photorda2

  Прийнято бюджет на 2019 рік та Програму економічного та соціального розвитку району

  18 грудня відбулося пленарне засідання 33 сесії районної ради 7 скликання. У роботі сесії взяв участь  голова районної державної адміністрації Андрій Лисак. Провів сесію заступник голови районної ради Віктор Нечипоренко.

  Перед початком пленарного засідання голова районної державної адміністрації Андрій Лисак та заступник голови районної ради Віктор Нечипоренко вручили Почесну грамоту Верховної Ради України директору СТОВ "Україна" Сенчуку Миколі Олексійовичу за особливі заслуги перед Українським народом, Почесну грамоту обласної державної адміністрації та обласної Ради  виконавчому директору фірми «Люстдорф» у формі товариства з обмеженою відповідальністю Сопрунову Андрію Вікторовичу, Подяки районної державної адміністрації та районної ради депутатам районної ради за особистий внесок у розвиток Іллінецького району, з нагоди свята Дня місцевого самоврядування, котре відзначалось напередодні 7 грудня.

   

  До порядку денного засідання було внесено 20 питань, кожне з яких є досить важливим для жителів району. Проте,  питання «Про районний бюджет на 2019 рік», «Програма економічного та соціального розвитку району на 2019 рік» були чи не найважливішими.

  Прийняттю цих рішень передувало ознайомлення та обговорення проектів районного бюджету, економічного та соціально розвитку району на постійних комісіях, на нараді з керівниками підприємств, установ, організацій району. Депутати одноголосно прийняли районний бюджет на наступний рік та затвердили Програму соціально-економічного розвитку району.

  18 грудня відбулося пленарне засідання районної ради. До порядку денного засідання було внесено ряд питань, кожне з яких є доволі важливим для громад району. Та, мабуть, чи не найважливішим з-поміж усіх є питання «Про районний бюджет на 2019 рік». Зазначимо, що депутати одноголосно прийняли цей фінансовий документ. І в цьому, напевне, важливу роль зіграв той фактор, що проект цього документа глибоко був вивчений депутатами під час його презентації начальником фінансового управління Тарасовою В.П. на засіданні бюджетної комісії та на спільному засіданні інших постійних комісій.

  Загалом усі присутні на сесії депутати підтримали всі проекти рішень.

  Заступник голова районної ради подякував голові райдержадміністрації, депутатам, керівникам підприємств, установ, організацій за співпрацю та підтримку, побажав миру, добра та плідної праці  задля розвитку району.

  Головне меню

  golova

  Голова РДА

  Вакансія

  Архів новин

  Червень 2020
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 1 2 3 4 5

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню