецькою районною радою. Бюджет проекту склав майже 140 тис.грн. В рамках проекту встановлено в м.Іллінці 4 світлофори по вул. Незалежності біля школи №1.

Проект «Іллінці - без сміття», поданий Іллінецькою міською радою. Бюджет проекту складає 200 тис.грн. В рамках проекту придбано 40 контейнерів для пластикових відходів та 40 баків. Укладена угода про пресування відходів з ТОВ «Гарна пляшка».

Проект «Іллінці – безпечне місто», поданий Іллінецькою міською радою. Бюджет проекту складає 150 тис.грн. Установленота підключено 13 відеокамер зовнішнього спостереження в найбільш людних місцях міста Іллінці, заключено договір про обслуговування системи відеонагляду з ТОВ «ІТ ЩИТ».

Розпочата реалізація проекту «Європейська площа». Бюджет проекту орієнтовно складає 500 тис.грн., з них: кошти обласного бюджету – 49 тис.грн. Виготовлено проект центральної площі міста, закуплені лавки та ліхтарі. Проект буде завершений у 2017 році.

Проект «Освітлення вулиць с. Городок – крок до європейської громади», поданий Городоцькою сільською радою. Виділено коштів обласного бюджету - 49 тис.грн. Виготовлено проектно - кошторисну документацію.

Окреслені основні пріоритети роботи. Не дивлячись на непростий бюджет, який матимемо у 2017 році, головний акцент громадам та бюджетним установам району потрібно робити на залученні інвестицій ззовні, участі у грантових програмах для отримання фінансової підтримки з обласного, державного бюджетів (ч/з ДФРР та субвенцію), міжнародних грантів.

А на завершення, голова райдержадміністрації дав вичерпні відповіді на поставлені запитання, запевнивши, що у 2017 році буде продовжено роботу щодо розвитку утворених об’днаних громад, їх розширенню, забезпеченню фінансової спроможності. Треба завершити процес передачі комунального майна, навчитися жити в умовах передачі повноважень, фінансових ресурсів. Але головне – все, що ми будемо робити, впроваджувати, розвивати має позитивно відобразитися на умовах життя кожного жителя нашого району.

Це важливо:

ПЛАН-КАЛЕНДАР основних заходів, що будуть проводитись райдержадміністрацією та районною радою на місяць

Іллінецька районна державна адміністрація повідомляє, що оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців

Важливі зміни до Закону України "Про регулювання містобудівної документації"

Про зміни у Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 7 Закону України "Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні" щодо встановлення групи інвалідності

Паспорти бюджетних програм управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та звіти про їх виконання

Управління праці та соціального захисту населення Іллінецької райдержадміністрації  оголошує конкурс  на зайняття  вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста з прийняття рішень відділу адресних соціальних допомог та компенсаційних виплат

Інформація по доступності об'єктів фізичного оточення, розташованих на території населених пунктів до потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення Іллінецького району (без ОТГ)

Інформація по доступності об'єктів соціального захисту, розташованих на території населених пунктів до потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення (об'єкти)

Про районний бюджет на 2018 рік

Звіт про районний бюджет за 2017 рік та додатки до нього 

Конфлікт інтересів - треба знати!

Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Порядок забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян

Іллінецька районна державна адміністрація Вінницької області повідомляє

Пам'ятка щодо першочергових дій у разі виявлення або застосування вибухових пристроїв та виявлення осіб, що можуть виношувати диверсійні та терористичні наміри

Детальна інформація щодо процесу отримання одноразової державної грошової допомоги особами, які отримали тілесні ушкодження під час участі у революції гідності у 2017 році

Про забезпечення дровами паливними в 2017 році

Актуальна інформація для переселенців 

Телефон «гарячої лінії» управління праці  та  соціального  захисту  населення Іллінецької райдержадміністрації  з питань призначення населенню  житлових субсидій - 2-14-85

Державне регулювання цін на основні харчові продукти

Електронні сервіси, розміщені на офіційному веб-порталі державної фіскальної служби  для ознайомлення та отримання інформації з метою використання у своїй діяльності

Контакти особи, відповідальної за координацію роботи з учасниками антитерористичної операції, демобілізованими особами, пораненими учасниками антитерористичної операції, членами сімей загиблих учасників антитерористичної операції

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО ТА ЇХ ОБТЯЖЕНЬ

Закон України "Прозасудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки"

Безкоштовні консультації  підприємств і підприємців та комунальних підприємств з проблем ресуросоенергоефективності

«Гаряча» антикорупційна лінія в облдержадміністрації  

На Вінниччині працюють місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги

З усіма проблемними питаннями щодо надання статусу учасника бойових дій військовослужбовцям  Сухопутних військ Збройних Сил України-учасникам АТО звертатись до робочої групи 

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

До уваги суб’єктів господарювання, які проводять діяльність з обігу харчових продуктів

Інформація  про  забезпечення учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Електронні адміністративні послуги в Україні

Інформація щодо прав та обов'язків, соціального та правового захисту військовозобов'язаних, призваних на військову службу у зв'язку з мобілізацією, резервістів, а також військовослужбовців, прийнятих на військову службу в добровільному порядку (за контрактом) 

Перелік об'єктів комунальної власності територіальних громад району, які не використовуються за призначенням, та відповідні пропозиції щодо подальшої їх приватизації або надання в оренду

Правові норми національного законодавства, що спрямовані на стимулювання інвестиційної та інноваційної діяльності, розвитку реального сектору економіки

Інформація про місце зберігання матеріалів містобудівної документації  населених пунктів Іллінецького району

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб

Конкурс з визначення  робочого органу з підготовки та проведення конкурсу на право здійснення перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування

 

Lustraition 160 102

banner dersl

podatkova1

<< < квітня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30