photorda2

  Щодо контролю за дотриманням санітарних норм в пришкільних таборах району

  Сьогодні, 18 червня  на щотижневій оперативній нараді у голови райдержадміністрації заступник начальника районного управління ГУ ДПСС у Вінницькій області Ольга Семенова інформувала присутніх щодо дотримання санітарних норм  в пришкільних таборах району. Посадовець зазначила, що в межах повноважень І.ллінецьке районне управління ГУ ДПСС у Вінницькій області відповідно до покладених завдань і функцій здійснює державний нагляд (контроль) за закладами оздоровлення та відпочинку для дітей та вживає заходів щодо вирішення питань, пов’язаних із оздоровленням та відпочинком дітей влітку 2019 року.

  "Відпочинок та оздоровлення дітей здійснюється відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», нормативно-правових документів Міністерства охорони здоров'я, Міністерства освіти і науки, - йшлося у виступі доповідача.- Головним завданням оздоровчої кампанії в літній період є забезпечення повноцінного відпочинку дітей, якісного харчування, створення належних умов для проведення освітньої, культурно виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи".   

  Ольга Сергіївна, зазначмла, що рришкільні оздоровчі табори з денним перебуванням дітей створені на базі загальноосвітніх шкіл Іллінецького району. В цілому по району з 03. по 21 червня функціонує 19 пришкільних таборів, з них підпорядковані управлінню освіти Іллінецької міської ради – 13, відділу освіти,культури, молоді та спорту Дашівської селищної ради - 2 та відділу освіти, молоді та спорту РДА - 4. Всі пришкільні табори відкриті за погодженням Іллінецького районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області.Відповідно до вимог наказу Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області від 15.04.2019р. №1863-0 «Про організацію державних заходів нагляду (контролю) за ходом підготовки та проведенням оздоровленням та відпочинку дітей у 2019р.» погодження відкриття пришкільних таборів здійснювалось лише при 100% виконанні усіх без виключення пропозицій, наданих в ході підготовки.

  На виконання доручення Премʼєр-міністра України Володимира Гройсмана від 24.04.2019р. № 11964/1/1-19 стосовно забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення під час проведення оздоровчої кампанії створені комісії із залученням фахівців Іллінецького районного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області та узгоджені графіки перевірок пришкільних оздоровчих таборів з питань визначення їх готовності та у період функціонування.

  Станом на 15 червня  спеціалістами управління проведено 32 комісійні позапланові перевірки таборів щодо дотримання вимог санітарного законодавства, з них 19 –з питань визначення готовності та 13 у період функціонування. За результатами об’їздів виявлені порушення у 10 закладах ,що свідчить про недостатній контроль керівників закладів за дотриманням санітарно-гігієнічного, протиепідемічного режимів в приміщенні харчоблоку та організацією харчування (найбільш часті порушення – медична документація з організації харчування ведеться з порушенням вимог, відсутнє відповідне маркування на харчових продуктах, розробному та прибиральному інвентарю, порушення температурного режиму при зберіганні окремих харчових продуктів, недостатня кількість розробник столів в приміщеннях харчоблоку та ін..)

  У ході здійснення обстежень спеціалістами Іллінецького міжрайонного відділу лабораторних досліджень здійснювався відбір проб питної води на мікробіологічні та санітарно хімічні дослідження, за результатами яких виявлені відхилення в 1 навчально-виховному закладі.

  З метою створення безпечних умов перебування дітей у закладах оздоровлення та відпочинку (пришкільних таборах), керівникам закладів направлені інформаційні листи із рекомендаціями щодо усунення виявлених недоліків під час проведених комісійних перевірок та за результатами лабораторних обстежень.

  Працівники управління прийнято участь в 3 семінарах з керівниками та медичними працівниками навчальних закладів з питань дотримання санітарно-гігієнічних та протиепідемічних вимог, організацією харчування в закладах відпочинку (пришкільних таборах), розповсюджуються пам’ятки «Профілактика гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь в організованих дитячих колективах», постійно здійснюється роз’яснювальна робота з питань профілактики гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь в організованих дитячих колективах.

  Головне меню

  golova

  Голова РДА

  Вакансія

  Архів новин

  Липень 2020
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  29 30 1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31 1 2

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню