photorda2

  Про стан імунопрофілактики проти кору в районі

  Сьогодні, 24.06.2019, на щотижневій нараді у голови райдержадміністрації головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» районної ради Василь Коваль ознайомив присутніх зі станом імунопрофілактики проти кору в районі. Головний лікар зазначив, що ЦПМСД Іллінецької районної ради в повному обсязі забезпечене безкоштовною вакциною проти кору для проведення профілактичних щеплень для дитячого і дорослого населення.

   

  «Станом на 1 червня 2019 року вакцинацією охоплено 63% дитячого населення до річного плану, що проживає на території обслуговування та підлягає обов’язковим профілактичним щепленням, з урахуванням наказу МОЗ України від 16.09.2011№595 «Про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні та контроль якості й обігу медичних імунобіологічних препаратів»,- йшлося у виступі Василя Івановича. - Із задекларованих дітей у 2018-2019 році перехворіли на кір – 4; із них: 3 - шкільного віку, 1- до року,а також 3 дорослих. Летальні випадки відсутні».

  З метою удосконалення роботи з профілактики кору та попередження ускладнення цієї інфекції на території району проводиться спільна просвітницька робота сімейними лікарями і освітянами серед населення.  Варто пам’ятати, що специфічного лікування від кору не існує. Проте можна запобігти захворюванню.Єдиний надійний метод профілактики кору – вакцинація.

  Головне меню

  golova

  Голова РДА

  Вакансія

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню