13 | 11 | 2018
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території
Тема дня
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Україна та Вселенський Патріархат підписали Угоду про створення незалежної української Церкви

05-11-2018

Україна та Вселенський Патріархат підписали Угоду про створення незалежної української Церкви

Президент Петро Порошенко та Вселенський Патріарх Варфоломій підписали Угоду «Про співробітництво та взаємодію між Україною та Вселенським Константинопольським Патріархатом». Це Угода про співпрацю у створенні незалежної православної Церкви в Україні,...

Read more

Володимир Гройсман: Процес надання субсидій громадянам іде, закликаю всіх працівників соцслужб уважно вивчати кожен випадок звернення за допомогою

05-11-2018

Володимир Гройсман: Процес надання субсидій громадянам іде, закликаю всіх працівників соцслужб уважно вивчати кожен випадок звернення за допомогою

Програма надання субсидій на оплату комунальних послуг іде за планом, і всі соціальні служби мають відпрацювати цей період максимально відповідально, уважно вивчаючи кожен випадок звернення людей за допомогою. Про це...

Read more

Андрій Парубій: «Будівництво «Північного потоку-2» може нести розбалансування і ризик у питаннях енергетичної безпеки України і всього євроатлантичного простору»

05-11-2018

Андрій Парубій: «Будівництво «Північного потоку-2» може нести розбалансування і ризик у питаннях енергетичної безпеки України і всього євроатлантичного простору»

«Будівництво «Північного потоку-2» може нести розбалансування і ризик у питаннях енергетичної безпеки України і всього євроатлантичного простору», - заявив Голова Верховної Ради України Андрій Парубій в рамках зустрічі з Федеральним...

Read more
Анонс подій

decentr

Підсумки роботи Іллінецького відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області за 9 місяців 2018 року підведено на щотижневій оперативній нараді у голови РДА

29 жовтня начальник Іллінецького відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області Галина Бусійок доповідала з даного питання.

Галина Павлівна зазначила, що Фонд соціального страхування України здійснює виплати за листками непрацездатності, компенсує втрачений за період хвороби заробіток; надає допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами та допомогу на поховання; оплачує курс реабілітаційного лікування працюючим після перенесених захворювань і травм; фінансує щомісячні страхові виплати і надає одноразову допомогу потерпілим на виробництві та членам їх сімей; забезпечує потерпілих лікуванням в закладах охорони здоров’я та санаторно-курортним лікуванням, фінансує для них лікарські засоби і вироби медичного призначення тощо. Всього за кошти Фонду соцстрахування для застрахованих осіб, в разі потреби, передбачено 26 видів різних видів виплат та послуг.

Застрахованою особою, тобто такою, що має право на виплати і послуги від ФССУ, є фізична особа, яка відповідно до законодавства сплачує або за яку сплачується у встановленому законом порядку єдиний внесок.

З початку 2018 року страхувальниками обох районів до Іллінецького відділення подано 929         заяв-розрахунків на фінансування для надання матеріального забезпечення, що на 70     заяв-розрахунків більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року.

За звітний період в заяви-розрахунки на фінансування страхувальниками включено 3011           листки непрацездатності або 1970         застрахованих осіб, що на 257       листків та на   116     застрахованих осіб більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Згідно поданих страхувальниками 180       звітів, витрати на матеріальне забезпечення за 9 місяців склали   7715,5 тис.грн.

Значний ріст витрат на виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності та допомоги по вагітності і пологах обумовлений збільшенням розміру мінімальної заробітної плати та зростанням середньої заробітної плати в Україні і в тому числі в Вінницькій області та в обох районах.

Середньоденна допомога по тимчасовій непрацездатності з початку року зросла на 35,54       грн.. або на 19,4     % в порівнянні з відповідним періодом минулого року, і становить 183,59       грн.

Середньоденна допомога по вагітності та пологах з початку року зросла на 32,49       грн.. або на 21,0       % в порівнянні з минулим роком , і становить 154,8         грн.

З початку звітного 2018 року щомісячно матеріально забезпечується   211 потерпілих та членів їх сімей, в тому числі 24 потерпілих що є внутрішньо переміщеними особами з Донецької та Луганської областей. В порівняні з даними 2017 року кількість осіб не зменшувалась, але змінилась структура (за 9 місяців: померло – 7 осіб, закінчили навчання в учбових закладах – 2 особи, змінила місце проживання - 1 особа).,). В числі 211 потерпілих осіб   199 – інваліди та потерпілі від нещасного випадку на виробництві та 12 – осіб, які мають право на виплати в разі втрати годувальника. На обліку у відділенні є: 9 інвалідів -1 групи, 27 інвалідів –ІІ групи, 109 інвалідів – ІІІ групи та   54 потерпілі особи без групи інвалідності.

За 9 місяців 2018 року загальна сума витрат на відшкодування шкоди потерпілим склала 3740,4 тис. грн., ця сума в порівняні з даними 2017р. зросла на 1377,0 тис.грн. або на 63,2 %.  

«Одним з пріоритетів Фонду – це практика підвищення соціальних стандартів. На виконання рішення КМУ від 27.12.2017 року № 1053з 1 січня 2018 року проведено осучаснення страхових виплат потерпілим та членам їх сімей за 2008-2011роки. Підвищення торкнулося 199 осіб або 97 % із отримувачів страхових виплат, при цьому розмір їх щомісячних виплат в середньому збільшився в на 438,20 грн.»-зазначила посадовець.

Внаслідок проведеного перерахунку з 01.03.2018 року збільшилась сума страхових виплат потерпілим та членам їх сімей на суму76,6 тис. грн. або на 21 % з них 15 потерпілим ,яким після проведеного перерахунку щомісячних виплат в перерахунку на100% втрати працездатності був меншим мінімальної заробітної плати встановленої за законом на 01.01.2017 року, встановлено новий розмір щомісячних страхової виплати з урахуванням встановленої втрати працездатності та розміру заробітної плати 3200,00 грн.

Іллінецьким відділенням протягом 9-ти місяців 2018 року забезпечено медичними та соціальними допомогами   на загальну суму 364,54 тис.грн. 37 інвалідів та потерпілих від нещасного випадку.

Підсумовуючи діяльність Іллінецького відділення упродовж 3 кварталів 2018 року необхідно відмітити, що компенсацію втраченого заробітку за час перебування на лікарняному, виплачено 1976       застрахованим особам на загальну суму 5566 тис.грн, в середньому на одну хвору людину 2820 грн.

Щомісячно 211осіб, які втратили працездатність через трудову діяльність, а також 12     осіб, які втратили годувальника, отримали із ФСС страхові виплати і соціальні послуги, з початку поточного року 3742 тис.грн., в середньому на одного постраждалого 1773 грн.

З початку 2018 року за оперативними повідомленнями,що надійшли до Іллінецького відділення зареєстровано 4 нещасних випадки, в т. числі один зі смертельним наслідком на виробництві. Двоє людей пострадало на Іллінецькому цукровому заводі, одна в КП «Оратівкомунсервіс» і одна людина під час роботи на підприємстві СО «Ілінецькі ЕМ» отримала травму зі смертельним наслідком.

За 9 місяців 2018 року в реабілітаційних центрах після важких хвороб та отриманих травм, за кошти Фонду соцстрахування на суму 468,1тис.грн, доліковувалось 39 застрахованих осіб в тому числі проходили медико-психологічну реабілітацію учасники АТО.

Це важливо:

ПЛАН-КАЛЕНДАР основних заходів, що будуть проводитись райдержадміністрацією та районною радою в  листопаді  2018 року

Оголошується конкурс 

Результати конкурсу  на заміщення вакантної посади державної служби категорії "В"

Про опалювальний  період  2018-2019 років

Оголошується конкурс

Як отримати статус  дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфлікті

 

Важливі зміни до Закону України "Про регулювання містобудівної документації"

Про зміни у Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 7 Закону України "Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні" щодо встановлення групи інвалідності

Паспорт бюджетних програм управління праці та соціального захисту населення РДА та звіти про їх виконання

Управління праці та соціального захисту населення Іллінецької райдержадміністрації  оголошує конкурс  на зайняття  вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста з прийняття рішень відділу адресних соціальних допомог та компенсаційних виплат

Інформація по доступності об'єктів фізичного оточення, розташованих на території населених пунктів до потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення Іллінецького району(житловий фонд, заклади освіти, органи влади, соціального захисту,спортивні заклади, транспортна інфраструктура)

,

Про районний бюджет на 2018 рік

Звіт про районний бюджет за 2017 рік та додатки до нього 

Конфлікт інтересів - треба знати!

Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Порядок забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян

Іллінецька районна державна адміністрація Вінницької області повідомляє

Пам'ятка щодо першочергових дій у разі виявлення або застосування вибухових пристроїв та виявлення осіб, що можуть виношувати диверсійні та терористичні наміри

Детальна інформація щодо процесу отримання одноразової державної грошової допомоги особами, які отримали тілесні ушкодження під час участі у революції гідності у 2017 році

Про забезпечення дровами паливними в 2017 році

Актуальна інформація для переселенців 

Телефон «гарячої лінії» управління праці  та  соціального  захисту  населення Іллінецької райдержадміністрації  з питань призначення населенню  житлових субсидій - 2-14-85

Державне регулювання цін на основні харчові продукти

Електронні сервіси, розміщені на офіційному веб-порталі державної фіскальної служби  для ознайомлення та отримання інформації з метою використання у своїй діяльності

Контакти особи, відповідальної за координацію роботи з учасниками антитерористичної операції, демобілізованими особами, пораненими учасниками антитерористичної операції, членами сімей загиблих учасників антитерористичної операції

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО ТА ЇХ ОБТЯЖЕНЬ

Закон України "Прозасудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки"

Безкоштовні консультації  підприємств і підприємців та комунальних підприємств з проблем ресуросоенергоефективності

«Гаряча» антикорупційна лінія в облдержадміністрації  

На Вінниччині працюють місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги

З усіма проблемними питаннями щодо надання статусу учасника бойових дій військовослужбовцям  Сухопутних військ Збройних Сил України-учасникам АТО звертатись до робочої групи 

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

До уваги суб’єктів господарювання, які проводять діяльність з обігу харчових продуктів

Інформація  про  забезпечення учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Електронні адміністративні послуги в Україні

Інформація щодо прав та обов'язків, соціального та правового захисту військовозобов'язаних, призваних на військову службу у зв'язку з мобілізацією, резервістів, а також військовослужбовців, прийнятих на військову службу в добровільному порядку (за контрактом) 

Перелік об'єктів комунальної власності територіальних громад району, які не використовуються за призначенням, та відповідні пропозиції щодо подальшої їх приватизації або надання в оренду

Правові норми національного законодавства, що спрямовані на стимулювання інвестиційної та інноваційної діяльності, розвитку реального сектору економіки

Інформація про місце зберігання матеріалів містобудівної документації  населених пунктів Іллінецького району

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб

Конкурс з визначення  робочого органу з підготовки та проведення конкурсу на право здійснення перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування

 

Lustraition 160 102

banner dersl

podatkova1

<< < жовтня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 31