13 | 11 | 2018
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території
Тема дня
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Україна та Вселенський Патріархат підписали Угоду про створення незалежної української Церкви

05-11-2018

Україна та Вселенський Патріархат підписали Угоду про створення незалежної української Церкви

Президент Петро Порошенко та Вселенський Патріарх Варфоломій підписали Угоду «Про співробітництво та взаємодію між Україною та Вселенським Константинопольським Патріархатом». Це Угода про співпрацю у створенні незалежної православної Церкви в Україні,...

Read more

Володимир Гройсман: Процес надання субсидій громадянам іде, закликаю всіх працівників соцслужб уважно вивчати кожен випадок звернення за допомогою

05-11-2018

Володимир Гройсман: Процес надання субсидій громадянам іде, закликаю всіх працівників соцслужб уважно вивчати кожен випадок звернення за допомогою

Програма надання субсидій на оплату комунальних послуг іде за планом, і всі соціальні служби мають відпрацювати цей період максимально відповідально, уважно вивчаючи кожен випадок звернення людей за допомогою. Про це...

Read more

Андрій Парубій: «Будівництво «Північного потоку-2» може нести розбалансування і ризик у питаннях енергетичної безпеки України і всього євроатлантичного простору»

05-11-2018

Андрій Парубій: «Будівництво «Північного потоку-2» може нести розбалансування і ризик у питаннях енергетичної безпеки України і всього євроатлантичного простору»

«Будівництво «Північного потоку-2» може нести розбалансування і ризик у питаннях енергетичної безпеки України і всього євроатлантичного простору», - заявив Голова Верховної Ради України Андрій Парубій в рамках зустрічі з Федеральним...

Read more
Анонс подій

decentr

Підсумки соціально-економічного розвитку району за 9 місяців 2018 року та завдання щодо успішного завершення року підведено на колегії РДА

25 жовтня відбулося чергове засідання колегії Іллінецької райдержадміністрації, у якому взяли участь керівники підприємств, організацій, установ, структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські, селищний, міський голови, керівники територіальних підрозділів міністерств та відомств України, сільськогосподарських формувань, закладів освіти, охорони здоров’я, культури, , представники громадськості, засобів масової інформації.

Розпочинаючи колегію голова районної державної адміністрації Андрій Лисак, зазначив: «У поточному році боротьба наших воїнів з російськими агресорами на сході не припиняється. Але незважаючи на війну, в країні проводяться глибинні системні реформи: судова, медична, освітня, пенсійна. Взято курс на проведення капітального ремонту, оновлення доріг, активною є робота з іноземними інвесторами.

У загальнодержавній системі розвитку Іллінеччина також демонструє суттєві зміни».

Очільник району повідомив, що економіка району зберігає позитивні тенденції зростання в основних галузях господарства. Аграріями району успішно проведено збирання ранніх зернових та зернобобових культур. Валовий збір зерна становить 55116 тонн при середній урожайності 53,5 ц/га, що майже на 7 центнерів більше порівняно з минулим роком. Урожайність основної продовольчої культури озимої пшениці вища, ніж у минулому році, на 11 центнерів з гектара.

«Приємно, що працю хліборобів було відмічено керівництвом області» - зауважив Андрій Романович та зазначив, що очікуваний валовий збір кукурудзи прогнозується на рівні 115,0 – 116,0 тисяч тонн при середній урожайності 95,0 ц/га, соняшнику - в межах 26,0 тисяч тонн з урожайністю понад 30,0 ц/га, цукрових буряків - понад 46,0 тисяч тонн (650 ц/га).

Голова райдержадміністрації констатував: «У 2018 році Урядом України було ініційовано цілий ряд програм підтримки тваринництва, які були реалізовані в районі і дали позитивний результат вже в поточному році». Суттєво нарощено поголів’я корів, яке збільшено в порівнянні з минулим роком на 243 голови і становить 2001 гол.

Залишилася стабільною чисельність поголів’я великої рогатої худоби. В районі утримується 4521 одиниця ВРХ, зберігається стала тенденція до зростання.

«Такі результати були підтримані влади. Так, 10 сільськогосподарських підприємств   району взяли участь в Урядовій програмі «Державна підтримка галузі тваринництва» та вже отримали на 1533 голови корів першу чергу дотації у сумі 1,15 млн. гривень.

У другій черзі дотації, яка надійде у грудні 2018 року на 2030 голів корів сільгосппідприємства отримають додатково ще понад 1,5 млн. грн.» - підкреслив керівник району.

В поточному періоді, відповідно до ініційованої Кабінетом Міністрів України програми надання фізичним особам спеціальної бюджетної дотацій в розмірі 2500 грн. за утримання ідентифікованого та зареєстрованого молодняка ВРХ, який народився і вирощується до 1-річного віку в господарствах фізичних осіб 220 власників ВРХ подали документи до сільських, селищної та міської рад. За останніми відомостями за 399 голів молодняка ВРХ нарахована дотація за періодами утримання в сумі 250 тисяч гривень.

Скориставшись ініційованою Урядом «Програмою розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2016-2020 роки», 5 громадян району отримали на свої рахунки кошти в сумі 16,3 тис. грн.. – це часткове відшкодування витрат на установку індивідуального доїння.

Понад 1 млн грн. компенсації витрат на садівний матеріал отримали ПАТ «Жорнище» та підприємство «Фаетон», якіскористалися програмою «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляду за ними».

Завершено реконструкцію молочнотоварної ферм ФГ «Божнюкове» с.Неменка (208 гол./місць) - 2390 тис. грн., такі ж роботи завершуються ТОВ «Золоті луки» с.Паріївка (250 гол./місць) -2594 тис. грн.

Активно оновлюється парк сільськогосподарської техніки.

За останні 3 роки зросла у 2,4 рази середня відсоткова ставка за оренду паїв.

Підвищення заробітної плати працюючим є незворотнім процесом, а в сільському господарстві району ми спостерігаємо особливу динаміку.

В галузі відсутня заборгованість з виплати заробітної плати. Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника за 8 місяців 2018 року становить 7640грн., що майже на третину більше до відповідного періоду 2017 року. За 3 роки середня зарплата працівника в сільському господарстві зросла в 3,1 рази і вперше перевищила середньорайонний показник.

За підсумками роботи промислових підприємств протягом останніх років район не втрачає передових позицій і впевнено займає 2 місце серед районів області. Обсяг реалізованої продукції за 9 місяців зріс на 22% і становить понад 2,2 млрд. грн. Для порівняння за весь 2017 рік він становив 2,1 млрд.

Основна частка у цьому належить ТОВ «Люстдорф», на виробництві якого працює 880 осіб.

Іллінецьким цукровим заводом за місяць перероблено 64 тис. тонн цукросировини, вироблено понад 7 тис. тонн цукру.

На 63% нарощено виробництво та реалізацію продукції ДП «Іллінецьке лісове господарство».

Стабільно у цьому році працювали підприємства: Іллінецький цегельний завод, Сорочанський мірошник, Дашівські лісомисливське господарство та ремонтно – механічний завод, КП «Іллінціхліб», на базі якого функціонує фірмовий магазин.

Нарощують обсяги виробництва підприємці району: Долінський Євгеній – торгова марка «Мореман», Синільник Василь - торгова марка «Декор Бетон», Шапшай Геннадій – виробництво меблів.

Заробітна плата у порівнянні з аналогічним минулорічними періодом зросла на 30,2% і за підсумками півріччя вона становила майже 7491 грн. Заборгованість по заробітній платі на економічно-активних підприємствах району відсутня.

Андрій Лисак зупинився на питанні надходження ПДФО до бюджету району від громад за 9 місяців 2018 року. Та зазначив, що «зміни у законодавстві, підвищення відповідальності суб’єктів стимулюють вихід із тіні».

Він підкреслив, що за 9 місяців 2018 року через систему Prozorro здійснено 7 тендерних та 67 допорогових електронних торгів: «При закупівлі на суму 6,68 млн. грн. ми зекономили 616 тис. грн. або майже 9,2% фінансових ресурсів, що дало можливість додатково придбати чи виконати роботи».

«Залучення інвестиційних коштів з різних джерел залишається пріоритетним напрямком в діяльності районної влади.За 9 місяців освоєно майже 140 млн. грн. капітальних інвестицій. Зокрема, наближується до завершення інвестиційний проект по будівництву фотогальванічної електростанції «Дашів» на території Дашівської селищної ради. Вартість даного проекту – 11,8 млн.євро, станом на 1 жовтня вже виконано та оплачено більше 80% вартості проекту. Фактично електростанція вже працює в тестовому режимі.

Понад 8 млн. грн. виділено з обласного екологічного фонду на будівництво сміттєсортувального комплексу на території полігону твердих побутових відходів у місті Іллінці. Для завершення повного комплексу робіт необхідно ще понад 3 млн. грн.

У 2018 році 5 проектів Іллінецького району, в тому числі подані ОТГ, отримали перемогу у 15-ому обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад. З обласного бюджету, зокрема, з екологічного фонду, на реалізацію проектів виділено біля 520 тис.грн» - йшлося у доповіді голови РДА.

Окремо зупинився на питаннях наповнення бюджетів. За 9 місяців 2018 року до Зведеного бюджету району мобілізовано 205,8 млн. грн. податків та зборів, що на 39,6 млн. грн. або 23% більше до 2017 року.

Відповідно до Державного бюджету надійшло 89,3 млн.грн., що на 13,7 млн.грн. або 25 % більше до 2017 року.

Станом на 01.10.2018 року надходження до загального фонду місцевого бюджету складають 116,3 млн.грн. Приріст надходжень до аналогічного періоду минулого року складає 21,9 млн.грн., або 23,2%,

Андрій Лисак зазначив, що районна влада вибудовує шляхи взаємодії між бюджетами сіл, що не об’єдналися, та бюджетами створених ОТГ для забезпечення утримання соціальної сфери, виконання поставлених завдань

Питання виконання районного бюджету завжди на контролі влади. виконано лише на – 98,7%. Ситуація покращиться після повного розрахунку сільгоспвиробниками ПДФО за виплачені паї.

Працюємо над виконанням завдань із нарахування та виплати субсидій населенню та підтримкиучасників бойових дій.

Субсидію призначено 2495 сім’ям на суму майже 7,8 млн. грн.

За 9 місяців цього року проведена виплата готівкою нарахованої субсидії для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 1764 заявникам на загальну суму 5,7млн. грн.

«Кабінетом міністрів України постійно вдосконалюється система правил нарахування субсидій, яка в першу чергу спрямована на те, аби підтримку держави отримали саме ті, які її дійсно потребують»,- зазначив Андрій Романович.

Станом на 01.10.2018 року в районі 87 учасникам АТО надано допомогу за рахунок місцевих бюджетів на суму 141,08 тис.грн.

Надається щомісячна соціальна грошова допомога членам сімей загиблих учасників АТО для компенсації за пільговий проїзд.

Відповідно до державної програми у 2018 році придбано житло одному учаснику АТО на суму 927533,88 грн.

8 учасників АТО пройшли санаторно-курортне оздоровлення, 6 чоловік пройшли навчання за професією водіїв категорії «С».Відповідно до обласної програми одному учаснику АТО, 8-ом дітям учасників АТО здійснено виплату компенсації за навчання у ВНЗ та професійно-технічних закладах, на що витрачено 74,6 тис грн.

Очільник району зупинився і на питаннях медичної реформи.   «У ході медичної реформи утворено комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької районної ради.

15.08.2018 укладено договір з Національною службою здоров’я України, а з 01.10.2018 заклад фінансується із Національної служби здоров’я України.

Відповідно до наказу МОЗ України від 06.09.2018 №1629 Центр отримав ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики. Цей заклад обслуговує понад 9000 людей. Станом на жовтень 57% з них уклали декларації із лікарями районного Центру первинної медицини.» - зазначив Андрій Романович, зауваживши, що у Іллінецькому районі працює три КНП «ЦПМСД».

Ще одним важливим кроком у розвитку медицини району стало прийняття рішення про реорганізацію закладу ІІ рівня надання медичної допомоги в Іллінецькому районі в комунальне некомерційне підприємство «Іллінецька центральна районна лікарня» районної ради. «Ми першими в області пішли на такий крок, що відкриває нові перспективи перед закладом і збільшує шанси для набуття статусу лікарні інтенсивного лікування   І рівня Північного госпітального округу» - наголосив голова райдержадміністрації.

В галузі освіти Андрій Лисак відзначив, що створині в ОТГ опорні школи вже сьогодні мають позитивні результати роботи.

У поточному році стартувала фундаметнальна реформа освітньої галузі «Нова українська школа». Цього річ вона бере початок з перших класів. Для її реалізації пройшли перепідготовку учителі, підготовлені навчальні кабінети, робочі місця учителів. «Ми змінюємо філософію навчального процесу, в якому має панувати демократизм, компетенція, повага, виховання».

Організовано пройшла літня оздоровча кампанія. На що витрачено 477,6 тис.грн. із районного та місцевих бюджетів.

Розвиток інфраструктури району, створення комфортних умов проживання – це пріоритетні завдання для влади. У районі за 9 місяців 2018 року було освоєно 12 млн. 76,5 тис. грн. на ремонт місцевих доріг.

На даний час проводиться організаційна робота із залучення коштів інвесторів для ремонту дорожнього покриття у с. Білки, ремонт якої буде проведено вже у наступному році.

В обговоренні взяли участь Іллінецький міський голова Володимир Ящук та Дашівський селищний голова Сергій Тітаренко, які детально проаналізували зростання фінансових можливостей об’єднаних громад. У своїх презентаціях акцентували увагу на реалізаціях інфраструктурних проектів: будівництво тротуарів, доріг, освітлення вулиць, відкритті спортивних та облаштуванні дитячих майданчиків, утепленні приміщень соціальної сфери, тощо. Розповідали про реалізацію освітньої та медичної реформ у своїх громадах.

Про основні напрямки діяльності ДП «Іллінецьке лісове господарство» та про джерела надходжень коштів підприємства проінформував заступник директора, головний лісничий державного підприємства «Іллінецьке лісове господарства» Валерій Пальченко.

 

 

Це важливо:

ПЛАН-КАЛЕНДАР основних заходів, що будуть проводитись райдержадміністрацією та районною радою в  листопаді  2018 року

Оголошується конкурс 

Результати конкурсу  на заміщення вакантної посади державної служби категорії "В"

Про опалювальний  період  2018-2019 років

Оголошується конкурс

Як отримати статус  дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфлікті

 

Важливі зміни до Закону України "Про регулювання містобудівної документації"

Про зміни у Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 7 Закону України "Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні" щодо встановлення групи інвалідності

Паспорт бюджетних програм управління праці та соціального захисту населення РДА та звіти про їх виконання

Управління праці та соціального захисту населення Іллінецької райдержадміністрації  оголошує конкурс  на зайняття  вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста з прийняття рішень відділу адресних соціальних допомог та компенсаційних виплат

Інформація по доступності об'єктів фізичного оточення, розташованих на території населених пунктів до потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення Іллінецького району(житловий фонд, заклади освіти, органи влади, соціального захисту,спортивні заклади, транспортна інфраструктура)

,

Про районний бюджет на 2018 рік

Звіт про районний бюджет за 2017 рік та додатки до нього 

Конфлікт інтересів - треба знати!

Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Порядок забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян

Іллінецька районна державна адміністрація Вінницької області повідомляє

Пам'ятка щодо першочергових дій у разі виявлення або застосування вибухових пристроїв та виявлення осіб, що можуть виношувати диверсійні та терористичні наміри

Детальна інформація щодо процесу отримання одноразової державної грошової допомоги особами, які отримали тілесні ушкодження під час участі у революції гідності у 2017 році

Про забезпечення дровами паливними в 2017 році

Актуальна інформація для переселенців 

Телефон «гарячої лінії» управління праці  та  соціального  захисту  населення Іллінецької райдержадміністрації  з питань призначення населенню  житлових субсидій - 2-14-85

Державне регулювання цін на основні харчові продукти

Електронні сервіси, розміщені на офіційному веб-порталі державної фіскальної служби  для ознайомлення та отримання інформації з метою використання у своїй діяльності

Контакти особи, відповідальної за координацію роботи з учасниками антитерористичної операції, демобілізованими особами, пораненими учасниками антитерористичної операції, членами сімей загиблих учасників антитерористичної операції

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО ТА ЇХ ОБТЯЖЕНЬ

Закон України "Прозасудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки"

Безкоштовні консультації  підприємств і підприємців та комунальних підприємств з проблем ресуросоенергоефективності

«Гаряча» антикорупційна лінія в облдержадміністрації  

На Вінниччині працюють місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги

З усіма проблемними питаннями щодо надання статусу учасника бойових дій військовослужбовцям  Сухопутних військ Збройних Сил України-учасникам АТО звертатись до робочої групи 

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

До уваги суб’єктів господарювання, які проводять діяльність з обігу харчових продуктів

Інформація  про  забезпечення учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Електронні адміністративні послуги в Україні

Інформація щодо прав та обов'язків, соціального та правового захисту військовозобов'язаних, призваних на військову службу у зв'язку з мобілізацією, резервістів, а також військовослужбовців, прийнятих на військову службу в добровільному порядку (за контрактом) 

Перелік об'єктів комунальної власності територіальних громад району, які не використовуються за призначенням, та відповідні пропозиції щодо подальшої їх приватизації або надання в оренду

Правові норми національного законодавства, що спрямовані на стимулювання інвестиційної та інноваційної діяльності, розвитку реального сектору економіки

Інформація про місце зберігання матеріалів містобудівної документації  населених пунктів Іллінецького району

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб

Конкурс з визначення  робочого органу з підготовки та проведення конкурсу на право здійснення перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування

 

Lustraition 160 102

banner dersl

podatkova1

<< < жовтня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 27 28
29 30 31