25 | 05 | 2019
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території
Тема дня
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Це потужний внесок у нашу перемогу - Президент на відкритті виробничої лінії з виготовлення снарядів великих калібрів

07-05-2019

Це потужний внесок у нашу перемогу - Президент на відкритті виробничої лінії з виготовлення снарядів великих калібрів

Президент Петро Порошенко взяв участь у відкритті виробничої лінії з виготовлення артилерійських снарядів великих калібрів ДАХК «Артем» Державного концерну «Укроборонпром». «Впевнений в тому, що на сьогоднішній день це потужний внесок у...

Read more

Прем’єр-міністр: Я буду боротися за успіх України

07-05-2019

Прем’єр-міністр: Я буду боротися за успіх України

Ключове завдання Уряду України сьогодні – забезпечити стабільний розвиток країни і всі можливості посилення позицій країни в світі. Про це в ефірі телеканалу «Інтер» сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.  «Завдання -...

Read more

Голова Парламенту підписав Постанову про проведення весняної сесії ПА НАТО у 2020 році в Україні

07-05-2019

Голова Парламенту підписав Постанову про проведення весняної сесії ПА НАТО у 2020 році в Україні

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав Постанову Верховної Ради про проведення весняної сесії Парламентської асамблеї Організації Північноатлантичного договору (ПА НАТО) у 2020 році в Україні. Голова Верховної Ради повідомив про...

Read more
Анонс подій

decentr

Підсумкова колегія райдержадміністрації за 2018 рік та основні завдання на 2019 рік

21 лютого, відбулось засідання підсумкової колегії Іллінецької райдержадміністрації, в якому взяли участь Народний депутат України Руслан Демчак, заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник.

В ході колегії заслухано публічний звіт голови райдержадміністрації Андрія Лисака  про соціально-економічний розвиток району в 2018 році та основні завдання на 2019 рік. Розпочалася колегія із перегляду відеоролика «Вінниччина - 2018. Є що сказати!» про досягнення області у різних галузях.

Крім членів колегії, у заході взяли учась керівники підприємств, установ та організацій району, структурних підрозділів райдержадміністрації; сільські, селищний, міський голови, керівники територіальних підрозділів міністерств та відомств України, сільськогосподарських формувань, закладів освіти, охорони здоров’я, культури, депутати районної ради, представники громадських організацій, засобів масової інформації.

Голова райдержадміністрації Андрій Лисак поінформував про підсумки економічного та соціального розвитку району за 2018 рік і завдання на 2019 рік.

«Розпочинаючи 2018 рік кожен із нас вибудовував плани і перспективи, і всі вони передбачали розвиток, розбудову, удосконалення.

У поточному році боротьба наших воїнів з російськими агресорами на сході не припиняється. Але, незважаючи на війну, в країні проводяться глибинні системні реформи: судова, медична, освітня, пенсійна. Взято курс на проведення капітального ремонту, оновлення доріг, активною є робота з іноземними інвесторами.

У загальнодержавній системі розвитку Іллінеччина також демонструє суттєві зміни та результати, - зазначив голова райдержадміністрації. – Зросли основні показники, що характеризують економічний та соціальний розвиток району за 2018 рік: індекс споживчих цін становить 109%; зростання роздрібного товарообороту – 114%; індекс промислового виробництва – 124,8%; темп росту заробітної плати – 126,2%;   зростання обсягів виробництва зернових – 131%».

Очільник району відмітив, що валовий збір зернових та зернобобових культур 188 195 т зерна (у заліковій вазі), що більше проти минулого року на 44 667 т. Середня урожайність зернових культур 79,9 ц/га, що відповідно   більше проти минулого року на 25,9 ц/га.

Урожайність основної продовольчої культури – озимої пшениці в порівнянні з минулим роком вища на 8,7ц/га .

Господарствами району зібрано вал кукурудзи 134 595 т при середній врожайності 106,1 ц/га. Дана врожайність більша проти минулого року на 29,6 ц/га.

Продовжується тенденція нарощення площ під технічні культури. В минулому році вона становила 15 713 га, що більше проти минулого року на 2 603 га. Сільськогосподарськими товаровиробниками закладено необхідну базу під урожай 2019 року.

Кон’юнктура ринку та державна підтримка позитивно відобразилися на зростанні у галузі тваринництва. Збільшено чисельність поголів’я ВРХ на 280 гол., поголів’я свиней на 564 голови. За 2018 рік господарствами району   вироблено 11934 т молока, що на 459 т більше проти відповідного періоду минулого року, надій молока на корову становив 6317 кг.

У 2018 році Урядом України було ініційовано цілий ряд програм підтримки тваринництва, які були реалізовані в районі і дали позитивний результат.

«Починаючи з 2015 року   середній відсоток нарахування орендної плати по району   збільшено на 5,0%. Заборгованість із виплати заробітної плати відсутня. Суттєво за останні 5 років зросла середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника, яка за 2018 рік становить 7158,3 грн., що складає 140,2 % до відповідного періоду 2017 року», - зазначив посадовець.  

Динамічно розвивались промислові підприємства району, якими вироблено та реалізовано продукції більше як на 3 млрд.грн., при темпі приросту 24,8%. Район стабільно займає 2 місце в обласному рейтингу. Частка району у промисловому виробництві області зросла з 3,8 до 4,2%.

«Основна частка промислового виробництва належить харчовим підприємствам - «Люстдорф» та «Іллінецький цукровий завод», – відмітив Андрій Романович. - ТОВ «Люстдорф» постійно працює над освоєнням нових ринків збуту та, маючи євросертифікат, продовжує нарощувати експорт продукції майже в 30 країн світу, на підприємстві виробляється понад 100 найменувань різних видів продукції. Іллінецьким цукровим заводом на 2019 рік запланована реалізація інвестиційного проекту по ректонструкціі парових котлів з переведенням на спалювання твердого палива вартістю 12,5 млн. грн. В 1,5 раза нарощено виробництво та реалізацію продукції ДП «Іллінецьке лісове господарство».

Покращується обслуговування населення у торгівельній мережі району та ресторанному господарстві.

«Середня заробітна плата у порівнянні з відповідним минулорічним періодом зросла на 26,2% і становила 7884 грн. за ІІІ квартал 2018 року. За чотири останніх роки маємо тенденцію до стабілізації кількості діючих малих і середніх підприємств, яких у районі станом на 1 січня 2019 року рахується 188, займаються бізнесом 1153 фізичних осіб – підприємців. Маємо стабільні надходження від малого і середнього бізнесу»,- відзначив очільник району.

Економія і раціональне використання бюджетниї коштів є пріоритетом влади.

Закупівлі за бюджетні кошти здійснюються через електронну систему Prozorro. За минулий рік проведено 83 електронних торги, закуплено товарів на суму 7,28 млн. грн. та зекономлено 631 тис. грн., або майже 9% фінансових ресурсів, що дало можливість додатково придбати чи виконати роботи.

Залучення інвестиційних коштів з різних джерел залишається пріоритетним напрямком в діяльності районної влади. За 9 місяців минулого року освоєно більше 242 млн. грн. капітальних інвестицій. Зокрема, введено у експлуатацію фотогальванічну електростанцію на джерелах сонячної енергії «Дашів» на території Дашівської селищної ради, вартістю 11,8 млн.євро; сміттєсортувальний комплекс на території твердих побутових відходів у м.Іллінцях, вартістю майже 12 млн.грн.

З обласного бюджету, завдяки участі у 15 конкурсі розвитку територіальних громад, залучено більше 0,5 млн.грн.

Протягом січня–грудня 2018 року до бюджетів усіх рівнів надійшло 312,1 млн.грн. (темп росту 121%) до державного бюджету надійшло 141 млн.грн. (темп росту 117%), до місцевих бюджетів – 171,1 млн.грн. (темп росту 124.4%),

Найбільша питома вага в наповненні місцевих бюджетів належить: податку на доходи фізичних осіб (69%); єдиному податку (15.65%); земельному податку (11,7%).

Першочергово забезпечувалось спрямування коштів, що надходили до бюджету району на заробітну плату, оплату енергоносіїв та інші захищені статті видатків.

Капітальних видатків без урахування міжбюджетних трансфертів проведено в загальній сумі 4 386,1 тис. гривень, з них видатки: сільських бюджетів - 677,4 тис. гривень; районного бюджету - 3 708,7 тис. гривень, з них 2,448 тис. грн. для придбання житла внутрішньо переміщених осіб та учасників бойових дій на території інших держав.

Центром надання адміністративних послуг Іллінецької райдержадміністрації за 2018 рік було надано 15 359 адміністративних послуг.

Розвиток інфраструктури району, створення комфортних умов проживання – це пріоритетні завдання для влади. Майже в кожному селі зроблено кроки для покращення умов. Дороги, тротуари, освітлення, дитячі майданчики – їх будівництво стало вже звичним ділом.

В Іллінецькому районі за 2018 рік було освоєно 17 млн. 185,7 тис. грн. на ремонт доріг. Так, відремонтовано дороги: під’їзд до с. Лугова, Автодорога «Межа Житомирської області – Погребище – Іллінці»,Паріївка – ст. Оратів - Немирів – Іллінці, Торків – Брацлав – Леухи – межа Черкаської області, Дашів – Угарове, Іллінці – Красненьке , «Вінниця – Турбів – Гайсин – Вел. Михайлівка.

Встановлено сучасне LED освітлення на центральних вулицях міста на сіл району, загальною протяжністю - 45 км.

Йшлося і про соціальний захист населення району: «Всього за 2018 рік надано пільг на загальну суму 5,4 млн.грн., що на 1 млн.грн більше ніж у 2017 році.

За рахунок державного, обласного, районного та інших місцевих бюджетів відповідно до Районної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, а також інших верств населення Іллінецького району, які потребують соціального захисту, на 2018-2020 роки, виплачено адресної грошової допомоги на загальну суму 1,75 млн.грн.

У 2018 році чотирьом мешканцям Іллінецького району за підтримки уряду та коштів державного бюджету придбали житло, серед них: два учасники бойових дій на Донбасі, два – афганці. На їх придбання державою було виділено 3,077 млн.грн.»

Ще однією важливою подією, яка відбулася в районі і є результатом реформи децентралізації, – це передача у комунальну власність ОТГ земельних ділянок сільськогосподарського призначення від держави.

На території Іллінецького району було передано 7355,6 га земель сільськогосподарського призначення державної власності, в тому числі: Дашівській ОТГ - 2919,3 га та Іллінецькій ОТГ - 4436,3 га.

Посадовець також акцентував увагу на основних аспектах розвитку освітньої, медичної, соціальної, культурної сфери, зазначивши, що 2018 рік увійде в історію району як рік початку реалізації медичної реформи. Договір з Національною службою здоров’я уклали Іллінецький міський, Дашівський та Іллінецький районний ЦПМСД та отримали фінансування за новим механізмом. Середня заробітна плата лікаря загальної практики сімейної медицини з жотня 2018 року становить 13,5 тис. грн., медсестри – 6,5 тис.грн. 

Ще одним важливим кроком у розвитку медицини району стало прийняття рішення про реорганізацію закладу ІІ рівня надання медичної допомоги в Іллінецькому районі в комунальне некомерційне підприємство «Іллінецька центральна районна лікарня» районної ради.

«Ми першими в області пішли на такий крок, що відкриває нові перспективи перед закладом і збільшує шанси для набуття статусу лікарні інтенсивного лікування   І рівня Північного госпітального округу. З січня 2019 року КНП «Іллінецька центральна районна лікарня» районної ради визначено центром обслуговування хворих, які транспортуються для надання екстреної (невідкладної) медичної допомоги з Оратівського, Липовецького, Іллінецького та частини Погребищанського районів, - акцентував голова райдержадміністрації - Важливим завданням для нас є модернізація, оновлення медичного обладнання в лікарні. Вже ведеться робота в цьому напрямку». 

Освітня мережа району повністю задовольняє потреби. В загальноосвітніх школах навчаються 3888 учнів, працює 539 учителів. Дошкільною освітою охоплено 1538 вихованців, навчальний процес у дошкільних закладах забезпечують 184 педагоги. Позашкільними навчальними закладами, які перейшли до ОТГ, охоплено 959 учнів та 25 педагогів.

«Ми одними із перших в області створили  в ОТГ  три опорні школи, які вже сьогодні мають позитивні результати роботи, – наголосив Андрій Лисак. -Успішно реалізовується фундаметнальна реформа освітньої галузі «Нова українська школа». Цього річ вона бере початок з перших класів. Для її реалізації пройшли перепідготовку учителі, підготовлені навчальні кабінети, робочі місця учителів.

420 першокласників зайшли в оновлені класи та розпочали навчання за новими стандартами і програмами. На 403,2 тис.грн закуплено меблів, комп'ютерної техніки та дидактичного матеріалу.      

Заклади загальної середньої освіти забезпечені на 100% “фабриками друку” (ноутбук, ламінатор, МФУ)

Коштом обласного бюджету було забезпечено обладнання для математичного класу на суму 361,6 тис.грн. в Іллінецькому навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа I-III ступенів – гімназія №2».

1 серпня 2018 року у районі розпочала свою роботу комунальна установа «Інклюзивно – ресурсний центр Іллінецької районної ради Вінницької області». На придбання обладнання для інклюзивно-ресурсного центру використано 180,7 тис.грн із державного бюджету. Дашівською ОТГ за кошти обласного бюджету за співфінансування придбано новий шкільний автобус.

Серед завдань на 2019 рік: продовження реалізації реформ децентралізації, освітньої та медичної реформ; легалізація заробітної плати, збільшення податкових надходжень, підвищення рівня заробітної плати та рівня життя громадян; удосконалення системи соціального захисту населення та впровадження нового механізму надання субсидій; реалізація перспективних планів розвитку територіальних громад району, враховуючи потребу та пріоритетність, визначені жителями громад; ремонт доріг, встановлення вуличного освітлення, енергомодернізація, залучення інвестицій, тощо.

У підсумку, Андрій Лисак відмітив, що зміни, які започатковані в країні Президентом Петром Порошенком, урядом Володимира Гройсмана мають реальні позитивні результати у районі і побажав «віри в успіх нашої країни, здоров’я і єдності у нелегкій праці на розвиток Іллінеччини та благо іллінчан».

В обговоренні взяв участь Дашівський селищний голова Сергій Тітаренко, який детально проаналізував зростання фінансових можливостей об’єднаної громади. У своїй презентації акцентував увагу на реалізованих у 2018 році інфраструктурних проектах: будівництво водогонів, тротуарів, доріг, освітлення вулиць,тощо. Селищний голова поділився планами на 2019 рік

Цікавою була відеопрезентація заступника Іллінецького міського голови з гуманітарних питань Людмили Трохимець, яка стосувалась соціально-економічного розвитку Іллінецької ОТГ та заходів в рамках перспективного плану розвитку громади. Посадовець зазначила, що "в ОТГ працюватимуть над тим, щоб 2019 рік став роком поступального розвитку у відповідності до раніше затвердженої стратегії, в центрі якої наш житель, як первинний соціальний капітал".

Підсумовуючи публічний звіт голови РДА, Василь Броварник зазначив: «В області розпочато та реалізовується багато проектів. Будується більше 600 об’єктів, які забезпечать роботою  наших земляків. Децентралізація, в тому числі і бюджетна, – це одна із найуспішніших реформ. І позитивні зміни сповна відчувають жителі Іллінецького району».

Звертаючись до учасників колегії, Народний депутат України Руслан Демчак зазначив, що в Іллінецькому районі є значні досягнення. Передані повноваження на місця дають реальні результати « надбання, які є в районі, об’єднаних територіальних громадах потрібно підтримувати та продовжувати працювати в цьому напрямку».

      

                           

                                      

                                             

VonuZax_Ukr.jpg

Це важливо:

ПЛАН-КАЛЕНДАР основних заходів, що будуть проводитись райдержадміністрацією та районною радою в  травні  2019 року

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - начальника служби у справах дітей Іллінецької районної державної адміністрації

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Іллінецької районної державної адміністрації

Повідомлення про зміни у сфері житлово-комунальних послуг

Оголошення  щодо проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - начальника відділу освіти, молоді та спорту  Іллінецької районної державної адміністрації 

Оголошення результатів конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Іллінецької районної державної адміністрації

Оголошення щодо проведення конкурсу на зайняття вакантних посад практичного психолога, корекційного педагога, вчителя-реабілітолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Іллінецької районної ради Вінницької області

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Іллінецької районної державної адміністрації

Безоплатне подання статистичної звітності в електронному вигляді

До уваги розпорядників бюджетних коштів!

Порядок забезпечення дітей з інвалідністю внаслідок ДЦП реабілітаційними заходами

Оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства 

Оголошення результатів конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії Б - завідувача сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства

Оголошення про результат конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - державного реєстратора відділу надання адміністративних послуг Іллінецької районної державної адміністрації

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Іллінецької районної державної адміністрації

Оголошення про результат конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Іллінецької районної державної адміністрації 

Оголошення про результат конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста служби у справах дітей Іллінецької районної державної адміністрації

Перелік об'єктів та проектів соціально-економічної сфери та інфраструктури, що планується до будівництва, капремонту, модернізації на період 2019-21 років

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади державного реєстратора відділу надання адміністративних послуг 

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста служби у справах дітей РДА

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади  головного архітектора району

План перспективного розвитку району  на 2019-2021 роки

Результати конкурсу  на заміщення вакантної посади державної служби категорії "В

Важлива інформація для громадських організацій Вінниччини

Оголошується конкурс 

Результати конкурсу  на заміщення вакантної посади державної служби категорії "В"

Про опалювальний  період  2018-2019 років

Оголошується конкурс

Як отримати статус  дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфлікті

 

Важливі зміни до Закону України "Про регулювання містобудівної документації"

Про зміни у Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 7 Закону України "Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні" щодо встановлення групи інвалідності

Паспорт бюджетних програм управління праці та соціального захисту населення РДА та звіти про їх виконання

Управління праці та соціального захисту населення Іллінецької райдержадміністрації  оголошує конкурс  на зайняття  вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста з прийняття рішень відділу адресних соціальних допомог та компенсаційних виплат

Інформація про проведення аудиту доступності для маломобільних груп населення об’єктів житлового, громадського призначення та транспортної інфрастуктури

Інформація по доступності об'єктів фізичного оточення, розташованих на території населених пунктів до потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення Іллінецького району(житловий фонд, заклади освіти, органи влади, соціального захисту,спортивні заклади, транспортна інфраструктура)

,Про районний бюджет на 2018 рік

Звіт про районний бюджет за 2017 рік та додатки до нього 

Конфлікт інтересів - треба знати!

Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Порядок забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян

Іллінецька районна державна адміністрація Вінницької області повідомляє

Пам'ятка щодо першочергових дій у разі виявлення або застосування вибухових пристроїв та виявлення осіб, що можуть виношувати диверсійні та терористичні наміри

Детальна інформація щодо процесу отримання одноразової державної грошової допомоги особами, які отримали тілесні ушкодження під час участі у революції гідності у 2017 році

Про забезпечення дровами паливними в 2017 році

Актуальна інформація для переселенців 

Телефон «гарячої лінії» управління праці  та  соціального  захисту  населення Іллінецької райдержадміністрації  з питань призначення населенню  житлових субсидій - 2-14-85

Державне регулювання цін на основні харчові продукти

Електронні сервіси, розміщені на офіційному веб-порталі державної фіскальної служби  для ознайомлення та отримання інформації з метою використання у своїй діяльності

Контакти особи, відповідальної за координацію роботи з учасниками антитерористичної операції, демобілізованими особами, пораненими учасниками антитерористичної операції, членами сімей загиблих учасників антитерористичної операції

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО ТА ЇХ ОБТЯЖЕНЬ

Закон України "Прозасудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки"

Безкоштовні консультації  підприємств і підприємців та комунальних підприємств з проблем ресуросоенергоефективності

«Гаряча» антикорупційна лінія в облдержадміністрації  

На Вінниччині працюють місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги

З усіма проблемними питаннями щодо надання статусу учасника бойових дій військовослужбовцям  Сухопутних військ Збройних Сил України-учасникам АТО звертатись до робочої групи 

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

До уваги суб’єктів господарювання, які проводять діяльність з обігу харчових продуктів

Інформація  про  забезпечення учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Електронні адміністративні послуги в Україні

Інформація щодо прав та обов'язків, соціального та правового захисту військовозобов'язаних, призваних на військову службу у зв'язку з мобілізацією, резервістів, а також військовослужбовців, прийнятих на військову службу в добровільному порядку (за контрактом) 

Правові норми національного законодавства, що спрямовані на стимулювання інвестиційної та інноваційної діяльності, розвитку реального сектору економіки

Інформація про місце зберігання матеріалів містобудівної документації  населених пунктів Іллінецького району

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб

Конкурс з визначення  робочого органу з підготовки та проведення конкурсу на право здійснення перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування

 

Lustraition 160 102

banner dersl

podatkova1

<< < лютого 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 23 24
25 26 27 28