15 | 08 | 2018
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Какой ноутбук выбрать. Какой фирмы выбрать ноутбук лучше. Какой выбрать ноутбук для работы. Скачать драйвера для видеокарты. Скачать драйвера для видеокарты nvidia бесплатно. Драйвера видеокарты для windows 7. Как начать учить Java. Какие книги java читать. Все о программирование на Java. Скачать игры для android. Лучшие игры для android скачать. Бесплатные игры для планшетов android. Интересные факты о человеке. Где найти интересные факты обо всем. Интересные факты о русских. Где найти гайд по магу wow. Самые лучшие гайды о магах wow. Аркан маг гайд для World of Warcraft. Как начать изучать язык Python. Какие книги python лучше читать. Все о программировании на python. Скачать компоненты Joomla. Самые лучшие компоненты joomla скачать. Бесплатно скачивание компонентов Joomla всех версии.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території
Тема дня
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Президент України прийняв вірчі грамоти Послів Люксембургу, Киргизстану та Марокко

23-07-2018

Президент України прийняв вірчі грамоти Послів Люксембургу, Киргизстану та Марокко

Президент України Петро Порошенко прийняв вірчі грамоти Посла Великого Герцогства Люксембург в Україні Жерара Леона П’єра Філіпса.  У ході спілкування з Послом, Глава держави висловив вдячність люксембурзькій стороні за підтримку суверенітету...

Read more

Глава Уряду про дорожнє будівництво: Більше половини планів виконано, у вересні очікую оцінку ситуації по галузі

23-07-2018

Глава Уряду про дорожнє будівництво: Більше половини планів виконано, у вересні очікую оцінку ситуації по галузі

Понад 50% проектів дорожнього будівництва, запланованих на поточний рік, виконано або на завершальній стадії, а у вересні в Уряді очікують повну оцінку ситуації в галузі по всіх областях. Про це...

Read more

Андрій Парубій: Для України вкрай важливе виконання наших зобов’язань за Угодою про асоціацію між нашою державою та Євросоюзом

23-07-2018

Андрій Парубій: Для України вкрай важливе виконання наших зобов’язань за Угодою про асоціацію між нашою державою та Євросоюзом

Верховної Ради України Андрій Парубій під час підсумкової прес-конференції за результатами роботи восьмої сесії Парламенту VIII скликання наголосив на важливості виконання зобов’язань України відповідно до Угоди про асоціацію між нашою державою та...

Read more
Анонс подій

decentr

Соціально-економічне становище Іллінецького району за січень-квітень 2018 року

Картинки по запросу Соціально-економічне становище Іллінецького району за січень-квітень 2018 рокуНаселення

Чисельність наявного населення Іллінецького району, за оцінкою, на 1 квітня 2018 року становила 36795 особи.

Упродовж січня-березня 2018 року чисельність населення зменшилась на 79 осіб. Зменшення населення району відбулося в основному за рахунок природного скорочення - 99 осіб. Порівняно з січнем-березнем 2017 року обсяг природного скорочення населення зменшився на 2 особи.

У січні-березні 2018 року в районі народилося 81 дитина, що на 11 дітей більше ніж у відповідному періоді минулого року.

Протягом січня-березня 2018 року померло 180 осіб, проти 171 особи у січні-березні 2017 року, у тому числі було зареєстровано 1 дитину, померлу у віці до 1 року.

Зайнятість та безробіття

За адміністративними даними державної служби зайнятості кількість зареєстрованих безробітних у Іллінецькому районі на кінець квітня 2018 року становила 775 осіб. Порівняно з відповідним періодом 2017 року кількість зареєстрованих безробітних зменшилась на 16,0%. Кількість вакансій становить 156 проти 155 у 2017 році. Навантаження зареєстрованих безробітних на одну вакансію становить 5 осіб.

 

Доходи населення

У I кварталі 2018 року середньооблікова кількість штатних працівників підприємств, установ та організацій Іллінецького району становила 6619 тис. осіб , порівняно зIV кварталом 2017 року кількість працівників збільшилася на 2,5 %.

У I кварталі 2018 року середньомісячна заробітна плата працівників підприємств, установ та організацій Іллінецького району становила 7047 грн.

Заборгованость із виплати заробітної плати1 по Іллінецькому району на 1 травня 2018 р. – відсутня.

Соціальний захист

У січні-квітні 2018р. загальна сума субсидій, призначених домогосподарствам Іллінецького району для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг становила 340,1 тис.грн. Середнійрозмір призначених субсидійна одне домогосподарство у квітні 2018р становив 47,0 грн. Кількість домогосподарств, які звернулися за субсидіями у квітні – 666 од. Виплату було призначено – 1269 од. Станом на квітень 2018 року 7207 домогосподарств отримують субсидію.

              За січень–квітень 2018 року населенню Іллінецького району до оплати житлово-комунальних послуг було нараховано суму в розмірі 12154.8 тис.грн. Оплачено населенням за січень–квітень – 11735,8 тис. грн.

Усього з початку року по Іллінецькому районі рівень оплати населенням житлово-комунальних послуг становить 96,6 %.

Ціни

Індекс споживчих цін (індекс інфляції) по Україні у квітні по відношенню до березня 2018р. становив 100,9%, до грудня 2017 року – 104,4%, у Вінницькій області відповідно 100,9 та 103,9%.

 

Промисловість

За січень-квітень 2018 року підприємствами району реалізовано промислової продукції (робіт, послуг) на 918,2 млн.грн, що складає 3,7% від загальнообласного обсягу.

Обсяг реалізованої промислової продукції на одну особу населення за звітний період становить 24761,6 грн. (без ПДВ та акцизу).

В загальному обсязі реалізованої промислової продукції 99,0% займала реалізація споживчих товарів короткострокового використання і 0,9% – товарів проміжного споживання.

Сільське господарство

У січні–квітні 2018 року реалізація худоби та птиці на забій (в живій вазі) склала 123 тонни, що в порівнянні з відповідним періодом минулого року меньше на 38,7%. Виробництво молока – 4110 тонн, що на 16,8% більше відповідного періоду минулого року.

Чисельність сільськогосподарських тварин у сільськогосподарських підприємствах станом на 1 травня 2018 року становила : ВРХ – 4588 гол., в тому числі корів – 1978 гол., свиней – 2584 гол .

В порівнянні з відповідним періодом минулого року відбулося збільшення чисельності корів на 13,4%, а поголів’я ВРХ зменшилося на 0,5%, свиней – на 9,7%.

За січень – квітень 2018р. сільськогосподарськими підприємствами району по всіх каналах реалізації продано 17992,2 т зернових та зернобобових культур, 4859,7 т – олійних культур, 126,7т – худоби та птиці, 2973,7 т – молока та молочних продуктів.

Середня реалізаційна ціна становить: зернових та зернобобових культур – 4323,3 грн за т., олійних культур – 9831,8 грн за т., худоби та птиці -32487,5 грн. за т., молока – 8012,1 грн. за т.

Будівництво

У січні–квітні 2018р. підприємствами Іллінецького району виконано будівельних робіт на суму 1688 тис.грн, що становить 0,2% загально обласного обсягу робіт.

.

Зовнішня торгівля товарами

У січні –березні 2018 року обсяги експорту товарів становили 1568,8 тис. дол.США, а імпорту – 242,5 тис.дол.США.

Порівняно із січнем – березнем 2017 року експорт збільшився на 10,1%, а імпорт на 57,7%.

Баланс зовнішньої торгівлі стабільно продовжує залишатись позитивним і становить 1326,3 тис.дол.США, що засвідчує перевагу експортних операцій над імпортними.

Транспорт

За січень–квітень 2018р. автомобільним транспортом Іллінецького району (з урахуванням перевезень, виконаних фізичними особами-підприємцями) перевезено 12,8 тис. тонн вантажів та виконано 1,8 млн. тонно-кілометрів вантажообороту.

Обсяги пасажирських перевезень автомобільним транспортом Іллінецького району (з урахуванням перевезень, виконаних фізичними особами-підприємцями) у січні–квітні 2018р. становили 84,8 тис. пасажирів, пасажирооборот – 2,1 млн. пасажиро-кілометрів.

 

 

 

 

 

Начальник відділу статистики

у Іллінецькому районі:                                   Ярославський В.Г

Це важливо:

ПЛАН-КАЛЕНДАР основних заходів, що будуть проводитись райдержадміністрацією та районною радою на місяць

Генеральний план с.Первомайське

Генеральний план с.Чортория

Генеральний план с.Городок

Важливі зміни до Закону України "Про регулювання містобудівної документації"

Про зміни у Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 7 Закону України "Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні" щодо встановлення групи інвалідності

Паспорти бюджетних програм управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та звіти про їх виконання

Управління праці та соціального захисту населення Іллінецької райдержадміністрації  оголошує конкурс  на зайняття  вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста з прийняття рішень відділу адресних соціальних допомог та компенсаційних виплат

Інформація по доступності об'єктів фізичного оточення, розташованих на території населених пунктів до потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення Іллінецького району (без ОТГ)

Інформація по доступності об'єктів соціального захисту, розташованих на території населених пунктів до потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення (об'єкти)

Про районний бюджет на 2018 рік

Звіт про районний бюджет за 2017 рік та додатки до нього 

Конфлікт інтересів - треба знати!

Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Порядок забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян

Іллінецька районна державна адміністрація Вінницької області повідомляє

Пам'ятка щодо першочергових дій у разі виявлення або застосування вибухових пристроїв та виявлення осіб, що можуть виношувати диверсійні та терористичні наміри

Детальна інформація щодо процесу отримання одноразової державної грошової допомоги особами, які отримали тілесні ушкодження під час участі у революції гідності у 2017 році

Про забезпечення дровами паливними в 2017 році

Актуальна інформація для переселенців 

Телефон «гарячої лінії» управління праці  та  соціального  захисту  населення Іллінецької райдержадміністрації  з питань призначення населенню  житлових субсидій - 2-14-85

Державне регулювання цін на основні харчові продукти

Електронні сервіси, розміщені на офіційному веб-порталі державної фіскальної служби  для ознайомлення та отримання інформації з метою використання у своїй діяльності

Контакти особи, відповідальної за координацію роботи з учасниками антитерористичної операції, демобілізованими особами, пораненими учасниками антитерористичної операції, членами сімей загиблих учасників антитерористичної операції

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО ТА ЇХ ОБТЯЖЕНЬ

Закон України "Прозасудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки"

Безкоштовні консультації  підприємств і підприємців та комунальних підприємств з проблем ресуросоенергоефективності

«Гаряча» антикорупційна лінія в облдержадміністрації  

На Вінниччині працюють місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги

З усіма проблемними питаннями щодо надання статусу учасника бойових дій військовослужбовцям  Сухопутних військ Збройних Сил України-учасникам АТО звертатись до робочої групи 

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

До уваги суб’єктів господарювання, які проводять діяльність з обігу харчових продуктів

Інформація  про  забезпечення учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Електронні адміністративні послуги в Україні

Інформація щодо прав та обов'язків, соціального та правового захисту військовозобов'язаних, призваних на військову службу у зв'язку з мобілізацією, резервістів, а також військовослужбовців, прийнятих на військову службу в добровільному порядку (за контрактом) 

Перелік об'єктів комунальної власності територіальних громад району, які не використовуються за призначенням, та відповідні пропозиції щодо подальшої їх приватизації або надання в оренду

Правові норми національного законодавства, що спрямовані на стимулювання інвестиційної та інноваційної діяльності, розвитку реального сектору економіки

Інформація про місце зберігання матеріалів містобудівної документації  населених пунктів Іллінецького району

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб

Конкурс з визначення  робочого органу з підготовки та проведення конкурсу на право здійснення перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування

 

Lustraition 160 102

banner dersl

podatkova1

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30