21 | 08 | 2019
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території
Тема дня
 • 1
 • 2
 • 3
Prev Next

Володимир Зеленський підписав указ щодо підвищення якості доріг в Україні

22-07-2019

Володимир Зеленський підписав указ щодо підвищення якості доріг в Україні

За результатами робочої наради щодо дорожньої інфраструктури, яка відбулася 19 липня, Президент Володимир Зеленський підписав указ щодо створення умов для розвитку та підвищення якості автомобільних доріг. Документ передбачає низку заходів,...

Read more

Володимир Зеленський підписав указ щодо підвищення якості доріг в Україні

22-07-2019

Володимир Зеленський підписав указ щодо підвищення якості доріг в Україні

За результатами робочої наради щодо дорожньої інфраструктури, яка відбулася 19 липня, Президент Володимир Зеленський підписав указ щодо створення умов для розвитку та підвищення якості автомобільних доріг. Документ передбачає низку заходів,...

Read more

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Дуже важливо, щоб Україна і надалі йшла в напрямку до НАТО і ЄС»

22-07-2019

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Дуже важливо, щоб Україна і надалі йшла в напрямку до НАТО і ЄС»

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій проголосував на виборчій дільниці під час позачергових парламентських виборів. «Я проголосував за нашу Україну, за майбутнє України, за Українську державу, - сказав він і підкреслив:...

Read more
Анонс подій

decentr

На Вінниччині втретє стартує соціальний проект «Жінка Вінниччини»

16 січня, у приміщенні Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА відбулась прес-конференція щодо організації та проведення в області конкурсу «Жінка Вінниччини - 2019».

Щорічний проект має на меті відзначення жінок різних галузей, що досягли високих результатів у професійній чи соціальній діяльності та зробили вагомий внесок у розвиток міста та області.

Крім цього, реалізація проекту спрямована на поширення позитивних прикладів щодо ролі жінки у вирішенні соціально-важливих проблем області, а також на підтримку актуальних соціальних практик, що сприяють розвитку благодійного руху на Вінниччині.

У прес-конференції взяли участь: директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Світлана Василюк,  ініціатори та організатори заходу -  депутат обласної Ради Людмила Станіславенко та голова ГО «Всеукраїнське об’єднання «Розвиток. Розвиток» Ірина Борзова, а також Народний художник України Володимир Козюк, голова Вінницької міської організації соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» Ірина Саранча.

У зустрічі з представниками ЗМІ також взяли участь родини Іринки Химич та Іринки Ящук, які завдяки  проведенню попередніх конкурсів вже отримали фінансову та моральну підтримку, а також  родина Мельниченків, яка наразі потребує допомоги.

Як і минулих років, ключовою метою проекту є благодійна місія. Тож цьогоріч, у рамках конкурсу «Жінка Вінниччини – 2019», відбудеться збір коштів на операцію деформованих стоп 16-річному Артуру Мельниченку, якому поставили діагноз дитячий церебральний параліч. Проведення операції планується в Ізраїльській клініці «Рамбам».

Рідні Артура протягом 15 років роблять усе можливе для того, щоб допомогти юнакові.

Під час прес-конференції Ірина Борзова розповіла присутнім про особливості проекту: «Наш проект «Жінка Вінниччини» має дві складових – благодійну та соціальну. Ми хочемо відзначити соціально активних жінок, які на сьогоднішній день мають власну професію, власну аудиторію та своїх прихильників. Завдяки тому, що ми об’єднуємо таких активних і цілеспрямованих жінок, ми зможемо надати допомогу тим, хто цього потребує», - зауважила Ірина Борзова. За її словами, перший етап проекту стартує з 20 січня і триватиме до 10 лютого. Протягом цього часу всі підприємства, громадські організації, благодійні фонди, представники громади можуть подати кандидатуру жінки на участь в проекті. «Головною метою участі  у цьогорічному  проекті є соціальна активність та організація соціальних і благодійних проектів для надання допомоги Артурові Мельниченку. Варто зазначити, що участь в проекті є безкоштовною», - підкреслила Ірина Борзова.

У свою чергу, Людмила Станіславенко розповіла присутнім про партнерів та учасників соціального проекту. Також депутат обласної Ради поінформувала про особливості проведення заходу. «Наш проект є унікальним, адже він демонструє, що завдяки спільним зусиллям ми досягаємо  вагомих результатів і ми здатні надати необхідну підтримку та допомогу тим, хто найбільше цього потребує. Цьогоріч проект передбачає 18 номінацій, у кожній з яких буде 5 фіналісток, які розроблятимуть власні, особливі благодійні проекти з метою надання допомоги та підтримки родині Мельниченків».

Під час прес-конференції Володимир Козюк також підкреслив значущість таких соціальних проектів для вінничан. У свою чергу, Ірина Саранча підкреслила, що об’єднання зусиль має особливо важливе значення для втілення мрій кожного учасника проекту.

Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Світлана Василюк внесла пропозицію щодо видання коштом обласного бюджету щорічної книги «Жінка Вінниччини».

 Під час зустрічі присутні мали можливість поспілкуватися з Іринкою та її мамою Діаною Химич – учасницями конкурсу «Жінка Вінниччини – 2018». Минулого року, в рамках зазначеного проекту, для Іринки Химич було зібрано понад 180 тис. грн. на лікування, адже дівчинка має рідкісне генетичне захворювання – прогерію Хатчинсона-Гілфорда. Завдяки зібраним коштам дівчинка пройшла І етап експериментального лікування у клініці Бостона.

Діана Химич розповіла, що у Бостоні їй запропонували очолити в Україні  благодійний фонд, спрямований на підтримку дітей з прогерією Хатчинсона-Гілфорда. На сьогодні Діана Химич пише книгу про це захворювання та збирає матеріали про дітей, які також мають такі генетичні особливості.

Учасники прес-конференції також мали можливість поспілкуватися з Іриною Ящук – учасницею благодійного проекту «Творчість у Благо 2016», для якої було зібрано кошти на дороговартісну операцію на хребті. Завдяки проведеній операції зріст дівчинки збільшився на 10 см. На даний час Ірина Ящук веде досить активний спосіб життя, є учасницею благодійних акцій.

Довідково: 

Умови участі в проекті: колектив, підприємство, громадськість або фізична особа з Вінниччини може номінувати жінку на участь у проекті, яка на їхню думку зробила найбільш вагомий внесок у певній галузі чи у розвиток міста, а також є прикладом для громадськості.

Для участі у проекті до 10 лютого потрібно надіслати рекомендацію на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  (ПІБ, фото, вид діяльності, досягнення або обґрунтування, контакти для зв’язку).

За результатами засідання організаційного комітету буде визначено 5 жінок у кожній номінації, які  братимуть участь у фінальній частині проекту.

У рамках проекту кожна з учасниць має організувати челендж добра для збору коштів на операцію Артуру Мельниченку.

Номінації:

 • Жінка Вінниччини.
 • Обличчя Вінниччини.
 • Милосердя Вінниччини.
 • Проект Вінниччини.
 • Культура.
 • Шоу-Бізнес.
 • Медіа.
 • Спорт.
 • Медицина.
 • Наука.
 • Освіта.
 • Туризм.
 • Бізнес.
 • Ресторація.
 • Стиль та мода.
 • Державна служба.
 • Психологія та Розвиток.
 • Сфера краси.

Голосування  проходитиме з 15 лютого по 1 березня на vn.20minut.ua.

Церемонія нагородження та благодійний вечір відбудуться 5 березня у ресторані «MontBlan».

VonuZax_Ukr.jpg

Це важливо:

ПЛАН-КАЛЕНДАР основних заходів, що будуть проводитись райдержадміністрацією та районною радою в  червні  2019 року

Щодо відповідності виборчих дільниць Іллінецького району вимогам

Психологічна реабілітація учасників АТО

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Іллінецької районної державної адміністрації Вінницької області – головного архітектора району

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору культури і туризму Іллінецької районної державної адміністрації

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Іллінецької районної державної адміністрації

Оголошено результат конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б»- завідувача сектору з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Іллінецької районної державної адміністрації

Оголошено результат конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - начальника служби у справах дітей Іллінецької районної державної адміністрації

Повідомлення про зміни у сфері житлово-комунальних послуг

 

Оголошення щодо проведення конкурсу на зайняття вакантних посад практичного психолога, корекційного педагога, вчителя-реабілітолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Іллінецької районної ради Вінницької області

Безоплатне подання статистичної звітності в електронному вигляді

До уваги розпорядників бюджетних коштів!

Порядок забезпечення дітей з інвалідністю внаслідок ДЦП реабілітаційними заходами

Перелік об'єктів та проектів соціально-економічної сфери та інфраструктури, що планується до будівництва, капремонту, модернізації на період 2019-21 років

План перспективного розвитку району  на 2019-2021 роки

Важлива інформація для громадських організацій Вінниччини

Про опалювальний  період  2018-2019 років

Як отримати статус  дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфлікті

Важливі зміни до Закону України "Про регулювання містобудівної документації"

Про зміни у Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 7 Закону України "Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні" щодо встановлення групи інвалідності

Паспорт бюджетних програм управління праці та соціального захисту населення РДА та звіти про їх виконання

Управління праці та соціального захисту населення Іллінецької райдержадміністрації  оголошує конкурс  на зайняття  вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста з прийняття рішень відділу адресних соціальних допомог та компенсаційних виплат

Інформація про проведення аудиту доступності для маломобільних груп населення об’єктів житлового, громадського призначення та транспортної інфрастуктури

Інформація по доступності об'єктів фізичного оточення, розташованих на території населених пунктів до потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення Іллінецького району(житловий фонд, заклади освіти, органи влади, соціального захисту,спортивні заклади, транспортна інфраструктура)

,Про районний бюджет на 2018 рік

Звіт про районний бюджет за 2017 рік та додатки до нього 

Конфлікт інтересів - треба знати!

Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Порядок забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян

Іллінецька районна державна адміністрація Вінницької області повідомляє

Пам'ятка щодо першочергових дій у разі виявлення або застосування вибухових пристроїв та виявлення осіб, що можуть виношувати диверсійні та терористичні наміри

Детальна інформація щодо процесу отримання одноразової державної грошової допомоги особами, які отримали тілесні ушкодження під час участі у революції гідності у 2017 році

Про забезпечення дровами паливними в 2017 році

Актуальна інформація для переселенців 

Телефон «гарячої лінії» управління праці  та  соціального  захисту  населення Іллінецької райдержадміністрації  з питань призначення населенню  житлових субсидій - 2-14-85

Державне регулювання цін на основні харчові продукти

Електронні сервіси, розміщені на офіційному веб-порталі державної фіскальної служби  для ознайомлення та отримання інформації з метою використання у своїй діяльності

Контакти особи, відповідальної за координацію роботи з учасниками антитерористичної операції, демобілізованими особами, пораненими учасниками антитерористичної операції, членами сімей загиблих учасників антитерористичної операції

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО ТА ЇХ ОБТЯЖЕНЬ

Закон України "Прозасудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки"

Безкоштовні консультації  підприємств і підприємців та комунальних підприємств з проблем ресуросоенергоефективності

«Гаряча» антикорупційна лінія в облдержадміністрації  

На Вінниччині працюють місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги

З усіма проблемними питаннями щодо надання статусу учасника бойових дій військовослужбовцям  Сухопутних військ Збройних Сил України-учасникам АТО звертатись до робочої групи 

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

До уваги суб’єктів господарювання, які проводять діяльність з обігу харчових продуктів

Інформація  про  забезпечення учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Електронні адміністративні послуги в Україні

Інформація щодо прав та обов'язків, соціального та правового захисту військовозобов'язаних, призваних на військову службу у зв'язку з мобілізацією, резервістів, а також військовослужбовців, прийнятих на військову службу в добровільному порядку (за контрактом) 

Правові норми національного законодавства, що спрямовані на стимулювання інвестиційної та інноваційної діяльності, розвитку реального сектору економіки

Інформація про місце зберігання матеріалів містобудівної документації  населених пунктів Іллінецького району

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб

Конкурс з визначення  робочого органу з підготовки та проведення конкурсу на право здійснення перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування

 

Lustraition 160 102

banner dersl

podatkova1

<< < січня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31