photorda2

  Гості з Литовської Республіки відвідали Іллінеччину

  Сьогодні, 17 травня, учні та освітяни Литовської Республіки з дружнім візитом завітали до Іллінецького району. Гостей з м. Каунас  зустрічали перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Любаревич, заступник голови райдержадміністрації Валентина Поїзд, голова Іллінецької міської ради Володимир Ящук, перший заступник Іллінецького міського голови Олег Дмитрик, заступник Іллінецького міського голови з гуманітарних питань Людмила Трохимець.

  В Іллінецькій ОТГ міський голова Володимир Ящук розповів про роботу адміністрації громади, напрацювання та вагомі досягнення об’єднаної територіальної громади.

  Делегація відвідала Іллінецький  НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія № 2» Іллінецької міської ради з метою ознайомлення з реалізацією концепції «Нова українська школа». Тут гості  спілкувалися з учителями та учнями. Оглянули класні кімнати. Побували у шкільному музеї.

  Завітавши в Іллінецький ДНЗ №4   «Малятко»,  литовські гості ознайомилися з умовами, в яких виховуються наймолодші жителі громади, ознайомилися із  системою роботи дошкільного закладу. Вихованці ДНЗ підготували іноземним гостям музичні вітання.

  Делегація із м. Каунас мала змогу ознайомитися із діяльністю Іллінецького державного аграрного коледжу та його навчальною базою. Директор коледжу Василь Пиндус розповів  про здобутки як педагогічного коллективу, так і студентської молоді. Гості ознайомилися із новітніми технологіями біовиробництва,  яке застосовується  в практичній діяльності коледжу. Відвідали музей історії коледжу та бібліотеку.

  Окрім того, почесні гості побували на ТОВ «Люстдорф», де  ознайомилися з виробничим процесом. Варто зазначити, що технології виробництва, переробки, зберігання молока та якість продукції молокозаводу приємно вразили гостей.

  Відбулася  екскурсія  до Іллінецької астроблеми (Іллінецького кратера), що розташована поблизу м. Іллінці. Тут гості мали змогу дізнатися про місце падіння метеориту, яке було майже 400 млн. років тому, але удар стався такої сили, що наслідки спостерігаємо й сьогодні.  Дане явище вивчають науковці всього світу.

  На завершення візиту делегація  ознайомилися із роботою ДП «Іллінецьке лісове господарство».

   

   

  Головне меню

  golova

  Голова РДА

  Вакансія

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню