photorda2

  Дорогі ветерани! Шановні іллінчани!

  Похожее изображениеДруга світова війна - це жахлива сторінка в історії людства, яка безщадно забрала життя десятки мільйонів людей та піддала геноциду цілі народи.

  Саме на теренах України розгорнулися одні з найтрагічніших подій того періоду. Україна втратила кожного п’ятого сина чи доньку.  Мільйони наших співвітчизників не повернулися додому, мільйони сімей не дочекалися своїх рідних...

  Українському народу довелось пережити катування і розстріли, депортації та концтабори, тисячі дощенту зруйнованих міст і спалених сіл лише через те, що опинився на шляху чийогось прагнення переділити світ.    Доземний уклін воїнам усіх армій, що перемогли нацистів, трудівникам тилу, дітям війни. Вічна шана та пам'ять  ветеранам Другої світової війни.

  Пам’ятаємо все. Пам’ятаємо всіх. Пам’ять вкотре застерігає світ від небезпеки повторення подібної катастрофи. Україна знову, і не з власної волі, відчуває гніт війни, підступно розв’язаної зовнішніми агресорами – російсько-терористичними окупантами. Світову спільноту об’єднує спільне прагнення - припинити гібридну війну, яка виснажує нашу державу, нищить наші надбання та забирає життя людей.

  Нинішнє покоління захисників – гідні продовжувачі справи переможців, що врятували і зберегли країну прекрасною і квітучою.  Слава героям сьогодення, які віддали своє життя за волю України. Шана та повага тим, хто і сьогодні стоїть на захисті Вітчизни!

  Знаємо - немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі!

  Щиро бажаємо  міцного здоров'я і довголіття, добра і радості, оптимізму і непохитної віри в те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим!

  Слава Україні!

  Героям слава!

                                                                                     

  Голова районної                                                         Заступник голови

  державної адміністрації                                               районної ради

  Андрій Лисак                                                               Віктор Нечипоренко

  Головне меню

  golova

  Голова РДА

  Вакансія

  Архів новин

  Червень 2020
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 1 2 3 4 5

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню