16 | 02 | 2019
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території
Тема дня
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Глава держави: Проросійський реванш, популізм і авторитаризм – це загрози європейському вибору України

31-01-2019

Глава держави: Проросійський реванш, популізм і авторитаризм – це загрози європейському вибору України

Президент Петро Порошенко наголошує, що його команда має чим прозвітувати перед суспільством за різними напрямками реформ в державі. «Наш успіх – результат поєднання глибокого розуміння проблем, твердої політичної волі й...

Read more

Кабінет Міністрів розширює перелік електронних послуг і вводить низку е-ініціатив для сімей з новонародженими

31-01-2019

Кабінет Міністрів розширює перелік електронних послуг і вводить низку е-ініціатив для сімей з новонародженими

Кабінет Міністрів України в рамках розвитку електронного урядування розширює спектр електронних послуг для громадян, а також пропонує низку електронних ініціатив для сімей з новонародженими дітьми. Як зазначив Прем’єр-міністр України Володимир...

Read more

"Щоб перемогти, прогнати ворога з усієї нашої землі, Україні сьогодні потрібна єдність. І досягти її – це наше з вами завдання. Це – наша пряма відповідальність!" - Андрій Парубій під час Форуму "Від Крут до Брюсселю"

31-01-2019

"Щоб перемогти, прогнати ворога з усієї нашої землі, Україні сьогодні потрібна єдність. І досягти її – це наше з вами завдання. Це – наша пряма відповідальність!" - Андрій Парубій під час Форуму "Від Крут до Брюсселю"

Ваше Блаженство! Шановний пане Президенте України Петро Олексійовичу Порошенко! Шановний пане Прем’єр-Міністре! Шановні учасники нашого зібрання! Дорогі побратими! Минулого тижня українці в усьому світі відзначали сторіччя Акту злуки усіх українських земель в Єдину Соборну Українську...

Read more
Анонс подій

decentr

Про роботуслужби у справах дітей Іллінецької райдержадміністрації щодо захисту дітей

20 листопада на щотижневій  нараді у голови райдержадміністрації із заступниками голови, начальниками управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації, керівниками територіальних підрозділів, міністерств та відомств України начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Людмила Ковальчук ознайомила присутніх із проведеною роботою служби  щодо захисту дітей.

Робота сужби у справах дітей проводилася відповідно до намічених  завдань.

1. Попередження соціального сирітства та збереження сім’ї як найкращого способу захисту прав дитини. У 2017 році передбачалося зменшення кількості дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, до загальної кількості дитячого населення району (не більше 0,9%).

      У районі проживає 7287 дітей віком до 18 років, з яких 51 дитина-сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування (22 дитини-сироти, 29 дітей, позбавлених батьківського піклування). Тобто кількість дітей-сиріт та дітей,  позбавлених батьківського піклування, складає 0,7 %  до загальної кількості дітей в районі. Це досягнуто завдяки збільшенню обстежень сімей, де батьки ухиляються від  виконання батьківських обов’язків, та завдяки виявленню дітей, залишених без належного батьківського догляду на ранніх стадіях.

        2. Дотримання права дитини виховуватись в безпечному середовищі.  З цією метою працівниками служби

-         взято участь у 41 судовому засіданні з питань захисту прав дітей, з них:

- позбавлення батьківських прав – 15,

- визначення місця проживання дитини та участь одного з батьків у її вихованні – 10

- при розгляді кримінальних справ – 12

- Інше – 4

Це показники на сьогодні. До кінця місяця призначено ще 7 судових засідань.

       Також розгляд 68  письмових та усних звернень громадян щодо порушення прав дітей.

3. Координація зусиль органів місцевої влади, дотичних до питань охорони дитинства, з метою надання допомоги дітям, які опинились в складних життєвих обставинах.

Протягом 2017 року проведено 13 засідань комісії з питань захисту прав дитини, підготовлено  62 питання, в тому числі:

25 –щодо невиконання батьками батьківських обов’язків,

3 - визначення місця проживання дитини та участі одного з батьків у вихованні дитини,

8- з питань захисту житлових та майнових прав дітей.

11 – з питань виховання дітей в прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу.

       Підготовлено 25 проектів розпоряджень та висновків щодо захисту прав та законних інтересів дітей, 10  рішень, наданих органами опіки і піклування на відчуження та придбання житла і майна дітей

4. Сімейно-орієнтований підхід у роботі з дітьми, реалізація права дитини на виховання в сім’ї.

На первинному обліку служби перебуває 51 дитина-сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування. З цієї категорії 42 дитини (82,4 %)  перебувають під опікою та піклуванням, 6 – в прийомних сім’ях і дитячих будинках сімейного типу (11,8%),  3 – в державних закладах  (5,8%). Тобто сімейними формами виховання охоплено 94,2% дітей.

Соціальні сироти становлять – 56,7% до загальної кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, - 29 дітей із 51. Це на 5,2 % менше ніж у 2016 році.

З початку року 7 дітей набули статусу дитини-сироти, та дитини, позбавленої батьківського піклування, 4 дитини – влаштовано в сім’ї опікунів, піклувальників, 2 дитини – набули статус, перебуваючи в школах-інтернатах, 1 дитина навчаючись у ліцеї. Зараз вирішується питання про влаштування  дитини під опіку  родичів.

Також у районі функціонує 4 прийомні сім’ї та 3 дитячі будинки сімейного типу. У них  проживають 37 дітей.   Протягом 2017 року створено дитячий будинок сімейного типу на базі прийомної сім’ї і влаштовано 5 дітей.

Здійснення нагляду та контролю за умовами утримання та виховання над окремими категоріями  дітьми

Працівниками служби здійснюється  нагляд та контрольза умовами утримання та виховання 27 усиновлених дітей. Перевірки проводяться з дотриманням таємниці усиновлення

Контролюються умови проживання та виховання 78 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають у сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях та дитячих  будинках сімейного типу і 35 дітей, які перебували у складних життєвих обставинах.

Забезпечення ефективного функціонування бази даних Єдиної інформаційно-аналітичної системи «Діти» (ЄІАС).

      У службі  у справах дітей райдержадміністрації створена та функціонує служба захисту інформації ЄІАС «Діти», але не виконуються  вимоги щодо приміщення та програмного забезпечення єдиного комп’ютера, де функціонує система «Діти» (новий ПК та оргтехніка, швидкісний Internet,автоматична установка пожежної сигналізації, ліцензійне програмне забезпечення, тощо)

З метою виховання дітей у сім’ї, недопущення потрапляння до інтернатних закладів, в державі  вживаються  відповідні заходи.

Так  у   серпні 2017 року внесені зміни до Положення про комісію з питань захисту прав дитини, якими передбачено, що

Комісія з питань захисту прав дитини розглядає питання щодо обґрунтованості обставин, за яких відсутні можливості для здобуття дитиною повної загальної середньої освіти за місцем проживання (перебування), та приймає рішення про доцільність влаштування дитини до загальноосвітньої школи - інтернату I-III ступеня за заявою батьків із визначенням строку її перебування у школі-інтернаті.

Батьки  повинні обґрунтувати перебування дитини у закладі, надати відповідні документи. У жовтні погоджено перебування  1 дитини у закладі.

        Прийнята постанова Кабінету Міністрів України від 04 липня 2017 року №465 «Деякі питання здійснення наставництва над дитиною».

Під наставництвом розуміється добровільна безоплатна діяльність наставника з надання дитині, яка проживає у закладі, індивідуальної підтримки та допомоги, насамперед у підготовці до самостійного життя.

В області впроваджується наставництво над дітьми, які проживають у закладах. 21 серпня 2017 року підписано Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю між Уповноваженим Президента України з прав дитини, Вінницькою облдержадміністрацією та громадською організацією «Одна надія». Визначено пілотні заклади, в яких буде впроваджуватися наставництво. Це:

-         Брацлавський навчально-виховний комплекс, дошкільний навчальний заклад, загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів-гімназія (Немирівський район)

-         Ситковецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат

-         Староприлуцька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат (Липовецький район)

-         Іванівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат (Калинівський район)

-         Вінницький обласний дитячий будинок змішаного типу «Гніздечко»

-         Ладижинський дитячий будинок-інтернат.

Постанова Кабінету Міністрів України від  16 березня 2017 року№148«Деякі питання здійснення патронату над дитиною»

Патронат над дитиною - це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Метою патронату над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками/законними представниками, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення у сім’ю відповідно до найкращих інтересів дитини.

Також внесено зміни до законодавства з питань кадрового забезпечення служб у справах дітей.  Штатна чисельність працівників районних, міських, районних у містах служб у справах дітей установлюється з розрахунку один
працівник служби не більше ніж на одну тисячу дітей, які
проживають у районі, та не більше ніж на дві тисячі дітей, які
проживають у місті, районі у місті.

Штатна чисельність працівників служб у справах дітей виконавчих органів сільських, селищних рад відповідних територіальних громад встановлюється з розрахунку один працівник служби не більше ніж на одну тисячу дітей, але не менше одного працівника на об’єднану територіальну громаду.

Починаючи з 2018 року на громади переходять повноваження  щодо захисту прав дітей в частині попередження бездоглядності  та безпритульності, робота з сім’ями, які перебувають в складних  життєвих обставинах.

На даний час ми маємо можливість влаштовувати дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують соціально-психологічної реабілітації до Вінницького та Жмеринського центрів. Проте, з часом їх діяльність буде змінюватися. І необхідно подумати, куди мають іти діти із сім’ї, якщо неможливо їх влаштувати до сімейних форм виховання.  Тому спільно з ОТГ необхідно створювати патронатні сім’ї.

«Якщо дитина не буде відчувати, що ваш дім належить їй також, вона зробить своїм домом вулицю».

VonuZax_Ukr.jpg

Це важливо:

ПЛАН-КАЛЕНДАР основних заходів, що будуть проводитись райдержадміністрацією та районною радою в  лютому 2019 року

Оголошення про результат конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - державного реєстратора відділу надання адміністративних послуг Іллінецької районної державної адміністрації

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Іллінецької районної державної адміністрації

Оголошення про результат конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Іллінецької районної державної адміністрації 

Оголошення про результат конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста служби у справах дітей Іллінецької районної державної адміністрації

Триває прийом заявок для участі в Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2018»

Перелік об'єктів та проектів соціально-економічної сфери та інфраструктури, що планується до будівництва, капремонту, модернізації на період 2019-21 років

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади державного реєстратора відділу надання адміністративних послуг 

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста служби у справах дітей РДА

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади  головного архітектора району

План перспективного розвитку району

Результати конкурсу  на заміщення вакантної посади державної служби категорії "В

Важлива інформація для громадських організацій Вінниччини

Оголошується конкурс 

Результати конкурсу  на заміщення вакантної посади державної служби категорії "В"

Про опалювальний  період  2018-2019 років

Оголошується конкурс

Як отримати статус  дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфлікті

 

Важливі зміни до Закону України "Про регулювання містобудівної документації"

Про зміни у Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 7 Закону України "Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні" щодо встановлення групи інвалідності

Паспорт бюджетних програм управління праці та соціального захисту населення РДА та звіти про їх виконання

Управління праці та соціального захисту населення Іллінецької райдержадміністрації  оголошує конкурс  на зайняття  вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста з прийняття рішень відділу адресних соціальних допомог та компенсаційних виплат

Інформація про проведення аудиту доступності для маломобільних груп населення об’єктів житлового, громадського призначення та транспортної інфрастуктури

Інформація по доступності об'єктів фізичного оточення, розташованих на території населених пунктів до потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення Іллінецького району(житловий фонд, заклади освіти, органи влади, соціального захисту,спортивні заклади, транспортна інфраструктура)

,

Про районний бюджет на 2018 рік

Звіт про районний бюджет за 2017 рік та додатки до нього 

Конфлікт інтересів - треба знати!

Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Порядок забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян

Іллінецька районна державна адміністрація Вінницької області повідомляє

Пам'ятка щодо першочергових дій у разі виявлення або застосування вибухових пристроїв та виявлення осіб, що можуть виношувати диверсійні та терористичні наміри

Детальна інформація щодо процесу отримання одноразової державної грошової допомоги особами, які отримали тілесні ушкодження під час участі у революції гідності у 2017 році

Про забезпечення дровами паливними в 2017 році

Актуальна інформація для переселенців 

Телефон «гарячої лінії» управління праці  та  соціального  захисту  населення Іллінецької райдержадміністрації  з питань призначення населенню  житлових субсидій - 2-14-85

Державне регулювання цін на основні харчові продукти

Електронні сервіси, розміщені на офіційному веб-порталі державної фіскальної служби  для ознайомлення та отримання інформації з метою використання у своїй діяльності

Контакти особи, відповідальної за координацію роботи з учасниками антитерористичної операції, демобілізованими особами, пораненими учасниками антитерористичної операції, членами сімей загиблих учасників антитерористичної операції

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО ТА ЇХ ОБТЯЖЕНЬ

Закон України "Прозасудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки"

Безкоштовні консультації  підприємств і підприємців та комунальних підприємств з проблем ресуросоенергоефективності

«Гаряча» антикорупційна лінія в облдержадміністрації  

На Вінниччині працюють місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги

З усіма проблемними питаннями щодо надання статусу учасника бойових дій військовослужбовцям  Сухопутних військ Збройних Сил України-учасникам АТО звертатись до робочої групи 

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

До уваги суб’єктів господарювання, які проводять діяльність з обігу харчових продуктів

Інформація  про  забезпечення учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Електронні адміністративні послуги в Україні

Інформація щодо прав та обов'язків, соціального та правового захисту військовозобов'язаних, призваних на військову службу у зв'язку з мобілізацією, резервістів, а також військовослужбовців, прийнятих на військову службу в добровільному порядку (за контрактом) 

Перелік об'єктів комунальної власності територіальних громад району, які не використовуються за призначенням, та відповідні пропозиції щодо подальшої їх приватизації або надання в оренду

Правові норми національного законодавства, що спрямовані на стимулювання інвестиційної та інноваційної діяльності, розвитку реального сектору економіки

Інформація про місце зберігання матеріалів містобудівної документації  населених пунктів Іллінецького району

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб

Конкурс з визначення  робочого органу з підготовки та проведення конкурсу на право здійснення перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування

 

Lustraition 160 102

banner dersl

podatkova1

<< < листопада 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 22 23 24 25 26
27 28 29 30