В Іллінецькому державному аграрному коледжі проходять навчання з цивільного захисту

Створено: Четвер, 06 грудня 2018, 10:29
Перегляди: 251

За ініціативи керівника навчального закладу з 05 по 11 грудня 2018 року в Іллінецькому державному аграрному коледжі буде проведено комплекс заходів з цивільного навчання. Метою яких є отримання практичних навичок реагування та вироблення чіткого алгоритму дій у разі виникнення будь-якої надзвичайної ситуації.

Навчання розпочалися із проведення інструктивно-методичних рекомендацій щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій для працівників коледжу та студентів. З теоретичним матеріалом ознайомили слухачів викладачі навчального закладу  М.Мочульський, М.Аржанцев. Попередили про проведення практичних занять, які включатимуть комплекс вправ з евакуації за сигналами, порядок дій при евакуації з приміщення та в укриття, медичні навчання. Було зазначено, що важливо відпрацювати взаємодію керівництва, чергових, працівників коледжу і студентів під час загрози або виникненні НС.   У навчаннях взяли участь голова райдержадміністрації Андрій Лисак, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Любаревич.

У зверненні до присутніх голова райдержадміністрації позитивно оцінив ініціативу керівництва коледжу, наголосив на необхідності формування навиків дій у випадку надзвичайних ситуацій. Дав роз’яснення щодо військового стану та основних завдань визначених Президентом України Петром Порошенком у його реалізації.

Працівники коледжу з великим інтересом сприймали інформацію та опрацюють її під час навчання у колективах, розуміючи, що набутий досвід – це запорука збереження життя і здоров’я у подібних ситуаціях.