photorda2

  День Соборності у школах Іллінеччини

  Щороку 22-го січня в Україні святкують День Соборності. Історичним підґрунтям цієї дати стало проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році, і було ще одним проявом віковічного прагнення українців до своєї незалежності.

  Протягом 22-23 січня 2018 року з метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України у загальноосвітніх закладах району організовано та проведено ряд інформаційних, просвітницьких та виховних заходів під гаслом: "Україна понад усе!»

   

  Це і загальношкільні лінійки та уроки пам’яті, виховні години «Моя Україна – єдина і неподільна», дослідження проблем становлення незалежної демократичної держави в Україні в історичних секціях, тематичні конференції, круглі столи, присвячені історії національно-визвольної боротьби початку ХХ століття в Україні. Організовано випуск шкільних газет «Історичне значення Акту Злуки українських земель», «Віхи становлення української державності».

  Так, у Леухівській ЗОШ І-ІІІ ступенів учні та вчителі об’єдналися в живий «Ланцюг єдності». Гаслом дня стали слова: «Ми, діти України, за руки візьмемось. З’єднавшись назавжди, один одному всміхнемось». З самого ранку учні прийшли у вишиванках у Криштопівській ЗОШ І-ІІ ступенів та взяли участь у загальношкільному заході «Україна – моя Батьківщина».

  У Китайгородській ЗОШ І-ІІІ ступенів та Росоховатівській ЗОШ –ІІ ступеніввсі учасники навчально-виховного процесу взяли участь у флеш-мобі «Єднаймося!», у Городоцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася загальношкільна лінійка під гаслом «Єдина і неподільна», під час якої поглибились знання учнів про історичне минуле нашої держави, а в Іллінецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів була проведена акція  «Жовто-блакитна стрічка – символ єднання українського народу» та виставка  малюнків  «Україна очима дітей».

  Проведена конференція «Шлях до незалежності» для учнів 10-11 класів у Слободищенській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Учні Бабинської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Кам’яногірської ЗОШ І ступеня взяли участь у інформаційних годинах «Україна в нас одна», випустили шкільні газети історичної тематики.

  Вихованці Паріївської ЗОШ І-ІІ ступенів взяли  активну участь у святкуванні Дня Соборності України у Паріївській сільській бібліотеці. Учасники дійства пригадали визначні події на шляху  України до її  Незалежності та Соборності, які привели до проголошення Акту Злуки.

  Відзначаючи державне свято - День Соборності України,  в бібліотеках навчальних закладів  для учнівпредставлені книжково-журнальні виставки, присвячені Дню Соборності України.

  Учні навчальних закладів Іллінецького району впевнені в бажанні будувати Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань, бо Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були є і будуть шановані в Україні.


   

  Головне меню

  golova

  Голова РДА

  Вакансія

  Архів новин

  Червень 2020
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 1 2 3 4 5

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню