08 | 12 | 2019
Голова
районної державної адміністрації
 
 
вакансія
Взять ипотеку в банке. Хочу взять ипотеку без первоначального взноса. Какую лучше взять ипотеку. С чего начать изучение языка objective c. Новый язык программирования objective c учить. Язык objective c с нуля. Как зарабатывать в интернете. Учимся заработать на сайте много. Как создать сайт для заработка. Видео самоделки трактора. Самоделки трактора своими руками чертежи. Мини трактора видео самоделки.
Кредит наличными без справок. Как получить наличный кредит быстро. Выгодный кредит наличными. Какой автомобиль лучше. Какие лучшие марки автомобилей. Когда лучше покупать автомобиль. Как установить linux с нуля. Правильная настройка linux. Учимся как запустить linux. Теплый пол своими руками. Быстрый монтаж теплого пола своими руками. Отопление теплый пол своими руками. Где скачать модули Joomla. Бесплатные модули joomla скачать. Самые популярные модули для CMS Joomla.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території
Тема дня
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Президент: Кожен корупціонер має відповісти перед законом, незалежно від прізвища, посади і сфери діяльності

03-12-2019

Президент: Кожен корупціонер має відповісти перед законом, незалежно від прізвища, посади і сфери діяльності

Президент України Володимир Зеленський зазначив, що в Україні вперше за роки незалежності розпочато справжню реформу прокуратури, і висловив упевненість, що після переатестації прокурорів країна отримає справедливу, орієнтовану на суспільство прокуратуру,...

Read more

Усю територію України оцифрують уже наступного року, - Олексій Гончарук

03-12-2019

Усю територію України оцифрують уже наступного року, - Олексій Гончарук

Держгеокадастр оголосив тендер на виконання робіт із аерофотознімання території України, а також створення ортофотопланів і цифрової моделі рельєфу. Уся зібрана інформація стане в нагоді в рамках запуску земельної реформи —...

Read more

Шлях дипломатичного врегулювання - єдиний для вирішення конфлікту на Донбасі, - Дмитро Разумков

03-12-2019

Шлях дипломатичного врегулювання - єдиний для вирішення конфлікту на Донбасі, - Дмитро Разумков

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відкрив 12-ту сесію Парламентської асамблеї ГУАМ.  У своєму вступному слові він наголосив на готовності України і, зокрема, Парламенту нового скликання до поглиблення співпраці з...

Read more
Анонс подій

decentr

Продовжуються обговорення планів перспективного розвитку громад району

Сільські ради району продовжують обговорювати  плани перспективного  розвитку територіальних громад на 2019-2021 роки. Цього разу  сільські голови   Китайгородської та Іллінецької  сільських рад запропонували активам сіл свої плани подальшого розвитку громад. Депутати місцевих рад, вчителі, працівники ДНЗ, жителі громад та  запрошені  керівники району ознайомилися з планами щодо оновлення інфраструктури населених пунктів,  закладів соціально-культурної сфери.

Серед присутніх байдужих не було. Людей цікавила перспектива розвитку та  можливості реалізації планів в кожному селі зокрема.

Наталія Хаврич, сільський голова Іллінецької громади ознайомила присутніх із першочерговими завданнями над виконанням яких працюватимуть у найближчих три роки. Так, у 2019 році у с. Романово-Хутір розпочнеться будівництво корівника з безприв’язним утриманням тварин для навчально-практичної підготовки студентів лабораторії з виробництва та переробки продукції тваринництва Іллінецького державного аграрного коледжу,   проводитимуть поточний ремонт доріг по вулицях Польовій та Миру цього ж населеного пункту та по вулицях Центральна і Сонячна у селі Іллінецьке. А також планують у 2019-2020 роках встановити енергозберігаюче освітлення по вулиці Центральна с.Іллінецьке та по вулиці Миру с.Романово-Хутір. Працюватимуть над утепленням та модернізацією фасаду Іллінецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Серед  завдань представлених для обговорення сільським головою Китайгородської сільської ради Галиною Полянською, що сприятимуть розвитку громади у селі Кам’яногірка значаться: капітальний ремонт мереж вуличного освітлення  вулиць Мирна, Соборна, Заводська, Некрасова, Жовтнева; капітальний ремонт дороги по вулиці Миру. У 2020 році – реконструкція системи опалення в ДНЗ «Казка»;  будівництво дитячого майданчика по вулиці Соборна. У селі Китайгород у 2019 році проводитимуть заміну вікон у ЗОШ І-ІІІ ступенів, будівництво дитячого майданчика по вулиці Гагаріна. У 2019-2020 роках проводитимуть капітальний ремонт мереж вуличного освітлення  вулиць Набережна, Мічуріна, Молодіжна, Нова, Гагаріна, Шавченка, Чайковського, Кривоноса, Шкільна, І.Богуна; капітально ремонтуватимуть  дороги та трутуари по вулицях Набережна, І.Богуна та Гагаріна. У 2021 році – працюватимуть над енергозбереженням сільського будинку культури.

Сільські голови дякували керівникам сількогосподарських підприємств за підтримку та сприяння у вирішенні питань, що стосуються життєдіяльності громад.

Із зацікавленням у громадах була сприйнята інформація голови райдержадміністрації Андрія Лисака про розвиток району в умовах децентралізації та стабільний ріст економічних показників району впродовж 4 років , а саме: за цей період значно зросли обсяги промислового виробництва та виробництва сільськогосподарської продукції. За державної підтримки, у районі  розпочали  капітальний ремонт доріг. Відремонтовані дороги Іллінці-Немирів, Торків-Леухи,   біля 18 км заасфальтовано доріг у населених пунктах громад, що об’єдналися.  Більше як втричі зросла орендна плата за паї. За три роки у два рази зросла середньомісячна заробітна плата одного працюючого в районі, а зарплата в сільському господарстві зрівнялася з зарплатою по промисловості.

Презентація головою райдержадміністрації плану перспективного розвитку Іллінецького району   сприйнята  присутніми  як  наглядний приклад  як можна і потрібно покращувати життя у своєму селі.

В ході зустрічей обговорено перші результати медичної реформи, освітньої – «Нова українська школа» та зміни у законавдавстві щодо монетизації субсидій населенню у 2019 році.

Цікавилися учасники зібрань  і  порядком переходу релігійних громад до УПЦ, у зв’язку з прийняттям Томосу.

 

 

VonuZax_Ukr.jpg

Lustraition 160 102

banner dersl

podatkova1

<< < лютого 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28