photorda2

  Знайомтесь: ТОВ «Вінницька птахофабрика»

  10 червня 2019 року до Іллінецької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості з презентацією свого підприємства завітали представники ТОВ «Вінницька птахофабрика», що розташоване в м. Ладижин. Представляла роботодавця Сторожук Людмила Олександрівна – фахівець з підбору персоналу. Почути інформацію з перших уст про роботу на «Вінницькій птахофабриці» до нашої філії прибули 26 безробітних, котрі перебувають на обліку в службі зайнятості.

  Варто зазначити, що працівниця товариства досить глибоко і всебічно розповіла присутнім про саме підприємство, яке є найпотужнішим виробником курятини в Європі, при цьому звернула особливу увагу на питання потреби в робочій силі. Нині цей роботодавець потребує слюсарів, водіїв, працівників цеху переробки продукції, представників інших робітничих професій. На підприємстві створено належні умови для роботи, тут подбали і про соціальний захист тих, хто вирішив трудитися на виробництві дієтичного м’яса. Та й заробітна плата є доволі непоганою, якщо ти виявиш бажання трудитися в цьому колективі.

  Приємно радує той факт, що компанія мудро і виважено підходить до графіків роботи своїх працівників, має напрацювання щодо вахтового методу роботи.

  Розповідь Людмили Олександрівни було проілюстровано двома відеороликами про цього гіганта вітчизняної харчової промисловості.

  Згодом фахівець з підбору персоналу дала відповіді на поставлені перед нею запитання нашими безробітними.

  У цьому, з точки зору пошуку роботи, цікавому і корисному для безробітних заході взяв участь і виступив директор Іллінецької районної філії С. Семенюк. Його слова були адресовані тим, хто сьогодні тимчасово втратив роботу і намагається її знайти. Сергій Андрійович, зокрема, відзначив, що нині велику роль у житті людини відіграє такий чинник, як те, як далеко від дому, від родини ти працюєш. Зрозуміло, що розмір зарплати за рубежем, можливо, й вищий, але людині доводиться працювати далеко від рідної домівки. За будь-яких умов чимось доводиться обов’язково жертвувати. Переваги ж роботи на «Вінницькій птахофабриці» полягають в тім, що ти на рідній землі, що ти бачишся постійно з рідними, близькими, знайомими, що ти маєш доволі непогану оплачувану роботу і, безперечно, працюєш на свою Батьківщину, а не чужі держави.

  На завершення присутнім було роздано рекламні листівки про підприємство та анкети для тих, хто забажає піти працювати на фабрику з виробництва м’яса, яке користується неабияким попитом навіть у таких вишуканих гурманів, як супербагаті жителі Об’єднаних Арабських Еміратів.

   

  Головне меню

  golova

  Голова РДА

  Вакансія

  Архів новин

  Липень 2020
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  29 30 1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31 1 2

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню