photorda2

  На Іллінеччині проходять заходи, приурочені до Дня матері та Міжнародного дня сім’ї

  Родина, мати та сімейні стосунки – одні із найважливіших речей у нашому житті. Хто ще може підтримати, втішити, допомогти, вислухати та дати слушну і потрібну пораду у важких життєвих ситуаціях, як не найрідніші люди. Хто щиро розділить радість у моменти щастя, як не близькі та кохані.

  З нагоди Дня матері та Міжнародного дня сім’ї, на виконання розпорядження голови Вінницької облдержадміністрації  від 15 квітня 2019 року №295 «Про організацію та проведення заходів з нагоди Міжнародного дня сім`ї у 2019 році»,  у всіх навчальних закладах району проходять тематичні заходи.

  Зокрема, 14 травня 2019 року відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації організовано  поїздку групи дітей у кількості 30 чоловік із малозабезпечених, багатодітних сімей та  дітей батьки яких брали безпосередню участь в антитерористичній операції  на  обласне свято «Моя сім`я – моя гордість», яке відбулося у сімейному парку активного відпочинку «Дитяча планета» м.Вінниці.

  Захід проходив в рамках реалізації Обласної комплексної програми підтримки сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та попередження торгівлі людьми на період до 2021 року.

  Метою заходу є формування у дітей сімейних цінностей, вміння спілкуватися, а також взаємодіяти один з одним. Окрім того, важливим є усвідомлення кожної дитини її приналежності до роду.

  На дітей чекала цікава музично-розважальна програма з безліччю сюрпризів. Відбувся майстер-клас «Листівка для мами». Окрім того, на дітей чекали спортивні розваги - стрибки на батутах, подорож по лабіринтах, занурювання у поролоновий басейн, ковзання з гірок та багато інших розваг. Кожна дитина отримала з нагоди свята подарунок. 

  Також, у закладах загальної середньої освіти району, з нагоди Міжнародного дня сім`ї та Дня матері проведено фестивалі сімейної творчості “Тепло материнських сердець”, конкурси малюнків, відкриті виховні години «Біля сонечка тепло, біля матері добро», та години спілкування на тему «Немає кращого винаходу, ніж сім`я», “З любов’ю до матері”, фотовиставки “Миттєвості сімейного щастя”, поетичні години “Від родини йде життя людини”, спрямовані на формування сімейних цінностей. Власними руками учні виготовили та подарували матерям вітальні листівки.

  Головне меню

  golova

  Голова РДА

  Вакансія

  Архів новин

  Червень 2020
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 1 2 3 4 5

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню