photorda2

  Педагогічні та учнівські колективи району вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні

  До Дня пам’яті та примирення у закладах загальної середньої освіти Іллінецького району відбулося ряд заходів із вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні: проведено уроки-лекції, бесіди, семінари з історії Другої світової війни, а також заходи антивоєнного спрямування. Зокрема, у Іллінецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів 8 травня було проведено загальношкільну лінійку під назвою   «Не загасити пам'яті вогонь...», яку підготували учні 7 та 9 класів разом з учителем історії Брижаком І.В. У кожному класі пройшли тематичні уроки пам'яті та виховні години. У Леухівській ЗОШ І-ІІІ ступенів провели урок мужності «Недописані сповіді, які опалила війна», організували тематичну виставку історичної літератури в шкільній бібліотеці «Ніхто не забутий, ніщо не забуте», провели тематичні уроки, бесіди в 10 та 11 класах на тему «Україна в роки другої світової війни»

   

  9 травня у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в школах нашого району було організовано традиційні церемонійні покладання вінків до пам’ятників загиблим воїнам, тематичні культурно-мистецькі та військово-патріотичні заходи. Відтак у Леухівській ЗОШ І-ІІІ ступенів забезпечили участь учнів в упорядкуванні меморіали «Скорботна мати», пам’ятного знаку на полі воїнів-інтернаціоналістів, могил загиблих воїнів. Забезпечили несення почесної варти біля меморіалу «Скорботна мати», підготували мітинг, приурочений 75-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дню пам’яті та примирення «А рана та ще ниє й досі далеким стогоном війни» біля меморіалу «Скорботна мати», організували   святковий концерт.

  Учні та вчителі Іллінецької ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли активну участь у мітингу-реквіємі, який відбувся в с. Романів Хутір, с. Іллінецьке та с. Володимирівка та випустили газету «Історичний вісник» присв’ячену Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. А в Росоховатській ЗОШ І-ІІ ступенів проведено: тематичні уроки пам'яті «Цих днів не меркне слава» (2 – 8 кл., кл. керівники); організовано зустріч з учасниками Другої світової війни: ветераном Найдою Олексієм Андрійовичем, вдовою-солдаткою Король Ніною Іванівною та урочисте покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам-односельчанам. (2 – 8 кл., кл. керівники).

  У Бабинській ЗОШ І-ІІІ ступенів з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України організували: урочисту ходу та покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам; години патріотизму «День пам’яті та надії», виховні години « Хто такі ветерани?» (1-2 класи), уроки пам’яті «Мужність і відвага крізь покоління», « Вони йшли на смерть за Батьківщину» та святковий концерт.

   

  Головне меню

  golova

  Голова РДА

  Вакансія

  Архів новин

  Червень 2020
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 1 2 3 4 5

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню