Обласне свято новорічної ялинки вкотре покликало у казкову країну дітей з Іллінеччини

Створено: Четвер, 27 грудня 2018, 09:12
Перегляди: 295

Обласне свято новорічної ялинки 26 грудня традиційно зібрало в академічному українському музично-драматичному театрі ім. Миколи Садовського дітей з усієї області.

Цього року на святкову зустріч зі Святим Миколаєм з Іллінецького району завітали 30 дітей, які потребують особливої уваги та підтримки. Малечу  привітав зі святом заступник голови обласної державної адміністрації  Ігор Івасюк.

«Новорічних  та Різдвяних свят із нетерпінням чекають і діти і дорослі – зазначив він у вітальному слові до маленьких подолян – Це чарівний час, коли усі задумані бажання обов’язково збуваються. Ми прагнули зробити так, щоб сьогоднішній день запам’ятався вам на цілий рік, тож насолоджуйтесь  виставою, будьте щасливими, і здоровими, веселих вам свят!».

І справді, цей день, юним Іллінчанам запам'ятається надовго. Діти спілкувалися зі Святим Миколаєм,  мали  можливість показати свої таланти : читали вірші, співали  веселих пісень, танцювали, грали у рухливі ігри з  м’ячами. За свою активність  отримували  подарунки  від Баби Яги, яка виявилась зовсім не злою, а дуже веселою і щедрою. А ще діти мали можливість розписати новорічне імбирне печиво.

Після ігор малята з цікавістю переглянули казку «Русалонька» - цьогорічну прем’єру. Актори театру підготували її спеціально до Новорічних свят.

За сприяння Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, діти, які потребують особливої уваги та підтримки: діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти учасників АТО, діти з багатодітних та малозабезпечених родин та діти з інвалідністю по завершенню вистави отримали в подарунок набір солодощів, новорічний імбирний пряник та набір пазлів, де є карта України.

Світлина від Діни Кардінал.

Світлина від Діни Кардінал.

Світлина від Діни Кардінал.