16 | 01 | 2018
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території
Тема дня
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Prev Next

Президент підписав Закон про ратифікацію Угоди щодо заохочення та захисту інвестицій між Україною та Фондом міжнародного розвитку ОПЕК

09-01-2018

Президент підписав Закон про ратифікацію Угоди щодо заохочення та захисту інвестицій між Україною та Фондом міжнародного розвитку ОПЕК

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про ратифікацію Угоди про заохочення та захист інвестицій між Україною та Фондом міжнародного розвитку ОПЕК», прийнятий Верховною Радою України 5 грудня 2017 року. Угода створює...

Read more

Президент провів зустріч із представниками України у Тристоронній контактній групі

11-01-2018

Президент провів зустріч із представниками України у Тристоронній контактній групі

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з представниками України у Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі (ТКГ) та її робочих підгрупах. Були обговорені результати діяльності ТКГ у минулому...

Read more

Україна стане брендом, яким будемо пишатися, - Володимир Гройсман під час зустрічі з молодими підприємцями

11-01-2018

Україна стане брендом, яким будемо пишатися, - Володимир Гройсман під час зустрічі з молодими підприємцями

Україна має всі можливості стати світовим брендом, місцем створення інноваційного продукту в найбільш затребуваних сферах і на нових ринках, яким ми всі будемо пишатися. Україна має всі можливості стати світовим брендом,...

Read more

Президент підписав Указ про першочергові заходи щодо захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування

16-01-2018

Президент підписав Указ про першочергові заходи щодо захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа». Глава держави видав відповідний документ з метою забезпечення додержання...

Read more
Анонс подій

decentr

Про стан архівної справи та діловодства в установах Іллінецького району

6 листопада з даного питанням ознайомила присутніх начальник архівного відділу райдержадміністрації Ірина Рибаченко на щотижневій  нараді у голови райдержадміністрації із заступниками голови, начальниками управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації, керівниками територіальних підрозділів, міністерств та відомств України.

Згідно Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи» архівний відділ Іллінецької райдержадміністрації здійснює реалізацію державної політики у сфері діловодства та управління архівною справою з метою задоволення інформаційних потреб суспільства і реалізації законних прав і інтересів жителів Іллінецького району.

 

Робота архівного відділу багатогранна, але одним з основних напрямків роботи є забезпечення зберіганнядокументів. Усе життя людину супроводжують документи. Документується наша робота, побут, відносини із суспільством. У ділових паперах знаходять своє відображення всі соціальні перетворення, вони є найважливішим засобом спілкування і відіграють роль незамінного носія інформації у майбутнє. Тому за кожним документом стоїть людина, її доля, перспективи її соціального захисту.

Відділ, являючись ланкою Державної архівної служби України, забезпечує  зберігання, облік і охорону документів Національного архівного фонду з різними носіями інформації, переданих відділу державними  органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності, які діють (діяли) на території району. Станом на 01.11.2017 в архівному відділі знаходиться  27 262 справи.

Забезпечення збереження документів НАФ - основна функція архівного відділу, що полягає у створенні та підтриманні оптимальних умов та режимів зберігання документів, забезпечення цілісності документальних комплексів і запобігання втратам документів.

З метою дотримання вимог щодо організації та оформлення доступу фізичних осіб та представників юридичних осіб до приміщень архіву в архівному відділі затверджено Порядок доступу до приміщень архівного відділу.

Всього на зберіганні в архівному відділі знаходяться 146 фондів  Крайні дати документів, що зберігаються в архівному відділі, відображають період з 1944по 2016 роки.

Видавання документів з архівосховища в межах архіву здійснюється відповідно до порядку, затвердженого наказом керівника архіву і тільки в особливих випадках.

На здійснення управління галуззю на території району проведено роботу з уточнення списків юридичних осіб - джерел формування НАФ та комплектування архівного відділу райдержадміністрації. До списку№1 юридичних осіб-джерел формування НАФ, які передають документи до архівного відділу Іллінецької райдержадміністрації, внесено 47 установ та організацій, до списку №2 юридичних осіб-джерел формування НАФ, які не передають документи до архівного відділу, - 68 установ, до списку №3 (в діяльності яких не утворюються документи НАФ) включено 95 установ, підприємств та організацій. Це дало змогу спланувати роботу щодо виявлення документів та забезпечення їх належного зберігання.

З метою координування діяльність державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій усіх форм власності, у питаннях архівної справи і діловодства забезпечено контроль за станом описування управлінської документації та документів з особового складу підприємств, установ та організацій району. Підвищується якість підготовки документів, які розглядаються ЕК архівного відділу.

У 2017 році проведено шість засідань експертної комісії архівного відділу. На засіданнях розглянуто документи, надані 10 установами району. У тому числі 5 інструкцій з діловодства, 4 номенклатури справ на 2017 рік (з них- 2 установи списку №1), 5 положень про експертну комісію установи, 5 положень про архівний підрозділ, описи справ постійного зберігання на 682 справи, описи з особового складу на 345 справ та акти про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду від 22 юридичних осіб.

Проводиться робота щодо забезпечення своєчасного надходження документів Національного архівного фонду на зберігання до архівного відділу.

Впорядкували свої документи всі сільські ради нашого району, які ввійшли в об’єднані громади: Іллінецьку та Дашівську. Зараз опрацьовуються документи Іллінецької міської ради по 2016 рік включно та Дашівської селищної ради. В 2017 році завершено роботу по впорядкуванню документів відділу Держгеокадастру в Іллінецькому районі за 1996 – 2016 роки. Це була дуже кропітка робота, і без підтримки керівництва району, ми б не зрушили цю проблему з місця, тому що впродовж усіх років в установі будь-яке діловодство було взагалі відсутнє.

Проводиться робота щодо своєчасного надходження документів Національного архівного фонду, що зберігаються в установах району понад встановлені терміни. З метою забезпечення своєчасного надходження до архівного відділу документів, терміни зберігання яких в архівних підрозділах установ вичерпано було прийнято на зберігання документи17 установ та організацій району

 З метою облікудокументів Національного архівного фонду, що зберігаються в установах щорічно проводиться паспортизація нашої архівної установи. На даний час документи 3 організацій зберігаються в установах - джерелах комплектування архівного відділу понад встановлені терміни. Це документи управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, управління агропромислового розвитку, відділу освіти, молоді та спорту Іллінецької райдержадміністрації. Форма власності всіх документів, що зберігаються в цих установах – державна.

Архівним відділом постійно надається методична і практична допомога в організації роботи архівних підрозділів установ, підприємств, організацій району, незалежно від форм власності для встановлення єдиного для всіх установ порядку роботи з документами від їх створення в діловодстві до передання на постійне зберігання до державних установ або архівних підрозділів установи, підвищення ефективності організації архівної справи в установах, суворого дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з питань архівної справи та діловодства. Надаються консультації з питань складання номенклатур справ, описів справ постійного, тривалого зберігання, з особового складу, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, інших питань архівної справи та діловодства. Всі організації і установи, які звертались до архівного відділу за методичною допомогою, її отримали.

У зв’язку з ліквідацією та реорганізацією підприємств та організацій різних форм власності гостро постає питання щодо забезпечення збереженості соціально значущих трудових документів із особового складу та документів тимчасового зберігання, що утворилися у результаті їхньої діяльності та є підґрунтям для забезпечення законних інтересів громадян. Документи деяких ліквідованих підприємств перебували під загрозою втрати. Зазначена проблема вирішена шляхом створення в районі трудового архіву, який приймає та зберігає документи з особового складу та документи тимчасового зберігання підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності і підпорядкування, розташованих на території району, або ліквідованих підприємств, установ і організацій, що були зареєстровані на території району і не мають правонаступників.

На даний час комунальна установа «Районний трудовий архів» забезпечує належне зберігання документів, які туди надійшли. Робота з впорядкування та передачі до трудового архіву документів ліквідованих установ та підприємств триває.

Забезпечується реалізація конституційних прав громадян на письмові звернення та особистий прийом.

Архівним відділом постійно оперативно вирішуються питання, порушені у зверненнях громадян. У 2017 році архівним відділом розглянуто 378 звернень громадян та запитів соціально-правового та майнового характеру з питань отримання архівних довідок, копій, витягів із документів Національного архівного фонду. Усі запити та звернення розглянуті у встановлені законом строки.

Крім розгляду звернень та запитів громадян і юридичних осіб, 12 посадовим особам місцевого самоврядування, державним службовцям, краєзнавцям, працівникам правоохоронних органів, іншим відповідальним особам та жителям міста надано для ознайомлення у відділі 48 архівних справ.

З метою забезпечення збереженості документів в районі реалізується Програма здійснення контролю за наявністю, станом  і рухом документів Національного фонду , вживаються заходи щодо дотримання нормативних вимог до організації своєчасного обліку документів, що надходять на державне зберігання, умов їх зберігання.

В 2017 році проведена перевірка наявності та фізичного стану документів 10 фондів (згідно зведеного плану - графіку на 2016 - 2017 роки) - 2352 справи. Паралельно з перевіркою наявності документів проводиться вивірення та уточнення облікових документів, проставляння архівних шифрів справ, поновлення ярликів та розміщення документів за сферами господарювання (сільськогосподарські підприємства, органи самоврядування, державні установи).

ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ:

1.Постійне зростання кількості документів Національного архівного фонду, крім переповнення архівосховища, призвело й до збільшення кількості запитів соціально-правового характеру та майнового характеру. Сьогодні для повноцінного функціонування архівний відділ терміново потребує виділення додаткової штатної одиниці та розширення виробничих площ (надання приміщення для облаштування архівосховища та читального залу).

2. Підключення пожежної сигналізації, проведення заміру опору ізоляції.

3. Придбання копіювальної техніки.

4. Придбання картонажів для документів, що надійшли на зберігання до архівного відділу

Це важливо:

ПЛАН-КАЛЕНДАР основних заходів, що будуть проводитись райдержадміністрацією та районною радою на місяць

Управління праці та соціального захисту населення Іллінецької райдержадміністрації  оголошує конкурс  на зайняття  вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста з прийняття рішень відділу адресних соціальних допомог та компенсаційних виплат

Конфлікт інтересів - треба знати!

Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Порядок забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян

Іллінецька районна державна адміністрація Вінницької області повідомляє

Пам'ятка щодо першочергових дій у разі виявлення або застосування вибухових пристроїв та виявлення осіб, що можуть виношувати диверсійні та терористичні наміри

Детальна інформація щодо процесу отримання одноразової державної грошової допомоги особами, які отримали тілесні ушкодження під час участі у революції гідності у 2017 році

Про забезпечення дровами паливними в 2017 році

Актуальна інформація для переселенців 

Телефон «гарячої лінії» управління праці  та  соціального  захисту  населення Іллінецької райдержадміністрації  з питань призначення населенню  житлових субсидій - 2-14-85

Державне регулювання цін на основні харчові продукти

Електронні сервіси, розміщені на офіційному веб-порталі державної фіскальної служби  для ознайомлення та отримання інформації з метою використання у своїй діяльності

Контакти особи, відповідальної за координацію роботи з учасниками антитерористичної операції, демобілізованими особами, пораненими учасниками антитерористичної операції, членами сімей загиблих учасників антитерористичної операції

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО ТА ЇХ ОБТЯЖЕНЬ

Закон України "Прозасудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки"

Безкоштовні консультації  підприємств і підприємців та комунальних підприємств з проблем ресуросоенергоефективності

«Гаряча» антикорупційна лінія в облдержадміністрації  

На Вінниччині працюють місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги

З усіма проблемними питаннями щодо надання статусу учасника бойових дій військовослужбовцям  Сухопутних військ Збройних Сил України-учасникам АТО звертатись до робочої групи 

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

До уваги суб’єктів господарювання, які проводять діяльність з обігу харчових продуктів

Інформація  про  забезпечення учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Електронні адміністративні послуги в Україні

Інформація щодо прав та обов'язків, соціального та правового захисту військовозобов'язаних, призваних на військову службу у зв'язку з мобілізацією, резервістів, а також військовослужбовців, прийнятих на військову службу в добровільному порядку (за контрактом) 

Перелік об'єктів комунальної власності територіальних громад району, які не використовуються за призначенням, та відповідні пропозиції щодо подальшої їх приватизації або надання в оренду

Правові норми національного законодавства, що спрямовані на стимулювання інвестиційної та інноваційної діяльності, розвитку реального сектору економіки

Інформація про місце зберігання матеріалів містобудівної документації  населених пунктів Іллінецького району

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб

Конкурс з визначення  робочого органу з підготовки та проведення конкурсу на право здійснення перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування

 

Lustraition 160 102

banner dersl

podatkova1

<< < листопада 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30