16 | 02 | 2019
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території
Тема дня
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Глава держави: Проросійський реванш, популізм і авторитаризм – це загрози європейському вибору України

31-01-2019

Глава держави: Проросійський реванш, популізм і авторитаризм – це загрози європейському вибору України

Президент Петро Порошенко наголошує, що його команда має чим прозвітувати перед суспільством за різними напрямками реформ в державі. «Наш успіх – результат поєднання глибокого розуміння проблем, твердої політичної волі й...

Read more

Кабінет Міністрів розширює перелік електронних послуг і вводить низку е-ініціатив для сімей з новонародженими

31-01-2019

Кабінет Міністрів розширює перелік електронних послуг і вводить низку е-ініціатив для сімей з новонародженими

Кабінет Міністрів України в рамках розвитку електронного урядування розширює спектр електронних послуг для громадян, а також пропонує низку електронних ініціатив для сімей з новонародженими дітьми. Як зазначив Прем’єр-міністр України Володимир...

Read more

"Щоб перемогти, прогнати ворога з усієї нашої землі, Україні сьогодні потрібна єдність. І досягти її – це наше з вами завдання. Це – наша пряма відповідальність!" - Андрій Парубій під час Форуму "Від Крут до Брюсселю"

31-01-2019

"Щоб перемогти, прогнати ворога з усієї нашої землі, Україні сьогодні потрібна єдність. І досягти її – це наше з вами завдання. Це – наша пряма відповідальність!" - Андрій Парубій під час Форуму "Від Крут до Брюсселю"

Ваше Блаженство! Шановний пане Президенте України Петро Олексійовичу Порошенко! Шановний пане Прем’єр-Міністре! Шановні учасники нашого зібрання! Дорогі побратими! Минулого тижня українці в усьому світі відзначали сторіччя Акту злуки усіх українських земель в Єдину Соборну Українську...

Read more
Анонс подій

decentr

Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

08 грудня   голова райдержадміністрації провів  засідання   районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. В ході якого розглядалося ряд питань.

1.Про організацію виконання заходів щодо запобігання випадків переохолодження людей та надання їм допомоги в зимовий період 2017-2018років.

Інформував  заступник начальника Іллінецького районного сектору Головного управління Державної служби України  з  надзвичайних ситуацій у Вінницькій області   Чорний В.А.

За результатами доповіді та з урахуванням обговорення Комісія вирішила:

Головним  лікарям  Іллінецької центральної районної лікарні         (Масленчук М.М.) та комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» районної ради (Атаманюк О.Є.) спільно з Іллінецьким районним сектором Управління державної служби України з  надзвичайних ситуацій у Вінницькій області (Лемещук В.М.) створити на базі Іллінецької центральної районної лікарні, Іллінецької пожежно-рятувальної частини №18, Дашівської амбулаторіїзагальної практики сімейної медицини пункти обігріву та здійснювати в них прийом громадян. Забезпечити у пунктах обігріву цілодобове позмінне чергування особового складу та дотримання заходів протипожежної безпеки і санітарно-гігієнічних норм. Укомплектувати пункти обігріву медичними аптечками, у яких мати засоби для надання долікарської допомоги людям під час обмороження.

Іллінецькому районному сектору Управління державної служби України з  надзвичайних ситуацій у Вінницькій області (Лемещук В.М.) спільно з сільськими, селищним, міським головами опрацювати питання щодо забезпечення пунктів обігріву продуктами харчування для осіб, які потребують допомоги.

Директору КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування» (Легкий Є.М.) головам сільських, селищної, міської рад забезпечити відвідування громадян похилого віку, осіб з інвалідністю особливо у сільській місцевості, сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, для вжиття заходів із запобігання переохолодження.

Редакторам  Приватне підприємство «Редакції  газети «Трудова слава»  (Таранюк Н.Ф.) комунального підприємства «Іллінецька районна організація радіомовлення» (Момот Р.Д.) забезпечити висвітлення інформації щодо функціонування та місця розташування пунктів обігріву.

2. Про додаткові заходи щодо попередження загибелі і травмування населення від несанкціонованого поводження з вибухонебезпечними предметами на 2018 рік.

З інформацією виступив заступник начальника Іллінецького районного сектору Головного управління Державної служби України  з  надзвичайних ситуацій у Вінницькій області   Чорний В.А.

За результатами доповіді та з урахуванням обговорення Комісія вирішила:

1. Інформацію заступника начальника Іллінецького районного сектору Головного управління Державної служби України  з  надзвичайних ситуацій у Вінницькій області   Чорного В.А. про додаткові заходи щодо попередження загибелі і травмування населення від несанкціонованого поводження з вибухонебезпечними предметами на 2018 рік взяти до відома.

2.  Іллінецькому районному сектору Головного управління Державної служби України з  надзвичайних ситуацій у Вінницькій області (Лемещук В.М.):

- визначити наступні місця знищення вибухонебезпечних предметів, що залишилися на території району після ВВВ, сучасних боєприпасів та інших підривних засобів:

- гранітний кар’єр за межами с.Кальник;

- піщаний кар’єр за межами с.Тягун.

2.1. Затвердити «Порядок взаємодії Іллінецької райдержадміністрації та виконавчих органів міської, селищної, сільських рад, Іллінецького районного сектору ГУ ДСУНС у Вінницькій області при проведенні робіт з виявлення та знищення вибухонебезпечних предметів».

                                              Термін виконання: до 15.12.2017року.

3. Сільським, селищному, міському головам спільно з Іллінецьким районним сектором Головного управління Державної служби України з  надзвичайних ситуацій у Вінницькій області забезпечити:

- проведення роз’яснювальної роботи серед працівників та місцевого населення щодо попередження виникнення нещасних випадків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами, їх зовнішній вигляд та ознаки.

                                              Термін виконання: постійно

- проведення роз’яснювальної роботи серед місцевого населення через засоби масової інформації щодо заходів безпеки та поведінки при виявлені вибухонебезпечних предметів з метою попередження нещасних випадків

3.Про підсумки перевірки стану техногенної і пожежної безпеки у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, закладах охорони здоров’я із стаціонарним лікуванням, будинках для людей похилого віку та інвалідів державної та комунальної форми власності.

З інформацією виступив заступник начальника Іллінецького районного сектору Головного управління Державної служби України  з  надзвичайних ситуацій у Вінницькій області   Чорний В.А.

За результатами доповіді та з урахуванням обговорення Комісія вирішила:

  1. Інформацію заступника начальника Іллінецького районного сектору Головного управління Державної служби України  з  надзвичайних ситуацій у Вінницькій області   Чорного В.А. про підсумки перевірки стану техногенної і пожежної безпеки у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, закладах охорони здоров’я із стаціонарним лікуванням, будинках для людей похилого віку та інвалідів державної та комунальної форми власності взяти до відома.
  2. Іллінецькому районному сектору Головного управління Державної служби України  з  надзвичайних ситуацій у Вінницькій області   (Лемещук В.М.) забезпечити систематичне виконання заходів щодо перевірки стану техногенної і пожежної безпеки у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, закладах охорони здоров’я із стаціонарним лікуванням, будинках для людей похилого віку та інвалідів державної та комунальної форми власності.
  3. Керівникам дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, закладів охорони здоров’я із стаціонарним лікуванням, будинків для людей похилого віку та інвалідів державної та комунальної форми власності:

- забезпечити виконання приписів, складених за результатами перевірок;

      - вжити невідкладних заходів для фінансування виявлених недоліків при перевірках;

  1. Іллінецькому районному сектору Головного управління Державної служби України  з  надзвичайних ситуацій у Вінницькій області   (Лемещук В.М.) надати пропозиції, щодо керівників навчальних закладів, закладів охорони здоров’я району, на які складено приписи, розглянути в лютому місяці 2018 року на засіданні  районної комісії НТБ та НС, заслухавши персонально кожного про виконання приписів за наслідками перевірки стану техногенної і пожежної безпеки.

Про посилення заходів щодо профілактики грипу та інших гострих респіраторних інфекцій.     

З інформацією виступив начальник управління Держпродспоживслужби в Іллінецькому районі Скляр В.М.

За результатами доповіді та з урахуванням обговорення Комісія вирішила:

Доповідь начальника управління Держпродспоживслужби в Іллінецькому районі Скляра В.М. про посилення заходів щодо профілактики грипу та інших гострих респіраторних інфекцій взяти до відома.

1. Головному лікарю Іллінецької центральної районної лікарні (Маслянчук М.М.), комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» районної ради (Атаманюк О.Є.):

1.1. Забезпечити належний контроль за проведенням специфічної профілактики грипу згідно діючих нормативно-правових документів та здійсненням заходів по підготовці до роботи в період епідемії лікувально-профілактичних закладів.

1.2. Передбачити додаткову перепрофіляцію ліжок для госпіталізації хворих у період епідеміологічного підвищення захворюваності на грип та ГРВІ.

1.3. Здійснювати контроль за проведенням щеплень проти грипу та  наданням належних умов для проведення добровільних профілактичних щеплень проти грипу, усіх верств населення, у першу чергу тих, які відносяться до груп ризику.

1.4. Розмістити в навчальних закладах району пам’ятки про ознаки та профілактичні заходи захворюваності на грип.

Про затвердження Плану роботи районної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на 2018 рік.

З інформацією виступив завідувач сектору цивільного захисту,  оборонної  роботи та взаємодії з правоохоронними органами    райдержадміністрації    Зайчук Ю.К.

За результатами доповіді та з урахуванням обговорення Комісія вирішила:

  1. затвердження Плану роботи районної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на 2018 ріквзяти до відома.

2. Затвердити План роботи районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на 2018 рік (додається).

3. Головам сільських, селищної, міської рад відпрацювати відповідні плани роботи комісій на 2018 рік.

Термін виконання: до 20 грудня 2018 року

VonuZax_Ukr.jpg

Це важливо:

ПЛАН-КАЛЕНДАР основних заходів, що будуть проводитись райдержадміністрацією та районною радою в  лютому 2019 року

Оголошення про результат конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - державного реєстратора відділу надання адміністративних послуг Іллінецької районної державної адміністрації

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Іллінецької районної державної адміністрації

Оголошення про результат конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Іллінецької районної державної адміністрації 

Оголошення про результат конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста служби у справах дітей Іллінецької районної державної адміністрації

Триває прийом заявок для участі в Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2018»

Перелік об'єктів та проектів соціально-економічної сфери та інфраструктури, що планується до будівництва, капремонту, модернізації на період 2019-21 років

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади державного реєстратора відділу надання адміністративних послуг 

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста служби у справах дітей РДА

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади  головного архітектора району

План перспективного розвитку району

Результати конкурсу  на заміщення вакантної посади державної служби категорії "В

Важлива інформація для громадських організацій Вінниччини

Оголошується конкурс 

Результати конкурсу  на заміщення вакантної посади державної служби категорії "В"

Про опалювальний  період  2018-2019 років

Оголошується конкурс

Як отримати статус  дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфлікті

 

Важливі зміни до Закону України "Про регулювання містобудівної документації"

Про зміни у Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 7 Закону України "Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні" щодо встановлення групи інвалідності

Паспорт бюджетних програм управління праці та соціального захисту населення РДА та звіти про їх виконання

Управління праці та соціального захисту населення Іллінецької райдержадміністрації  оголошує конкурс  на зайняття  вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста з прийняття рішень відділу адресних соціальних допомог та компенсаційних виплат

Інформація про проведення аудиту доступності для маломобільних груп населення об’єктів житлового, громадського призначення та транспортної інфрастуктури

Інформація по доступності об'єктів фізичного оточення, розташованих на території населених пунктів до потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення Іллінецького району(житловий фонд, заклади освіти, органи влади, соціального захисту,спортивні заклади, транспортна інфраструктура)

,

Про районний бюджет на 2018 рік

Звіт про районний бюджет за 2017 рік та додатки до нього 

Конфлікт інтересів - треба знати!

Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Порядок забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян

Іллінецька районна державна адміністрація Вінницької області повідомляє

Пам'ятка щодо першочергових дій у разі виявлення або застосування вибухових пристроїв та виявлення осіб, що можуть виношувати диверсійні та терористичні наміри

Детальна інформація щодо процесу отримання одноразової державної грошової допомоги особами, які отримали тілесні ушкодження під час участі у революції гідності у 2017 році

Про забезпечення дровами паливними в 2017 році

Актуальна інформація для переселенців 

Телефон «гарячої лінії» управління праці  та  соціального  захисту  населення Іллінецької райдержадміністрації  з питань призначення населенню  житлових субсидій - 2-14-85

Державне регулювання цін на основні харчові продукти

Електронні сервіси, розміщені на офіційному веб-порталі державної фіскальної служби  для ознайомлення та отримання інформації з метою використання у своїй діяльності

Контакти особи, відповідальної за координацію роботи з учасниками антитерористичної операції, демобілізованими особами, пораненими учасниками антитерористичної операції, членами сімей загиблих учасників антитерористичної операції

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО ТА ЇХ ОБТЯЖЕНЬ

Закон України "Прозасудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки"

Безкоштовні консультації  підприємств і підприємців та комунальних підприємств з проблем ресуросоенергоефективності

«Гаряча» антикорупційна лінія в облдержадміністрації  

На Вінниччині працюють місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги

З усіма проблемними питаннями щодо надання статусу учасника бойових дій військовослужбовцям  Сухопутних військ Збройних Сил України-учасникам АТО звертатись до робочої групи 

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

До уваги суб’єктів господарювання, які проводять діяльність з обігу харчових продуктів

Інформація  про  забезпечення учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Електронні адміністративні послуги в Україні

Інформація щодо прав та обов'язків, соціального та правового захисту військовозобов'язаних, призваних на військову службу у зв'язку з мобілізацією, резервістів, а також військовослужбовців, прийнятих на військову службу в добровільному порядку (за контрактом) 

Перелік об'єктів комунальної власності територіальних громад району, які не використовуються за призначенням, та відповідні пропозиції щодо подальшої їх приватизації або надання в оренду

Правові норми національного законодавства, що спрямовані на стимулювання інвестиційної та інноваційної діяльності, розвитку реального сектору економіки

Інформація про місце зберігання матеріалів містобудівної документації  населених пунктів Іллінецького району

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб

Конкурс з визначення  робочого органу з підготовки та проведення конкурсу на право здійснення перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування

 

Lustraition 160 102

banner dersl

podatkova1

<< < грудня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31