Засідання Комісії з питань захисту прав дитини

Створено: Четвер, 06 грудня 2018, 15:35
Перегляди: 254

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.

05 грудня 2018 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, яке провів голова райдержадміністрації Андрій Лисак. У роботі комісії взяли участь працівники служби у справах дітей Вінницької облдержадміністрації Тетяна Багрій та Ірина Дудар.

На порядок денний виносилися наступні питання: розгляд звернення батька дитини щодо виконання розпорядження голови райдержадміністрації «Про участь батька у вихованні малолітньої дочки і визначення часу спілкування з нею»;про виконання додаткових заходів щодо покращення функціонування прийомної сім’ї; звільнення опікуна від здійснення повноважень відносно підопічної дитини-сироти; розгляд листа Іллінецького державного аграрного коледжу про надання дозволу на відрахування дитини із навчального закладу; про затвердження складу міждисциплінарної команди.

Під час обговорення питань, які стосувалися кожної окремої сім’ї, члени комісії висловили свої думки та після дискусій приймали рішення в інтересах дитини.

По закінченню розгляду питань були прийняті відповідні рішення згідно з чинним законодавством.