photorda2

  Відбулася колегія райдержадміністрації

  20 червня відбулося засідання колегії районної державної адміністрації у якому взяли участь члени колегії райдержадміністрації, сільські, селищний, міський голови та обговорено ряд питань, що стосуються життя та виховання підростаючого покоління.

  «Про виконання заходів щодо національно – патріотичного виховання дітей та молоді на території району» інформувала Юлія Деменчук, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. У своєму виступі вона детально зупинилася на заходах проведених у навчальних закладах району, які були спрямовані на залучення учнівської та студентської молоді до глибинних пластів національної культури і духовності, формуванню національних світоглядних позицій, ідей, поглядів і переконань на основі цінностей вітчизняної та світової культури.

  «В основу національно-патріотичного виховання учнів 1-11класів покладено принципи гуманізму, демократизму, єдності сім’ї, школи, наступності та спадкоємності поколінь» - зазначила доповідач. Та розповіла, що учнівські і студентські колективи брали активну участь у загальнодержавних заходах приурочених Дню Соборності України; Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та виведенню військ з Афганістану; Дня Героїв Небесної Сотні; Дню пам’яті та примирення, Дню Гідності та Свободи та ряду інших. Традиційно в районі проводиться військово-патріотична гра «Сокіл(Джура)».Молодь району брали участь у заходах «Забуті праведники народів світу». Для популяризації військової служби у Збройних Сили України проведено зустрічі із представниками військкомату, учасниками АТО, учасниками бойових дій на території інших держав.

  «У виховній системі роботи школи пріоритетним у національно – патріотичного виховання молоді є поєднання дбайливого ставлення національних багатств, готовність до захисту Батьківщини, пошана до історичної пам’яті, любові до рідної культури, мови, національних свят і традицій» - підсумувала посадовець.

  «Про забезпечення   соціально–психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та /або за ознакою статі» інформувала Оксана Опалюк, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Вона зазначила, що домашнє насильство є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. В районі здійснюються заходи, щодо попередження та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статті.Визначено координатора з питань

  здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків та жінок, який в межах своїх повноважень організовує відповідну роботу. Відповідно до проекту перспективного плану розвитку створення мобільної бригади постраждалим від домашнього насильства в Іллінецькому районі заплановано на 2021 рік. Мобільні бригади утворюються на базі центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді або інших спеціалізованих служб.

  Керівник РЦ СССДМ зазначила, що з метою профілактики та попередження насильства в сім’ї, в рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» фахівцями із соціальної роботи проведено інформаційно-просвітницькі заходи з питань протидії насильства в сім’ї. На базі Іллінецького було проведено тренінгове заняття «Моє життя без насильства», «Булінг-це соціальна проблема», проводяться інформативні заходи по боротьбі із негативними явищами у суспільстві.

  «Про запобігання та подолання дитячої бездоглядності та безпритульності у районі» ознайомила присутніх Аліна Іваненко, головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації. Посадовець повідомила: «Головними причинами сімейного неблагополуччя дітей, які перебувають на обліку в службі у справах дітей є: ведення батьками аморального способу життя, щоденні п’янки, погані житлові умови, невміння батьків знаходити адекватні прийоми і методи виховання, загострення конфліктів між батьками та дітьми, ухиляння батьків від виконання батьківських обов`язків по вихованню та утриманню неповнолітніх дітей». Та зауважила, що в районі проводиться робота, щодо виявлення та попередження таких ситуацій. За перше півріччя 2019 року службою у справах дітей райдержадміністрації здійснено 3 профілактичні рейди «Неблагополучна сім’я», складено акти обстеження умов проживання дітей в цих сім’ях, з батьками проведено профілактичні бесіди, ознайомлено про недопустимість фактів вчинення домашнього насильства.

  «Станом на 19.06.2019 року на обліку перебуває 11 дітей із 6 сімей, - зазначила головний спеціаліст служби у справах дітей.-Протягом поточного року на даний облік взято 4 дитини, які виховуються в 2 сім’ях; знятих немає. За 2018 рік на даний облік взято 9 дітей, які виховуються в 5 сім’ях; знято 11 дітей з 6 сімей».

  Налагоджено взаємоінформування між органами виконавчої влади, установами, організаціями, відділами по виявленню таких сімей та проведення заходів, спрямованих на усунення причин і умов, які сприяють виникненню неблагополуччя.

  По обговоренню кожного питання членами колегії прийняті відповідні рішення.

   

  Головне меню

  golova

  Голова РДА

  Вакансія

  Архів новин

  Липень 2020
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  29 30 1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31 1 2

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню