photorda2

  Іллінчани вшанували пам’ять ліквідаторів і постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС

  26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції сталася найбільша в історії людства техногенна катастрофа планетарного масштабу. Людство вперше у мирний час зіткнулося з таким жахливим явищем, як руйнівна радіація. Чорнобильська трагедія забрала життя багатьох людей, понівечила сотні людських доль, обпалила радіацією тисячі кілометрів родючої землі.

  Чисельний загін мужніх героїв: пожежники, військові, міліціонери, будівельники, енергетики, лікарі, люди інших професій відразу після вибуху реактора кинулись в смертельний двобій із незримим ворогом і ціною власного життя та здоров’я рятували нашу землю.

  Біль Чорнобиля - у серці кожного з нас. Пам’ять народу свято береже подвиг борців з радіоактивним лихом.

  26 квітня Іллінчани  вшанували земляків – ліквідаторів чорнобильського лиха. Біля пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС та жертвам радіаційної катастрофи відбувся мітинг-реквієм, у якому взяли участь голова райдержадміністрації Андрій Лисак, заступник голови районної ради Віктор Нечипоренко, Іллінецький міський голова Володимир Ящук, ліквідатори аварії на ЧАЕС, постраждалі від Чорнобильської катастрофи, керівники підприємств, організацій, установ, представники громадських організацій, громадськість району.

  Під час мітингу поіменно згадали всіх ліквідаторів району, які не дожили до сьогоднішніх днів. Присутні схилили голови в скорботній хвилині мовчання...

  - Двічі на рік ми вшановуємо подвиг ліквідаторів аварії на ЧАС. Це трагедія української землі, білоруської та і всього людства. 33 роки тому, некомпетентність та безвідповідальність стала причиною страшного лиха. Ми маємо пам’ятати, що успіху у будь якій справі досягнуть лише працьовиті, відповідальні, компетентні. Сьогодні ми дякуємо всім тим, хто не задумуючись ні на мить, не шкодуючи свого життя, кинулись на порятунок Батьківщини та її жителів від чорнобильської катастрофи. Ми завжди пам’ятаємо про цей подвиг і дякуємо героями, особливо з великою шаною схиляємо голову перед тими, кого вже з нами немає. А тим, хто з нами - здоров’я, миру та злагоди в ваших сім’ях, мирного неба, - звертаючись до присутніх,зазначив голова райдержадміністрації Андрій Лисак.

  Слова вдячності висловили Іллінецький міський голова Володимир Ящук, заступник районного об’єднання «Союз Чорнобиль України» Іван Качула.

  Керівники району та міста вручили Подяки районної державної адміністрації та районної ради, Іллінецької міської ради за мужність і самовідданість проявлені під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, активну громадську позицію ліквідаторам аварії на ЧАЕС, активістам громадської організації "Союз Чорнобиль Україна".

  Учасники заходу поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської трагедії.

   

  Світлина від Іллінецька міська об'єднана територіальна громада.

  Головне меню

  golova

  Голова РДА

  Вакансія

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню