08 | 12 | 2019
Голова
районної державної адміністрації
 
 
вакансія
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території
Тема дня
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Президент: Кожен корупціонер має відповісти перед законом, незалежно від прізвища, посади і сфери діяльності

03-12-2019

Президент: Кожен корупціонер має відповісти перед законом, незалежно від прізвища, посади і сфери діяльності

Президент України Володимир Зеленський зазначив, що в Україні вперше за роки незалежності розпочато справжню реформу прокуратури, і висловив упевненість, що після переатестації прокурорів країна отримає справедливу, орієнтовану на суспільство прокуратуру,...

Read more

Усю територію України оцифрують уже наступного року, - Олексій Гончарук

03-12-2019

Усю територію України оцифрують уже наступного року, - Олексій Гончарук

Держгеокадастр оголосив тендер на виконання робіт із аерофотознімання території України, а також створення ортофотопланів і цифрової моделі рельєфу. Уся зібрана інформація стане в нагоді в рамках запуску земельної реформи —...

Read more

Шлях дипломатичного врегулювання - єдиний для вирішення конфлікту на Донбасі, - Дмитро Разумков

03-12-2019

Шлях дипломатичного врегулювання - єдиний для вирішення конфлікту на Донбасі, - Дмитро Разумков

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відкрив 12-ту сесію Парламентської асамблеї ГУАМ.  У своєму вступному слові він наголосив на готовності України і, зокрема, Парламенту нового скликання до поглиблення співпраці з...

Read more
Анонс подій

decentr

Щодо контролю за дотриманням санітарних норм в пришкільних таборах району

Сьогодні, 18 червня  на щотижневій оперативній нараді у голови райдержадміністрації заступник начальника районного управління ГУ ДПСС у Вінницькій області Ольга Семенова інформувала присутніх щодо дотримання санітарних норм  в пришкільних таборах району. Посадовець зазначила, що в межах повноважень І.ллінецьке районне управління ГУ ДПСС у Вінницькій області відповідно до покладених завдань і функцій здійснює державний нагляд (контроль) за закладами оздоровлення та відпочинку для дітей та вживає заходів щодо вирішення питань, пов’язаних із оздоровленням та відпочинком дітей влітку 2019 року.

"Відпочинок та оздоровлення дітей здійснюється відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», нормативно-правових документів Міністерства охорони здоров'я, Міністерства освіти і науки, - йшлося у виступі доповідача.- Головним завданням оздоровчої кампанії в літній період є забезпечення повноцінного відпочинку дітей, якісного харчування, створення належних умов для проведення освітньої, культурно виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи".   

Ольга Сергіївна, зазначмла, що рришкільні оздоровчі табори з денним перебуванням дітей створені на базі загальноосвітніх шкіл Іллінецького району. В цілому по району з 03. по 21 червня функціонує 19 пришкільних таборів, з них підпорядковані управлінню освіти Іллінецької міської ради – 13, відділу освіти,культури, молоді та спорту Дашівської селищної ради - 2 та відділу освіти, молоді та спорту РДА - 4. Всі пришкільні табори відкриті за погодженням Іллінецького районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області.Відповідно до вимог наказу Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області від 15.04.2019р. №1863-0 «Про організацію державних заходів нагляду (контролю) за ходом підготовки та проведенням оздоровленням та відпочинку дітей у 2019р.» погодження відкриття пришкільних таборів здійснювалось лише при 100% виконанні усіх без виключення пропозицій, наданих в ході підготовки.

На виконання доручення Премʼєр-міністра України Володимира Гройсмана від 24.04.2019р. № 11964/1/1-19 стосовно забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення під час проведення оздоровчої кампанії створені комісії із залученням фахівців Іллінецького районного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області та узгоджені графіки перевірок пришкільних оздоровчих таборів з питань визначення їх готовності та у період функціонування.

Станом на 15 червня  спеціалістами управління проведено 32 комісійні позапланові перевірки таборів щодо дотримання вимог санітарного законодавства, з них 19 –з питань визначення готовності та 13 у період функціонування. За результатами об’їздів виявлені порушення у 10 закладах ,що свідчить про недостатній контроль керівників закладів за дотриманням санітарно-гігієнічного, протиепідемічного режимів в приміщенні харчоблоку та організацією харчування (найбільш часті порушення – медична документація з організації харчування ведеться з порушенням вимог, відсутнє відповідне маркування на харчових продуктах, розробному та прибиральному інвентарю, порушення температурного режиму при зберіганні окремих харчових продуктів, недостатня кількість розробник столів в приміщеннях харчоблоку та ін..)

У ході здійснення обстежень спеціалістами Іллінецького міжрайонного відділу лабораторних досліджень здійснювався відбір проб питної води на мікробіологічні та санітарно хімічні дослідження, за результатами яких виявлені відхилення в 1 навчально-виховному закладі.

З метою створення безпечних умов перебування дітей у закладах оздоровлення та відпочинку (пришкільних таборах), керівникам закладів направлені інформаційні листи із рекомендаціями щодо усунення виявлених недоліків під час проведених комісійних перевірок та за результатами лабораторних обстежень.

Працівники управління прийнято участь в 3 семінарах з керівниками та медичними працівниками навчальних закладів з питань дотримання санітарно-гігієнічних та протиепідемічних вимог, організацією харчування в закладах відпочинку (пришкільних таборах), розповсюджуються пам’ятки «Профілактика гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь в організованих дитячих колективах», постійно здійснюється роз’яснювальна робота з питань профілактики гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь в організованих дитячих колективах.

VonuZax_Ukr.jpg

Lustraition 160 102

banner dersl

podatkova1

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30