18 | 03 | 2018
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території
Тема дня
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Президент України закликав країни G7 засудити та не визнавати російські вибори в окупованому Криму

15-03-2018

Президент України закликав країни G7 засудити та не визнавати російські вибори в окупованому Криму

«Я хотів би обговорити російські вибори 18 березня. Це було б критично важливим для нас отримати вашу тверду заяву щодо засудження та невизнання російських виборів в Криму», - заявив Президент...

Read more

Кожна вкладена в українську економіку інвестиція має бути успішною, – Глава Уряду

15-03-2018

Кожна вкладена в українську економіку інвестиція має бути успішною, – Глава Уряду

Кожна інвестиція, вкладена в економіку України, має бути успішною, і потенціал для цього є. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час традиційної зустрічі «Діалог влади та бізнесу», яка...

Read more

«Висновок профільного Комітету дає можливість розглянути питання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Бакуліна Євгена Миколайовича», - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій

15-03-2018

«Висновок профільного Комітету дає можливість розглянути питання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Бакуліна Євгена Миколайовича», - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, відкриваючи пленарне засідання у вівторок, повідомив, що Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України на своєму засіданні у понеділок, 12 березня,...

Read more
Анонс подій

decentr

Про роботу комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування» районної ради

Територіальний центр соціального обслуговування – один з найбільших закладів соціальної сфери району, який надає соціально-побутові, соціально-економічні, транспортні послуги одиноким та самотнім громадянам похилого віку, інвалідам, хворим, які нездатні до самообслуговування і перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги і догляду за місцем проживання, чи в умовах відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання. Всього працюючих в організації – 72 людини.

В комунальному закладі працює три структурних підрозділи:

- відділення соціальної допомоги вдома;

-відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання;

- відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги.

Основним завданням територіального центру є виявлення громадян похилого віку, які потребують сторонньої допомоги, визначення їх індивідуальних потреб у соціальному обслуговуванні та забезпечення якісного надання різноманітних видів соціальних послуг з дотриманням державних стандартів.

Станом на 1 липня 2017 року в районі виявлено 1111 громадян похилого віку, які потребують соціального обслуговування. З початку року трьома відділеннями територіального центру надано соціальних послуг 877 особам, щр становить 79 відсотків охоплених обслуговуванням.         

Відділенням соціальної допомоги вдома в 46 населених пунктах району обслужено 508  громадян, із них 50 осіб у місті, 458 осіб у сільській місцевості.

Навантаження на одного соціального робітника складає від 6 до 14 чоловік, при нормі навантаження – 6 громадян у сільській місцевості та 10 громадян – у міській.

Понад 30 видів різних соціальних послуг надають соціальні робітники своїм підопічним. Зокрема:

-     приготування (допомога в приготуванні) їжі вдома;

-     придбання та доставка товарів з магазину або базару, медикаментів за кошти громадян, що обслуговуються;

-     виклик лікаря;

-     відвідування хворих у закладах охорони здоров’я;

-     допомога в прибиранні житлових приміщень;

-     оформлення документів на отримання субсидії;

-     оплата житлово-комунальних послуг;

-     допомога в обробітку присадибної ділянки, не більше 0,02 га  і т. д.

Це лише маленька частина тих послуг, що надають соціальні робітники.

Відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги надавались у звітному періоді на платній та безоплатній основі послуги швачки та перукаря. Такими видами послуг  скористалися 389 громадян.

У цьому ж  відділенні  працює служба транспортних послуг з перевезення інвалідів I – II  групи із захворюваннями опорно - рухового апарату, що пересуваються на кріслах колісних.

Спеціальним автотранспортом безкоштовно користуються особи з обмеженими фізичними можливостями для поїздок до лікувально-профілактичних, ортопедичних закладів, реабілітаційних центрів, на консультації до спеціалістів соціального захисту, психологів, для отримання юридичних послуг, відвідування культурно-масових, спортивних заходів та об’єктів соціальної сфери.

Транспортними послугами в першому півріччі скористалися  інваліди візочники 15 раз, із них 4 виїзди здійснено до обласного центру – цереабілітаційний центр «Гармонія», обласна дитяча лікарня та МСЕК.

В селищі Дашів функціонує відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіального центру, розрахованого на 35 ліжко-місць.

Станом на 1 січня 2017 року в ньому проживало 30 громадян похилого віку.

За домовленістю з адміністрацією Іллінецької об’єднаної територіальної громади з 1 червня сім підопічних було переведено до благодійної організації БФ «Віфанія» в селі Павлівка на постійне місце проживання.

На даний час у відділенні мешкає 21 людина, із них – 10 осіб лежачі, які не можуть самостійно пересуватись і потребують стороннього  догляду та допомоги.

Вартість проживання однієї особи  в середньому становить 3828,4 гривень.

Закупка продуктів харчування проводиться за рахунок 75 відсотків коштів пенсіонерів та надходжень від благодійної допомоги.

В другій половині  2016 року вдосталь було заготовлено картоплі, моркви, цибулі, столового буряка та квашеної продукції, що дало можливість не проводити закупівлі в 1 півріччі даного виду продукції та отримали економію коштів для придбання інших продовольчих товарів – м’яса, риби та раннього овочевої групи.

В зв’язку з різким підвищенням цін на продукти харчування адміністрація  закладу вирішила проводити закупівлю продукції напряму від виробників або з оптових баз.

Молочну продукцію для підопічних стаціонарного відділення поставляє ТОВ «Золоті луки», с.Паріївка,  що дало можливість в 1 півріччі зекономити 5 тис.гривень лише на одному молоці.

Працівники терцентру щоденно піклуються про своїх підопічних, намагаються зробити їх життєве надвечір’я радісним, щасливим та благополучним.

З особливим теплом зустрічають літні люди народні аматорські колективи та учнівську молодь з різних територіальних громад Дашева, Леух, Кальника, які приїздять до них на гостину з привітаннями до Нового року, Різдва, Дня 8 Березня та Дня людей похилого віку з концертними програмами та подарунками.

Частими гостями стаціонарного відділення є представники  влади – голова РДА А.Р.Лисак, голова районної ради С.А.Загороднюк, депутати районної та міської ради – В.І. Нечипоренко, С.В.Божнюк, І.С.Школьний, В.В.Пиндус, громадські та релігійні організації, волонтери, які цікавляться умовами проживання підопічних та допомагають по мірі можливості продуктами харчування, медикаментами та засобами гігієни.

Від Церкви Різдва Пресвятої Богородиці, м.Іллінці, до Великодніх свят отримали продукти харчування (паски, цукор, кондитерські вироби) на суму 1,5 тисячі гривень, та від волонтерів – сільськогосподарської продукції на суму 8,5 тисячі гривень.

Постійно зміцнюється матеріально-технічна база  комунального закладу, для відділення стаціонарного догляду волонтеркою Довганюк Г.М. придбано пральну машину «Електролюкс», для соціальних робітників сіл Бабин. Даньківка, Паріївка придбано 3 велосипеди.

Велику спонсорську допомогу протягом останніх 5 років надає ТОВ «Люстдорф», яке на благодійних засадах безкоштовно проводить викачку та виведення рідких побутових відходів з відділення стаціонарного догляду на суму 6000 гривень щорічно.

Розуміючи складність у фінансуванні бюджетних закладів,  шукаємо шляхи їх вирішення. Запрошуємо благодійні організації, фонди для проведення необхідних робіт, що покращать умови надання соціальних послуг.

У 2016 році територіальний центр з соціального обслуговування приймав участь в конкурсі соціальних проектів і його було визнано кращим. Назва проекту: «Про підтримку комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування» Іллінецької районної ради Вінницької області з дотримання державних стандартів при наданні соціальних послуг». Метою цього проекту передбачається забезпечення доступності осіб до соціальних послуг,підвищення якості та ефективності їх надання. Підготовлені пропозиції до проекту були надіслані представникам міжнародного фонду. Реалізувати цей соціальний проект зацікавило Турецьке Агенство міжнародного співробітництва і координації ТІКА в Україні.

Комунальний заклад за власні кошти виготовив проектно-кошторисну документацію на загальну суму 499807 гривень для проведення капітального ремонту частини приміщень адмінбудинку та відділення стаціонарного догляду і в нинішньому році очікуємо надходження необхідних коштів від міжнародних донорів.

Поряд з позитивними зрушеннями в роботі територіального центру є ще ціле коло невирішених питань. Недостатнє фінансування закладу по заробітній платі, енергоносіях, впливає на рівень якості надання соціальних послуг, забезпечення соціальних робітників спецодягом, взуттям, велосипедами.

Адміністрація закладу, щоб зберегти стабільним мікроклімат у колективі та виконувати поставлені завдання розробила план заходів щодо погашення фінансової незабезпеченості.

Приведено у відповідність штатну чисельність працівників. Звільнено з роботи 4 працівники, 30 переведено на неповний робочий день, що дає можливість зекономити до кінця року 399 тис. гривень.

Проте, незабезпеченість коштами по заробітній платі з нарахуваннями та енергоносіями складає 1969 тис.гривень.

 У липні поточного року  від Іллінецької об'єднаної територіальної громади має надійти субвенція в сумі 500 тисяч гривень на утримання 18 соціальних робітників, що обслуговують підопічних цієї громади. 

         

   

Це важливо:

ПЛАН-КАЛЕНДАР основних заходів, що будуть проводитись райдержадміністрацією та районною радою на місяць

Іллінецька районна державна адміністрація оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» – завідувача сектору контролю відділу організаційної роботи та документообігу 

Іллінецька районна державна адміністрація оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» –заступника начальника відділу організаційної роботи та документообігу

Паспорти бюджетних програм управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та звіти про їх виконання

Управління праці та соціального захисту населення Іллінецької райдержадміністрації  оголошує конкурс  на зайняття  вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста з прийняття рішень відділу адресних соціальних допомог та компенсаційних виплат

Конфлікт інтересів - треба знати!

Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Порядок забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян

Іллінецька районна державна адміністрація Вінницької області повідомляє

Пам'ятка щодо першочергових дій у разі виявлення або застосування вибухових пристроїв та виявлення осіб, що можуть виношувати диверсійні та терористичні наміри

Детальна інформація щодо процесу отримання одноразової державної грошової допомоги особами, які отримали тілесні ушкодження під час участі у революції гідності у 2017 році

Про забезпечення дровами паливними в 2017 році

Актуальна інформація для переселенців 

Телефон «гарячої лінії» управління праці  та  соціального  захисту  населення Іллінецької райдержадміністрації  з питань призначення населенню  житлових субсидій - 2-14-85

Державне регулювання цін на основні харчові продукти

Електронні сервіси, розміщені на офіційному веб-порталі державної фіскальної служби  для ознайомлення та отримання інформації з метою використання у своїй діяльності

Контакти особи, відповідальної за координацію роботи з учасниками антитерористичної операції, демобілізованими особами, пораненими учасниками антитерористичної операції, членами сімей загиблих учасників антитерористичної операції

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО ТА ЇХ ОБТЯЖЕНЬ

Закон України "Прозасудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки"

Безкоштовні консультації  підприємств і підприємців та комунальних підприємств з проблем ресуросоенергоефективності

«Гаряча» антикорупційна лінія в облдержадміністрації  

На Вінниччині працюють місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги

З усіма проблемними питаннями щодо надання статусу учасника бойових дій військовослужбовцям  Сухопутних військ Збройних Сил України-учасникам АТО звертатись до робочої групи 

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

До уваги суб’єктів господарювання, які проводять діяльність з обігу харчових продуктів

Інформація  про  забезпечення учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Електронні адміністративні послуги в Україні

Інформація щодо прав та обов'язків, соціального та правового захисту військовозобов'язаних, призваних на військову службу у зв'язку з мобілізацією, резервістів, а також військовослужбовців, прийнятих на військову службу в добровільному порядку (за контрактом) 

Перелік об'єктів комунальної власності територіальних громад району, які не використовуються за призначенням, та відповідні пропозиції щодо подальшої їх приватизації або надання в оренду

Правові норми національного законодавства, що спрямовані на стимулювання інвестиційної та інноваційної діяльності, розвитку реального сектору економіки

Інформація про місце зберігання матеріалів містобудівної документації  населених пунктів Іллінецького району

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб

Конкурс з визначення  робочого органу з підготовки та проведення конкурсу на право здійснення перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування

 

Lustraition 160 102

banner dersl

podatkova1

<< < липня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31