25 | 07 | 2017
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Тема дня
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Україна та Молдова домовилися завершити демаркацію кордону в найкоротші терміни – Президент

18-07-2017

Україна та Молдова домовилися завершити демаркацію кордону в найкоротші терміни – Президент

Україна та Молдова завершать демаркацію Придністровської ділянки українсько-молдовського кордону, повідомив Президент Петро Порошенко. Під час спільних заяв для ЗМІ з Прем’єр-міністром Молдови Павлом Філіпом за результатами двосторонньої зустрічі Глава Української держави...

Read more

Прем’єр-міністр: Ми створили Раду інновацій як інструмент і стимул створення національного продукту

18-07-2017

Прем’єр-міністр: Ми створили Раду інновацій як інструмент і стимул створення національного продукту

Кабінет Міністрів України в рамках поступового переходу економіки від сировинного типу до економіки доданої вартості та створення національного продукту й технологій започаткував роботу Ради розвитку інновацій. Нині Уряд працює над...

Read more

«Співпраця з НАТО є взаємовигідною як для НАТО, так і для України, тому що українська армія з кожним місяцем, з кожним днем стає все сильнішою», - Андрій Парубій

18-07-2017

«Співпраця з НАТО є взаємовигідною як для НАТО, так і для України, тому що українська армія з кожним місяцем, з кожним днем стає все сильнішою», - Андрій Парубій

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій в інтерв’ю телеканалу «РАДА» у п’ятницю, відповідаючи на запитання щодо реальності реформування українських збройних сил до 2020 року за стандартами НАТО, зазначив, що «це...

Read more
Анонс подій

decentr

Про роботу Державної казначейської служби в Іллінецькому районі Вінницької області за І квартал 2017 року

З даного питання проінформувала присутніх на оперативній нараді у голови райдержадміністрації із заступниками голови,начальниками управлінь, відділів, секторів, служби райдержадміністрації, керівниками територіальних підрозділів міністерств та відомств України начальник управління Державної казначейської служби в Іллінецькому районі Наталія Ямкова.

 

Відповідно до Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”  та Закону України “Про державний бюджет України на 2017 рік” з 01 січня 2017 року зведений бюджет району включає :

-  бюджет Іллінецького району;

-  бюджет ОТГ м. Іллінці;

-  бюджет ОТГ смт. Дашів

Управлінням казначейства у I кварталі було проведено закриття рахунків сільських бюджетів, які увійшли в склад об’єднаних територіальних громад, та відкриття рахунків за відповідними кодами класифікації доходів бюджетам ОТГ, а також - перенесення залишків коштів, які склались на 01 січня 2017 року на рахунках місцевих бюджетів, на нові рахунки бюджетів ОТГ.

У зв’язку з переходом бюджетів ОТГ на прямі бюджетні відносини з Державним бюджетом, також відкрито рахунки для обліку коштів міжбюджетних трансфертів (освітньої та медичної субвенцій, базової дотації, додаткової дотації, реверсної дотації ). На балансі Управління казначейства станом на 01.04.2017 року в цілому по району відкрито 920 рахунків для щоденного акумулювання коштів загального та спеціального фондів місцевих бюджетів.

Станом на звітну дату Управління казначейства обслуговує 39 клієнтів місцевих бюджетів та 9 клієнтів державного бюджету, яким відкрито відповідно 372 та 45 рахунків для здійснення касових видатків.

Протягом 1 кварталу 2017р. до державного  бюджету Іллінецького району (без урахування міжбюджетних трансфертів та власних надходжень бюджетних установ) надійшло  24 354 тис. грн., що в  порівнянні з відповідним періодом минулого року більше на 12 984 тис. грн. (або  у 2 рази), в  т.ч. до ЗФ - 23 999 тис. грн., до СФ – 355 тис. грн.,

Основним джерелом наповнення державного бюджету  Іллінецького району є податок на додану вартість, основними платниками якого є ДП Іллінецьке лісове господарство, Дашів лісомисливське господарство, селянське господарство «Агро – 1»,).

Податку на додану вартість у 1 кварталі 2017 року сплачено у 3,5 рази більше, ніж за відповідний період минулого року.

Протягом 1 кварталу 2017р. до зведеного бюджету Іллінецького району (без урахування міжбюджетних трансфертів) надійшло 25 993 тис.грн., що на 55,3 відсотки більше, ніж за аналогічний період 2016 року.

До загального фонду надійшло 24 193 тис.грн., що на 60,7 % вище показника 2016 року. До спеціального фонду надійшло 1 800 тис.грн.,  що на 7 відсотків більше, ніж за відповідний період минулого року.

Основним джерелом наповнення загального фонду  місцевих бюджетів є ПОДАТОК НА ДОХОДИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ (який становить в структурі надходжень 51,4 % по бюджету Іллінецького району,  60,9 % по бюджету ОТГ м. Іллінці, 48 % по бюджету ОТГ смт. Дашів).

Найбільшими платниками в Іллінецькому районі податку на доходи фізичних осіб  є ТОВ Люстдорф, Гайсинське лінійне виробниче управління магістральних газопроводів, відділ освіти Іллінецької РДА, «Сорочанський мірошник», Іллінецька ЦРЛ,  Вінницяобленерго.

Іншими бюджетоутворюючими податками місцевих бюджетів району  є ЄДИНИЙ ПОДАТОК,  ПОДАТОК НА МАЙНО.

Відповідно до бюджетного кодексу України у 2017 році розподіл ПДФО згідно нормативів відрахувань У ПОРІВНЯННІ З МИНУЛИМ РОКОМ НЕ ЗМІНИВСЯ І  становить:

60 %  В РАЙОННИЙ БЮДЖЕТ ТА БЮДЖЕТ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

25 %  ДО ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ

15 %  ДО ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ

Змінився розподіл Єдиного податку з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75відсотків, який у 2017 році акумулюється:

86 % до бюджету ОТГта сільських бюджетів, які не увійшли в склад ОТГ;14 % до державного бюджету,тоді як у 2016 році  100 % цього податку надходило до міського, селищного та сільських бюджетів.

За звітний період до зведеного бюджету Іллінецького району надійшло міжбюджетних трансфертів з державного бюджету на загальну суму 60 115 733 грн.

В тому числі:

освітньої субвенції     -   13 296 100 грн.;

медичної субвенції     - 7 222 900 грн.;

субвенцій на виконання програм соціального захисту населення     -     33 373 133 грн.

базової дотації              - 1 515 900 грн., яку отримують ОТГ смт. Дашів та бюджет Іллінецького району.

додаткової дотації       4 707 700 грн. 

У 2016  додаткової  та базової дотацій району не було.

Управлінням казначейства за звітний період здійснено повернення помилково або надміру зарахованих до бюджету податків, зборів (обов'язкових платежів) та інших доходів бюджетів за поданням органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, в кількості 66 висновків на суму 375 771 грн.

По зведеному бюджету Іллінецького району проведено  касових  видатків на  суму  89 799, 9 тис. грн., в тому числі по загальному фонду 85 063, 6 тис.грн, по спецфонду 4 736, 3 тис. грн.,  що в цілому на 35 відсотків більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Управлінням казначейства при здійсненні своїх повноважень   здійснено 3 попередження розпорядникам бюджетних коштів про неналежне виконання бюджетного законодавства. Причиною попереджень є порушення Порядку відкриття та закриття рахунків в національній валюті в органах ДКСУ, затвердженого наказом МФУ від 22.06.2012 № 758. 

Одним з пріоритетних напрямків роботи казначейства на 2017 рік є впровадження системи дистанційного обслуговування клієнтів «Клієнт казначейства – Казначейство».

 Метою реалізації системи є спрощення та оптимізація взаємодії розпорядників та одержувачів бюджетних коштів в процесі обслуговування в органах казначейства.

 У зв’язку із запровадженням СДО Міністерством фінансів України  внесено зміни до наказів:

- від 02.03.2012 № 309 “Про затвердження Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов'язань розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів в органах Державної казначейської служби України”

-        від 23.08.2012 №938 “Про затвердження Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів”

-      від 24.12.2012 №1407 “Про затвердження Порядку казначейського обслуговування державного бюджету за витратами”,якими передбачено здійснення реєстраціїбюджетних зобов'язання та проведення  платіжних доручень в електронному вигляді з застосуванням електронного цифрового підпису.

Управлінням казначейства розпочато роботу по підключенню клієнтів до системи СДО у квітні 2015 року.

На сьогоднішній день укладено 27 договорів СДО, що становить 54 відсотки від загальної кількості установ).

Отримують виписки 9 клієнтів:

Відділ освіти Іллінецької райдержадмінстрації

Іллінецький державний аграрний коледж

Іллінецька районна державна лікарня ветеринарної медицини

Дашівська селищна рада

Іллінецька районна рада

Сектор культури і туризму Іллінецької     райдержадмінстрації

Слободищенська сільська раа

Тягунська сільська рада

Бабинська сільська рада

Повноцінно обслуговується в системі ( отримує виписки, проводить зобов’язання та платежі) Іллінецький державний аграрний коледж.

Це важливо:

ПЛАН-КАЛЕНДАР основних заходів, що будуть проводитись райдержадміністрацією та районною радою на місяць

Порядок прийняття спадщини

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття  вакантної посади державної служби категорії «В»

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття  вакантної посади державної служби категорії «В»

Результати проведення конкурсу на зайняття посади головного спеціаліста відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Іллінецької районної державної адміністрації 

Детальна інформація щодо процесу отримання одноразової державної грошової допомоги особами, які отримали тілесні ушкодження під час участі у революції гідності у 2017 році

Про забезпечення дровами паливними в 2017 році

Іллінецька районна державна адміністрація оголошує конкурс на зайняття вакантної посади завідувача сектору культури і туризму Іллінецької районної державної адміністрації

Іллінецька районна державна адміністрація оголошує конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста з мобілізаційної роботи апарату Іллінецької районної державної адміністрації

Оголошення про результати конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста з мобілізаційної роботи апарату Іллінецької районної державної адміністрації 

Позбавлення батьківських прав як крайня міра

Оголошення про проведення у райдержадміністрації І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

Актуальна інформація для переселенців 

Телефон «гарячої лінії» управління праці  та  соціального  захисту  населення Іллінецької райдержадміністрації  з питань призначення населенню  житлових субсидій - 2-14-85

Що треба знати про новий порядок призначення субсидій

Детальний план території для будівництва консервного цеху з виробництва м'ясних, м'ясорослинних консервів та холодильних установок за межами с.Красненьке (на території Красненьківської сільської ради) Іллінецького району Вінницької області

Графічні матеріали генеральних планів сіл Паріївка та Райки

Державне регулювання цін на основні харчові продукти

Електронні сервіси, розміщені на офіційному веб-порталі державної фіскальної служби  для ознайомлення та отримання інформації з метою використання у своїй діяльності

Контакти особи, відповідальної за координацію роботи з учасниками антитерористичної операції, демобілізованими особами, пораненими учасниками антитерористичної операції, членами сімей загиблих учасників антитерористичної операції

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО ТА ЇХ ОБТЯЖЕНЬ

Закон України "Прозасудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки"

Безкоштовні консультації  підприємств і підприємців та комунальних підприємств з проблем ресуросоенергоефективності

«Гаряча» антикорупційна лінія в облдержадміністрації  

На Вінниччині працюють місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги

З усіма проблемними питаннями щодо надання статусу учасника бойових дій військовослужбовцям  Сухопутних військ Збройних Сил України-учасникам АТО звертатись до робочої групи 

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

Інформація щодо роботи телефонних «гарячих ліній» для надання консультативної допомоги учасникам антитерористичної операції у Вінницькій області

До уваги суб’єктів господарювання, які проводять діяльність з обігу харчових продуктів

Інформація  про  забезпечення учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Електронні адміністративні послуги в Україні

Інформація щодо прав та обов'язків, соціального та правового захисту військовозобов'язаних, призваних на військову службу у зв'язку з мобілізацією, резервістів, а також військовослужбовців, прийнятих на військову службу в добровільному порядку (за контрактом) 

Перелік об'єктів комунальної власності територіальних громад району, які не використовуються за призначенням, та відповідні пропозиції щодо подальшої їх приватизації або надання в оренду

Правові норми національного законодавства, що спрямовані на стимулювання інвестиційної та інноваційної діяльності, розвитку реального сектору економіки

Методичні рекомендації щодо надання першої психологічної допомоги сім'ям з дітьми, дітям, які перебувають/перебували у зоні збройного конфлікту

Інформація про місце зберігання матеріалів містобудівної документації  населених пунктів Іллінецького району

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб

Конкурс з визначення  робочого органу з підготовки та проведення конкурсу на право здійснення перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування

 

Lustraition 160 102

banner dersl

podatkova1

<< < квітня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30