photorda2

  Цьогоріч путівки в самостійне життя отримали 122 випускники Іллінецького державного аграрного коледжу

  Іллінецький державний аграрний коледж здавна знаний у різних куточках України, адже тут дають ґрунтовні знання, готують висококваліфікованих працівників. І цьогоріч із його стін вирушають у самостійне життя  122 юнаків та дівчат. Тому 27 череня на площі біля Іллінецького державного аграрного коледжу було велелюдно. Радісні з нотками смутку обличчя студентів, схвильовані та щасливі батьки, гордість на обличчях викладацького колективу закладу. 4 роки навчання, набуття життєвого досвіду промайнули досить швидко. За цей період юнаки та дівчата здружилися, подорослішали, проявляли себе в громадському житті коледжу, міста, району, набули професії. Поряд завжди були викладачі-наставники, які щедро ділилися вміннями та завжди були готові підтримати своїх вихованців. Це відмітив у вітальному слові директор навчального закладу Василь Пиндус. А також зазначив, що тих випускників, що вирішили здобути вищу освіту, очікують вищі учбові заклади Умані, Вінниці, Києва.

   Привітати випускників ІДАКу 2019 року завітали шановані гості - голова районної державної адміністрації Андрій Лисак, заступник голови райдержадміністрації Валентина Поїзд, заступник голови районної ради Віктор Нечипоренко, депутат обласної ради Віталій Август.

  Голова райдержадміністрації у вітальному слові зауважив, що впродовж останніх п’яти років сьогоднішні випускники були свідками непростих реформ у країні. Бачили, як змінювалося місто, район. За цей період зроблено багато. «У народу України є запит на чесних, не корумпованих народовладців. Та завжди залишатиметься великий запит на висококваліфікованих спеціалістів у сільськогосподарській галузі. А ви є такими. Бо з впевненістю можу сказати, що ви закінчили найкращий коледж, що готує спеціалістів даної галузі», - йшлося у виступі голови РДА. Андрій Романович побажав випускникам успіхів, реалізувати свої мрії, бути гідним громадянином своєї країни.

  До вітань приєднався заступник голови районної ради Віктор Нечипоренко. Випускникам, які брали активну участь у громадському житті коледжу та району керівники району вручили Подяки районної державної адміністрації та районної ради.

  Щирі та по-батьківські теплі настанови, на порозі в доросле професійне самостійне життя,  отримали випускники від депутата обласної ради Віталія Августа.

  Кульмінацією свята стало вручення дипломів молодших спеціалістів випускникам,  потрібно зазначити, з них - 21 з відзнакою.  Окрім того, вчорашніх студентів нагородили грамотами за відмінне навчання та активну участь у громадському житті коледжу.

  Музичні вітання підготовлені студентами ІДАКу  надовго запам’ятаються випускникам.

  В добрий час дорогі випускники.

   

   

  Головне меню

  golova

  Голова РДА

  Вакансія

  Архів новин

  Липень 2020
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  29 30 1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31 1 2

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню