24 | 04 | 2019
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території
Тема дня
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Наша армія і оборонний сектор відповідатимуть стандартам НАТО – Президент затвердив Річну нацпрограму під егідою Комісії Україна – НАТО на 2019 рік

11-04-2019

Наша армія і оборонний сектор відповідатимуть стандартам НАТО – Президент затвердив Річну нацпрограму під егідою Комісії Україна – НАТО на 2019 рік

Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про затвердження Річної національної програми під егідою Комісії Україна – НАТО на 2019 рік». Глава держави назвав підписання документа дуже важливою подією, адже ним...

Read more

Реформа децентралізації дозволила громадам не просити ресурси у Києва, а розвивати і змінювати якість життя самим, – Прем’єр-міністр

11-04-2019

Реформа децентралізації дозволила громадам не просити ресурси у Києва, а розвивати і змінювати якість життя самим, – Прем’єр-міністр

Запроваджена п’ять років тому реформа децентралізації влади дала поштовх розвитку місцевого самоврядування та надала ресурси, які тепер не треба просити в Києві, а вкладати у нову якість життя безпосередньо на...

Read more

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Асамблеєю Міжпарламентського Союзу буде ухвалено українську Резолюцію про неприпустимість найманства як засобу підриву миру та порушення прав людини»

11-04-2019

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Асамблеєю Міжпарламентського Союзу буде ухвалено українську Резолюцію про неприпустимість найманства як засобу підриву миру та порушення прав людини»

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, відкриваючи пленарне засідання у вівторок, 9 квітня 2019 року, повідомив про результати візиту української парламентської делегації до Катару, де проходила 140-а Асамблея Міжпарламентського Союзу...

Read more
Анонс подій

decentr

Прогноз фітосанітарного стану та рекомендації щодо захисту сільськогосподарських рослин в господарствах району восени 2018 року

Картинки по запросу Прогноз фітосанітарного стану та рекомендації щодо захисту сільськогосподарських рослин в господарствах району восени 2018 року                      Багатоїдні шкідники

Личинки кукурудзяного стеблового метелика, основна частина яких закінчила живлення, пересуватимуться на зимівлю в нижню частину стебел кукурудзи, зрідка – соняшнику, хмелю та інших товстостебельних культур та бур’янів. На посівах кукурудзи, де проходив розвиток основної частини популяцій бавовникової совки, гусениці заглиблюватимуться на залялькування в ґрунт на глибину 4-15 см, де згодом зимуватимуть.

Зменшенню чисельності цих шкідників сприяють збирання кукурудзи за низького, не вище 10 см, зрізу стебел, лущення стерні, ранню глибоку зяблеву оранку.

За наявності пошкоджень зазначених шкідників на качанах кукурудзи можуть розвиватися фузаріоз, плісняві гриби, чому сприятиме волога, тепла погода в осінній період.

Проведення збиральних робіт у стислі строки, сушіння вологого зерна та уникання його механічного травмування попереджують розвиток хвороб.

Погодні умови, які спостерігалися під час розвитку І покоління підгризаючих та листогризучих совок (дощі, грози, град), сприяли помірній його чисельності. Інтенсивність льоту метеликів озимої та окличної совок (1-4 екз./ніч на світлопастку) дає підстави передбачити восени повсюдний помірний розвиток личинок лускокрилих, які, однак, можуть утворити осередки підвищеної чисельності і шкідливості в посівах озимини.

Розвиток мишоподібних гризунів влітку 2018 року проходив у загалом сприятливих умовах за достатньої кількості вологи та відсутності екстремально високих температур. Це може закласти базис для масового їх розвитку восени, що може бути небезпечним для посівів озимини, особливо розміщених біля місць резервацій шкідників.

Для боротьби з мишоподібними гризунами в Україні дозволено застосування препаратів на основі діючих речовин бродіфакум, бромадіолон, ізопропілфенацин, флокумафен, таких як Антимиша, принада, 2-3 пакетики (10 г) на нору, Рат Кіллер Супер, ГП, 5-10 кг/га, принада Ізоцин, 0,3-6 кг/га, Шторм, 0,005% воскові брикети, 1 брикет/нору, та інші. Екологічно та економічно доцільне застосування біологічного методу боротьби з гризунами шляхом внесення препарату Бактеронцид, зернова принада, сипуча маса (3-5 г/нору).

                         Шкідники та хвороби зернових культур

Посіви озимих зернових за наявності сходів повсюди заселятимуть сисні шкідники - злакові попелиці та цикадки. Сприятливою для них є тепла, суха погода восени. За такої погоди зазвичай спостерігається і зростання ураженості вірусними та мікоплазмовими хворобами, переносниками яких є зазначені фітофаги.

Злакові мухи (шведська, гессенська, озима, чорна пшенична) відкладатимуть яйця на сходи озимини, з яких відроджуватимуться личинки та живитимуться тканинами стебла або його соками (гессенська). Опоміза пшенична літатиме з вересня до настання приморозків і відкладатиме яйця на поверхню ґрунту, з яких рано навесні виходитимуть личинки й проникатимуть у стебла.

Шкідливість личинок хлібної жужелиці залежатиме від кількості опадів – за достатнього зволоження ґрунту зростатиме плодючість самиць та поліпшуватимуться умови для ембріонального розвитку, відродження та виживання личинок. Шкідлива діяльність їх спостерігатиметься до настання стійких морозів і може продовжуватись взимку під час відлиг.

Розвиток хвороб восени найімовірніший на ранніх посівах за теплої сонячної погоди з достатнім зволоженням. Наявний інфекційний запас борошнистої роси, бурої листкової іржі, септоріозу, кореневих гнилей повсюди залишає небезпеку проявлення цих хвороб, особливо на полях з підвищеним рівнем азотного живлення.

Важливим елементом у вирощуванні та захисті озимих зернових культур є добір високопродуктивних районованих сортів, стійких до найбільш поширених і небезпечних видів шкідливих організмів.

Не менш важливим є проведення фітопатологічного аналізу насіння для визначення видового складу наявних збудників хвороб (кореневих гнилей, плямистостей листя, плісняви, іржі, септоріозу, сажок тощо). Це дозволяє обґрунтовано обрати необхідний протруйник відповідного спектру фунгітоксичної дії.

Протруєння - це нанесення на поверхню насіння спеціальних хімічних препаратів (протруйників) з метою знищення як зовнішньої, так і внутрішньої інфекції. Протруєння дає змогу знешкодити збудників хвороб, які передаються через насіннєвий матеріал, послаблює негативний вплив пошкоджень та травмування на якість посівного матеріалу; стимулює ріст і розвиток рослин у результаті дії препаратів на деякі фізіологічні процеси в насінні, що проростає, і таким чином покращує перезимівлю озимих культур. Тому передпосівне протруєння насіння дасть змогу зберегти 5-7, а при епіфітотійному розвитку хвороб – до 15-20 ц/га зерна. Використовують такі протруйники, як Антал, ТН, 0,3-0,4 л/т, Бенефіс, МЕ, 0,6-0,8 л/т, Вайбранс Інтеграл 235FS, ТН, 1,5-2 л/т, Віал Траст, КС, 0,3-0,4 л/т, Віал Тріо, КС, 1,25 л/т, Вінцит Форте SC, КС, 1-1,25 л/т, Вітавакс 200ФФ, в.с.к., 2,5-3 л/т, Дерозал 500SC, КС, 1,5 л/т, Дивіденд Стар 036FS, ТН, 1 л/т, Дітан М-45, ЗП, 2,0-3,0 л/т, Іншур Перформ, т.к.с., 0,5 л/т, Кінто Дуо, КС, 2-2,5 л/т, Ламардор Про 180FS, ТН, 0,5- 0,6 л/т, Ламардор 400FS, ТН, 0,2 л/т, Максим Стар 025FS, ТН, 1,0-1,5 л/т, Максим Тріо 60FS, ТН, 1,5-2 л/т, Максим 025FS, ТН, 1,5-2 л/т, Оріус 5, ТН, 1,25-1,5 л/га, Пассад 190, ТН, 0,3-0,5 л/т, Ранкона І Мікс, МЕ, 1-1,2 л/т, Селест Макс 165FS, ТН, 1,5-2,0 л/т, Селест Топ 312FS, ТН, 1-2 л/т, Сертікор 050FS, т.к.с., 0,75-1 л/т, Систіва, ТН, 0,75-1,5 л/т, Сценік 80FS, ТН, 1,3-1,6 л/т, ТМТД, KC, 3-4 л/т, Тримбіта, ТН, 0,75-1 л/т, Фундазол, ЗП, 2,0-3,0 кг/т, та іншими препаратами згідно «Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні».

Від снігової плісняви найбільш ефективний захист посівів забезпечується препаратами Кінто Дуо, КС, 2,0-2,5 л/т, Ламардор 400 FS, ТН, 0,2 л/т, Ламардор Про 180 FS, ТН, 0,5-0,6 л/т, 1,5-1,6 л/т, Максим 025 FS, т.к.с, 1,5 л/т, Максим Стар 025 FS, т.к.с, 1,0-1,5 л/т, Пассад 190, ТН, 0,3-0,5 л/т, Систіва, ТН, 1-1,5 л/т, Сценік 80 FS, ТН, 1,3-1,6 л/т, Фунабен Т 480 FS, ТН, 2,5 л/т, Юнта Квадро 373,4 FS, т.к.с.

Проти збудників кореневої гнилі ефективними є препарати Бенефіс, МЕ, 0,6-0,8 л/т, Вайбранс Інтеграл 235FS, ТН, 1,5-2 л/т, Вітавакс 200ФФ, в.с.к., 2,5-3,0 л/т, Іншур Перформ, т.к., 0,5 л/т, Ламардор 400FS, ТН, 0,2 л/т, Ламардор Про 180 FS, ТН, 0,5-0,6 л/т, Юнта Квадро 373,4 FS, т.к.с., 1,5-1,6 л/т. Офіобольозній кореневій гнилі протидіє Латітюд, ТН, 1-2 л/т.

Розвиток пітіума та інших кореневих гнилей ефективно обмежує Сертікор 050FS, т.к.с. в нормі 0,75- 1,0 л/га, який, однак, в посушливих умовах може бути фітотоксичним.

Протруйники з різних хімічних груп в стресових умовах, що складаються під час сівби і проростання насіння, можуть по-різному діяти не тільки на збудників хвороб, але і на саму рослину. В умовах недостатнього зволоження і високої температури повітря доцільніше використовувати препарати Вінцит 050CS, к.с., Вінцит Форте SС, к.с., Вітавакс 200ФФ, в.с.к., Юнта Квадро 373,4 FS, т.к.с., Іншур Перформ т.к., Раксіл Ультра 120FS, ТН, які добре діють за підвищених температур і не проявляють ретардантного ефекту. Висівати протруєне такими протруйниками насіння необхідно на глибину не більше 3-4 см. Лише насіння, що оброблялося Вітаваксом 200 ФФ, в.к.с., можна висівати на глибину 5-6 см. Особливо важливо витримувати загортання насіння в ґрунт на 2-4 см для середньорослих і короткостеблових сортів, які мають короткий колеоптиль. Недотримання зазначеної глибини загортання є однією з причин зменшення польової схожості. У посушливі роки застосування протруйників на твердій і м’якій пшениці має також деякі особливості. На м’якій пшениці можна використовувати практично всі препарати, а на твердій перевагу необхідно надавати препаратам на основі карбоксину і тираму. Протруювати можна завчасно (за 2-3 тижні) або перед сівбою. Для завчасного протруювання (інкрустації) дозволяється використовувати насіння з вологістю на 1-3% меншою від нормовано кондиційної. Насіння з вологістю понад 14% можна обробляти не раніш, як за 2-3 дні до висівання. Перед протруюванням насіння має бути очищеним, відкаліброваним, доведеним до високих посівних кондицій. Під час підготовки до протруєння треба ретельно очистити зерно від пилу і битого зерна. Дрібні частинки пилу і роздроблені частинки зерна мають величезну сумарну поверхню, внаслідок чого значна кількість протруйника витрачається на покриття цієї поверхні, а не для знезараження зерна.

Для підвищення якості протруювання, запобігання осипання протруйників із насіння та покращення санітарно-гігієнічних умов у захисно-стимулюючих сумішах використовують плівкоутворювачі - полівініловий спирт (ПВС), натрієву сіль карбоксил-метилцелюлози (NаКМЦ), а також рідкі комплексні добрива (РКД) марок 10-34-0, 8-24-0. Для приготування 10 л такої рідини на 1 т насіння застосовують 100-200 г ПВС, або 100-200 г NаКМЦ, чи 3 л РКД.

З метою підвищення стійкості рослин проти вірусних хвороб та інших шкідливих організмів одночасно з протруюванням рекомендовано проводити обробку мікроелементами (сполуки добирають з урахуванням результатів агрохімічного аналізу ґрунту), а для стримування росту, підвищення морозостійкості, посухостійкості та покращення фізіологічних показників – регуляторами росту рослин. За використання композицій, що містять інсекто-фунгіцидні протруйники, регулятори росту рослин, мікроелементи та плівкоутворювачі, в 0,2% інкрустуючу рідину вливають маточний розчин регулятора росту, мікродобрив і протруйники насіння у формі рідких препаратів (т.к.с.; к.с.; к.е.; в.с.к.).

При проведенні протруювання слід забезпечувати дотримання запланованої норми витрати препаратів для кожної партії насіння з її відхиленням не більше, ніж на ± 10%. За зменшення норми витрати препарату на 10-15% спостерігається значне зниження ефективності його дії (дані Інституту захисту рослин НААН України). У разі подальшого її зменшення на 30% дія протруйника практично зводиться нанівець, а завищення призводить до зниження схожості насіння за рахунок утворення аномальних проростків, нездатних до подальшого розвитку, аж до повної їх загибелі. Особливо небезпечним підвищення норм витрати препаратів може бути для партій насіння з високим ступенем травмування внаслідок порушення технологій збирання і очистки зерна. За травмованості 60-90% кількість насіння з пошкодженим зародком становить 20-40%, внаслідок чого підвищується небезпека зниження схожості. Передпосівну обробку такого травмованого насіння треба проводити з особливою обережністю – одні протруйники нейтралізують шкідливість травмування, а інші підсилюють. За протруєння насіння Вінцитом 050 СS, к.с., Вінцитом Форте SС, КС, Вітаваксом 200 ФФ, в.с.к., Раксілом Ультра 120 FS, ТН, Максимом Стар 025 FS, т.к.с. відмічено мінімальний вплив на схожість насіння, травмованого як у зоні зародка, так і в зоні ендосперму. Слід також враховувати величину насінин (за однакової маси дрібне насіння матиме більшу площу і відповідно – знижений рівень токсикації).

Для обмеження чисельності й шкідливості туруна, або хлібної жужелиці, а також дротяників і несправжніх дротяників, цикадок, попелиць, злакових мух та інших фітофагів на сходах озимих протягом перших 2-3 тижнів вегетації насіння за 1-5 днів до сівби обробляють препаратами Вайбранс Інтеграл 235FS, ТН, 1,5-2 л/т, Гаучо 70WS, з.п., 0,25-0,5 кг/т або аналогами, Гаучо Плюс 466FS, ТН, 0,3-0,6 л/т (по стерньових попередниках - 0,6-0,8 л/т, Командор Гранд, ТН, 0,3-1 л/т, Круїзер 350FS, т.к.с., 0,4-0,5 л/т або аналогами, Пентафорс 322FS, ТН, 1,5-2 л/т, Рекорд Квадро, ТН, 0,3-0,4 л/т, Фосфамід, к.е., 2 л/т, Селест Топ 312,5FS, ТН, 1-2 л/т, Юнта Квадро 373,4 FS, т.к.с.,1,5-1,6 л/т (10 л води на 1 т насіння), Тримбіта, ТН, 0,75-1 л/т та іншими дозволеними інсектицидами. Проти вищезгаданих та личинок підгризаючих совок ефективні Гаучо 70 WS, з.п., 0,25-0,5 кг/т (або аналоги), Нупрід Макс, ТН, 2,0 л/т, Пентафорс 322FS, ТН, 1,5-2 л/т, а також Юнта Квадро 373,4 FS, т.к.с. за максимальних норм.

З метою зниження чисельності та недопущення шкідливості личинок лускокрилих шкідників (озимої та окличної совок) необхідно продовжувати випуск трихограми на полях, призначених під посів озимини, і провести крайові або суцільні обробки біопрепаратом. За 5-6 днів до сівби обов’язково провести обстеження площ, відведених під озимину, і за наявності 2-3 гусениць/м2 застосувати отруєні принади з зеленої маси буряків, трав, капусти, кукурудзи, оброблених інсектицидами (2-3% препарату до ваги принад). Розкладають їх надвечір купками по 150-200 г кожна із розрахунку 15-30, у вогнищах - до 300-500 шт. на 1 га, прикриваючи землею в суху погоду. Отруєні принади використовують і при пошкодженні сходів – «шилець», коли обприскувати інсектицидами ще зарано. За виявлення личинок ефективні обприскування Карате Зеоном 050CS, мк.с., 0,3 л/га, Нуреллом Д, к.е., 0,75-1 л/га, Пірінексом, КЕ, 1,2 л/га, Протеусом 110ОD, МД, 0,5-1 л/га, іншими. Більш ефективні суміші фосфорорганічних і піретроїдних препаратів у половинних нормах з додаванням 3-4 кг/га сечовини. Кращі результати дають обробки у вечірні години, коли гусінь харчується на рослинах.

Шкідливість попелиць, злакових мух (шведської, гессенської, озимої, чорної пшеничної), цикадок, хлібних блішок залежатиме від агрокліматичних умов як безпосередньо, так і в плані строків проведення сівби. За ранніх строків сівби спостерігатиметься підвищена небезпека від вищезазначених фітофагів та необхідність регулярних обстежень. За ЕПШ злакових мух 40-50 екз./100 помахів сачком., цикад - 70-150 екз./м2 необхідно провести крайові або суцільні обробки посівів Актарою 25WG, в.г.0,1-0,14 кг/га, Альфагардом 100, к.е., 0,1-0,15 л/га, Бі-58 Новим, к.е., 1,5 л/га, Данадимом стабільним, к.е., 1,0-1,5 л/га, Енжіо 247SC, к.с., 0,18 л/га, Карате Зеоном 050CS, 0,15 л/га, Фастаком, КЕ, 0,1 л/га, Ф’юрі, в.е., 0,07-0,01 л/га. Ці ж препарати застосовують за наявності на 1 м2 40-50 попелиць, 30-50 жуків хлібної смугастої блішки. В разі заселення личинками злакових мух більше 6-10% стебел обробіток проводять системними препаратами (Бі- 58 Новий).

Злакові попелиці та цикадки є небезпечними переносниками комплексу хвороб вірусної та мікоплазмової природи, особливо в умовах теплої затяжної осені. За наявності на 1 м2 20 попелиць-розселювачок, які на 5% заражені вірусами, 60% рослин будуть уражені вірусними хворобами (дані лабораторії зернових культур і кукурудзи Інституту землеробства НААН). Тому за наявності умов для поширення вірусних хвороб (посів зернових по зерновим, або межування з площами, де вирощувалися зернові з ознаками вірусної інфекції) необхідними для отримання здорових посівів стають заходи, спрямовані на попередження поширення сисних шкідників, не очікуючи перевищення ними рівня ЕПШ.

У фазі кущення за інтенсивності ураження борошнистою росою, бурою листковою іржею - 1%; септоріозом листя - 5% необхідний захист системними фунгіцидами - Альто супер, к.е, 0,4-0,5 л/ га, Дерозалом 500 SC, КС, 0,5 л/га, Імпактом 25 SC, к.с.,0,5 л/га, Фолікуром 250 EW, EB, 0,5-1 л/га, Фальконом 460 ЕС, КЕ, 0,6 л/га, іншими. За співпадання строків захисту посівів від шкідливих комах і хвороб, обприскування поєднують в один технологічний прийом, використовуючи суміші фунгіцидів з інсектицидами.

Для попередження та послаблення навесні розвитку снігової плісняви уникають повторних та загущених посівів, підвищених доз азоту, проводять осінні підживлення фосфорно-калійними добривами. Фосфорні і калійні добрива, крім того, стримують розвиток кореневих гнилей, іржі.

В сучасних умовах важливим елементом технології вирощування озимих культур може бути застосування гербіцидів восени. В осінній період, залежно від умов, може сформуватися основне забур’янення посівів озимих зернових культур – до 75% від загальної кількості, втрати урожаю від яких можуть сягати 30%. В області набули значного поширення коренепаросткові (осот рожевий та жовтий) та зимуючі бур`яни (кучерявець Софії, талабан польовий, мак дикий, ромашка непахуча, ін.). У першу чергу вибір гербіциду залежить від видів бур’янів на кожному конкретному полі, але перевагу слід надавати препаратам з відносно широким спектром дії. По сходах бур`янів в осінній період ефективним є використання гербіцидів на основі сульфонілсечовин, які слід вносити за середньодобової температури вище +5ºС: Гранстар Голд 75, в.г., 25-35 г/га, Гроділ Максі ОD, о.д., 0,09 –0,11 л/га, Калібр 75, в.г., 30–60 г/га, Пойнтер 75, в.г., 20-25 г/га.

                       Шкідники та хвороби озимого ріпаку

У вересні за прогнозованої теплої погоди в першій половині місяця продовжиться заселення озимого ріпаку капустяними блішками. Температура вище 15°С сприятиме їх активній шкідливості, яка може призвести до зрідження посівів, на яких через дефіцит вологи і без того отримано досить нерівномірні сходи, і навіть їх повного знищення, особливо нетоксикованих. Крім того, за тривалої теплої погоди восени повсюди осередково можуть бути небезпечними личинки підгризаючих та листогризучих совок (озимої, окличної, совки-гамми, капустяної), біланів, ріпакового пильщика (трача).

Перед сівбою насіння ріпаку протруюють Бенефісом, МЕ, 0,6-0,8 л/т, Максимом XL035FS, т.к.с., 5 л/т, ТМТД, КС, 3 л/т, Фаером, ТН, 2,5-3 л/т, Фунабеном Т480FS, 2,5 л/т, що знищує збудників білої і сірої гнилей, фомозу, альтернаріозу, пероноспорозу, чорної ніжки, пліснявіння. Проти ґрунтоживучих шкідників, капустяних блішок, попелиць, листоїдів, ріпакового пильщика (трача), совок застосовують Еладо 480FS, ТН, 25 л/т, Космос 250, ТН, 8 л/т, Круізер 600FS, т.к.с. 2 л\т, Луміпосу, ТН, 17 л/т, Модесто 480FS, ТН, 12,5 л/т, Нупрід 600, ТН, 3-6 л/т, Шедевр, КС, 4 л/т. Комбіновані препарати Круїзер OSR 322FS, ТН, 15 л/т, Модесто Плюс 510FS, ТН, 16,7 л/т забезпечують комплексний захист від грибкових інфекцій та шкідників.

За сухої теплої (t°>15°С) погоди нетоксиковані сходи озимого ріпаку починають захищати від капустяних блішок по досягненню їх чисельності 5 і більше екз./м2 Бореєм, КС, 0,1-0,14 л/га або аналогами, Карате Зеоном 050CS, мк.с., 0,15 л/га або аналогами, Децисом f-Люкс 25ЕС, КЕ, 0,25-0,5 л/га, Мавріком, ЕВ, 0,2-0,3 л/га, Моспіланом, ВП, 0,1-0,12 л/га, Пірінексом Супер, КЕ, 0,4-0,75 л/га, Протеусом 110OD, МД, 0,5- 0,75 л/га, Сумі-Альфою, КЕ, 0,3 л\га, Сумітіоном, КЕ, 0,75-1 л/га, Фастаком, КЕ, 0,1-0,15 л/га або аналогами, Ф´юрі, в.е., 0,1 л/га, Цезарем, к.е., 0,125-0,15 л/га, іншими.

У фазі 2-4 листків–утворення розетки в разі виникнення небезпеки від ріпакового пильщика й листоїда (3 екз./м2 ), капустяних біланів і совки (2 гусениці/м2 ), капустяних клопів та інших посіви обприскують Бі-58 Топ, КЕ, 0,7-1,2 л/га, Версаром, КЕ, 0,6 л/га, Данадимом Мікс, к.е., 0,7-1,2 л/га, Децисом Профі 25WG, ВГ, 0,07 л/га, Коннектом 112,5SC, КС, 0,4-0,5 л/га, Мавріком, ЕВ, 0,2-0,3 л/га, Ф´юрі, в.е., 0,1 л/га.

Проти альтернаріозу, фомозу, циліндроспоріозу, пероноспорпозу, білої та сірої гнилей застосовують Аканто плюс 28, КС, 0,5-1 л/га, Альтерно, КЕ, 0,5-1 л/га, Амістар Екстра 280SC, КС, 0,75-1 л/га, Евіто Т, КС, 0,5-1 л/га, Замір, ЕВ, 1-1,5 л/га, Імпакт Т, КС, 1 л/га, Карамбу, в.р., 0,75-1,25 л/га, Кіпер, КС, 0,8-1 л/га, Кустодія, КС, 1-1,2 л/га, Піктор, КС, 0,5 л/га, Піктор Актив, КС, 0,7-1 л/га, Пропульс 250SE, СЕ, 0,8-0.9 л/га, Ридоміл Голд МЦ 68WG, 2,5 кг/га, Сетар 375SC, КС, 0,3-0,5 л/га, Сіметру 325SC, КС, 0,5-1 л/га, Супрім, ЕВ, 1-1,5 л/га, Тілмор 240ЕС, КЕ, 0,75-1 л/га, Фитал, РК, 2-3 л/га, Фолікур 250EW, ЕВ, 1 л/га або аналоги, Ютаку, СЕ, 1-1,4 л/га.

З метою інгібування росту листя для запобігання переростання, підвищення стійкості до екстремальних погодних умов, покращення перезимівлі та контролю хвороб рослини у фазі 3-7 листків обприскують Карамбою, в.р., 0,75-1,25 л/га, Тілмором 240ЕС, КЕ, 0,75-1 л/га, Сетаром 375SC, КС, 0,3-0,5 л/га, Тілтом 250ЕС, к.е., 0,5 л/га, Фолікуром 250EW, EВ, 0,5-0,75 л/га або їх аналогами.

VonuZax_Ukr.jpg

Це важливо:

ПЛАН-КАЛЕНДАР основних заходів, що будуть проводитись райдержадміністрацією та районною радою в  квітні  2019 року

Оголошення щодо проведення конкурсу на зайняття вакантних посад практичного психолога, корекційного педагога, вчителя-реабілітолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Іллінецької районної ради Вінницької області

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Іллінецької районної державної адміністрації

Безоплатне подання статистичної звітності в електронному вигляді

До уваги розпорядників бюджетних коштів!

Порядок забезпечення дітей з інвалідністю внаслідок ДЦП реабілітаційними заходами

Оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства 

Оголошення результатів конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії Б - завідувача сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства

Оголошення про результат конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - державного реєстратора відділу надання адміністративних послуг Іллінецької районної державної адміністрації

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Іллінецької районної державної адміністрації

Оголошення про результат конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Іллінецької районної державної адміністрації 

Оголошення про результат конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста служби у справах дітей Іллінецької районної державної адміністрації

Перелік об'єктів та проектів соціально-економічної сфери та інфраструктури, що планується до будівництва, капремонту, модернізації на період 2019-21 років

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади державного реєстратора відділу надання адміністративних послуг 

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста служби у справах дітей РДА

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади  головного архітектора району

План перспективного розвитку району

Результати конкурсу  на заміщення вакантної посади державної служби категорії "В

Важлива інформація для громадських організацій Вінниччини

Оголошується конкурс 

Результати конкурсу  на заміщення вакантної посади державної служби категорії "В"

Про опалювальний  період  2018-2019 років

Оголошується конкурс

Як отримати статус  дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфлікті

 

Важливі зміни до Закону України "Про регулювання містобудівної документації"

Про зміни у Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 7 Закону України "Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні" щодо встановлення групи інвалідності

Паспорт бюджетних програм управління праці та соціального захисту населення РДА та звіти про їх виконання

Управління праці та соціального захисту населення Іллінецької райдержадміністрації  оголошує конкурс  на зайняття  вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста з прийняття рішень відділу адресних соціальних допомог та компенсаційних виплат

Інформація про проведення аудиту доступності для маломобільних груп населення об’єктів житлового, громадського призначення та транспортної інфрастуктури

Інформація по доступності об'єктів фізичного оточення, розташованих на території населених пунктів до потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення Іллінецького району(житловий фонд, заклади освіти, органи влади, соціального захисту,спортивні заклади, транспортна інфраструктура)

,Про районний бюджет на 2018 рік

Звіт про районний бюджет за 2017 рік та додатки до нього 

Конфлікт інтересів - треба знати!

Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Порядок забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян

Іллінецька районна державна адміністрація Вінницької області повідомляє

Пам'ятка щодо першочергових дій у разі виявлення або застосування вибухових пристроїв та виявлення осіб, що можуть виношувати диверсійні та терористичні наміри

Детальна інформація щодо процесу отримання одноразової державної грошової допомоги особами, які отримали тілесні ушкодження під час участі у революції гідності у 2017 році

Про забезпечення дровами паливними в 2017 році

Актуальна інформація для переселенців 

Телефон «гарячої лінії» управління праці  та  соціального  захисту  населення Іллінецької райдержадміністрації  з питань призначення населенню  житлових субсидій - 2-14-85

Державне регулювання цін на основні харчові продукти

Електронні сервіси, розміщені на офіційному веб-порталі державної фіскальної служби  для ознайомлення та отримання інформації з метою використання у своїй діяльності

Контакти особи, відповідальної за координацію роботи з учасниками антитерористичної операції, демобілізованими особами, пораненими учасниками антитерористичної операції, членами сімей загиблих учасників антитерористичної операції

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО ТА ЇХ ОБТЯЖЕНЬ

Закон України "Прозасудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки"

Безкоштовні консультації  підприємств і підприємців та комунальних підприємств з проблем ресуросоенергоефективності

«Гаряча» антикорупційна лінія в облдержадміністрації  

На Вінниччині працюють місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги

З усіма проблемними питаннями щодо надання статусу учасника бойових дій військовослужбовцям  Сухопутних військ Збройних Сил України-учасникам АТО звертатись до робочої групи 

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

До уваги суб’єктів господарювання, які проводять діяльність з обігу харчових продуктів

Інформація  про  забезпечення учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Електронні адміністративні послуги в Україні

Інформація щодо прав та обов'язків, соціального та правового захисту військовозобов'язаних, призваних на військову службу у зв'язку з мобілізацією, резервістів, а також військовослужбовців, прийнятих на військову службу в добровільному порядку (за контрактом) 

Перелік об'єктів комунальної власності територіальних громад району, які не використовуються за призначенням, та відповідні пропозиції щодо подальшої їх приватизації або надання в оренду

Правові норми національного законодавства, що спрямовані на стимулювання інвестиційної та інноваційної діяльності, розвитку реального сектору економіки

Інформація про місце зберігання матеріалів містобудівної документації  населених пунктів Іллінецького району

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб

Конкурс з визначення  робочого органу з підготовки та проведення конкурсу на право здійснення перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування

 

Lustraition 160 102

banner dersl

podatkova1

<< < вересня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30