photorda2

  Іллінчани привітали медичних працівників району

  14 червня, напередодні професійного свята, у районному будинку культури приймали вітання ті, хто стоїть на сторожі людського життя, хто повсякчас повертає хворим надію та віру. Вдячність за віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність медичним працівникам Іллінеччини прийшли висловити Народний депутат України Руслан Демчак, депутат обласної ради Пертро Одарченко, голова районної державної адміністрації Андрій Лисак, перший заступник Іллінецького міського голови Олег Дмитрик, громадськость, жителі району.

  Цього дня на адресу людей найгуманнішої у світі професії звучало багато теплих слів, були подарунки і квіти.

   За сприяння Народного депутата України Руслана Демчака розпорядженням Кабінету Міністрів України виділено понад 1 млн грн КНП «Іллінецька центральна районна лікарня» на придбання ендоскопічної відеосистеми, використання якої дасть можливість не лише здійснювати сучасну діагностику хвороб шлунково-кишкового тракту, а й проводити деякі лікувальні процедури без хірургічного втручання. Наявність такого обладнання - це вимога часу й мрія іллінецьких лікарів. Також Руслан Євгенійович зауважив, що подарунком до свята від нього особисто будуть нові медичні халати, які працівники закладів охорони здоров’я Іллінеччини отримають найближчим часом.

  Петро Одарченко у своєму вітальному слові зазначив, що сучасне обладнання є однією з важливих умов для надання якісних медичних послуг населенню, однак не менш важливим є рівень кваліфікації медичних працівників, їх відданість обраній справі, любов до своє професії. Та виконав почесну місію - передав вітання колегам від обласного керівництва та вручив Почесні грамоти департаменту охорони здоров’я Вінницької обласної державної адміністрації медичним працівникам Іллінеччини.
  «Слово «лікар» асоціюється у кожного з нас зі словом «надія». З надією на одужання, кваліфіковану допомогу, підтримку», - сказав у своєму вітальному слові голова районної державної адміністрації Андрій Лисак. Він акцентував увагу зібрання на тих позитивних змінах та перетвореннях, які відбулися в галузі охорони здоров’я за останні роки - проведення ремонтів закладів охорони здоров’я, оснащення медичною технікою, підняття зарплат лікарям та молодшому медичному персоналу первинної ланки охорони здоров’я, будівництво за рахунок коштів державного бюджету сучасної амбулаторії загальної практики - сімейної медицини в селі Борисівка. Як зауважив Андрій Романович, ці зміни є свідченням послідовної політики Уряду та Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, спрямованої на реформування медичної галузі, покращення доступності, ефективності та якості медичних послуг. Наразі основне завдання для керівництва центральної районної лікарні перейти до 1 липня на систему фінансування Національної служби здоров’я, що дасть можливість підвищити заробітну плату медичним працівникам вторинного рівня. 

  Від Іллінецького міського голови Володимира Ящука, депутатського корпусу та виконавчого комітету міської ради вітав медичних працівників з професійним святом перший заступник міського голови Олег Дмитрик, зауваживши, що пріоритетом для міської влади є покращення матеріально-технічного забезпечення закладів охорони здоров’я, як первинного, так і вторинного рівня. Відтак побажав медикам міцного здоров’я, затишку і добробуту в родинах, миру й святкового настрою.

  Високий професіоналізм своїх колег, відданість обраній справі відзначали головний лікар Іллінецької центральної районної лікарні Микола Масленчук та головний лікар комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької міської ради Олександр Бабушок. Вони дякували колегам за сумлінну працю, побажали професійного зростання та успіхів. А також вручили кращим колективам і працівникам посвідчення про занесення на Дошки пошани цих підприємств.
  З нагоди професійного свята Подяками районної державної адміністрації та районної ради, Іллінецької міської ради, а також грамотами медичних закладів було відзначено найкращих фахівців галузі.
  Яскравим завершенням урочистостей та гарним подарунком до свята став концерт за участі кращих солістів і колективів Вінницького національного аграрного університету в рамках творчого проекту «З любов’ю до батьківської землі», а також виступи талановитої липівчанки Влади Смаляної, юних іллінчанок - тріо «Мальви» Центру дитячої та юнацької творчості, запального Михайла Шеревери з Красненького.

   

   

  Головне меню

  golova

  Голова РДА

  Вакансія

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню