24 | 10 | 2018
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Облицовка потолка панелями. Качественная облицовка потолка. Облицовка потолка гипсокартоном. Натяжные потолки цены. Лучшие натяжные потолки фото и цены. Натяжные потолки цена за метр. Автономное отопление квартиры. Быстрая установка автономного отопления. Автономное отопление цена. Как сделать мотоблок своими руками. Качественный ремонт мотоблоков своими руками. Мотоблок своими руками фото. Нанесение декоративной штукатурки короед. Как наносить короед декоративная штукатурка. Декоративная штукатурка своими руками короед. Укладка паркета цена. Быстрая укладка паркета своими руками. Укладка паркета на стяжку. Кровать своими руками чертежи. Сделать шкаф кровать своими руками. Деревянная кровать своими руками. Опалубка для монолитного перекрытия. Качественная опалубка для монолитного строительства. Купить опалубку для монолитного строительства.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території
Тема дня
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Заява Президента України у зв’язку із рішенням Синоду Вселенського Патріархату

12-10-2018

Заява Президента України у зв’язку із рішенням Синоду Вселенського Патріархату

Дорогі співвітчизники! Дорогі українці! Господь побачив боротьбу українського народу за свою самостійність. Він почув наші молитви. Він належно оцінив наші труди. Йому стало так угодно, щоб Його Всесвятість Вселенський Патріарх Варфоломій і...

Read more

Глава Уряду - інвесторам: Ви потрібні Україні, і Україна потрібна вам

12-10-2018

Глава Уряду - інвесторам: Ви потрібні Україні, і Україна потрібна вам

Обраний Урядом орієнтир зростання економіки в 5 і більше відсотків вимагає залучення серйозного масиву інвестицій, і всі вони можуть бути успішними. Отже, не тільки Україні потрібні інвестори, а й інвесторам...

Read more

Вітаючи усі рішення Синоду Вселенської Патріархїї, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій назвав цей день віховим днем історії України та її Православної Церкви

12-10-2018

Вітаючи усі рішення Синоду Вселенської Патріархїї, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій назвав цей день віховим днем історії України та її Православної Церкви

Це віховий день історії України та її Православної Церкви! Вітаю усі рішення Синоду Вселенської Патріархії", - підкреслив Голова Верховної Ради України Андрій Парубій у четвер після оголошення рішення Синоду Вселенського...

Read more
Анонс подій

decentr

Голова Вінницької облдержадміністрації з робочим візитом побував у Дашівській ОТГ

Вчора голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій здійснив робочу поїздку до Дашівської об'єднаної територіальної громади аби ознайомитися з організацією діяльності новоствореної громади та планами її керівництва щодо розвитку населених пунктів, які  добровільно об’єдналися. У робочій поїздці брали участь голова Іллінецької райдержадміністрації Андрій Лисак, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Любаревич, голова Іллінецької міської об'єднаної територіальної громади Володимир Ящук.

 

 

 

Делегація відвідала Дашівську міську лікарню, де ознайомилися з матеріально-технічною базою лікувального закладу, з перспективами його подальшого розвитку,  поспілкувалися із працівниками та пацієнтами лікарні. На разі проходить процес  становлення Дашівської міської лікарні як окремого комунального закладу селищної ради.

Тут працюють 11 лікарів, які обслуговують жителів 12 сіл об’єднаної громади, а в перспективі на базі лікувального закладу планується відкриття лікарні паліативного та хоспісного лікування на 30-40 ліжок.

 

 

Окрім послуг вторинної медичної ланки, на території Дашівської лікарні функціонує цілодобовий Пункт екстреної та невідкладної медичної допомоги, а також амбулаторія загальної практики сімейної медицини. Валерій Коровій зауважив, що майбутнє медичних закладів в руках самих лікарів, оскільки, після реформ у медичній галузі,  пацієнти самі матимуть змогу обирати спеціалістів, а від кількості звернень оцінюватиметься праця медичного працівника. 

 

 

 

 

У комунальній аптеці голова облдержадміністрації цікавився, чи діє в конкретній громаді  програма реімбурсації,  яка є першим етапом  медичних реформ. Голова райдержадміністрації Андрій Лисак розповів про роз’яснювальну роботу, яка проводиться в районі щодо урядової програми «Доступні ліки».Очільника області цікавило питання наявності ліків у аптеці та кількість клієнтів, що відвідали того дня аптеку.

Результати – 52 рецепти в день, що відпущені за механізмом реімбурсації, - керівника ОДА задовольнили.

«Люди масово почали звертатися в аптеки, і зараз дуже важко спрогнозувати, яка кількість ліків має бути в мережі. Ми працюємо з Міністерством охорони здоров’я, з виробниками, щоби наситити заклади необхідним препаратами. Дуже важливо, що ми пройшли перше коло: з 15 квітня здали перший реєстр, і кошти почали повертатися в аптечну мережу,- підкреслив голова облдержадміністрації.    -І якщо ми говоримо про подальші реформи в галузі охорони здоров’я: реформу первинної ланки, формування госпітальних округів, некомерційних комунальних підприємств, то, щоб пройти цей шлях, важливо, аби перший крок реформи – реімбурсація – сприймався людьми позитивно. Тож від цього процесу насправді залежить дуже багато».

 

Губернатор Вінницької області побував у  КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування» Іллінецької районної ради Вінницької області ознайомився із стаціонарним відділенням для постійного проживання одиноких непрацездатних громадян, поцікавився їхнім побутом та дозвіллям.

 

 

 

 

 

 

Голова облдержадміністрації відвідав місцевий дитячий садок«Журавлик» в якому  виховуються 135  юних  Дашівчан.  Мав змогу ознайомитися з  матеріально-технічною та навчально-виховною базою закладу.

 

 

 

 

 

Дошкільний навчальний заклад є активним учасником програм територіального розвитку громад. Так, у 2015 році заклад отримав грант з обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад та успішно реалізував проект, в рамках якого здійснено капітальний ремонт спортивної зали та придбано спортивний інвентар.

 

 

 

 

  

 

А в липні 2016 року дитсадок завершив реалізацію спільного проекту з ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду», як  результат – проведено утеплення та капітальний ремонт покрівлі приміщення. На кошти бюджетів різних рівнів проведено благоустрій території дошкільного закладу.

 

 

 

 

 

 

Відвідав Валерій Коровій і Дашівську загальноосвітню школу, де навчається 306 учнів.

 

 

 

 

 

 

 

56 школярів, за словами директора навчального закладу, довозяться шкільними автобусами  із 5 сусідніх населених пунктів.

 

 

 

 

 

 

Голова райдержадміністрації Андрій Лисак поділився планами, що саме ця школа у перспективі має стати опорною для об’єднаної громади. Матеріальна база школи поновлюється, створюються необхідні умови для виховання та навчання гідних громадян своєї Вітчизни.

 

 

 

 

 

У рамках поїздки голова облдержадміністрації ознайомився також із заходами щодо благоустрою селища та оглянув створений тут тренажерний зал, який має сучасне оснащення, придбане за сприяння народного депутата України Руслана Демчака. Валерій Коровій відзначив позитивну динаміку розвитку громади.

 

 

 

 

 

 

 

 

Гості Дашівської об’єднаної територіальної  громади відвідали місцеву пожежну частину № 7, яка з 2003 року функціонує в населеному пункті.

Сьогодні частина забезпечує пожежну безпеку не лише  Дашівську  ОТГ , а й обслуговує Криштопівську, Росоховатську, Слободищенську, Леухівську, Городоцьку, Китайгородську сільські ради та село Жадани, зауважив голова райдержадміністрації Андрій Лисак.

Фінансування установи здійснюється за рахунок коштів місцевого та районного бюджетів, а також субвенцій сільських рад, яким частина надає послуги. Тут працює 4 бригади, в користуванні яких 2 пожежні автомобілі.

Голова облдержадміністрації оглянув забезпечення пожежної частини та поспілкувався з її працівниками. Він підкреслив, що з наступного року для об’єднаних територіальних громад на фінансування проектів зі створення Центрів безпеки громадян передбачається виділення спеціальної субвенції з державного бюджету

«В таких Центрах будуть поєднані пожежна охорона, кабінет для фельдшера та дільничого. Вартість типового приміщення – до 2 млн. гривень. Тож готуйте відповідний проект», - закликав Валерій Коровій. Водночас наголосив, що поставив перед Головним управлінням ДСНС області завдання, аби такі центри були в кожній об’єднаній громаді.

На завершення робочої поїздки голова облдержадміністрації зустрівся з членами виконкому ОТГ та керівниками тих громад, які поки не прийняли рішення щодо об’єднання.

«Бюджетна децентралізація на початку 2015 року простимулювала процес добровільного об’єднання територіальних громад, але, на жаль, нормативно-правова база низки міністерств і відомств – охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту – відсталавід загального розвитку процесу, і сьогодні є дуже багато питань, які потребують вирішення,- зазначив, спілкуючись з учасниками зустрічі, Валерій Коровій. -Наприклад, якщо раніше всі школи фінансувалися з районного бюджету, була централізована бухгалтерія, і туди заходило 60 % ПДФО, освітня субвенція, то зараз, відповідно до Бюджетного кодексу, і субвенція, і ПДФО спрямовуються до ОТГ. А яка буде взаємодія між районом і об’єднаною громадою?.. На цьому прикладі районний відділ освіти починає виконувати суто державну функцію: є навчальні програми, закон про загальноосвітню шкоду, державні стандарти. І це великий виклик для нас всіх, тому що повинні змінитися функції управління в галузі освіти».

Не менше питань виникає і у сфері охорони здоров’я, культури, фізичного виховання та спорту. Тож попереду, відзначив голова ОДА, дуже багато роботи. 

Водночас, торкаючись питань місцевого розвитку, Валерій Коровій підкреслив, що проблематику чи то водозабезпечення, чи освітлення можна вирішувати шляхом участі проектів у конкурсах на фінансування з Державного фонду регіонального розвитку, фонду розвитку територіальних громад або ж субвенції на соціально-економічний розвиток територій.«Я готовий підставити плече, але ініціатива повинна йти від вас»,- наголосив керівник області.

Зі слів голови  Дашівської об’єднаної територіальної громади Сергія Тітаренка:  «Власні надходження громади, у порівнянні з минулим роком, зросли удвічі, а з ними збільшились і видатки, адже додалися повноваження, яких ще торік громада не мала.Звісно, ми хочемо зробити щось, аби люди зрозуміли, що прийняли правильне рішення про об’єднання. І в першу чергу, будемо починати з благоустрою». А зацікавлювати інші громади до об’єднання з Дашівською будуть не розмовами, а конкретною, результативною роботою.

 

 

Це важливо:

ПЛАН-КАЛЕНДАР основних заходів, що будуть проводитись райдержадміністрацією та районною радою на місяць

Про опалювальний  період  2018-2019 років

Оголошується конкурс

Як отримати статус  дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфлікті

 

Важливі зміни до Закону України "Про регулювання містобудівної документації"

Про зміни у Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 7 Закону України "Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні" щодо встановлення групи інвалідності

Паспорт бюджетних програм управління праці та соціального захисту населення РДА та звіти про їх виконання

Управління праці та соціального захисту населення Іллінецької райдержадміністрації  оголошує конкурс  на зайняття  вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста з прийняття рішень відділу адресних соціальних допомог та компенсаційних виплат

Інформація по доступності об'єктів фізичного оточення, розташованих на території населених пунктів до потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення Іллінецького району(житловий фонд, заклади освіти, органи влади, соціального захисту,спортивні заклади, транспортна інфраструктура)

,

Про районний бюджет на 2018 рік

Звіт про районний бюджет за 2017 рік та додатки до нього 

Конфлікт інтересів - треба знати!

Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Порядок забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян

Іллінецька районна державна адміністрація Вінницької області повідомляє

Пам'ятка щодо першочергових дій у разі виявлення або застосування вибухових пристроїв та виявлення осіб, що можуть виношувати диверсійні та терористичні наміри

Детальна інформація щодо процесу отримання одноразової державної грошової допомоги особами, які отримали тілесні ушкодження під час участі у революції гідності у 2017 році

Про забезпечення дровами паливними в 2017 році

Актуальна інформація для переселенців 

Телефон «гарячої лінії» управління праці  та  соціального  захисту  населення Іллінецької райдержадміністрації  з питань призначення населенню  житлових субсидій - 2-14-85

Державне регулювання цін на основні харчові продукти

Електронні сервіси, розміщені на офіційному веб-порталі державної фіскальної служби  для ознайомлення та отримання інформації з метою використання у своїй діяльності

Контакти особи, відповідальної за координацію роботи з учасниками антитерористичної операції, демобілізованими особами, пораненими учасниками антитерористичної операції, членами сімей загиблих учасників антитерористичної операції

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО ТА ЇХ ОБТЯЖЕНЬ

Закон України "Прозасудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки"

Безкоштовні консультації  підприємств і підприємців та комунальних підприємств з проблем ресуросоенергоефективності

«Гаряча» антикорупційна лінія в облдержадміністрації  

На Вінниччині працюють місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги

З усіма проблемними питаннями щодо надання статусу учасника бойових дій військовослужбовцям  Сухопутних військ Збройних Сил України-учасникам АТО звертатись до робочої групи 

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

До уваги суб’єктів господарювання, які проводять діяльність з обігу харчових продуктів

Інформація  про  забезпечення учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Електронні адміністративні послуги в Україні

Інформація щодо прав та обов'язків, соціального та правового захисту військовозобов'язаних, призваних на військову службу у зв'язку з мобілізацією, резервістів, а також військовослужбовців, прийнятих на військову службу в добровільному порядку (за контрактом) 

Перелік об'єктів комунальної власності територіальних громад району, які не використовуються за призначенням, та відповідні пропозиції щодо подальшої їх приватизації або надання в оренду

Правові норми національного законодавства, що спрямовані на стимулювання інвестиційної та інноваційної діяльності, розвитку реального сектору економіки

Інформація про місце зберігання матеріалів містобудівної документації  населених пунктів Іллінецького району

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб

Конкурс з визначення  робочого органу з підготовки та проведення конкурсу на право здійснення перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування

 

Lustraition 160 102

banner dersl

podatkova1

<< < квітня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 29 30