15 | 12 | 2018
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Новая немецкая медицина. Советы от немецкая медицина. Клиника немецкой семейной медицины. Почему в израиле хорошая медицина. Главные новости медицины израиля. Медицина в израиле отзывы. Аденома простаты лечение. Быстрое народное лечение аденомы простаты. Аденома простаты и простатит. Легкий способ перестать курить. Как перестать курить уже сегодня. Как перестать хотеть курить. Уход за кожей лица. Качественный уход за кожей летом. Домашний уход за кожей. Боли на ранних сроках беременности. Быстрое лечение на ранних сроках беременности. Ощущения на ранних сроках беременности. Воспаленные гланды лечение. Чем лечить воспаленные гланды дома. Воспаленные гланды симптомы. Прыщи на лице как избавиться. Как навсегда избавиться от прыщей с лица. Прыщи на подбородке как избавиться.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території
Тема дня
 • 1
 • 2
 • 3
Prev Next

Уряд буде активно розвивати ініціативи з підтримки материнства й дитинства, – Володимир Гройсман

10-12-2018

Уряд буде активно розвивати ініціативи з підтримки материнства й дитинства, – Володимир Гройсман

Кабінет Міністрів України планує активно розвивати ініціативи з підтримки народжуваності та материнства в Україні. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, коментуючи хід виконання урядової ініціативи надання «пакунка малюка» новонародженим...

Read more

«Загальна декларація прав людини – це маніфест людяності і демократії, це документ про цінності, сприйняття і дотримання яких повинно убезпечити людство від трагедій, геноциду і нових воєн», - Голова Верховної Ради Андрій Парубій

10-12-2018

«Загальна декларація прав людини – це маніфест людяності і демократії, це документ про цінності, сприйняття і дотримання яких повинно убезпечити людство від трагедій, геноциду і нових воєн», - Голова Верховної Ради Андрій Парубій

Голова Верховної Ради Андрій Парубій у п’ятницю, 7 грудня, взяв участь у відкритті тематичних заходів, що відбувались у Парламенті з нагоди 70-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини. Звертаючись до гостей...

Read more
Анонс подій

decentr

Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Іллінецького району на 2017 рік та затвердження Програми економічного і соціального розвитку Іллінецького району на 2018 рік» заслухано на 23 сесії районної ради 7 скликання

22 грудня відбулася двадцять третя сесія районної ради 7 скликання. На засідання виносилося 19 питань серед яких «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Іллінецького району на 2017 рік та затвердження Програми економічного і соціального розвитку Іллінецького району на 2018 рік».  Інформувала  начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації Інна Купрій, яка зазначила:  «Проект Програми економічного і соціального розвитку Іллінецького району на 2018 рік розроблено структурними підрозділами райдержадміністрації, спільно з територіальними органами центральних органів виконавчої влади та територіальними громадами району відповідно до Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року.

Програма містить аналіз господарської діяльності району за 2017 рік і відображає основні показники економічного і соціального розвитку району на 2018 рік та цільові програми, які передбачені до  фінансуваня у 2018 році.

Важливим пріоритетом збалансованого розвитку району в умовах децентралізації та перерозподілу бюджетних коштів у поточному році були:

- збалансування доходів і витрат бюджету;

- пошук ефективних джерел наповнення районного бюджету та раціональне використання бюджетних коштів;

- проведення бюджетними закладами району заходів по оптимізації (упорядкуванню) мережі та  штатів;

- впровадження енергозберігаючих заходів, з метою економії витрат на оплату енергоносіїв;

- забезпечення основних соціальних гарантій пільговим категоріям населення району.

Економічна сфера

За 12 місяців 2017 року дохідну частину бюджету району до уточнених показників, затверджених місцевими радами, планують виконати всі ради.

Районний бюджет планується виконати на 105,6 %.

До загального фонду  бюджету району очікуються надходження доходів загального фонду в сумі  30,4 млн.грн., що становить   107,8 % до уточнених  планових показників.

Видатки установ по загальному та спеціальному фондах зменшились, у зв'язку з переходом на прямі міжбюджетні відносини  з державним бюджетом Іллінецької та Дашівської об'єднаних територіальних громад.

Як ми знаємо основні бюджетонаповнюючі платники  сплачують податки до об’єднаних територіальних громад, тому виконати бюджет і покрити основні витрати, зокрема на заробітну плату та енергоносії було досить нелегко. Усіма бюджетними закладами проведені покрокові заходи по оптимізації витрат.

У зв’язку з територіальним принципом та враховуючи частки розподілу бюджету між районом та ОТГ ряд бюджетних закладів протягом року передані Дашівській та Іллінецькій ОТГ. Це: бібліотеки, спортивні заклади, музичні школи, Дашівська школа юних техніків та Центр дитячої та юнацької творчості.

В умовах реформування важливим було те, щоб не постраждали люди - працівники закладів, в яких відбувалась зміна засновника.

З метою економії бюджетних коштів, забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель та створення конкурентного середовища прийнято Закон України «Про публічні закупівлі». З серпня минулого року розпорядники бюджетних коштів здійснюють закупівлі в державній електронній системі «ProZorro». Станом на 1 грудня проведено 11 тендерних та 109 допорогових електронних торгів. Економія коштів завдяки яким становить майже 300 тис.грн.

Раціональне використанню земель, впорядкування ставок орендної плати за землі державної власності є одним із джерел наповнення бюджету. За підсумками  2017 року між орендарями  та  власниками земельних  ділянок укладено 13230 договорів оренди землі, загальною площею 36,6 тис. га. Нараховано біля 73 млн. грн. орендної плати, що становить 6,1%  від  грошової  вартості землі. Починаючи з 2015 року середній  відсоток  нарахування  орендної плати  по району   збільшено  на 2,6%.

Плата за 1 га  сільськогосподарських угідь в поточному  році становить 2469 грн., що більше  проти минулого року на  1065 грн.

Промисловці та аграрії району продовжують стабільну роботу,  сплату податків та виплату достойної заробітної плати.

У 2017 році маємо збільшення обсягів реалізації промислового виробництва на 23%. Протягом 11 місяців поточного року промисловими підприємствами реалізовано продукції більше чим на 2,2 млрд.грн.

Зокрема, ТОВ «Люстдорф» за 11 місяців переробив на готову продукцію – 120 тис.тонн. молока, ТОВ «Цукровий завод» - виробив – більше 25 тис.тонн. цукру і ще продовжує працювати, цегельний – 5,2 млн. шт. цегли.

На 2018 рік темп обсягу реалізації промислової продукції передбачено в межах 115%. Тому одним із пріоритетів подальшого розвитку в економічній сфері є формування позитивного інвестиційного іміджу району,з метою залучення інвестицій, як у промисловий, так і у аграрні сектори.

В аграрній галузі у наступному році пріоритетними будуть подальший розвиток інфраструктури для збереження виробленої продукції, збереження тваринницької галузі та ефективне використання водних ресурсів.

Підсумки виробничого сезону в аграрній галузі мають наступні результати.

        В  структурі   посівів  у  поточному році  зернові  культури   займали 63,4 %, технічні – 30,9 %, 5,7 % - кормові  культури.

        За підсумками збирання зернових і зернобобових культур  намолочено більше 142 тис.тонн зерна у вазі після доробки, при середній урожайності 53,5 ц/га. В тому числі, озимої пшениці  зібрано – 64,4 тис. тонн з урожайністю 47 ц/га; кукурудзи на зерно - 61 тис.тонн з урожайністю 75,02 ц/га.

Основної олійної культури – соняшнику в цьому році зібрано  більше 20 тис.тонн при урожайності  30,9 ц/га.

        В цьому році підприємствами району одержано досить високий урожай цукрових буряків. Накопано і вивезено на цукровий завод майже  46 тис.тонн цукросировини з урожайністю 578,6 ц/га.

У поточному році суттєво зменшилося чисельність поголів’я свиней, кількість ВРХ залишилася майже на рівні минулого року – станом на 1.11. в господарствах району утримувалося -2,7 тис.голів свиней та 4386 голів ВРХ.

Не дивлячись на зменшення поголів’я у порівнянні з попередніми роками маємо гарну продуктивність корів. З початку року господарствами району вироблено 10,5 тис.тонн молока, надій молока на  корову  становить 5896 кг., що більше  до минулого року на 805 кг.

В 2017 році сільськогосподарськими господарствами освоєно більше 10 млн. капітальних інвестиційних коштів для покращення потужностей підприємств.

Зокрема, продовжується реконструкції тваринницького приміщення у ФГ «Божнюкове»;

- реалізовано проекти по   будівництву:                

-                зерносушарки на альтернативних  видах палива,  зерносховища  потужністю  2 тис.тонн зерна та холодильного обладнання  для зберігання плодово-ягідної продукції  потужністю 70 тонн  ПАТ «Жорнище»; 

-також збудовано  зерносушарку у СТОВ «Надія» с. Чортория.

У сфері трудових відносин діяльність в першу чергу спрямована на недопущення заборгованості по виплаті заробітної плати та дотримання законодавчо встановлених мінімальних стандартів.

Заробітна плата по району у порівнянні з минулорічним періодом зросла на 35,6% і за дев’ять місяців поточного року становить 6246 грн.

  Маємо гарний показник середньої  заробітної плати у сільському господарстві, яка зросла майже вдвічі і станом на 1.12.- 6232 грн.

У 2018 році очікується збільшення розміру середньомісячної зарплати штатного працівника та відповідно фонду оплати праці працівників району на 20%.

У сфері бізнесу району зайнято більше 4,5 тисяч громадян.

Діють 180 малих і середніх  підприємств.

Індивідуальною підприємницькою діяльністю  займаються 1250 осіб.

У наступному році потрібно докласти зусиль для удосконалення роботи Центру надання адміністративних послуг при райдержадміністрації, зокрема збільшити перелік послуг, покращити матеріально – технічну базу, з придбанням відповідного обладнання. У поточному році Центром надано біля 7 тис. послуг.

 Соціально – гуманітарна сфера

Війна на сході країни вимагає від нас  усіх консолідації і зобов’язує, щоб першочерговим приорітетом була соціальна підтримка учасників АТО, членів їх сімей, родин загиблих , осіб, вимушено переселених зі сходу  та мобілізованих, що оберігають нашу батьківщину.

Станом на 1 листопада на обліку в управлінні праці перебуває 338 учасників АТО, яким надано статус учасників бойових дій, з них 8 прирівнені до інвалідів війни. У районі проживає 19членів сімей загиблих військовослужбовців.

У цьому році 11 учасників АТО оздоровилися в санаторно-курортних закладах. 35,6 тис.грн. виділено на навчання 13 демобілізованих учасників АТО за професією водій автотранспортних засобів.

Проводиться робота щодо забезпечення житлом учасників АТО та сімей загиблих.

У грудні 2016 році виплачено грошову компенсацію на отримання житла доньці загиблого військовослужбовця Шишко Володимира Миколайовича, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції в сумі 419,5 тис. грн. За ці кошти сім’я придбала двокімнатну квартиру в Іллінцях.

       В червні 2017 року виплачено таку грошову компенсацію на суму 708,0 тис.грн. сім’ї загиблого учасника антитерористичної операції Небожака Сергія Дмитровича. За ці кошти сім'я придбала приватний будинок в с.Павлівка Іллінецького району.

На разі проводиться робота щодо забезпечення житлом інваліда війни ІІ групи Нікішова Володимира Валентиновича, який перебуває на квартирному обліку в Іллінецькій міській раді, шляхом виплати йому грошової компенсації у сумі майже 590 (588,994 тис.грн).

         Згідно цільових програм підтримки учасників АТО за 10 місяців 2017 року виплачені адресні грошові допомоги з бюджетів Іллінецької, Дашівської ОТГ та районного бюджету на суму більше 470 тис.грн.

Відділом Держгеокадастру в Іллінецькому районі надано викопіювання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності 389 учасникам АТО площею 585 га. По 189 земельних ділянках (площею 488 га) затверджені проекти землеустрою. 120 учасників АТО зареєстрували право власності на землю.

У поточному році також проведено величезну роботу по питанню призначення житлових субсидій та допомог населенню. Станом на 1 грудня житловою субсидією у районі користується 8742 сім’ї, відбувся ріст кількості користувачів субсидії, зокрема по відшкодуванню витрат на ЖКП на 19.3 %, по  придбанню твердого палива та скрапленого газу на 36.7 %.

         Середній розмір призначених субсидій становить:

-                    на  придбання твердого палива та скрапленого газу готівкою 3086 грн.- зріс у порівнянні з аналогічним минулорічним періодом  на 21 %;

-    для відшкодування витрат на ЖКП у опалювальний період - 2288,40 грн.- зменшився  у порівнянні з 2016 роком  на 451.0 грн. або на 16.5%.

   4246 громадян отримали частку невикористаної субсидії у грошовому вигляді, в цілому профінансована  виплата всім заявникам на загальну суму 2,8 млн.грн.

Впровадження заходів з енергозбереження – один з життєво необхідних пріоритетів на сьогодні. Тому бюджетними закладами району заходи по енергозбереженню приміщень.

Зокрема, по відділу освіти:

Проведено капітальний ремонт по зміні віконних та дверних блоків у Слободищенській ЗОШ I-III ст.- виділено з районного бюджету 100 тис.грн.

2. Проведений поточний ремонт котлів ORLAN 130 у Леухівській ЗОШ I -III ст.- виділено 65 тис.грн. з районного бюджету.

3. Завершення робіт по встановленню модульної котельні та заміні вікон у Копіївській ЗОШ I-III ст.- 366,602 тис.грн. (кошти освітньої субвенції).

4. Оплачено частково проведена реконструкція фасаду та встановлення модульної котельні у Іллінецькій ЗОШ I-III ст. – 343,4 тис.грн.             ( кошти освітньої субвенції).

6. Частково проведено капітальний ремонт (перекриття) даху у II корпусі Бабинської ЗОШ I-III ст.- 59,8 тис.грн. районних коштів.

       Для підвезення дітей в Іллінецьку та Бабинську громади

придбано два автобуси ATAMAN D-093S2, загальною вартістю 3500 тис.грн., з них, кошти обласного бюджету -2277,4 тис.грн., 1222,6 тис.грн. – районні кошти.

У ряді закладів культури проведено ремонтні роботи, зокрема:

У Городку – проведено капітальний ремонт даху, витрачено 49,00 тис. грн. коштів місцевого бюджету,

-         проведено комплексний капітальний ремонт та утеплення приміщення будинку культури у Паріївці, зокрема облаштовано тротуарною плиткою центральну доріжку на 132,524 тис.грн. за рахунок коштів місцевого бюджету.

У планах галузі культури на наступний рік передбачено:

 - придбання оргтехніки та облаштування туалетної кімнати для Краєзнавчого музею;

-Проведення капітальних ремонтів ряду клубних закладів району.

Продовжується акцент на розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини, удосконалення організації медичної допомоги міському і особливо сільському населенню.

В поточному році до послуг жителів Іллінецької ОТГ запрацював ще й Міський ЦПМСД. Обладнано робочими місцями та комп’ютерною технікою районний ЦПМСД.

Досить успішно в районі працює програма реімбурсації, тобто відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань. В цілому пацієнтам районним та міським  центрами  відшкодовано придбання ліків на суму 860 тис. грн.

Пріоритетами в діяльності закладу охорони здоров'я на найближчу перспективу є:

 1. Створення на базі Іллінецької ЦРЛ лікарні інтенсивного лікування І рівня, при формуванні госпітальних округів.
 2. Перетворення закладу Іллінецької ЦРЛ з бюджетної установи у комунальне некомерційне підприємство.
 3. Завершення будівництва господарчого корпусу Іллінецької ЦРЛ під житловий 20- 26-ти квартирний будинок для медичних працівників м.Іллінці; створення умов для забезпечення житлом лікарів, реконструкція вільних приміщень під надання гуртожитку.
 4.  Створення єдиної бази реєстру пацієнтів та лікарів;
 5. Покращення матеріально-технічної бази медичного закладу, підвищення енергоефективності, а саме:

-проведення капітальних ремонтів стерилізації, хірургічно-травматичного, дитячого, терапевтичного та пологового відділення;

-облаштування твердим покриттям території лікарні (асфальтове, гравійне, плиточне);

-придбання сучасної медичної та діагностичної апаратури, як для ЦРЛ так і для КЗ ЦПМСД;

-   Поліпшення матеріально – технічної бази Леухівської АЗПСМ, ФАПів с. Слободище,  с. Городок, с. Росоховата, с. Романів Хутір.

На сьогодні пріоритетним в державній політиці є фінансова підтримка потреб громад у вигляді виділеної  субвенції з державного бюджету.

В поточному році Іллінецьким районом отримано суттєву державну фінансову підтримку, зокрема: субвенції на здійснення заходів щодо соціально – економічного розвитку територій, а для ОТГ ще й  субвенції на формування інфраструктури громад.

           Розподіл субвенції на соціально – економічний розвиток відбувався  у чотири етапи у травні, липні та вересні та грудні. В цілому у район надійшло майже 17 млн. (16744,028 тис.грн.) державних коштів.

Зокрема, на розвиток Іллінецького району (без ОТГ) виділено більше 1,5 млн.грн.

Реалізовано наступні проекти:

 1. Проведено технічне переоснащення системи теплопостачання Білківської школи, вартістю майже 300 тис.грн., в т.ч. 9 тис.грн.- кошти місцевого бюджету
 2. Придбано музичні інструменти для Іллінецької дитячої музичної школи на суму майже 60 тис.грн.
 3.  Для Іллінецької центральної районної лікарні придбане медичне обладнання, на яке виділено 387 тис.грн.
 4. Для загальноосвітніх навчальних закладів району придбано меблі на суму 133 тис.грн.;
 5. Утеплено даху КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості», вартість проекту 330 тис.грн.
 6. Придбано інтерактивний комплекс (інтерактивна дошка, ноутбуки та проектор) для Центру дитячої та юнацької творчості, виділено на дані цілі 42,81 тис.грн.

Отримано кошти субвенції, які будуть використані у 2018 році на:

-    дитячі ігрові майданчики для Бабинського дитсадка «Дубок», вартістю 64 тис.грн. та для с. Городок, вартістю 51 тис.грн.;

-    енергозберігаючі вікна для Слободищенської школи на 48 тис.грн;

Іллінецькій ОТГ в цілому надійшло: майже 5,5 млн.грн. (5445,9 тис.грн.) державних коштів на формування інфраструктури та 2652,78  тис.грн.- на розвиток громади.

Зокрема, за рахунок субвенції на соціально - економічний розвиток громади, придбано меблі на суму 246,5 тис.грн для  шкіл Іллінецької ОТГ, а саме: для Іллінецьких № 1 (100 тис.грн.), 2 (79,80 тис.грн.),№3 (42,90 тис.грн. );

-                    Красненьківської ЗОШ (7,70 тис.грн.);

-                    Жаданівської ЗОШ (8,40 тис.грн.);

-                    Хрінівської ЗОШ (7,70 тис.грн.);

-                    Придбано аудіоапаратуру для школи № 3 (40 тис.грн.) м. Іллінці;

 1. Проведено енергозбереження приміщень дитячих навч. закладів “Малятко” та “Сонечко”. Вартість капітальних ремонтів майже 2400 тис. грн.. Зокрема по дитсадочку “Малятко” (замінено дах, проведено водовідведення, утеплено  стіни) на загальну суму 948, 276 тис.грн.
 2. Завдяки проведеному капітальному ремонту дитсадка №1«Сонечко” утеплено фасад будівлі та замінено покриття даху, вартість проекту 1385, 518 тис. грн.

До кінця року за рахунок субвенції по Іллінецькій ОТГ заплановано:

Придбати інтерактивні комплекси для Іллінецьких шкіл №1,№2,№3 м.Іллінці (на 120 тис.грн.)

Облаштувати дитячий ігровий майданчик у с. Жадани, вартістю 64 тис.грн.

     За рахунок коштів на розвиток інфраструктури Іллінецької ОТГ впроваджуються наступні проекти:

-           Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Молодіжна, виділено 755,1 тис.грн.;

-         капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Бойка в м. Іллінці, виділено - 1073,1 тис.грн. державних коштів;

-         Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці О. Багнюка в м. Іллінці, виділено - 734,6 тис.грн. державних коштів;

-         Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Івана Франка в м. Іллінці, виділено - 1441,5 тис.грн. державні коштів;

-         Проведена реконструкція центральної площі м.Іллінці, обсяг фінансування  по даному проекту - 1495,2 тис.грн, з них державні кошти - 1441,6 тис.грн., кошти місцевого бюджету - 53,6 тис.грн.

Крім того, відповідно до наказу  Мінрегіонрозвитку, будівництва та ЖКГ від 01.11.2017 р. №287 в перелік проектів, які фінансуються в 2017 році за рахунок бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» увійшов проект по будівництву міні – футбольного поля зі штучним покриттям на базі стадіону Іллінецького НВК Школи – гімназії №2, загальною вартістю 1277 тис.грн., з яких  638,50 тис.грн.- спів фінансування з бюджету міської ОТГ. 

В цілому Іллінецькій ОТГ державою на розвиток виділено біля 10 млн.грн.

На Дашівську ОТГ виділено 3765,00 тис.грн. субвенції на формування інфраструктури та  2103,348 тис.грн. (1798,348 тис.грн.) на розвиток громади..

За фінансової підтримки з державного бюджету на розвиток реалізовані наступні проекти:

-    Збудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям у смт.Дашів. Вартість проекту - 1078,348 тис.грн.

-Проведено капітальний ремонт дороги по провулку Інтернаціональний в смт.Дашів, використано майже 610 тис.грн., з них 10 тис. - кошти місцевого бюджету.

- Придбано меблі для загальноосвітніх навчальних закладів Дашівської ОТГ на суму 120 тис.грн.

До кінця року заплановано:

Придбати та облаштувати дитячі ігрові майданчики для Купчинець та Білок на суму 165 тис.грн.

Придбати інтерактивний комплекс для Дашівської школи І-ІІІ ст., вартістю 40 тис.грн. та тренажери для спортивного клубу смт.Дашів, вартістю 100 тис.грн.

За рахунок державної субвенції на формування інфраструктури по Дашівській ОТГ впроваджено наступні проекти: 

Збудовано мережу вуличного освітлення в                   с. Яструбинці. Загальна кошторисна вартість – 492,818 тис. грн. (з них державні кошти – 443,537 тис. грн, кошти місцевого бюджету – 49,281 тис. грн).

Збудовано мережу вуличного освітлення с.Кантелина Загальна кошторисна вартість проекту – 585,596 тис. грн. (з них державні кошти – 527,037 тис. грн, кошти місцевого бюджету – 58,559 тис. грн).

Проведено капітальний ремонт частини дороги та тротуару по вул. Шевченка в с. Купчинці. Вартість проекту – 647,405 тис. грн. (з них державні кошти – 582,665 тис. грн, кошти місцевого бюджету – 64,740 тис. грн).

Капітально відремонтовано дорожнє тротуарне покриття по вул. Центральна в Дашеві. Витрачено – 780,799 тис. грн. з них державні кошти – 702,720 тис. грн, кошти місцевого бюджету – 78,079 тис. грн).

Проведено капітальний ремонт частини дороги по вул. І.Франка в Дашеві, вартістю – 826,764 тис. грн. (з них державні кошти – 802,765 тис. грн, кошти місцевого бюджету – 23,999 тис. грн).

У селі Кальник проведений капітальний ремонт тротуарного покриття по вулиці І. Богуна. Кошторисна вартість проекту – 784,751 тис. грн., з них державні кошти – 706,276 тис.грн.

В цілому Дашівській  ОТГ державою на розвиток виділено біля 6 млн.грн.

За рахунок коштів обласного бюджету, на конкурсній основі, завдячуючи проведеному 14 обласному конкурсу, у районі реалізовано наступні проекти:

          «Створення належних умов для руху людей з обмеженими фізичними можливостями та пішоходів  на території Дашівської об’єднаної територіальної громади.» Загальна кошторисна вартість  проекту – 313,500 тис. грн. (з них кошти облбюджету  – 55,567 тис. грн, кошти місцевого бюджету – 226,880 тис. грн, кошти партнерів – 31,053).

По Паріївській територіальній громаді реалізовано проект «Культурно - дозвіллєва діяльнісь громади в теплому приміщенні». Грант обласного фонду становить 55,568 тис.грн.

По Іллінецькій ОТГ реалізований проект «Сонячний тариф» покликаний ознайомити учнів школи-гімназії  №2 з принципом роботи сонячних батарей,вартість проекту 62 тис. грн.

По екологічному напрямку в рамках обласного конкурсу фінансування отримали:

- Іллінецька ОТГ на реалізацію проекту: «Подаруймо життя джерелу!». Вартість проекту - 217,5 тис.грн., з яких 137,5 тис.грн. – кошти обласного бюджету.

-Іллінецька сільська рада на проект «Очистка струмка Безіменного правої притоки р.Немінка, який розташований на території Іллінецької сільської ради», на реалізацію якого надано 120 тис.грн.коштів обласного бюджету.

        Даний міні-проект є продовженням  проекту «Каналізаційно – насосна станція та очисні споруди  повного біологічного очищення». Адже у липні цього року введено в експлуатацію каналізаційну мережу очистки стоків у  селі Іллінецьке за участі швейцасько - українського проекту деспро, коштів районного і сільських бюджетів, жителів населеного пункту та спонсорів. Обсяг інвестицій склав майже  1,9 млн.грн., зокрема:

Внесок Despro – 1,520 млн.грн.

Внесок районного та сільського бюджетів – 210,00 тис.грн.

Внесок громади – 117,00 тис.грн.

Внесок спонсорів (ТОВ «Іллінецьке»)– 50,00 тис.грн.

 

За рахунок спів фінансування з обласного фонду охорони навколишнього середовища Іллінецька ОТГ придбала сміттєвоз, вартістю 1250,00 тис.грн.,

Розпочато будівництво сміттєсортувального комплексу на території полігону твердих побутових відходів у місті Іллінці. Вартість даного проекту 10757,1 тис.грн., 9631,5 тис.грн. з яких – кошти обласного бюджету та  1126,0 тис.грн. – спів фінансування з бюджету ОТГ.

        Тобто, фінансова підтримка наших ОТГ є досить суттєвою, як з боку держави, так і з боку області. 

У Вінницькій області та Іллінецькому районі завершена реалізація міжнародного проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ». Зокрема, у нашому районі  у поточному році реалізований четвертий проект в рамках даного конкурсу у с.Городок. ГО «Світла надія» спільно з місцевою владою, спонсорами і завдячуючи міжнародній фінансовій підтримці встановлена система опалення та металопластикові вікна у спортивному залі Городоцької школи. Вартість проекту - 403,65 тис.грн.

Проте вже у листопаді міжнародний проект «МРГ» підписав наступну угоду про співпрацю з обласним керівництвом. Тому участь у міжнародних грантових проектах для наших громад буде пріоритетною у 2018 році.

Сформований та поданий заявниками попередній перелік інвестиційних проектів, що можуть реалізуватися у 2018 році за рахунок коштів Державного бюджету:

-Технічне переоснащення опалювального пункту Городоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів по вул.Шкільна, 2 в с.Городок Іллінецького р-ну  Вінницької області, вартість проекту - 1148,345 тис.грн.;

-Реконструкція фасаду (утеплення та заміна вікон) з метою енергозбереження в Іллінецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів по вул. Цетральна, 5 в с. Іллінецьке Вінницької області; вартість проекту - 2594,75 тис.грн.;

-Капітальний ремонт покриття даху в Бабинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, корпус № 2(початкова школа) Іллінецького району Вінницької області, вартість проекту - 407,076 тис.грн.;

-Зміцнення матеріально-технічної бази Іллінецької центральної районної лікарні, шляхом придбання спеціалізованого медичного автотранспорту «реанімобіля»,  вартість проекту - 1755 тис.грн.

Ці проекти будуть пріоритетними до виконання в 2018 році за рахунок державних та інших джерел фінансування.

Територіальними громадами на 2018 рік заплановано:

№ п\п Назва заходу, проекту Орієнтовна вартість, тис.грн. Власні кошти, тис.грн. Співфінансування
Бабинська сільська рада
1. Виготовлення технічної документації на освітлення вулиць Пирогова та Лесі Українки 75,00 75,00 -
2. Будівництво дитячого майданчика в с.Бабин 60,00 - 60,00
3. Ремонт сільських доріг 150,00 130,00 20,00
4. Встановлення твердопаливного котла для опалення Бабинського дитсадочка 70,00 70,00 -
Городоцька сільська рада
  Будівництво спортивного майданчика по міні - футболу із штучним покриттям 1500,00 750,00 750,00
Іллінецька сільська рада
  Ремонт доріг у населеному пункті 500,00 500,00 -
  Благоустрій населеного пункту 150,00 150,00  
Китайгородська сільська рада
 

Будівництво освітлення в селах Китайгород та Кам"яногірка (виготовлення проектно -

кошторисної документації)

200,00 150,00 50,00
Криштопівська сільська рада
1. Ремонт доріг у с.Криштопівка, селищах Вербівка та Криштопівське 80,00 40,00 40,00
2. Ремонт клубного закладу у с-щі Вербівка 50,00 20,00 30,00
Леухівська сільська рада
1. Ремонт доріг у населеному пункті 75,00 25,00 50,00
2. Освітлення вулиць Савишина та Лесі Українки 60,00 60,00 -
3. Проведення благоустрою населеного пункту 20,00 20,00 -

      В умовах сьогодення ми бачимо, якого важливого значення набуває на даний час ствердження громадянського суспільства. Пріоритетним в даному напрямку є налагодження на засадах партнерства ефективної взаємодії влади з громадськістю, підтримка громадських ініціатив та проектів.

Приємно відзначити громадські організації м.Іллінці «Іллінці - наше місто» та «Діалог». Перша вже декілька років є дієвою у місті та за рахунок акумулювання членських внесків та спів фінансування з міського бюджету реалізовано не один проект. Зокрема в цьому році за співпраці місцевої влади членів громадської організації був збудований дитячий спортивний майданчик в м.Іллінцях (район спорткомплексу). Громадська організація є неодноразовим організатором та спонсором святкувань та спортивних змагань.

ГО «Діалог» проводяться екологічні компанії. Зокрема за ініціативи ГО та за підтримки місцевої влади по м.Іллінці встановлені контейнери для збору використаних батарейок.

        У зв’язку з підписанням безвізового режиму активувалась Міжнародна діяльність

 

        У серпні Підписана партнерська угода про співпрацю між Іллінецькою райдержадміністрацією та староством Влощовського повіту Свєнтокшинського воєводства, Республіки Польща.

        13 грудня в Іллінецькому районі з офіційним візитом перебувала делегація Яського повіту, країни Румунії.

        Тому пріоритетним  в даному напрямку на наступний рік є налагодження подальшої співпраці щодо підписаної угоди та обмін досвідом.  

VonuZax_Ukr.jpg

Це важливо:

ПЛАН-КАЛЕНДАР основних заходів, що будуть проводитись райдержадміністрацією та районною радою в  грудні  2018 року

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади  головного архітектора району

Результати конкурсу  на заміщення вакантної посади державної служби категорії "В

Оголошується конкурс 

Результати конкурсу  на заміщення вакантної посади державної служби категорії "В"

Про опалювальний  період  2018-2019 років

Оголошується конкурс

Як отримати статус  дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфлікті

 

Важливі зміни до Закону України "Про регулювання містобудівної документації"

Про зміни у Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 7 Закону України "Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні" щодо встановлення групи інвалідності

Паспорт бюджетних програм управління праці та соціального захисту населення РДА та звіти про їх виконання

Управління праці та соціального захисту населення Іллінецької райдержадміністрації  оголошує конкурс  на зайняття  вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста з прийняття рішень відділу адресних соціальних допомог та компенсаційних виплат

Інформація про проведення аудиту доступності для маломобільних груп населення об’єктів житлового, громадського призначення та транспортної інфрастуктури

Інформація по доступності об'єктів фізичного оточення, розташованих на території населених пунктів до потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення Іллінецького району(житловий фонд, заклади освіти, органи влади, соціального захисту,спортивні заклади, транспортна інфраструктура)

,

Про районний бюджет на 2018 рік

Звіт про районний бюджет за 2017 рік та додатки до нього 

Конфлікт інтересів - треба знати!

Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Порядок забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян

Іллінецька районна державна адміністрація Вінницької області повідомляє

Пам'ятка щодо першочергових дій у разі виявлення або застосування вибухових пристроїв та виявлення осіб, що можуть виношувати диверсійні та терористичні наміри

Детальна інформація щодо процесу отримання одноразової державної грошової допомоги особами, які отримали тілесні ушкодження під час участі у революції гідності у 2017 році

Про забезпечення дровами паливними в 2017 році

Актуальна інформація для переселенців 

Телефон «гарячої лінії» управління праці  та  соціального  захисту  населення Іллінецької райдержадміністрації  з питань призначення населенню  житлових субсидій - 2-14-85

Державне регулювання цін на основні харчові продукти

Електронні сервіси, розміщені на офіційному веб-порталі державної фіскальної служби  для ознайомлення та отримання інформації з метою використання у своїй діяльності

Контакти особи, відповідальної за координацію роботи з учасниками антитерористичної операції, демобілізованими особами, пораненими учасниками антитерористичної операції, членами сімей загиблих учасників антитерористичної операції

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО ТА ЇХ ОБТЯЖЕНЬ

Закон України "Прозасудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки"

Безкоштовні консультації  підприємств і підприємців та комунальних підприємств з проблем ресуросоенергоефективності

«Гаряча» антикорупційна лінія в облдержадміністрації  

На Вінниччині працюють місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги

З усіма проблемними питаннями щодо надання статусу учасника бойових дій військовослужбовцям  Сухопутних військ Збройних Сил України-учасникам АТО звертатись до робочої групи 

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

До уваги суб’єктів господарювання, які проводять діяльність з обігу харчових продуктів

Інформація  про  забезпечення учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Електронні адміністративні послуги в Україні

Інформація щодо прав та обов'язків, соціального та правового захисту військовозобов'язаних, призваних на військову службу у зв'язку з мобілізацією, резервістів, а також військовослужбовців, прийнятих на військову службу в добровільному порядку (за контрактом) 

Перелік об'єктів комунальної власності територіальних громад району, які не використовуються за призначенням, та відповідні пропозиції щодо подальшої їх приватизації або надання в оренду

Правові норми національного законодавства, що спрямовані на стимулювання інвестиційної та інноваційної діяльності, розвитку реального сектору економіки

Інформація про місце зберігання матеріалів містобудівної документації  населених пунктів Іллінецького району

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб

Конкурс з визначення  робочого органу з підготовки та проведення конкурсу на право здійснення перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування

 

Lustraition 160 102

banner dersl

podatkova1

<< < грудня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23
25 26 27 28 29 30 31