06 | 12 | 2019
Голова
районної державної адміністрації
 
 
вакансія
Шпатлевка стен под обои. Быстрая шпатлевка стен своими руками. Стоимость шпатлевки стен. Штукатурка стен цена. Быстрая штукатурка стен своими руками. Отделка стен штукатуркой. Декоративная отделка стен. Качественная отделка стен декоративным камнем. Отделка стен своими руками. Мини токарный станок своими руками. Как сделать токарный станок своими руками. Настольный токарный станок своими руками. Облицовка дома кирпичом. Качественная облицовка дома кирпичом фото. Наружная облицовка дома. Как начать бизнес с нуля. Быстро начать бизнес без вложений. Начать бизнес с нуля идеи. Канализация в частный дом. Хочу сделать канализация своими руками. Водоснабжение и канализация дома. Строительство фундаментов цены. Быстрая строительство фундамента своими руками. Технология строительства фундамента.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території
Тема дня
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Президент: Кожен корупціонер має відповісти перед законом, незалежно від прізвища, посади і сфери діяльності

03-12-2019

Президент: Кожен корупціонер має відповісти перед законом, незалежно від прізвища, посади і сфери діяльності

Президент України Володимир Зеленський зазначив, що в Україні вперше за роки незалежності розпочато справжню реформу прокуратури, і висловив упевненість, що після переатестації прокурорів країна отримає справедливу, орієнтовану на суспільство прокуратуру,...

Read more

Усю територію України оцифрують уже наступного року, - Олексій Гончарук

03-12-2019

Усю територію України оцифрують уже наступного року, - Олексій Гончарук

Держгеокадастр оголосив тендер на виконання робіт із аерофотознімання території України, а також створення ортофотопланів і цифрової моделі рельєфу. Уся зібрана інформація стане в нагоді в рамках запуску земельної реформи —...

Read more

Шлях дипломатичного врегулювання - єдиний для вирішення конфлікту на Донбасі, - Дмитро Разумков

03-12-2019

Шлях дипломатичного врегулювання - єдиний для вирішення конфлікту на Донбасі, - Дмитро Разумков

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відкрив 12-ту сесію Парламентської асамблеї ГУАМ.  У своєму вступному слові він наголосив на готовності України і, зокрема, Парламенту нового скликання до поглиблення співпраці з...

Read more
Анонс подій

decentr

Відбулася колегія райдержадміністрації

20 червня відбулося засідання колегії районної державної адміністрації у якому взяли участь члени колегії райдержадміністрації, сільські, селищний, міський голови та обговорено ряд питань, що стосуються життя та виховання підростаючого покоління.

«Про виконання заходів щодо національно – патріотичного виховання дітей та молоді на території району» інформувала Юлія Деменчук, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. У своєму виступі вона детально зупинилася на заходах проведених у навчальних закладах району, які були спрямовані на залучення учнівської та студентської молоді до глибинних пластів національної культури і духовності, формуванню національних світоглядних позицій, ідей, поглядів і переконань на основі цінностей вітчизняної та світової культури.

«В основу національно-патріотичного виховання учнів 1-11класів покладено принципи гуманізму, демократизму, єдності сім’ї, школи, наступності та спадкоємності поколінь» - зазначила доповідач. Та розповіла, що учнівські і студентські колективи брали активну участь у загальнодержавних заходах приурочених Дню Соборності України; Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та виведенню військ з Афганістану; Дня Героїв Небесної Сотні; Дню пам’яті та примирення, Дню Гідності та Свободи та ряду інших. Традиційно в районі проводиться військово-патріотична гра «Сокіл(Джура)».Молодь району брали участь у заходах «Забуті праведники народів світу». Для популяризації військової служби у Збройних Сили України проведено зустрічі із представниками військкомату, учасниками АТО, учасниками бойових дій на території інших держав.

«У виховній системі роботи школи пріоритетним у національно – патріотичного виховання молоді є поєднання дбайливого ставлення національних багатств, готовність до захисту Батьківщини, пошана до історичної пам’яті, любові до рідної культури, мови, національних свят і традицій» - підсумувала посадовець.

«Про забезпечення   соціально–психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та /або за ознакою статі» інформувала Оксана Опалюк, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Вона зазначила, що домашнє насильство є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. В районі здійснюються заходи, щодо попередження та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статті.Визначено координатора з питань

здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків та жінок, який в межах своїх повноважень організовує відповідну роботу. Відповідно до проекту перспективного плану розвитку створення мобільної бригади постраждалим від домашнього насильства в Іллінецькому районі заплановано на 2021 рік. Мобільні бригади утворюються на базі центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді або інших спеціалізованих служб.

Керівник РЦ СССДМ зазначила, що з метою профілактики та попередження насильства в сім’ї, в рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» фахівцями із соціальної роботи проведено інформаційно-просвітницькі заходи з питань протидії насильства в сім’ї. На базі Іллінецького було проведено тренінгове заняття «Моє життя без насильства», «Булінг-це соціальна проблема», проводяться інформативні заходи по боротьбі із негативними явищами у суспільстві.

«Про запобігання та подолання дитячої бездоглядності та безпритульності у районі» ознайомила присутніх Аліна Іваненко, головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації. Посадовець повідомила: «Головними причинами сімейного неблагополуччя дітей, які перебувають на обліку в службі у справах дітей є: ведення батьками аморального способу життя, щоденні п’янки, погані житлові умови, невміння батьків знаходити адекватні прийоми і методи виховання, загострення конфліктів між батьками та дітьми, ухиляння батьків від виконання батьківських обов`язків по вихованню та утриманню неповнолітніх дітей». Та зауважила, що в районі проводиться робота, щодо виявлення та попередження таких ситуацій. За перше півріччя 2019 року службою у справах дітей райдержадміністрації здійснено 3 профілактичні рейди «Неблагополучна сім’я», складено акти обстеження умов проживання дітей в цих сім’ях, з батьками проведено профілактичні бесіди, ознайомлено про недопустимість фактів вчинення домашнього насильства.

«Станом на 19.06.2019 року на обліку перебуває 11 дітей із 6 сімей, - зазначила головний спеціаліст служби у справах дітей.-Протягом поточного року на даний облік взято 4 дитини, які виховуються в 2 сім’ях; знятих немає. За 2018 рік на даний облік взято 9 дітей, які виховуються в 5 сім’ях; знято 11 дітей з 6 сімей».

Налагоджено взаємоінформування між органами виконавчої влади, установами, організаціями, відділами по виявленню таких сімей та проведення заходів, спрямованих на усунення причин і умов, які сприяють виникненню неблагополуччя.

По обговоренню кожного питання членами колегії прийняті відповідні рішення.

 

VonuZax_Ukr.jpg

Lustraition 160 102

banner dersl

podatkova1

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 22 23
24 25 26 27 28 29 30