photorda2

  Керівники райдержадміністрацій стали випускниками II Всеукраїнської школи публічної політики та адміністрування

  Участь в урочистому закритті II Всеукраїнської школи публічної політики та адміністрування, яке відбулося 20 грудня, взяв перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко. Слухачам Школи урочисто вручили сертифікати випускників II Всеукраїнської школи публічної політики та адміністрування.

  На врученні сертифікатів були присутні всі, хто доклав зусиль до створення, організації і роботи Школи, тренери, які підтримали проект, та безумовно, випускники – очільники районів Вінниччини.

  Сертифікатна освітня програма за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації реалізовувалась громадською організацією «Центр аналізу та розвитку громадських комунікацій «ДІАЛОГ» та Донецьким національним університетом імені Василя Стуса. Цільовою аудиторією проекту були голови районних державних адміністрацій області. Навчальний модуль тривав протягом трьох місяців. Навчання передбачало отримання знань і практичних навичок з менеджменту, маркетингу, корпоративних комунікацій, права, політології, економіки, державного управління, стратегічного планування, адміністрування, публічної політики, медіації.

  «Сьогодні кардинально змінилися підходи до державного адміністрування. тому особливо важливим є навчання державних службовців, підвищення їх кваліфікації. Голови райдержадміністрацій – це лідери, навколо яких гуртується громада. Поєднання наукової бази, яка є в Донецькому університеті, та практичних навичок голів районних державних адміністрацій дали змогу отримати чудовий результат, який ми спостерігаємо сьогодні», –наголосив Андрій Гижко. 

  Він також запевнив, що дана програма обов’язково матиме продовження, адже напрацьовані здобутки потрібно розвивати і примножувати, долучаючи до участі у програмі і керівників профільних департаментів обласної державної адміністрації.

  Як зазначила проректор ДонНУ імені Василя Стуса Тетяна Нагорняк, ця ідея стала результатом синергії трьох – обласної державної адміністрації, ГО «Діалог» і Донецького національного університету імені Василя Стуса.

   

   

  Головне меню

  golova

  Голова РДА

  Вакансія

  Архів новин

  Червень 2020
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 1 2 3 4 5

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню