photorda2

  Співпраця із фруктовим раєм ТОВ «Гренвіс»

  Упродовж останніх років Іллінецька районна філія Вінницького ОЦЗ налагодила тісну співпрацю з ТОВ «Гренвіс», що вирощує фрукти на землях Криштопівської сільської ради.

  Цьогоріч нам вже вдалося долучити до продуктивної зайнятості на даному підприємстві 158 осіб, які перебували на обліку в районній філії в статусі безробітних та шукаючих роботу. Процес працевлаштування проводиться і нині.

   

  На полях «Гренвіса» йде збір червонобоких духмяних ягід полуниці. Розпочинається робота рано – вранці, бо палюче сонце не дає працювати трударям, коли стає в зеніті. Довкола полів пливе диво – аромат цілющих ягід. Здається, легенький вітерець доносить його до крайніх хатів сіл Вербівка і Криштопівка. Кипить – вирує робота, якою керує безпосередньо сам директор товариства Сергій Миколайович Гребенюк.

  12 червня працівники районної філії, на чолі з її директором Сергієм Семенюком, зустрілися на полуничних полях з тими, кому допомогли у працевлаштуванні. В процесі бесіди провели моніторинг щодо їх участі у зборі інших фруктів – слив, яблук, урожай яких доспіває на сусідніх полях. Респонденти заявили, що готові до того, щоб працювати у «Гренвісі».

  При всій своїй завантаженості, з нами провів зустріч директор товариства С.Гребенюк. Він розповів про плани щодо вирощування фруктів, а також висловив бажання, аби наша філія й надалі допомагала підприємству з підбору працівників на період сезону збору урожаю.

  Директор філії С.Семенюк подякував керівнику «Гренвіса» та його адмінперсоналу за те, що створюють робочі місця і дають змогу людям мати заробіток в такому віддаленому куточку нашого району.

  Хочеться, аби з року в рік щедрішала нива Гребенюків, аби від цього мали вигоду як господарі підприємства, так і ті, хто прийде збирати соковиті і напрочуд смачні фрукти з нашого Надсоб’янського краю.

           

  Провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями                   Наталя  Винокурова 

   

  Головне меню

  golova

  Голова РДА

  Вакансія

  Архів новин

  Липень 2020
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  29 30 1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31 1 2

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню