photorda2

  "Перша хвилина миру"

  8 травня  в Україні четвертий рік поспіль проходить акція "Перша хвилина миру".  Саме ввечері  символічним запаленням  свічок відзначається день і час, коли було ратифіковано Акт про капітуляцію Німеччини.

  Цього дня, ввечері, разом з цивілізованим світом і на Іллінеччині, в рамках Акції, запалено лампадки в пам'ять про подвиг наших героїв, які перемогли нацизм. Вшановано  земляків,  які загинули в боротьбі із загарбниками  -  у складі Червоної Армії, Української повстанської армії, в рядах радянських партизанських загонів, армій країн-союзниць антигітлерівської коаліції чи в складі європейського руху опору…  Об’єднувала їх спільна мета – вони захищали рідну землю від супостата.

  «Пам’ятаймо, що ми, українці - єдина нація. Не залежно від політичних вподобань, місця проживання, у нас є спільне – любов до України, прагнення бачити свою державу сильною і квітучою країною», - зазначив голова райдержадміністрації Андрій Лисак у своєму зверненні до присутніх.

  До підніжжя Меморіалу слави  покладено лампадки у пам'ять про тих, хто зумів зупинити війну, про тих, для кого найбільшим бажанням став мир у рідному домі і звільнена від ворога земля, протих, хто надлюдською працею і волею у повоєнні роки відбудовував зруйновану війною країну.

  Головне меню

  golova

  Голова РДА

  Вакансія

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню