photorda2

  Випуск у державному аграрному коледжі

  У затишній залі державного аграрного коледжу зібралося чимало людей, що стали свідками народження нового покоління молодших спеціалістів. Навкруги панувала атмосфера радості і смутку, спогадів і мрій, юності, що перегукувалася із дорослим життям.

  Цього дня Україна приймала нових, дипломованих спеціалістів , які з багажем знань, впевненістю, натхненням виходили із стін аграрного коледжу. Це студенти спеціальностей консервування та організація виробництва

  Урочисту частину розпочала заступник директора з навчальної роботи Наталя Білозор привітала випускників, подякувала їм за ініціативність, творчість, жагу до знань, побажала подальшої реалізації у житті кожного зокрема.

  Хвилиною мовчання присутні вшанували захисників Вітчизни, Молодь делегувала квіти до пам’ятника учасникам АТО.

  Заступник директора з виховної роботи Оксана Прокопова зачитала наказ про вручення дипломів. Хвилюючою і урочистою була церемонія вручення дипломів.

  Вітала молодих спеціалістів заступник голови райдержадміністрації Валентина Поїзд. «Щиро бажаю, щоб всі Ваші мрії здійснилися. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Ви – майбутнє нашої країни. Впевнена, що знання, уміння та навички, здобуті в стінах коледжу, допоможуть вам успішно розпочати професійну діяльність», - зазначила Валентина Савівна та вручила найактивнішим, із числа вчорашніх студентів, Подяки районної державної адміністрації та районної ради.

  Випускники дякували викладачам за надані знання та наполегливість, за терпіння та підтримку, батькам - за безмежну любов та розуміння.

        

   

  Головне меню

  golova

  Голова РДА

  Вакансія

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню