15 | 12 | 2019
Голова
районної державної адміністрації
 
 
вакансія
Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території
Тема дня
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Президент: Кожен корупціонер має відповісти перед законом, незалежно від прізвища, посади і сфери діяльності

03-12-2019

Президент: Кожен корупціонер має відповісти перед законом, незалежно від прізвища, посади і сфери діяльності

Президент України Володимир Зеленський зазначив, що в Україні вперше за роки незалежності розпочато справжню реформу прокуратури, і висловив упевненість, що після переатестації прокурорів країна отримає справедливу, орієнтовану на суспільство прокуратуру,...

Read more

Усю територію України оцифрують уже наступного року, - Олексій Гончарук

03-12-2019

Усю територію України оцифрують уже наступного року, - Олексій Гончарук

Держгеокадастр оголосив тендер на виконання робіт із аерофотознімання території України, а також створення ортофотопланів і цифрової моделі рельєфу. Уся зібрана інформація стане в нагоді в рамках запуску земельної реформи —...

Read more

Шлях дипломатичного врегулювання - єдиний для вирішення конфлікту на Донбасі, - Дмитро Разумков

03-12-2019

Шлях дипломатичного врегулювання - єдиний для вирішення конфлікту на Донбасі, - Дмитро Разумков

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відкрив 12-ту сесію Парламентської асамблеї ГУАМ.  У своєму вступному слові він наголосив на готовності України і, зокрема, Парламенту нового скликання до поглиблення співпраці з...

Read more
Анонс подій

decentr

Взамін дорогого природного газу – якісне та доступне тепло від сухих дров!

Лісівники області пропонують населенню та закладам соціальної сфери уже сьогодні придбати за помірними цінами якісну суху дров’яну сировину, при бажанні – колоті дрова з доставкою - для економії бюджету та підтримки вітчизняного виробництва!

Ще із шкільної парти дітей вчать, що ліс – це е лише відпочинок на природі, а й можливість отримати папір, ліки, екологічні меблі і елементи конструкції будинку. А ще важливим чинником, особливо для мешканців сільської місцевості, є отримання джерела енергії завдяки дровам.

На сьогодні це і економічно дешевший вид енергії (майже у 2,5 рази порівняно з опалюванням природним газом), і енергетична незалежність. Тим більше, що все доступнішим і для закладів соціальної сфери, і для населення, стає встановлення твердопаливних котлів (піролізних).

Такий приклад власне показують держлісгоспи області. Адже котельні всіх держпідприємств Вінницького ОУЛМГ облаштовані піролізними котлами з тривалим терміном горіння і високим коефіцієнтом тепловіддачі. Таким чином використання газу підприємствами зведено до мінімуму.

З метою економії газу багато жителів області перейшли на опалення дровами. Слід пам’ятати, що для більш ефективної роботи таких котлів необхідні саме сухі дрова. А ще коефіцієнт тепловіддачі сухих дров збільшується на 20%. Тому так важливо дрова заготовити саме зараз і підсушити їх до початку опалювального сезону.Всі держлісгоспи створили пункти для складування дров паливних, де проводиться їх природне підсушування.

Державні підприємства «Вінницький лісгосп», «Жмеринський лісгосп», «Тульчинське ЛМГ», “Бершадський лісгосп” мають дровокольні верстати. Тому мешканці адміністративних районів зони діяльності цих лісгоспів мають можливість придбати уже колоті дрова.

З початку 2019 року (станом на 21 червня) держпідприємствами лісового господарства Вінниччини реалізовано на енергоринок області майже 80 тисяч кубометрів дров’яної деревини. І цей показник дещо перевищує реалізацію у попередньому році. Населенню реалізовано 37,5 тис. кубометрів, закладам освіти - 10,3 тис. кубометрів, іншим закладам соціальної сфери, підприємствам і споживачам – приблизно 29 тис. кбм.

Найбільші об’єми дров реалізували ДП «Тульчинське ЛМГ» (11,4 тис. кбм), Бершадський лісгосп (майже 11 тис. кбм), Вінницький лісгосп (9,9 тис. кбм.). Підприємства беруть участь у багатьох тендерах для забезпечення опалення у закладах освіти, охорони здоров’я. Приміром, у Тульчинському ЛМГ, що на сьогодні є лідером у реалізації паливних дров, стверджують, що особливо багато закладів освіти, медичних закладів району останнім часом встановлюють твердопаливні котли і відмовляються від опалення природним газом. Реалізація дров паливних має проводитись саме у весняно-літній період, переконує головний інженер підприємства Роман Макодзьоба. Адже власники твердопаливних котлів переконалися, що спалювання сирих дров неефективне. До того ж, у цей період сприятливі погодні умови для заїзду будь-якого транспортного засобу на ділянку лісового масиву.

А ще лісівники області нагадують, що є пільгові категорії населення (малозабезпечені сім’ї, учасники АТО та ООС, пенсіонери, люди з інвалідністю), яким теж рекомендують запастись дровами уже сьогодні.

Держлісгоспи роблять все від них залежне, щоб максимально забезпечити споживачів дровами. Об’єм дров’яної деревини навіть у високопродуктивних листяних насадженнях складає не менше 66%. Тому при лісозаготівлях є досить значний обсяг дров’яної деревини – щорічно близько 295 тис. кбм. З них приблизно 146 тис. кбм – непромислового використання,150 тис. кбм,що використовуються для виробництва меблевої плити, піролізу, гідролізу тощо.

Прес-служба Вінницького ОУЛМГ

VonuZax_Ukr.jpg

Lustraition 160 102

banner dersl

podatkova1

<< < липня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31