22 | 10 | 2018
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території
Тема дня
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Заява Президента України у зв’язку із рішенням Синоду Вселенського Патріархату

12-10-2018

Заява Президента України у зв’язку із рішенням Синоду Вселенського Патріархату

Дорогі співвітчизники! Дорогі українці! Господь побачив боротьбу українського народу за свою самостійність. Він почув наші молитви. Він належно оцінив наші труди. Йому стало так угодно, щоб Його Всесвятість Вселенський Патріарх Варфоломій і...

Read more

Глава Уряду - інвесторам: Ви потрібні Україні, і Україна потрібна вам

12-10-2018

Глава Уряду - інвесторам: Ви потрібні Україні, і Україна потрібна вам

Обраний Урядом орієнтир зростання економіки в 5 і більше відсотків вимагає залучення серйозного масиву інвестицій, і всі вони можуть бути успішними. Отже, не тільки Україні потрібні інвестори, а й інвесторам...

Read more

Вітаючи усі рішення Синоду Вселенської Патріархїї, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій назвав цей день віховим днем історії України та її Православної Церкви

12-10-2018

Вітаючи усі рішення Синоду Вселенської Патріархїї, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій назвав цей день віховим днем історії України та її Православної Церкви

Це віховий день історії України та її Православної Церкви! Вітаю усі рішення Синоду Вселенської Патріархії", - підкреслив Голова Верховної Ради України Андрій Парубій у четвер після оголошення рішення Синоду Вселенського...

Read more
Анонс подій

decentr

Про перспективи розвитку села йшлося на загальних зборах громадян у Бабинській громаді

У залі сільського будинку культури, у цей святковий день, розмістили виставку вишиванок, зроблену жителями села. Сюди, на щорічні загальні збори громадян, зібралося майже шістдесят чоловік. Серед присутніх люди поважного віку та молоді - всіх об’єднав інтерес до перспективи розвитку громади. Нажаль, депутатів сільської ради було лише два. Участь у зборах взяли голова Іллінецької райдержадміністрації Андрій Лисак,перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Любаревич, заступник начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Василь Трішін, дільничий інспектор Олександр Недошовенко, директор Іллінецької філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» Олексій Маруненко ,представники ФГ «Шеф – Агро».

Головним питанням зборів був звіт сільського голови за 2017 рік, який зачитала секретар сільської ради Ганна Гнатюк. Детально аналізовано виконання бюджету, джерела його наповнення та на що у звітному періоді спрямовувалися кошти. Зазначалося, що значна сума була виділена у вигляді субвенції районному бюджету для утримання дитячого садочка, закладів культури, амбулаторію загальної практики сімейної медицини, школи. Ремонтували дороги, проводили благоустрій населених пунктів, поставлено частину огорожі у дитячому садочку. У минулому році надавалась одноразова допомога учасникам другої світової війни, учасникам АТО, ліквідаторам чорнобильської катастрофи. Чималі кошти були виділені на роботи по виготовленню Генерального плану села. А також визначено завдання на 2018 рік – це і ремонт доріг, відновлення пішохідної доріжки поблизу школи, завершити розпочаті у 2014 році роботи по виготовленню проекту землеустрою щодо зміни меж населених пунктів сіл Бабин та Даньківка. За сприяння Народного депутата Руслана Демчака придбано сучасний дитячий майданчик для дошкільного закладу «Дубок».

Сільський голова висловив щиру вдячність голові райдержадміністрації за придбання шкільного автобуса у 2017 році та сприяння у відновленні асфальтного покриття на містку у с.Бабин.

З коротким звітом виступив Олексій Маруненко, який зазначив, що за сприяння філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» в селі систематично проводиться грейдерування та ямковий ремонт доріг, благоустрій на кладовищі, надається допомога школі. За кошти фірми встановлено дитячий майданчик у с.Даньківка та закуплено аналогічний для с.Бабин.

Із Урядовою програмою підтримки аграрного сектору, зокрема - Програмою КМУ про надання дотації фізичним особам, які утримують ідентифікований і зареєстрований молодняк великої рогатої худоби, народжений в господарствах фізичних осіб, - ознайомив присутніх заступник начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Василь Трішін. Особливий акцент посадовець зробив на термінах подачі документів для отримання виплат. Також розповів про компенсацію Уряду на придбання устаткування для доїння корів та холодильників для зберігання молока.

У своєму виступі голова райдержадміністрації надав роз’яснення щодо змін у порядку призначення житлових субсидій у 2018 році. Ця інформація особливо зацікавила присутніх. Люди з розумінням віднеслися до змін, запроваджених Урядом.

Вкотре, як і в попередніх громадах, було обговорено питання реалізації медичної реформи, яка покликана «докорінно змінити концепцію стосунків між лікарем і пацієнтом», - наголосив Андрій Романович. Голова райдержадміністрації подякував за підтримку сільській раді у придбанні необхідного обладнання для проведення процедури укладення медичних декларацій

Загалом, очільник району відзначив роботу сільського голови щодо забезпечення належного функціонування соціальної сфери села.

Окремо зупинився на питанні доєднання до Іллінецької ОТГ. Зазначив, що об’єднані територіальні громади отримали великий ресурс для розвитку інфраструктури і вже сьогодні ми бачимо, що встановлено сучасне освітлення вулиць, прокладено тротуарні доріжки, ремонтуються дороги, утеплюються установи.

Унікальним для України став прецедент, коли окремі депутати Бабинської сільської ради знехтували рішенням зборів села про приєднання, яке було прийняте у 2016 році та відкликали власне рішення. Голова райдержадміністрації зазначив: «Від цього Бабин лише втратив чималий фінансовий ресурс, який можна було б спрямувати на розвиток громади». Присутні в залі підтримали голову райдержадміністрації та висловили обурення діям депутатів.

Після гострої дискусії з депутатами сільської ради, було прийнято рішення провести громадські обговорення та кожен житель громади (а це жителі сіл Бабина та Даньківки) має поставити свій підпис «за» чи «проти» доєднання до Іллінецької ОТГ. Присутні дану пропозицію підтримали одноголосно.

У с Даньківка, що входить до Бабинської громади,   звітні збори   проходили за участю першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Любаревича, начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Василя Трішина, дільничого інспектора Олександра Недошовенко, директора Іллінецької філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» Олексій Маруненко, представників ФГ «Шеф – Агро». Після звіту сільського голови та інформувань керівників структур, люди висловлювали обурення бездіяльністю депутатського корпусу у питаннях про приєднання до Іллінецької ОТГ. Учасники зборів вирішили підтримати рішення про громадські обговорення.

 

Це важливо:

ПЛАН-КАЛЕНДАР основних заходів, що будуть проводитись райдержадміністрацією та районною радою на місяць

Про опалювальний  період  2018-2019 років

Оголошується конкурс

Як отримати статус  дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфлікті

 

Важливі зміни до Закону України "Про регулювання містобудівної документації"

Про зміни у Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 7 Закону України "Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні" щодо встановлення групи інвалідності

Паспорт бюджетних програм управління праці та соціального захисту населення РДА та звіти про їх виконання

Управління праці та соціального захисту населення Іллінецької райдержадміністрації  оголошує конкурс  на зайняття  вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста з прийняття рішень відділу адресних соціальних допомог та компенсаційних виплат

Інформація по доступності об'єктів фізичного оточення, розташованих на території населених пунктів до потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення Іллінецького району (без ОТГ)

Інформація по доступності об'єктів соціального захисту, розташованих на території населених пунктів до потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення (об'єкти)

Про районний бюджет на 2018 рік

Звіт про районний бюджет за 2017 рік та додатки до нього 

Конфлікт інтересів - треба знати!

Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Порядок забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян

Іллінецька районна державна адміністрація Вінницької області повідомляє

Пам'ятка щодо першочергових дій у разі виявлення або застосування вибухових пристроїв та виявлення осіб, що можуть виношувати диверсійні та терористичні наміри

Детальна інформація щодо процесу отримання одноразової державної грошової допомоги особами, які отримали тілесні ушкодження під час участі у революції гідності у 2017 році

Про забезпечення дровами паливними в 2017 році

Актуальна інформація для переселенців 

Телефон «гарячої лінії» управління праці  та  соціального  захисту  населення Іллінецької райдержадміністрації  з питань призначення населенню  житлових субсидій - 2-14-85

Державне регулювання цін на основні харчові продукти

Електронні сервіси, розміщені на офіційному веб-порталі державної фіскальної служби  для ознайомлення та отримання інформації з метою використання у своїй діяльності

Контакти особи, відповідальної за координацію роботи з учасниками антитерористичної операції, демобілізованими особами, пораненими учасниками антитерористичної операції, членами сімей загиблих учасників антитерористичної операції

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО ТА ЇХ ОБТЯЖЕНЬ

Закон України "Прозасудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки"

Безкоштовні консультації  підприємств і підприємців та комунальних підприємств з проблем ресуросоенергоефективності

«Гаряча» антикорупційна лінія в облдержадміністрації  

На Вінниччині працюють місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги

З усіма проблемними питаннями щодо надання статусу учасника бойових дій військовослужбовцям  Сухопутних військ Збройних Сил України-учасникам АТО звертатись до робочої групи 

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

До уваги суб’єктів господарювання, які проводять діяльність з обігу харчових продуктів

Інформація  про  забезпечення учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Електронні адміністративні послуги в Україні

Інформація щодо прав та обов'язків, соціального та правового захисту військовозобов'язаних, призваних на військову службу у зв'язку з мобілізацією, резервістів, а також військовослужбовців, прийнятих на військову службу в добровільному порядку (за контрактом) 

Перелік об'єктів комунальної власності територіальних громад району, які не використовуються за призначенням, та відповідні пропозиції щодо подальшої їх приватизації або надання в оренду

Правові норми національного законодавства, що спрямовані на стимулювання інвестиційної та інноваційної діяльності, розвитку реального сектору економіки

Інформація про місце зберігання матеріалів містобудівної документації  населених пунктів Іллінецького району

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб

Конкурс з визначення  робочого органу з підготовки та проведення конкурсу на право здійснення перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування

 

Lustraition 160 102

banner dersl

podatkova1

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 23 24 25 26 27
28 29 30 31