20 | 07 | 2019
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Уход за лицом 30 лет. Лучший уход за кожей лица летом. Уход за лицом летом. Йога занятия для начинающих. Быстрые занятия йогой для начинающих видео. Занятия йогой дома. Как сделать макияж. Скажите как сделать макияж глаз дома. Как правильно сделать макияж. Диеты для похудения отзывы. Полезная гречневая диета для похудения. Лучшие диеты для похудения. Эффективные диеты для быстрого похудения. самая быстрая диета для похудения дома. Хорошая диета для быстрого похудения. Хронический гастрит лечение. Быстрое лечение гастрита желудка. Схема лечения гастрита. Имбирный чай для похудения. Полезное имбирное похудение отзывы. Имбирный напиток для похудения рецепт. Домашние упражнения для похудения живота. Большой комплекс упражнений для живота похудения. Упражнения для похудения живота быстро.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території
Тема дня
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Володимир Зеленський: Ми хочемо змінити ставлення держави до спорту та спортсменів

18-07-2019

Володимир Зеленський: Ми хочемо змінити ставлення держави до спорту та спортсменів

16 липня Президент України Володимир Зеленський і перша леді Олена Зеленська відвідали Державне підприємство «Олімпійський навчально-спортивний центр «Конча-Заспа». Президент вручив державні нагороди членам юнацької збірної України (U-20) з футболу, які...

Read more

76 українських фільмів вже відзнято, 72 - у роботі, - Глава Уряду

18-07-2019

76 українських фільмів вже відзнято, 72 - у роботі, - Глава Уряду

Декілька років тому Уряд запровадив ініціативу підтримки розвитку українського кіно. Завдяки цій ініціативі в Україні знімається все більше якісних фільмів. Про це сказав Прем’єр-міністр Володимир Гройсман підчас відвідання зйомок пригодницького...

Read more

Голова Парламенту Андрій Парубій підбив підсумки роботи Верховної Ради України VIII скликання

18-07-2019

Голова Парламенту Андрій Парубій підбив підсумки роботи Верховної Ради України VIII скликання

Протягом роботи Верховної Ради України VIII скликання, народні депутати продемонстрували високу результативність роботи та ухвалили історичні рішення для України. На цьому наголосив Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, закриваючи останнє пленарне засідання...

Read more
Анонс подій

decentr

Працюючим – соціальне забезпечення та соціальні допомоги.

Картинки по запросу Працюючим – соціальне забезпечення та соціальні допомоги.Іллінецьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області /надалі Іллінецьке відділення ВД ФСС У у Вінницькій області/ є однією з важливих соціальних структур, що наділене державою повноваженнями, та функціями, які має право здійснювати на території Іллінецького та Оратівського районів.                    За кошти Фонду соціального страхування України для застрахованих осіб, в разі потреби, чинним законодавством передбачено близько 30 різних видів виплат та послуг. Застрахованою особою, тобто такою, що має право на отримання виплат та послуг за рахунок коштів Фонду соцстрахування, є фізична особа, яка сплачує або за яку сплачується, відповідно до вимог діючого законодавства, єдиний соціальний внесок, тощо.                                            Іллінецьке відділення, згідно з обліковими даними станом на 01.01.2019, співпрацює з 2767 страхувальниками /роботодавці та особи, які особисто забезпечують себе роботою/ , відповідно в Іллінецькому районі – 1812, в Оратівському – 955 . Всього застрахованих -працюючих осіб на обслуговуванні у Іллінецькому відділенні перебуває близько 11тисяч .    

Підсумовуючи діяльність Іллінецького відділення звітного періоду за звітним даними 2018 року необхідно відмітити:

- в загальному виплачено страхових виплат та надано різних послуг за рахунок коштів Фонду на суму близько 18 млн. гривень,   зокрема :

- допомога по тимчасовій втраті працездатності становить – 8090 тис.грн / 71%/ ;

- допомога по вагітності та   пологах – 3221тис.грн /28%/;

- допомога на поховання – 62 тис.грн.,/ 1%/.

Протягом 2018 року матеріальним забезпеченням було охоплено близько 5 тисяч осіб на загальну суму 11373 тис. гривень в порівнянні з даними 2017 року   ця сума збільшилась на 3 млн. гривень або на 26 відсотків.

Протягом минулого року загальна сума витрат на відшкодування шкоди потерпілим склала 5014 тис.грн. .У структурі цих витрат основна частина припадає на на щомісячні страхові виплати потерпілим ,     або 4604 тис.грн./92%/ ;

.- щомісячні страхові виплати утриманцям вразі втрати годувальника або 223тис грн. /5%/   ;           

- одноразові допомоги потерпілим -49 тис.грн./1%/;   

- допомога по тимчасовій непрацездатності внаслідок нещасного випадку на виробництві - 138 тис. грн./2%/.  

В порівнянні з даними 2017 року за гальна сума витрат на відшкодування шкоди потерпілим збільшилась на 1782 тис.грн ,   або на 65 відсотків, це наслідок проведених перерахунків щомісячних страхових виплат потерпілим. Цього ж 2019 року відповідно до рішення Кабінету Міністрів України коефіцієнт перерахунку виплат становить 1.05.      

Медичною реабілітацією та медичними соціальними допомогами   за рахунок коштів Фонду в минулому році скористалось 80 осіб на загальну суму 1019 тис. грн.,.зокрема :          

- оплата лікування в реабілітаційному відділенні санаторно=курортного закладу після перенесених захворювань 43 застрахованих осіб склала – 515 тис.грн;       

- лікуванням потерпілих на виробництві та їх медичну реабілітацію отримали двоє потерпілих на суму 22тис. грн.;

- санаторно-курортне лікування отримали 13 інвалідів на суму – 162 тис грн.;

- технічними та іншими засобами реабілітації скористалось 19 інвалідів на суму – 74 тис.грн,;

- слуховий апарат на суму 3,6 тис.грн, придбано одному інваліду ;

- лікарські засоби та вироби мед. призначення оплачено одному інваліду на суму 7,8 тис. грн.,

- чотири інваліди скористались спеціальним медичним і побутовим стороннім доглядом на загальну суму 131 тис.грн;

9 інвалідів – побутовим обслуговуванням на суму 99 тис. грн.;

- компенсацію витрат на бензин, ремонт та технічне обслуговування автомобілів отримали 19 інвалідів на суму 6 тис. гривень.

Упродовж 2018 року у відділенні зареєстровано 7 нещасних випадки на виробництві. В результаті проведення розслідування встановлено, що основними причинами нещасних випадків є: невиконання вимог інструкцій з охорони праці також незадовільний технічний стан об ̓єктів території ,та ряд інших причин..                              

Для покращення стану справ на виробничих об ̓ єктах з питань охорони праці /далі ОП/ , страховий експерт планує активізувати роботу стосовно впровадження елементів системи управління ОП, надавати методичну та інформаційну допомогу у розробленні актів та з питань організації ОП, консультацій з питань соціального захисту працівників у разі настання страхового випадку, приймати участь у роботі організаційних заходів по вивченню законодавства з ОП , у роботі комісій з перевірки знань працівників з питань ОП, вивчати та поширювати позитивний досвід створення безпечних умов праці а також придавати результати роботи гласності через засоби масової інформації.                              

В останній період спостерігається різке збільшення кількості виданих листків непрацездатності, відповідно зросли видатки на тимчасову непрацездатність, що спричинило нині фінансові труднощі, точніше кажучи, по причині відсутності коштів Фонд не має можливості в терміни передбачені діючим законодавством виплатити застрахованим особам   матеріальне забезпечення. Крім того, за звітними даними 2018 року, більш як четверта частина всіх виданих листків непрацездатності заповнюється з порушеннями вимог, тому виникла нагальна потреба в покращенні взаємодії між органами Фонду із закладами охорони здоров'я з метою посилення контролю за обґрунтованістю видачі та продовження ЛН.

Саме ці чинники стали домінантними при посиленні контрольних функцій з боку Фонду соціального страхування. З 01.04.2019 року відновлено у Фонді право на проведення планових перевірок страхувальників, щодо недопущення неправомірних витрат, виявлення та усунення порушень під час призначення сум матеріального забезпечення ,     а також розпочне роботу структурний підрозділ з функціями перевірки обґрунтованості видачі та продовження медичними закладами листків непрацездатності. Виникла необхідність активізації роботи комісій (уповноважених ) з питань соціального страхування, які створені та діють у роботодавців, з метою забезпечення контролю за правильністю використання коштів на оплату лікарняних листків непрацездатності коштами роботодавця (перших 5-ти днів) та коштами Фонду соціального страхування.

Нагадую про можливість подачі роботодавцями заяв-розрахунків,повідомлень про виплату коштів застрахованим особам і звітів у електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису, тому запрошуємо страхувальників до швидшого укладання із Фондом договору на співпрацю.                                                                          

Начальник Іллінецького відділення                                                        Г.П.Бусійок.

VonuZax_Ukr.jpg

Це важливо:

ПЛАН-КАЛЕНДАР основних заходів, що будуть проводитись райдержадміністрацією та районною радою в  червні  2019 року

Щодо відповідності виборчих дільниць Іллінецького району вимогам

Психологічна реабілітація учасників АТО

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Іллінецької районної державної адміністрації

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Іллінецької районної державної адміністрації

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - начальника служби у справах дітей Іллінецької районної державної адміністрації

Оголошено результат конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - начальника служби у справах дітей Іллінецької районної державної адміністрації

Оголошення про результат конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Іллінецької районної державної адміністрації

 

Повідомлення про зміни у сфері житлово-комунальних послуг

Оголошення результатів конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - начальника відділу освіти, молоді та спорту  Іллінецької районної державної адміністрації 

Оголошення  щодо проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - начальника відділу освіти, молоді та спорту  Іллінецької районної державної адміністрації 

Оголошення результатів конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Іллінецької районної державної адміністрації

Оголошення щодо проведення конкурсу на зайняття вакантних посад практичного психолога, корекційного педагога, вчителя-реабілітолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Іллінецької районної ради Вінницької області

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Іллінецької районної державної адміністрації

Безоплатне подання статистичної звітності в електронному вигляді

До уваги розпорядників бюджетних коштів!

Порядок забезпечення дітей з інвалідністю внаслідок ДЦП реабілітаційними заходами

Перелік об'єктів та проектів соціально-економічної сфери та інфраструктури, що планується до будівництва, капремонту, модернізації на період 2019-21 років

План перспективного розвитку району  на 2019-2021 роки

Важлива інформація для громадських організацій Вінниччини

Про опалювальний  період  2018-2019 років

Як отримати статус  дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфлікті

Важливі зміни до Закону України "Про регулювання містобудівної документації"

Про зміни у Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 7 Закону України "Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні" щодо встановлення групи інвалідності

Паспорт бюджетних програм управління праці та соціального захисту населення РДА та звіти про їх виконання

Управління праці та соціального захисту населення Іллінецької райдержадміністрації  оголошує конкурс  на зайняття  вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста з прийняття рішень відділу адресних соціальних допомог та компенсаційних виплат

Інформація про проведення аудиту доступності для маломобільних груп населення об’єктів житлового, громадського призначення та транспортної інфрастуктури

Інформація по доступності об'єктів фізичного оточення, розташованих на території населених пунктів до потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення Іллінецького району(житловий фонд, заклади освіти, органи влади, соціального захисту,спортивні заклади, транспортна інфраструктура)

,Про районний бюджет на 2018 рік

Звіт про районний бюджет за 2017 рік та додатки до нього 

Конфлікт інтересів - треба знати!

Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Порядок забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян

Іллінецька районна державна адміністрація Вінницької області повідомляє

Пам'ятка щодо першочергових дій у разі виявлення або застосування вибухових пристроїв та виявлення осіб, що можуть виношувати диверсійні та терористичні наміри

Детальна інформація щодо процесу отримання одноразової державної грошової допомоги особами, які отримали тілесні ушкодження під час участі у революції гідності у 2017 році

Про забезпечення дровами паливними в 2017 році

Актуальна інформація для переселенців 

Телефон «гарячої лінії» управління праці  та  соціального  захисту  населення Іллінецької райдержадміністрації  з питань призначення населенню  житлових субсидій - 2-14-85

Державне регулювання цін на основні харчові продукти

Електронні сервіси, розміщені на офіційному веб-порталі державної фіскальної служби  для ознайомлення та отримання інформації з метою використання у своїй діяльності

Контакти особи, відповідальної за координацію роботи з учасниками антитерористичної операції, демобілізованими особами, пораненими учасниками антитерористичної операції, членами сімей загиблих учасників антитерористичної операції

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО ТА ЇХ ОБТЯЖЕНЬ

Закон України "Прозасудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки"

Безкоштовні консультації  підприємств і підприємців та комунальних підприємств з проблем ресуросоенергоефективності

«Гаряча» антикорупційна лінія в облдержадміністрації  

На Вінниччині працюють місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги

З усіма проблемними питаннями щодо надання статусу учасника бойових дій військовослужбовцям  Сухопутних військ Збройних Сил України-учасникам АТО звертатись до робочої групи 

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

До уваги суб’єктів господарювання, які проводять діяльність з обігу харчових продуктів

Інформація  про  забезпечення учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Електронні адміністративні послуги в Україні

Інформація щодо прав та обов'язків, соціального та правового захисту військовозобов'язаних, призваних на військову службу у зв'язку з мобілізацією, резервістів, а також військовослужбовців, прийнятих на військову службу в добровільному порядку (за контрактом) 

Правові норми національного законодавства, що спрямовані на стимулювання інвестиційної та інноваційної діяльності, розвитку реального сектору економіки

Інформація про місце зберігання матеріалів містобудівної документації  населених пунктів Іллінецького району

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб

Конкурс з визначення  робочого органу з підготовки та проведення конкурсу на право здійснення перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування

 

Lustraition 160 102

banner dersl

podatkova1

<< < березня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 30 31