23 | 08 | 2019
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території
Тема дня
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Prev Next

Володимир Зеленський підписав указ щодо підвищення якості доріг в Україні

22-07-2019

Володимир Зеленський підписав указ щодо підвищення якості доріг в Україні

За результатами робочої наради щодо дорожньої інфраструктури, яка відбулася 19 липня, Президент Володимир Зеленський підписав указ щодо створення умов для розвитку та підвищення якості автомобільних доріг. Документ передбачає низку заходів,...

Read more

Володимир Зеленський підписав указ щодо підвищення якості доріг в Україні

22-07-2019

Володимир Зеленський підписав указ щодо підвищення якості доріг в Україні

За результатами робочої наради щодо дорожньої інфраструктури, яка відбулася 19 липня, Президент Володимир Зеленський підписав указ щодо створення умов для розвитку та підвищення якості автомобільних доріг. Документ передбачає низку заходів,...

Read more

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Дуже важливо, щоб Україна і надалі йшла в напрямку до НАТО і ЄС»

22-07-2019

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Дуже важливо, щоб Україна і надалі йшла в напрямку до НАТО і ЄС»

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій проголосував на виборчій дільниці під час позачергових парламентських виборів. «Я проголосував за нашу Україну, за майбутнє України, за Українську державу, - сказав він і підкреслив:...

Read more

Закликаємо міжнародну спільноту об’єднати зусилля, щоб не допустити будь-яких проявів антисемітизму та нетерпимості на расовому чи національному ґрунті – Президент України у Бабиному Яру

21-08-2019

Закликаємо міжнародну спільноту об’єднати зусилля, щоб не допустити будь-яких проявів антисемітизму та нетерпимості на расовому чи національному ґрунті – Президент України у Бабиному Яру

Президент України Володимир Зеленський і Прем’єр-міністр Держави Ізраїль Біньямін Нетаньягу разом з дружиною Сарою вшанували пам’ять жертв трагедії Бабиного Яру. «Зараз є тільки дві емоції. Глибокий сум і біль, від якого...

Read more
Анонс подій

decentr

Підсумки соціально-економічного розвитку Іллінецького району за 2017 рік та пріоритети на 2018 рік

22 лютого відбулося розширене засідання колегії Іллінецької райдержадміністрації. У колегії брали участь заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник, члени колегії, керівники підприємств, організацій, установ, структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські, селищний, міський голови, керівники територіальних підрозділів міністерств та відомств України, сільськогосподарських формувань, закладів освіти, охорони здоров’я, культури, голова Іллінецького районного суду, представники громадськості, засобів масової інформації.

Перед початком засідання колегії присутні переглянули відеоролик «Вінниччина-2017: від викликів, до конкретних справ».

Голова районної державної адміністрації Андрій Лисак презентував учасникам колегії карту пріоритетів Іллінецького району.

Інформуючи про підсумки соціально-економічного розвитку Іллінецького району за 2017 рік та пріоритети на 2018 рік, голова райдержадміністрації відзначив, що минулий рік для району був непростим, ми активно розпочали процеси децентралізації, вчилися жити у нових умовах. Він став початком кардинальних змін, розвитку і перспектив.

У 2017 році в економіці району продовжилися позитивні тенденції зростання в основних галузях господарства. Так, навіть за умов посушливого літа, вал зернових зріс на 17,7 тисяч тонн. У сфері тваринництва нарощено поголів’я ВРХ молочного напрямку та збільшено продуктивність корів. Суттєво зросли показники сплати за оренду паїв. Продовжується реконструкція 4 молочнотоварних ферм.

Динамічно розвивається і промисловість району. Як відзначив керівник району, - обсяг реалізованої продукції зріс на 420 млн. грн. і становить понад 2,3 млрд. грн., а темп приросту обсягу реалізації продукції становить 122%. Активно працюють місцеві підприємства: ТОВ «Люстдорф», що розширив перелік експорту молока. Іллінецький цукровий завод, який, до речі, цьогоріч експортував цукор до Іраку та М’янми, Іллінецький цегельний завод та ТОВ «Сорочанський мірошник», ДП «Іллінецький лісгосп»», - зазначив голова райдержадміністрації.

«За звітний період створено 440 нових робочих місць та на 19% скорочено число безробітних. 187 фізичних осіб розпочали підприємницьку діяльність. Відкрито сучасний ресторанний комплекс «Варвара», кав’ярню, продуктовий магазини, аптеку. Зросла середня заробітна плата. За підсумками третього кварталу вона становила майже 6250 грн., при цьому суттєва динаміка спостерігається в сільському господарстві, де середня зарплата за 11 місяців зросла майже на 2800 грн. Заборгованість з виплати заробітної плати на економічно-активних підприємствах району відсутня» - йшлося у виступі Андрія Лисака.

За минулий рік ЦНАП Іллінецької райдержадміністрації та відділ державної реєстрації Іллінецької міської ради надали понад 16 тисяч послуг.

У сфері охорони здоров’я основний акцент зроблено на підготовку до реалізації медичної реформи, придбання комп’ютерної техніки для лікарів первинної ланки, закуплено медичне обладнання в ЦРЛ.Крім того, в рамках децентралізації Іллінецькою ОТГ було створено міський центр первинної медико-санітарної допомоги, який за показниками роботи є одним із кращих в області. Активно реалізовувалась програма «Доступні ліки», у якій брали участь 5 аптек, 19065 осіб скористалися послугою. Районним та міським ЦПМСД пацієнтам відшкодовано придбання ліків на суму 966,4 тис. грн.

В освітянській галузі району створено три опорні школи в об’єднаних територіальних громадах, придбано 4 шкільні автобуси, повністю оновлено парти для учнів початкової школи, а також придбано 5 інтерактивних комплексів.        

У 2017 році в населених пунктах об’єднаних громад облаштувано 8,1 км тротуарів; асфальтовано та капітально відремонтовано дорожнє покриття на 15 вулицях загальною протяжністю понад 10 км; 13 населених пунктів освітлено сучасними ЛЕД системами протяжністю 39,8 км. - можливость вреалізувати згадані інфраструктурні проекти, які роками не вирішувалися отримано завдяки децентралізації.

Окрім того, у 2017 році збудовано футбольне поле із штучним покриттям у Дашеві та в стадії завершення такі роботи в м.Іллінці, у 7 населених пунктах району встановлено дитячі майданчики.

Запроваджено роздільний збір сміття, що має підтримку серед населення району та дає додаткові надходження до бюджету Іллінецької ОТГ. Розпочато будівництво сміттєсортувального комплексу потужністю переробки 120 тонн за добу, який планується запустити  в поточному році.

Зупинився на участі громад у міжнародних та обласних проектах.

В обговоренні взяв участь Дашівський селищний голова Сергій Тітаренко, який детально проаналізував зростання фінансових можливостей об’єднаної громади. У своїй презентації акцентував увагу на реалізованих у 2017 році інфраструктурних проектах: будівництво тротуарів, доріг, освітлення вулиць, утеплення, тощо.

Цікавим був виступ заступника головного лікаря Іллінецького КЗ «ЦПМСД» Людмили Живеги, яка розповіла про шлях створення міського КЗ «ЦПМСД», проведену роботу щодо зміцнення матеріально-технічної бази, стану реалізації урядової програми «Доступні ліки» в об’єднаній громаді та перспективи в рамках реалізації медичної реформи.

До обговорення долучилась сільський голова с. Іллінецьке Наталя Хаврич (громада поки що не увійшла до ОТГ). Чималим був перелік зроблених справ у селі: автобусні зупинки, огорожі навколо будинку культури та кладовища, а також розповіла про реалізацію у 2017 році міжнародного проекту щодо встановлення каналізаціно-насосної станції та очисних споруд повного біологічного очищення у с. Іллінецьке за підтримки швейцарсько-українського проекту DESРRO. Вартість проекту 1,9 млн.грн.

Свій виступ сільський голова підсумувала: «Процес об’єднання неминучий, попереду багато планів, які необхідно реалізовувати».

Своєрідним підсумком став виступ заступника голови облдержадміністрації В.Броварника, який відзначив місце Вінниччини у економічних процесах нашої країни.«Малих результатів не буває. Якщо це результат, то він створює імідж району, Вінниччини, держави. Роботи у нас набагато більше чим зроблено».

Також посадовець повідомив про динаміку зростання бюджетів в умовах децентралізації, про передачу доріг до комунальної власності та плани обласної влади щодо їх ремонту у 2018 році:.«Вінниччина має чітко визначенні основні пріоритети, які зазначені в основному документі – це стратегія розвитку області. Україна, як держава, визначила пріоритети, які ми маємо виконувати. І один із таких напрямків, який ми впроваджуємо – децентралізація, в першу чергу, бюджетна децентралізація, інфраструктурна децентралізація. З ваших звітів видно, що маємо досить позитивні результати».

Відмітив Іллінеччину в реалізації екологічних заходів - це роздільний збір сміття та будівництво сміттєсортувального комплексу. Окремо зупинився на результатах впровадження системи PROZOROу державних закупівлях на рівні області.

Василь Михайлович подякував керівникам та Іллінчанам за зроблене, за єдність в діях та спільну працю на благо жителів району.

В обговоренні звіту голови райдержадміністрації, голова спілки підприємців Іллінецького району Геннадій Шапшай відмітив позитивні зміни в розвитку району та звернувся з проханням щодо змін в оподаткуванні нерухомого майна для ФОП, що здійснюють виробничу діяльність.

Голова громадської організації «Спілка учасників АТО та ветеранів інших бойових дій» Микола Стельмащук подякував керівникам та всім присутнім в залі за активну підтримку волонтерського руху та допомогу учасникам АТО. Зауважив, що бійцям на фронті вона надає моральну підтримку та додає сили.

За підсумками роботи у 2017 році та значний внесок у соціально-економічний розвиток району Подяками районної державної адміністрації та районної ради відзначено директора ДП «Іллінецьке лісове господарство» Романовича Андрія Вікторовича, керівника ТОВ «Золоті луки» Рекуненка Вадима Володимировича, директора ТОВ «Іллінецький цукровий завод» Юра Віктора Володимировича, виконавчого директора фірми «ЛЮСТДОРФ» Сопрунова Андрія Вікторовича, Іллінецького міського голову Володимира Миколайовича Ящука, Дашівського селищного голову Сергія Володимировича Тітаренка.

Після колегії Василь Броварник ознайомився з роботою КП « Добробут» Іллінецької міської ради, відвідав тепличне господарство, де вже вирощуються квіти, що на весні будуть висаджуватись на клумби Іллінецької громади.

Керівники району та міста поінформували заступника голови облдержадміністрації про хід будівництва сміттєсортувального комплексу, обговорили перспективи та можливі строки введення його в експлуатацію.

Радо зустрічали керівників жителі та сільський голова Галина Притула в Паріївці. Вони показали оновлений сільський будинок культури на капітальний ремонт якого було витрачено 2,2 мл. грн., відбулося символічне включення зробленої 2017 році лінії освітлення центральної вулиці села.

Крім того Василь Броварник відвідав сільгосппідприємство ТОВ «Золоті луки», де реалізовано українсько-швейцарський проект з виробництва твердого сиру. Присутні ознайомилися з технологічним обладнанням, процесами виробництва та скуштували сир, вироблений за швейцарською технологією.

Побачене вразило гостей. А заступник голови ОДА вкотре зазначив, що додана вартість у переробці – це додаткові робочі місця та основа розвитку економіки району, області та країни.

VonuZax_Ukr.jpg

Це важливо:

ПЛАН-КАЛЕНДАР основних заходів, що будуть проводитись райдержадміністрацією та районною радою у вересні  2019 року

Щодо відповідності виборчих дільниць Іллінецького району вимогам

Психологічна реабілітація учасників АТО

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Іллінецької районної державної адміністрації Вінницької області – головного архітектора району

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору культури і туризму Іллінецької районної державної адміністрації

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Іллінецької районної державної адміністрації

Оголошено результат конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б»- завідувача сектору з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Іллінецької районної державної адміністрації

Оголошено результат конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - начальника служби у справах дітей Іллінецької районної державної адміністрації

Повідомлення про зміни у сфері житлово-комунальних послуг

 

Оголошення щодо проведення конкурсу на зайняття вакантних посад практичного психолога, корекційного педагога, вчителя-реабілітолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Іллінецької районної ради Вінницької області

Безоплатне подання статистичної звітності в електронному вигляді

До уваги розпорядників бюджетних коштів!

Порядок забезпечення дітей з інвалідністю внаслідок ДЦП реабілітаційними заходами

Перелік об'єктів та проектів соціально-економічної сфери та інфраструктури, що планується до будівництва, капремонту, модернізації на період 2019-21 років

План перспективного розвитку району  на 2019-2021 роки

Важлива інформація для громадських організацій Вінниччини

Про опалювальний  період  2018-2019 років

Як отримати статус  дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфлікті

Важливі зміни до Закону України "Про регулювання містобудівної документації"

Про зміни у Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 7 Закону України "Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні" щодо встановлення групи інвалідності

Паспорт бюджетних програм управління праці та соціального захисту населення РДА та звіти про їх виконання

Управління праці та соціального захисту населення Іллінецької райдержадміністрації  оголошує конкурс  на зайняття  вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста з прийняття рішень відділу адресних соціальних допомог та компенсаційних виплат

Інформація про проведення аудиту доступності для маломобільних груп населення об’єктів житлового, громадського призначення та транспортної інфрастуктури

Інформація по доступності об'єктів фізичного оточення, розташованих на території населених пунктів до потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення Іллінецького району(житловий фонд, заклади освіти, органи влади, соціального захисту,спортивні заклади, транспортна інфраструктура)

,Про районний бюджет на 2018 рік

Звіт про районний бюджет за 2017 рік та додатки до нього 

Конфлікт інтересів - треба знати!

Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Порядок забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян

Іллінецька районна державна адміністрація Вінницької області повідомляє

Пам'ятка щодо першочергових дій у разі виявлення або застосування вибухових пристроїв та виявлення осіб, що можуть виношувати диверсійні та терористичні наміри

Детальна інформація щодо процесу отримання одноразової державної грошової допомоги особами, які отримали тілесні ушкодження під час участі у революції гідності у 2017 році

Про забезпечення дровами паливними в 2017 році

Актуальна інформація для переселенців 

Телефон «гарячої лінії» управління праці  та  соціального  захисту  населення Іллінецької райдержадміністрації  з питань призначення населенню  житлових субсидій - 2-14-85

Державне регулювання цін на основні харчові продукти

Електронні сервіси, розміщені на офіційному веб-порталі державної фіскальної служби  для ознайомлення та отримання інформації з метою використання у своїй діяльності

Контакти особи, відповідальної за координацію роботи з учасниками антитерористичної операції, демобілізованими особами, пораненими учасниками антитерористичної операції, членами сімей загиблих учасників антитерористичної операції

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО ТА ЇХ ОБТЯЖЕНЬ

Закон України "Прозасудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки"

Безкоштовні консультації  підприємств і підприємців та комунальних підприємств з проблем ресуросоенергоефективності

«Гаряча» антикорупційна лінія в облдержадміністрації  

На Вінниччині працюють місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги

З усіма проблемними питаннями щодо надання статусу учасника бойових дій військовослужбовцям  Сухопутних військ Збройних Сил України-учасникам АТО звертатись до робочої групи 

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

До уваги суб’єктів господарювання, які проводять діяльність з обігу харчових продуктів

Інформація  про  забезпечення учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Електронні адміністративні послуги в Україні

Інформація щодо прав та обов'язків, соціального та правового захисту військовозобов'язаних, призваних на військову службу у зв'язку з мобілізацією, резервістів, а також військовослужбовців, прийнятих на військову службу в добровільному порядку (за контрактом) 

Правові норми національного законодавства, що спрямовані на стимулювання інвестиційної та інноваційної діяльності, розвитку реального сектору економіки

Інформація про місце зберігання матеріалів містобудівної документації  населених пунктів Іллінецького району

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб

Конкурс з визначення  робочого органу з підготовки та проведення конкурсу на право здійснення перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування

 

Lustraition 160 102

banner dersl

podatkova1

<< < лютого 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 24 25
26 27 28