16 | 01 | 2018
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території
Тема дня
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Президент підписав Закон про ратифікацію Угоди щодо заохочення та захисту інвестицій між Україною та Фондом міжнародного розвитку ОПЕК

09-01-2018

Президент підписав Закон про ратифікацію Угоди щодо заохочення та захисту інвестицій між Україною та Фондом міжнародного розвитку ОПЕК

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про ратифікацію Угоди про заохочення та захист інвестицій між Україною та Фондом міжнародного розвитку ОПЕК», прийнятий Верховною Радою України 5 грудня 2017 року. Угода створює...

Read more

Президент провів зустріч із представниками України у Тристоронній контактній групі

11-01-2018

Президент провів зустріч із представниками України у Тристоронній контактній групі

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з представниками України у Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі (ТКГ) та її робочих підгрупах. Були обговорені результати діяльності ТКГ у минулому...

Read more

Україна стане брендом, яким будемо пишатися, - Володимир Гройсман під час зустрічі з молодими підприємцями

11-01-2018

Україна стане брендом, яким будемо пишатися, - Володимир Гройсман під час зустрічі з молодими підприємцями

Україна має всі можливості стати світовим брендом, місцем створення інноваційного продукту в найбільш затребуваних сферах і на нових ринках, яким ми всі будемо пишатися. Україна має всі можливості стати світовим брендом,...

Read more
Анонс подій

decentr

Відділ статистики у Іллінецькому районі інформує про соціально-економічне становище Іллінецького району за січень–жовтень 2017 року

Картинки по запросу статистичні даніНаселення

На 1 листопада 2017р. чисельність наявного населення Іллінецького району, становить 36971 особа. Упродовж січня–жовтня 2017р. чисельність населення зменшилась на 320 осіб. У січні жовтні в Іллінецькому районі народилося  287 дітей, померло -487 осіб (в тому числі дітей до 1 року – 3). Природнє скорочення становить 200 осіб.

Зайнятість та безробіття

За адміністративними даними державної служби зайнятості кількість зареєстрованих безробітних по Іллінецькому району станом на жовтень 2017р. становила 547 осіб. Порівняно з відповідним періодом 2016 р. кількість зареєстрованих безробітних зменшилась на 20,5%.

Допомогу по безробіттю отримували 84,8% осіб, які мали статус безробітного.

Доходи населення

У III кварталі 2017р. середньооблікова кількість штатних працівників підприємств, установ та організацій1 (далі – підприємства) Іллінецького району становила 6828 тис. осіб, порівняно з IІ  кварталом 2016р. кількість працівників збільшилась на 2,5%.

У  IIІ кварталі 2017р. середньомісячна заробітна плата працівників підприємств2 Іллінецького  району становила 6246 грн, що на 135,7%більше її рівня у II кварталі 2016р. та яка в 1,7 раза перевищувала рівень мінімальної заробітної плати, яка становила 3200 грн.Розмір середньомісячної заробітної плати штатного працівника  району становив 98,6% середнього рівня по економіці по області. 

Заборгованость  із виплати заробітної плати1 по Іллінецькому району на 1 жовтня 2017 р. – відсутня.

1 Дані наведено по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб. 

Соціальний захист

У січні–жовтні 2017р. загальна сума субсидій, призначених домогосподарствам району для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг становила 14,4 млн.грн, що у 2,8 рази менше відповідного показника 2016р. Середній розмір призначеної субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на одне домогосподарство у жовтні 2017р. становив 590,3 грн.

У січні–жовтні 2017р. населенням району сплачено за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів,13,8 тис.грн, що порівняно з відповідними періодом 2016р. більше на 11,1% або на 1,4 тис.грн. Рівень сплати населенням житлово-комунальних послуг складає 51,8% ( без урахування електроенергії).

Ціни

У листопаді по відношенню до жовтня 2017р. індекс споживчих цін (індекс інфляції) на Вінниччині становив 101,1%, до грудня 2016р. – 111,5%, по Україні, відповідно, 100,9% та 112,5%.

 Промисловість

За січень–жовтень 2017р. підприємствами району реалізовано промислової продукції (робіт, послуг) на 2102,9 млн.грн, що складає 3,9% від загальнообласного обсягу.

Обсяг реалізованої промислової продукції на одну особу населення за звітний період становить 56150,7 грн.

В загальному обсязі реалізованої промислової продукції 98,9% займала реалізація споживчих товарів короткострокового використання і 1,1% – товарів проміжного споживання.

Сільське господарство

У січні–жовтні 2017р. реалізація худоби та птиці на забій (в живій вазі)  склала  529 тонн, що в порівнянні з відповідним періодом минулого року меньше на 10,5. Виробництво молока – 9574 тонн, що на 4,1% більше відповідного періоду минулого року

Порівняно зі станом за січень–жовтень 2016р. скоротилась загальна чисельність великої рогатої худоби – на 0,9%, тоді як поголів’я корів зросло на 2,5%,  поголів’я свиней зменшилось на 38,4%.

За січень–жовтень 2017р. сільськогосподарськими підприємствами району по всіх каналах реалізації продано 45100,3т зернових та зернобобових культур, 18472,8 т – олійних культур, 463,7 т – худоби та птиці, 6605,1 т – молока та молочних продуктів.

Будівництво

У січні–листопаді 2017р. підприємствами Іллінецького району виконано будівельних робіт на суму 11,6 тис.грн, що становить 0,4% загальнообласного обсягу робіт.

У січні–вересні 2017р. забудовниками Іллінецького району прийнято в експлуатацію 3239 м2  загальної площі житла. Обсяг прийнятого в експлуатацію житла у січні–вересні 2017р. порівняно з відповідним періодом 2016р. зменшився на 2,7%.

Зовнішня торгівля товарами

Зовнішньоторговельний оборот товарів Іллінецького району за січень-жовтень 2017р. склав 8,4 млн.дол. США.

Обсяги експорту та імпорту товарів Іллінецького району за січень-жовтень 2017р. становили, відповідно, 5,6 млн.дол. і 2,8 млн.дол. проти відповідного періоду минулого року експорт зменшився на 49,5%, імпорт – зріс на 176,7%. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами становило 2,7 тис.дол.

Транспорт

За січень–жовтень 2017р. автомобільним транспортом Іллінецького району (з урахуванням перевезень, виконаних фізичними особами-підприємцями) перевезено 20,7 тис. тонн вантажів та виконано 3,6 млн. тонно-кілометрів вантажообороту. Проти січня–жовтня 2016р. обсяги вантажних перевезень зменшилися на 28,1%, а вантажооборот – на 25,8%.

Обсяги пасажирських перевезень автомобільним транспортом Іллінецького району (з урахуванням перевезень, виконаних фізичними особами-підприємцями) у січні–жовтні 2017р. становили 297,4 тис. пасажирів, пасажирооборот – 8,7 млн. пасажиро-кілометрів.

У порівнянні з січнем–жовтнем 2016р. обсяги перевезених пасажирів та пасажирообороту зменьшились на 49,7% та 51,2% відповідно.

Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України (ЄДРПОУ)

Станом на 1 жовтня 2017р. в ЄДРПОУ по Іллінецькому району налічувалось 559 суб’єкти юридичних осіб. Протягом 9 місяців 2017р. сукупність суб’єктів ЄДРПОУ по Іллінецькому району зросла на 3 суб’єкти або на 0,5%. Взято на облік – 22 субєкти, знято з обліку 19.

Це важливо:

ПЛАН-КАЛЕНДАР основних заходів, що будуть проводитись райдержадміністрацією та районною радою на місяць

Управління праці та соціального захисту населення Іллінецької райдержадміністрації  оголошує конкурс  на зайняття  вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста з прийняття рішень відділу адресних соціальних допомог та компенсаційних виплат

Конфлікт інтересів - треба знати!

Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Порядок забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян

Іллінецька районна державна адміністрація Вінницької області повідомляє

Пам'ятка щодо першочергових дій у разі виявлення або застосування вибухових пристроїв та виявлення осіб, що можуть виношувати диверсійні та терористичні наміри

Детальна інформація щодо процесу отримання одноразової державної грошової допомоги особами, які отримали тілесні ушкодження під час участі у революції гідності у 2017 році

Про забезпечення дровами паливними в 2017 році

Актуальна інформація для переселенців 

Телефон «гарячої лінії» управління праці  та  соціального  захисту  населення Іллінецької райдержадміністрації  з питань призначення населенню  житлових субсидій - 2-14-85

Державне регулювання цін на основні харчові продукти

Електронні сервіси, розміщені на офіційному веб-порталі державної фіскальної служби  для ознайомлення та отримання інформації з метою використання у своїй діяльності

Контакти особи, відповідальної за координацію роботи з учасниками антитерористичної операції, демобілізованими особами, пораненими учасниками антитерористичної операції, членами сімей загиблих учасників антитерористичної операції

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО ТА ЇХ ОБТЯЖЕНЬ

Закон України "Прозасудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки"

Безкоштовні консультації  підприємств і підприємців та комунальних підприємств з проблем ресуросоенергоефективності

«Гаряча» антикорупційна лінія в облдержадміністрації  

На Вінниччині працюють місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги

З усіма проблемними питаннями щодо надання статусу учасника бойових дій військовослужбовцям  Сухопутних військ Збройних Сил України-учасникам АТО звертатись до робочої групи 

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

До уваги суб’єктів господарювання, які проводять діяльність з обігу харчових продуктів

Інформація  про  забезпечення учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Електронні адміністративні послуги в Україні

Інформація щодо прав та обов'язків, соціального та правового захисту військовозобов'язаних, призваних на військову службу у зв'язку з мобілізацією, резервістів, а також військовослужбовців, прийнятих на військову службу в добровільному порядку (за контрактом) 

Перелік об'єктів комунальної власності територіальних громад району, які не використовуються за призначенням, та відповідні пропозиції щодо подальшої їх приватизації або надання в оренду

Правові норми національного законодавства, що спрямовані на стимулювання інвестиційної та інноваційної діяльності, розвитку реального сектору економіки

Інформація про місце зберігання матеріалів містобудівної документації  населених пунктів Іллінецького району

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб

Конкурс з визначення  робочого органу з підготовки та проведення конкурсу на право здійснення перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування

 

Lustraition 160 102

banner dersl

podatkova1

<< < грудня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 28 29 30 31