photorda2

  Аграрії Іллінечини розпочали жнива!

  В районі розпочато збиральну кампанію ранніх зернових культур. Стартували жнива в цьому році ранніше, ніж зазвичай. Посприяла погода (цей сезон від початку був доволі нетиповим).

  Першими в районі у жнивні загінки вийшли хлібороби  СТОВ «Надія» с.Чортория (директор Гелета Василь Іванович), СФГ «Перемога» смт. Дашів (голова фермерського господарства Головченко Людмила Станіславівна) та ФГ «Божнюкове» с. Неменка  (директор Божнюк Сергій Васильович).

  Станом на 26 червня обмолочено перші 204 га., озимого ячменю, зібрано 926 тонипри середній врожайності 45,4ц/га.

  Нагадаємо, що площі  посіву ранніх зернових та зернобобових культур що підлягають до збирання в поточному році – 11,8 тис. га., також маємо до збирання - 3,2 тис. га озимого ріпаку.

  На збиранні раньої групи зернових та ріпаку у господарствах району буде працювати високопродуктивна зернозбиральна техніка. А це 93 зернозбиральних комбайнів, 47 жниварок, 28 одиниць прес - підбирачів та інша техніка, що дасть можливість провести в районі збирання ранньої групи зернових і зернобобових культур за сприятливих погодніх умов в оптимальні агротехнічні строки.    

  Отже, залишається побажати жниварям, всім трудівникам полів, важкого колосу, погожої днини та успішного завершення збирання хлібів.

  Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації

  Головне меню

  golova

  Голова РДА

  Вакансія

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню