08 | 12 | 2019
Голова
районної державної адміністрації
 
 
вакансія
Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території
Тема дня
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Президент: Кожен корупціонер має відповісти перед законом, незалежно від прізвища, посади і сфери діяльності

03-12-2019

Президент: Кожен корупціонер має відповісти перед законом, незалежно від прізвища, посади і сфери діяльності

Президент України Володимир Зеленський зазначив, що в Україні вперше за роки незалежності розпочато справжню реформу прокуратури, і висловив упевненість, що після переатестації прокурорів країна отримає справедливу, орієнтовану на суспільство прокуратуру,...

Read more

Усю територію України оцифрують уже наступного року, - Олексій Гончарук

03-12-2019

Усю територію України оцифрують уже наступного року, - Олексій Гончарук

Держгеокадастр оголосив тендер на виконання робіт із аерофотознімання території України, а також створення ортофотопланів і цифрової моделі рельєфу. Уся зібрана інформація стане в нагоді в рамках запуску земельної реформи —...

Read more

Шлях дипломатичного врегулювання - єдиний для вирішення конфлікту на Донбасі, - Дмитро Разумков

03-12-2019

Шлях дипломатичного врегулювання - єдиний для вирішення конфлікту на Донбасі, - Дмитро Разумков

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відкрив 12-ту сесію Парламентської асамблеї ГУАМ.  У своєму вступному слові він наголосив на готовності України і, зокрема, Парламенту нового скликання до поглиблення співпраці з...

Read more
Анонс подій

decentr

Стан ринку праці в Іллінецькому районі та перспективи роботи Іллінецької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості в умовах реформування обговорено на нараді

Стан ринку праці в Іллінецькому районі та перспективи роботи Іллінецької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості в умовах реформування обговорено на щотижневій оперативній нараді у голови райдержадміністрації. Директор Іллінецької районної філії Сергій Семенюк ознайомив присутніх із ситуацією, яка склалась на ринку праці в Іллінецькому районі та про роботу районної філії Вінницького ОЦЗ в умовах реформування служби зайнятості в нашій державі.

Посадовець зазначив, що в умовах побудови в Україні інноваційної та конкурентоспроможної економіки гостро зростає проблема формування людського капіталу як стратегічного ресурсу та визначального чинника економічного зростання.

«Нелегкою є та ситуація, що кількість населення району щорічно зменшується на декілька сотень осіб, - зазначив Сергій Андрійович. - Працездатного населення у 2018 році на теренах нашого району проживало понад 20 тисяч осіб, з них було задіяно   у сфері економічної діяльності 6,9 тис. осіб та 4,3 тис. осіб задіяно в підприємництві».

У своєму виступі Сергій Семенюк зазначив: «Якщо порівняти ринок праці Іллінецького району у 2018 році із попередніми роками, то він не зазнав суттєвих змін. Упродовж минулого року послугами служби зайнятості скористалися 2985 осіб, що на 57 осіб більше у порівнянні із 2018 роком. Із цих 2985 осіб 2397 мали статус безробітного. Районна філія надала сприяння у працевлаштуванні 1592 особам, що більше проти попереднього року на 181 особу. Рівень працевлаштування склав 53% . Окрім цього, закцентую увагу на таких важливих показниках – 544 особи було працевлаштовано до набуття статусу безробітного; 393 особи – це ті, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню; 22 - людини це особи з інвалідністю; 5 осіб – учасники АТО; 3- вимушено переміщені особи».

Директор Іллінецької районної філії нагадав, що служба зайнятості надає таку послугу, як виплата допомоги по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю. У нашому районі торік цією послугою скористалося 2 особи. Також зазначив, що у 2018 році працевлаштовано 17 осіб із відшкодуванням роботодавцю єдиного соціального внеску.

Сергій Семенюк повідомив, що станом на 01.02.2019 року в районі активно працюють 560 роботодавців, які мають найману робочу силу та відзначив найбільш активних.

Аналізуючи співпрацю служби зайнятості з роботодавцями, органами місцевого самоврядування, посадовець окреслив проблему виконання завдання щодо залучення безробітних до участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру. Зазначив, що дещо нижчий показник залучених безробітних у 2018 році у порівняні з попереднім роком. «У цьому напрямку маємо порозуміння та тісну співпрацю з Іллінецькою ОТГ, - відмітив доповідач. - Міська рада прийняла програму зайнятості населення і на поточний 2019 рік в бюджеті передбачила 140 тис. гривень на оплату громадських робіт. Окрім Іллінецької ОТГ, кошти на громадські роботи передбачили: Дашівська ОТГ, Городоцька , Леухівська, Китайгородська, Слободищенська сільські ради. Будемо сподіватися, що всі кошти, які передбачені на тимчасові громадські роботи, будуть використані, а протягом року ще будуть виділятися певні суми на ці цілі».

Надано роз’яснення, що стосуються посад: кар’єрні радники, фахівці з рекрутингу . Робота перших буде спрямована на те, аби не просто підшукати безробітному так звану підходящу роботу, а й здійснювати супровід цієї особи до зайняття цією особою свого гідного місця на ринку праці, розкриття нею свого трудового потенціалу. Фахівці з рекрутингу покликані використовувати нові підходи до підбору працівників для укомплектування вакансій ринко утворюючих підприємств, формування кадрового потенціалу цих підприємств, визначати перспективну потребу роботодавців у додатковому створенні нових робочих місць.

VonuZax_Ukr.jpg

Lustraition 160 102

banner dersl

podatkova1

<< < лютого 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28