photorda2

  З професійним святом привітали держслужбовців Іллінеччини

  Ті, хто обрав професію державного службовця –  присвятив своє життя  справі відповідальній і  кропіткій, демонструючи справжню відданість  та бажання служити людям. Державні службовці щоденною працею забезпечують стабільну роботу державних установ та організацій району в усіх сферах суспільного життя.

  21 червня, на передодні Дня державної служби  України  в актовому залі райдержадміністрації відбулися урочисті заходи, на які  завітали  кращі представники  органів виконавчої влади району, а також ветерани держслужби.

  Із професійним святом їх  вітали голова райдержадміністрації Андрій Лисак, заступник голови районної ради Віктор Нечипоренко, Іллінецький міський голова Володимир Ящук, голова Іллінецької районної профспілкової організації профспілки працівників державних установ України Галина Бусійок. Вони бажали колегам витримки у всіх життєвих випробуваннях, міцного здоров’я,  добробуту, шани та вдячності від людей.  

  У своєму вітанні голова райдержадміністрації зазначив, що державна служба важка щоденна праця. "Держслужбовець завжди йде попереду, беручи відповідальність на себе, - зазначив очільник району. - Від їхньої послідовної і цілеспрямованої роботи залежить  успішність держави в цілому".  Він подякував ветеранам державної служби за їх внесок у становлення держави. І побажав усім професійного зростання, міцного здоров’я, оптимізму,  добробуту в родинах.

  Кращих держсужбовців за багаторічну сумлінну працю, професіоналізм, особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики у сфері державної служби та з нагоди професійного свята відзначено Подяками районної державної адміністрації та районної ради. Також вручено Почесні грамоти від Іллінецької районної профспілкової організації працівників державних установ. 

  Окрім теплих та щирих вітань  були пам’ятні подарунки від  районної ради та Іллінецький міської ради. І звичайно ж  музичні вітання від працівників районного будинку культури та талановитої моді іллінеччини.

  Головне меню

  golova

  Голова РДА

  Вакансія

  Архів новин

  Липень 2020
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  29 30 1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31 1 2

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню