17 | 02 | 2019
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території
Тема дня
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Глава держави: Проросійський реванш, популізм і авторитаризм – це загрози європейському вибору України

31-01-2019

Глава держави: Проросійський реванш, популізм і авторитаризм – це загрози європейському вибору України

Президент Петро Порошенко наголошує, що його команда має чим прозвітувати перед суспільством за різними напрямками реформ в державі. «Наш успіх – результат поєднання глибокого розуміння проблем, твердої політичної волі й...

Read more

Кабінет Міністрів розширює перелік електронних послуг і вводить низку е-ініціатив для сімей з новонародженими

31-01-2019

Кабінет Міністрів розширює перелік електронних послуг і вводить низку е-ініціатив для сімей з новонародженими

Кабінет Міністрів України в рамках розвитку електронного урядування розширює спектр електронних послуг для громадян, а також пропонує низку електронних ініціатив для сімей з новонародженими дітьми. Як зазначив Прем’єр-міністр України Володимир...

Read more

"Щоб перемогти, прогнати ворога з усієї нашої землі, Україні сьогодні потрібна єдність. І досягти її – це наше з вами завдання. Це – наша пряма відповідальність!" - Андрій Парубій під час Форуму "Від Крут до Брюсселю"

31-01-2019

"Щоб перемогти, прогнати ворога з усієї нашої землі, Україні сьогодні потрібна єдність. І досягти її – це наше з вами завдання. Це – наша пряма відповідальність!" - Андрій Парубій під час Форуму "Від Крут до Брюсселю"

Ваше Блаженство! Шановний пане Президенте України Петро Олексійовичу Порошенко! Шановний пане Прем’єр-Міністре! Шановні учасники нашого зібрання! Дорогі побратими! Минулого тижня українці в усьому світі відзначали сторіччя Акту злуки усіх українських земель в Єдину Соборну Українську...

Read more
Анонс подій

decentr

АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА про організацію роботи зі зверненнями громадян в Іллінецькій районній державній адміністрації та підсумки розгляду запитів на публічну інформацію у І півріччі 2018 року

Картинки по запросу звернення Ð³Ñ€Ð¾Ð¼Ð°Ð´ÑÐ½У І півріччі 2018 року до районної державної адміністрації  надійшло 172 заяви і скарги, що на 15 менше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року (187). Громадянами порушено 180 питань різної тематики.

Із загальної їх кількості 129 надіслано поштою та 43 отримано на особистому прийомі у керівництва райдержадміністрації.

У структурі звернень домінують заяви.

Відмінністю півріччя є зменшення кількості колективних звернень з 13 до 4 і навпаки збільшення повторних з 2 до 5.

Загальна кількість громадян, які звернулися, складає 307 осіб.

За територіальною ознакою найбільше заяв і скарг надійшло від членів територіальних громад Городоцької, Іллінецької, Китайгородської сільських, Дашівської селищної та Іллінецької міської рад.

Пріоритетність роботи виконавчого апарату Дашівської селищної ради у розвиток взаємодії з громадськістю свідчить зменшення кількості звернень громадян у цьому році більш як у двічі 55/23.

Число заяв і скарг до органів виконавчої влади вищого рівня із 95 у 2017 році зменшилось до 83 у 2018 році.

Серед авторів звернень, які зазначили своє соціальне становище, 40 відсотків пільговики. Серед них: 2 інваліди війни, 10 учасників бойових дій. Вони порушували питання виділення земельних ділянок, надання матеріальної допомоги на лікування, пільгового проїзду в маршрутках.

Домінуючими є питання соціального захисту. У порівнянні з минулим роком їх число зменшилась із 110 до 81. Найактуальніші: призначення субсидії і виплати коштів на придбання твердого палива та скрапленого газу (41), виділення матеріальної допомоги на лікування (40).Заборгованість у межах річних уточнених кошторисних призначень по твердому паливу і скрапленому газу станом на 07.07.2018 становить  4,6 млн.грн.

Відповідно до Районної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, а також інших верств населення Іллінецького району, які потребують соціального захисту, на 2018-2020 роки, пропозицій районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян при райдержадміністрації розпорядженням голови райдержадміністрації було виділено одноразову грошову допомогу 24 жителям району на загальну суму 26590 тис. грн. Фінансову допомогу отримали 2 інваліди війни, 3 учасники бойових дій, 2 багатодітні та одинокі матері, 6 інвалідів загального захворювання, 1 дитина війни, 3 пенсіонери, 7 інші. 16 заявників отримали письмові відповіді або роз’яснення, що їх заяви переадресовано для розгляду органам місцевого самоврядування за місцем проживання.

    Дещо збільшилось число заяв з питань комунального та дорожнього господарства з 11 у 2017 до 19 у 2018 роках. Звернення стосувалися освітлення вулиці, ремонту дороги та мосту в с.Кам’яногірка, будівництва водогону та дороги в с.Білки, ремонту дороги державного значення в м.Іллінці по вул.Незалежності, на автодорозі Іллінці - Немирів, підключення електроенергії до новобудови в с.Привільне, облаштування контейнерних майданчиків для збору сміття в м.Іллінці, щодо безперебійного водопостачання в с.Вербівка.

     На минулорічному рівні залишилась кількість заяв і скарг з питань агропромислового розвитку та земельних відносин (12 у 2017 р.-11), зокрема, щодо виділення земельних ділянок, самовільне їх використання, врегулювання конфлікту із землекористування та інших.

     З початку року до райдержадміністрації надійшло 12 заяв з питань праці та заробітної плати. Вихователь ДНЗ із Дашева зверталася щодо встановлення надбавок за престижність педагогічної праці педагогічним працівникам. Житель м.Харкова цікавився працевлаштуванням переміщених громадян. Техпрацівники загальноосвітніх шкіл, які не увійшли до складу ОТГ висловлювали занепокоєння щодо затримки з виплатою заробітної плати. Решта звернень стосувалась   охорони праці, правомірного звільнення з роботи та сприяння у працевлаштуванні.

       9 заяв від жителів району віднесено до питань охорони здоров’я, переважно щодо надання медичної допомоги.

     7 звернень розглянуто з питань сім’ї, дітей і молоді. Це заяви щодо надання дозволу на укладання договору на продаж квартири, в якій проживає малолітня дитина, виділення новорічних подарунків дітям, позбавлених батьківського піклування, виховання в навчальному закладі дитини-інваліда, виховання дітей в прийомній сім’ї та інші.

     Не змінено число заяв щодо діяльності органів місцевого самоврядування – 6 заяв.

     За період з січня по липень поточного року розглянуто 5 заяв і скарг з питань транспорту і зв’язку.

     По 3 звернення розглянуто з житлових питань, освіти, екології, органів виконавчої влади.

     У звітному періоді опрацьовано 2 заяви щодо законності та правопорядку, розгляд яких поза межами компетенції райдержадміністрації. Відповідно до ст.7 Закону України «Про звернення громадян» їх спрямовано для розгляду за належністю до Іллінецького ВП Гайсинського ВГУНП України у Вінницькій області.

     12 звернень – з інших питань.

     Протягом І півріччя 2018 року юридичним сектором апарату райдержадміністрації із 172 заяв і скарг взято на контроль   156, надіслано за належністю у відповідні органи -16, надано роз’яснення 98 заявникам, 45 вирішено позитивно, 13 перебуває на контролі.

       Райдержадміністрацією вживалися заходи щодо поліпшення роботи з розгляду звернень громадян. Щоденно, крім вихідних, керівництвом райдержадміністрації проводилися особисті прийоми громадян, щомісячно - виїзні прийоми.

       Два виїзних прийоми громадян у райдержадміністрації проведено заступниками голови облдержадміністрації Броварником В.М. та       Івасюком І.Д.

       У першому півріччі 2018 року   проведено 2 «прямі телефонні лінії» з керівництвом райдержадміністрації, 2 перевірки   структурних підрозділів райдержадміністрації та виконкому Паріївської сільської ради в частині дотримання законодавства при розгляді звернень громадян.

       Проведено 4 засідання районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян при райдержадміністрації. Проводились дні контролю. Працює телефон «Довіра».

       22.02.2018 проведено колегію з питання організації роботи з розгляду звернень громадян в Іллінецькій районній державній адміністрації за 2017 рік та заходів щодо її покращення. 

Вживаються заходи щодо забезпечення виконання на території району Закону України «Про доступ до публічної інформації», реалізації конституційного права особи вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

Протягом І півріччя поточного року райдержадміністрацією опрацьовано 23 запити на інформацію від фізичних (9), юридичних осіб (7) та громадських об’єднань,(7), що на 7 більше відповідного періоду минулого року. Надійшли вони до райдержадміністрації електронною поштою і лише 1 поштою.

Запитувачів цікавили   інформації щодо комунальної інфраструктури району, схеми руху і тарифи на проїзд у громадському транспорті, придбання шкільних, спеціальних автобусів за рахунок місцевих бюджетів, кількості виборців ОТГ, переліку сільгосппідприємств та розведення ними ВРХ, кредитування міжнародних банків, соціального захисту учасників АТО, преміювання працівників органу виконавчої влади, атестації робочих місць, незабезпечення автобусним сполученням населених пунктів, надходження коштів до бюджету району від здійснення підприємницької діяльності, передбачення коштів на розвиток молодіжної політики в районі, бази даних в районі, кількості безпритульних собак, заходів з енергозбереження в органах місцевого самоврядування, житлового будівництва в районі та житлового фонду, зникнення з мапи країни населених пунктів за період 1991-2017 років, виділення квартир та земельних ділянок учасникам бойових дій, сім’ям загиблих учасників АТО. За результатами їх розгляду 17 запитів задоволено, 6 надіслано належному розпоряднику інформації.

Систематично на офіційному веб–сайті райдержадміністрації оновлюється інформація щодо звернень громадян та запитів на інформацію.

Робота з розгляду звернень громадян, запитів на інформацію – важливий напрям діяльності органу виконавчої влади і знаходиться під постійним контролем керівництва райдержадміністрації.

VonuZax_Ukr.jpg

Це важливо:

ПЛАН-КАЛЕНДАР основних заходів, що будуть проводитись райдержадміністрацією та районною радою в  лютому 2019 року

Оголошення про результат конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - державного реєстратора відділу надання адміністративних послуг Іллінецької районної державної адміністрації

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Іллінецької районної державної адміністрації

Оголошення про результат конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Іллінецької районної державної адміністрації 

Оголошення про результат конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста служби у справах дітей Іллінецької районної державної адміністрації

Триває прийом заявок для участі в Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2018»

Перелік об'єктів та проектів соціально-економічної сфери та інфраструктури, що планується до будівництва, капремонту, модернізації на період 2019-21 років

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади державного реєстратора відділу надання адміністративних послуг 

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста служби у справах дітей РДА

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади  головного архітектора району

План перспективного розвитку району

Результати конкурсу  на заміщення вакантної посади державної служби категорії "В

Важлива інформація для громадських організацій Вінниччини

Оголошується конкурс 

Результати конкурсу  на заміщення вакантної посади державної служби категорії "В"

Про опалювальний  період  2018-2019 років

Оголошується конкурс

Як отримати статус  дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфлікті

 

Важливі зміни до Закону України "Про регулювання містобудівної документації"

Про зміни у Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 7 Закону України "Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні" щодо встановлення групи інвалідності

Паспорт бюджетних програм управління праці та соціального захисту населення РДА та звіти про їх виконання

Управління праці та соціального захисту населення Іллінецької райдержадміністрації  оголошує конкурс  на зайняття  вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста з прийняття рішень відділу адресних соціальних допомог та компенсаційних виплат

Інформація про проведення аудиту доступності для маломобільних груп населення об’єктів житлового, громадського призначення та транспортної інфрастуктури

Інформація по доступності об'єктів фізичного оточення, розташованих на території населених пунктів до потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення Іллінецького району(житловий фонд, заклади освіти, органи влади, соціального захисту,спортивні заклади, транспортна інфраструктура)

,

Про районний бюджет на 2018 рік

Звіт про районний бюджет за 2017 рік та додатки до нього 

Конфлікт інтересів - треба знати!

Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Порядок забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян

Іллінецька районна державна адміністрація Вінницької області повідомляє

Пам'ятка щодо першочергових дій у разі виявлення або застосування вибухових пристроїв та виявлення осіб, що можуть виношувати диверсійні та терористичні наміри

Детальна інформація щодо процесу отримання одноразової державної грошової допомоги особами, які отримали тілесні ушкодження під час участі у революції гідності у 2017 році

Про забезпечення дровами паливними в 2017 році

Актуальна інформація для переселенців 

Телефон «гарячої лінії» управління праці  та  соціального  захисту  населення Іллінецької райдержадміністрації  з питань призначення населенню  житлових субсидій - 2-14-85

Державне регулювання цін на основні харчові продукти

Електронні сервіси, розміщені на офіційному веб-порталі державної фіскальної служби  для ознайомлення та отримання інформації з метою використання у своїй діяльності

Контакти особи, відповідальної за координацію роботи з учасниками антитерористичної операції, демобілізованими особами, пораненими учасниками антитерористичної операції, членами сімей загиблих учасників антитерористичної операції

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО ТА ЇХ ОБТЯЖЕНЬ

Закон України "Прозасудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки"

Безкоштовні консультації  підприємств і підприємців та комунальних підприємств з проблем ресуросоенергоефективності

«Гаряча» антикорупційна лінія в облдержадміністрації  

На Вінниччині працюють місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги

З усіма проблемними питаннями щодо надання статусу учасника бойових дій військовослужбовцям  Сухопутних військ Збройних Сил України-учасникам АТО звертатись до робочої групи 

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

До уваги суб’єктів господарювання, які проводять діяльність з обігу харчових продуктів

Інформація  про  забезпечення учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Електронні адміністративні послуги в Україні

Інформація щодо прав та обов'язків, соціального та правового захисту військовозобов'язаних, призваних на військову службу у зв'язку з мобілізацією, резервістів, а також військовослужбовців, прийнятих на військову службу в добровільному порядку (за контрактом) 

Перелік об'єктів комунальної власності територіальних громад району, які не використовуються за призначенням, та відповідні пропозиції щодо подальшої їх приватизації або надання в оренду

Правові норми національного законодавства, що спрямовані на стимулювання інвестиційної та інноваційної діяльності, розвитку реального сектору економіки

Інформація про місце зберігання матеріалів містобудівної документації  населених пунктів Іллінецького району

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб

Конкурс з визначення  робочого органу з підготовки та проведення конкурсу на право здійснення перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування

 

Lustraition 160 102

banner dersl

podatkova1

<< < липня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31